Infolinia 0800 702813
 

Ashampoo Video Optimizer Pro 2

30,96 € * 72,34 € * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821487
 • A_204553
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Łatwo poprawiaj jakość obrazu, przycinaj i stabilizuj filmy! Edycja wideo to często... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Optimizer Pro 2"

Łatwo poprawiaj jakość obrazu, przycinaj i stabilizuj filmy!

Edycja wideo to często frustrująca praca - albo możesz użyć Ashampoo® Video Optimizer Pro 2! To potężne oprogramowanie może automatycznie ulepszać Twoje filmy i wydobywać z nich to, co najlepsze, nawet w partiach! Z łatwością ustabilizujesz chwiejny obraz wideo, zoptymalizujesz kontrast i kolor lub wyostrzysz materiał po fakcie. Z łatwością usuniesz nawet szumy cyfrowe w trudnych warunkach oświetleniowych lub migotanie obrazu. Twórz filmy w zwolnionym lub przyspieszonym tempie, aby uzyskać oszałamiające rezultaty, lub łatwo koryguj zniekształcenia obiektywu. Dodaj tekst lub obrazy, aby dodać adnotacje do scen. Możesz też skorzystać z przydatnych ustawień wstępnych, gdzie aż 20 kombinacji filtrów, efektów i wartości kolorów może dodać blasku Twoim filmom. Łatwy w użyciu obszar edycji pozwala na przycinanie, obracanie lub łączenie wielu klipów z łatwością!

 

Szybki lub zaawansowany - dwa widoki optymalizatora wideo

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 jest tak wszechstronny, jak potrzeby jego użytkowników. Tryb szybki jest idealny do szybkiego przetwarzania kilku filmów jednocześnie. Wystarczy kilka kliknięć, aby przed odtworzeniem filmu wybrać optymalizacje takie jak stabilizacja, wyostrzenie, szumy obrazu i wiele innych. Ulepsz swoje filmy w mgnieniu oka i korzystaj z inteligentnych funkcji automatycznych! Tryb zaawansowany jest przeznaczony dla osób kreatywnych, perfekcjonistów i tych, którzy lubią mieć kontrolę. Tutaj masz miejsce na rozwój, pracę nad detalami i widzisz wszystko na dopracowanych, wielkoformatowych zdjęciach podglądowych. Można tam również zmienić rozmiar lub wyeksportować tylko niektóre sekcje i użyć ich do przycięcia filmu.

20 doskonałych presetów dla nowych światów kolorów

Presety to coś więcej niż tylko filtry kolorów. Nasz zespół stworzył kompletne profile, które zawierają takie wartości jak ekspozycja, tonalność, nasycenie, winieta i wiele innych. Tam, gdzie w przeciwnym razie musiałbyś zrobić to sam i być może spędzić godziny na szukaniu odpowiednich ustawień, teraz możesz się zrelaksować i wypróbować ustawienia wstępne, aż dokonasz wyboru. Czy powinna być bardziej skandynawska, zimna, czy może wolisz odcienie czerwieni, które skąpią Twój film w ciepłym świetle? Zdziwisz się, jak bardzo może zmienić się nastrój obrazu! Oczywiście, możesz samodzielnie wprowadzać zmiany i zapisywać te wartości i ustawienia do późniejszego wykorzystania.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Popraw kontrast i kolory, aby zdjęcia nabrały blasku

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 może poprawić jakość wideo poprzez optymalne dostosowanie kontrastu i kolorów. Już po kilku kliknięciach nagrania wyglądają bardziej żywo i realistycznie. Balans bieli sprawia, że filmy wydają się cieplejsze lub zimniejsze i w ten sposób ustawia akcenty atmosferyczne. Szczególnie zimny wygląd aparatów cyfrowych może być zrekompensowany w ten sposób. Oczywiście można to zrobić samemu i wygodnie dostosować wszystkie ważne wartości, aż do uzyskania zadowalających rezultatów. Nawet stare fotografie zyskują w ten sposób znacznie. Selektywna edycja jasności, odcieni, cieni i rozjaśnień to ostatni krok do uzyskania idealnego obrazu. Uratuj nawet przeciętny materiał wideo i daj mu drugą szansę!

Automatyczna stabilizacja filmów w celu wyeliminowania drgań kamery

Wiele materiałów filmowych nakręconych telefonem komórkowym, lustrzanką czy kamerą akcji jest nieatrakcyjnie trzęsących się. Chciałbyś mieć możliwość cofnięcia tego na ekranie głównym! Z Ashampoo® Video Optimizer Pro 2, doświadczysz stabilizacji wideo, która daje znacznie płynniejsze wrażenia podczas korzystania z kamery. Nawet filmy kręcone w ruchu lub podczas biegu uzyskują realistyczny, wyraźny obraz z kamery. Poprawiaj swoje filmy po fakcie i skończ z trzęsącymi się filmami!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Eliminacja rozmycia, szumu i migotania obrazu

Im ciemniejsze zdjęcie, tym bardziej dokuczliwy jest szum cyfrowy. W szczególnie trudnych warunkach ekspozycji często towarzyszy temu irytujące migotanie obrazu. Często obrazowi brakuje niezbędnej ostrości, ponieważ ma zbyt mało konturów, aby można było pewnie ustawić ostrość. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 automatycznie wykrywa te problemy, optymalnie wyostrza wideo i oblicza czysty, stabilny obraz. Nawet ciemne i zamazane filmy stają się w ten sposób nagraniami godnymi szacunku.

Przycinanie, obracanie i zmiana rozmiaru filmów

Dzięki Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 możesz nie tylko poprawić jakość, ale także przyciąć swoje filmy. Dzięki nowemu widokowi szczegółów można pracować bardzo precyzyjnie. Wybierz dowolny fragment filmu i wyeksportuj tylko najważniejsze elementy. Lub połącz wiele zdjęć i filmów w jeden klip! Po prostu obracaj i przechylaj swoje filmy o 90 / 180 / 270 stopni lub o dowolny kąt. Krzywe horyzonty to już przeszłość! Użyj tylko określonej sekcji obrazu lub po prostu zmień rozmiar obrazu w zależności od potrzeb!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Dodaj fascynujące efekty slow-motion lub time-lapse

Aby uzyskać efekty specjalne, można również uruchamiać filmy lub tylko ich fragmenty z różną prędkością. Zwolnione tempo pozwala dostrzec szczegóły i magię chwili. Aby pokazać długotrwały rozwój wydarzeń lub przyspieszyć raczej nudne fragmenty bez edycji, odpowiedni jest time-lapse. Nasza rada: W połączeniu z tilt-shiftem uzyskasz naprawdę magiczny efekt, wypróbuj go! Dzięki Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 z łatwością osiągniesz zwolnione i przyspieszone tempo i nadasz swoim filmom zupełnie nową dynamikę!

Prostowanie obrazu zamiast zniekształceń obiektywu i zniekształceń typu rybie oko

Wiele kamer nie zapewnia prawdziwie realistycznego obrazu, a często jest to nawet zamierzone. Zwłaszcza kamery akcji oferują zwykle szerokokątne obiektywy, które powinny uchwycić całą akcję. Ale ich optyka zbyt szybko się męczy, gdy oglądasz je na komputerze lub w telewizorze! Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 usuwa te zniekształcenia, aby uzyskać piękny, naturalny obraz. Program zawiera szereg wbudowanych profili, które są dostosowane do najpopularniejszych typów aparatów fotograficznych. Ponadto, oprogramowanie to pozwala na łatwe tworzenie dodatkowych profili obiektywów dla własnego aparatu.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Dodaj tekst i efekty

Filmy często nabierają indywidualnego charakteru poprzez dodanie komentarzy lub efektów specjalnych. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 pozwala na łatwe dodawanie tekstu i wstawianie komentarzy lub objaśnień. Możesz też użyć imponujących efektów, takich jak kolorowe filtry atmosferyczne lub filtr tilt-shift. Tutaj selektywne rozmycie tworzy specjalny wygląd, w którym prawdziwe zdjęcia krajobrazów wyglądają jak miniatury. Nowy filtr Zaokrąglone narożniki nadaje filmom delikatniejszy, bardziej osobisty charakter. Wszystkie czynności można wykonać w mgnieniu oka za pomocą kilku kliknięć lub poręcznych suwaków!

Liczne formaty, metadane i prędkość wliczone w cenę

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 dodaje również metadane, takie jak autor, prawa autorskie, tytuł i komentarz do nagrań. Program obsługuje wszystkie popularne formaty i kodeki we wszystkich rozdzielczościach (w tym HD, 2K, 2.7K, 4K), a także potrafi obsłużyć H.265, używany przez GoPro! Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, ta funkcja, podobnie jak wiele innych, może być również uruchamiana poprzez wbudowane przetwarzanie wsadowe. Z łatwością możesz wzbogacić dowolną liczbę filmów, edytować je lub dodać metadane za pomocą jednego kliknięcia! Możesz też użyć dowolnych efektów, aby nadać wielu filmom wspólny wygląd. A ponieważ Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 wykorzystuje sprzętowe kodowanie dla H.265 na kartach NVIDIA i zoptymalizował jego prędkość, może tworzyć Twoje filmy błyskawicznie.

Więcej Ashampoo Multimedia Quality

Uchwyć wszystko, co dzieje się na ekranie z łatwością, to jest to, co Ashampoo® Snap 11 może zrobić! Czy to w formie zdjęć, czy wideo, po prostu podziel się tym, co lubisz, twórz GIF-y, dodawaj komentarze lub grafiki. Ashampoo® Music Studio 7 to wszystko o plikach dźwiękowych. Łatwo organizuj swoją kolekcję, twórz miksy, konwertuj formaty lub zgrywaj płyty CD z automatycznym wyszukiwaniem utworów i okładek! Ashampoo® Photo Optimizer 7 potrafi optymalizować zdjęcia w pełni automatycznie, jak żaden inny program! Możesz przetwarzać partiami całe kolekcje obrazów, dzięki czemu będą one błyszczeć jasno, żywo i wyraźnie, bez żadnego dodatkowego wkładu. Ashampoo® Slideshow Studio HD 4 tworzy dla Ciebie doskonałe pokazy slajdów, nawet z muzyką w tle, efektami i nastrojowymi przejściami. Zamień zwykłe zdjęcia w profesjonalne filmy lub po prostu niezapomniane wspomnienia!

Wykorzystaj w pełni swoje filmy: Bardzo skutecznie poprawiaj jakość, usuwaj szumy i dodawaj efekty!

Nowy Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 przyspieszy Twoje filmy! Twórz swoje filmy błyskawicznie, z prostą edycją i konwersją nawet do dziesięciu razy szybciej! 20 wspaniałych ustawień wstępnych pozwoli Twoim filmom zabłysnąć w nowych światach kolorów. Ciesz się grą wyrafinowanych filtrów i starannie dopasowanych wartości obrazu i koloru! Szybsze poruszanie się po filmach dzięki miniaturkom. Dodano zupełnie nowe profile dla popularnych modeli aparatów fotograficznych, które można łatwo wybrać w nowym menu. Dodawaj obrazy, tekst i znaki wodne na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej, a także obracaj i przycinaj w nowym widoku szczegółowym. To i wiele więcej czeka na Ciebie w nowym programie Ashampoo® Video Optimizer Pro 2!

zrzut ekranu laptopa

Optymalizacja kontrastu i kolorów

Popraw kolory i kontrast, aby Twoje zdjęcia i filmy były bardziej żywe i interesujące. Dostosuj balans bieli, aby nadać swoim filmom cieplejszy lub chłodniejszy wygląd. Selektywnie edytuj jasność i odcień cieni i świateł lub dodaj efekt winietowania.

kolor ikony

Efekty

Efekty wizualne dodają zdjęciom i filmom specjalnego charakteru.

Tilt-Shift

Filtr Tilt Shift pozwala na selektywne rozmycie zdjęć: Nadaje to zdjęciom niezwykły wygląd i może być również wykorzystane do uzyskania tzw. "efektu miniatury", w którym (rzeczywiste) ujęcia krajobrazu wyglądają jak pejzaże zabawkowe.

ikona rybie oko

Zniekształcenia typu rybie oko

Usuwa zniekształcenia obiektywu z kamer akcji i innych obiektywów szerokokątnych z filmów i zdjęć. Zawiera zestaw wbudowanych profili i pozwala na łatwe tworzenie dodatkowych profili obiektywów dla własnych aparatów.

ikona stbilizować

Stabilizacja / Usuwanie drgań aparatu

Usuwa drgania kamery z filmów wideo, idealny do klipów akcji lub ujęć z wolnej ręki.

Redukcja hałasu

Usuwa szumy ze zdjęć i filmów. Szumy występują podczas fotografowania w słabych warunkach oświetleniowych (np. w nocy) lub podczas korzystania z wysokich czułości ISO.

wyostrzanie ikony

Wyostrz

Poprawia ostrość zdjęć i filmów.

wycinek ikony

Obracanie i kadrowanie

Obracanie filmów i zdjęć o 90 / 180 / 270 stopni lub o dowolny kąt i przycinanie do żądanego obszaru.

Usuwanie migotania obrazu

Redukuje migotanie obrazu na zdjęciach poklatkowych i filmach nagrywanych przy słabym oświetleniu.

prędkość zrzutu ekranu

Zmiana prędkości

Zmienia prędkość odtwarzania filmów: Na przykład, wiele kamer akcji może nagrywać wideo z prędkością 60 klatek na sekundę (lub więcej). Aby jednak uzyskać efekt zwolnionego tempa podczas odtwarzania, należy zmienić częstotliwość odświeżania obrazu. Z Ashampoo Video Optimizer Pro możesz spowolnić lub przyspieszyć filmy, jak chcesz.

Języki

Niemiecki Niemiecki
English  Angielski
Niderlandzki  Holenderski (Guy Raedersdorf)
Francuski  Francuski
Węgierski  Węgierski (László Koncz)
Rosyjski  Rosyjski
Polski  Polski (Artur Krupa)
Włoski  Włoski
Hiszpański  Hiszpański
Szwedzki  Szwedzki (Olle Ohlsson)
Turecki  Turecki (Çağdaş Tatar)
Czeski  Czeski (Libor Divis)
Chiński Uproszczony  ChineseSimplified (Smilefly )
Brytyjski angielski  British English (Chris Brooker)
Portugalski (brazylijski)  Portugalski (Brazylia) (Josè Carlos Taveira)
Chiński UproszczonyBrytyjski angielskiPortugalski (brazylijski)ChińskiTradycyjny ChineseTraditional (Alan)
Rumuński  Rumuński (Andrei Grigorcea)
Kataloński  Kataloński (Joan Queralt)
Słowacki  Słowacki (Milan Slovák)
Finlandia  Fiński (Veikko Muurikainen) Chiński UproszczonyBrytyjski angielskiPortugalski (brazylijski)ChińskiTradycyjnyRumuńskiKatalońskiSłowackiFinlandia
Hiszpański (Argentyna)  Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)

Wymagania systemowe

System operacyjny

Wymagana jest 64-bitowa wersja następujących systemów operacyjnych:

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Oprogramowanie:

Windows Media Player 10

.NET Framework 4.0

Procesor:

Edycja / produkcja w jakości DVD - procesor dwurdzeniowy co najmniej 2,4 GHz

Edycja / produkcja w jakości HD Procesory Intel Core i5 / i7 lub podobne procesory czterordzeniowe

Pamięć (RAM):

Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM

Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM

Idealnie: 8 GB RAM lub więcej

Karta graficzna:

DirectX 9

Pixelshader v2.0

Min. 128 MB RAM.

Min. 1280 x 1024

Inne:

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest okresowo sprawdzana.

W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Video Optimizer Pro 2"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany