Infolinia 0800 702813
 

Ashampoo UnInstaller 12

96,92 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822445
 • 4260518146621
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Całkowicie odinstaluj niechciane programy za pomocą Ashampoo UnInstaller 12 Jeśli martwisz... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo UnInstaller 12"

Całkowicie odinstaluj niechciane programy za pomocą Ashampoo UnInstaller 12

Jeśli martwisz się, że na twoim komputerze znajdują się niechciane programy, które zajmują pamięć, zużywają zasoby, a nawet mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, Ashampoo UnInstaller 12 jest idealnym narzędziem dla ciebie. Dzięki temu oprogramowaniu możesz nie tylko łatwo odinstalować programy, ale także upewnić się, że zostały one całkowicie usunięte. Program monitoruje każdą instalację, aby nic nie pozostało na Twoim komputerze. Nawet programy bez logowania są całkowicie usuwane dzięki czterokrotnemu odinstalowywaniu, w tym głębokiemu czyszczeniu!

UnInstaller 12 to kompleksowe rozwiązanie, które daje Ci pełną kontrolę nad tym, co pozostaje na Twoim komputerze, a co nie. Jednym kliknięciem możesz usunąć niechciane oprogramowanie, rozszerzenia przeglądarki i paski narzędzi. Nowa funkcja zarządzania plikami cookie jest bardzo przydatna, ponieważ usuwa i chroni pliki cookie dla wszystkich przeglądarek oraz zarządza całymi domenami za pomocą symboli wieloznacznych. Umożliwia to szybsze i bardziej efektywne korzystanie z komputera. 


Ashampoo uninstaller 12

Innowacyjny tryb uśpienia: więcej zasobów dzięki "hibernacji" dla programów
Jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji Ashampoo UnInstaller 12 jest tryb uśpienia. Pozwala on na uśpienie programów, których aktualnie nie używasz. W ten sposób wpisy autostartu, zadania i usługi tych programów nie muszą być już ładowane i nie obciążają systemu, dopóki ich nie wybudzisz! W ten sposób oszczędzasz zasoby i zwalniasz pamięć.

Nowa technologia oczyszczania średnio o 50% szybsza i skuteczniejsza
Funkcje oczyszczania w UnInstallerze 12 są wszechstronne i wydajne. Dzięki nowemu algorytmowi wyszukiwania są teraz średnio o 50% szybsze, a mimo to znajdują więcej niż kiedykolwiek! Jednocześnie zużywają mniej pamięci, doskonale znają najnowsze przeglądarki i oczywiście Windows 11! Narzędzie do czyszczenia dysku ma inteligentny algorytm wyszukiwania i zużywa mniej pamięci. Narzędzie do czyszczenia rejestru wykorzystuje analizę równoległą i obsługę wielu rdzeni. Narzędzie do czyszczenia Internetu działa błyskawicznie i ma aktualne profile najnowszych przeglądarek. Wszystko to zapewnia optymalną wydajność komputera.

 

 

Ashampoo Uninstaller 12


Przejrzysta strona startowa z bardziej zwartymi komunikatami o stanie
UnInstaller 12
ma również przejrzystą stronę startową z bardziej zwartymi komunikatami o stanie, aby dać ci szybki i łatwy przegląd stanu twojego komputera. Przyciski, ikony i okna dialogowe są idealnie dopasowane do systemu Windows 11, co zapewnia bezproblemową i przyjemną obsługę.


Głębokie czyszczenie dużo skuteczniejsze dzięki nowej technologii Cleaner
Nowa technologia Cleaner w UnInstallerze 12 umożliwia głębokie czyszczenie, które jest dużo skuteczniejsze niż w przypadku innych narzędzi do odinstalowywania. Animowany interfejs modułu czyszczącego stał się bardziej przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Zaawansowana metoda migawek analizuje wszystko, co zmieniło się na komputerze.

 

 

 

Wymagania systemowe:

Systemy operacyjne: Windows 11, Windows 10, Windows 8 lub Windows 7.
Urządzenia z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo UnInstaller 12"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany