Infolinia +49 3221 2292585
 

Audiale Radio 2020, Pobierz

67,57 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820645
 • RS-12139-LIC
 • Nieograniczona ważność
 • DE | EN | ES | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Audycje Radio 2020   Dzięki unikalnej technologii Audials Radio 2020 może... więcej

Informacje o produkcie "Audiale Radio 2020, Pobierz"

Audycje Radio 2020

 

Dzięki unikalnej technologii Audials Radio 2020 może monitorować tysiące radioodbiorników jednocześnie i spełniać Twoje życzenia muzyczne w pełni automatycznie i legalnie. Dlatego Audials Radio jest najpopularniejszym, wielokrotnie nagradzanym i najlepiej sprzedającym się internetowym rejestratorem radiowym zarówno w sklepach detalicznych jak i internetowych.

Audials oferuje największą bazę danych z największą ilością radioodbiorników z Internetu. Najpopularniejszy odtwarzacz radiowy pokazuje aktualny program z muzyką odtwarzaną w każdym radiu. Podgląd tytułu daje nawet dostępny obraz albumu. Oprócz wszystkich 100.000 ważnych radiotelefonów, Audial posiada w swojej ofercie najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia: Radio NRW, Antena Bayern, SWR3, 1Live, Bayern1, WDR2, NDR2, WDR4, SWR4, Bayern3, Radio Hit FFH, Radio FFN, SWR1, Antena Hit-Radio, MDR1, HR3, HR4, Radio Saw i wiele innych regionalnych stacji można odtwarzać i nagrywać jednym kliknięciem!

Niemieckie listy przebojów, międzynarodowe przeboje i najlepsze z nich to pop, rock, jazz, klasyka, hity, muzyka ludowa, country, metal, funk, blues, folk, ska, rap, R&B, drum&bass, techno, house, trance, hip hop, reggae: około 80 gatunków muzycznych, wszyscy artyści, miliony piosenek i wszystkie radia na świecie znajdują się w zasięgu jednego kliknięcia myszy.

Audials Radio oferuje pełną dyskografię 1.450.000 artystów. Aby uzyskać albumy muzyczne swoich gwiazd, po prostu kliknij na albumy, a oprogramowanie zbierze wszystkie utwory muzyczne z tych albumów. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły. Po prostu wybierz tytuł, wykonawcę, album, gatunek muzyczny lub radio, naciśnij przycisk start i w mgnieniu oka Audials Radio wyczarowuje pierwszy z wielu utworów muzycznych, albumów, a nawet samplerów na Twoim dysku twardym.

Funkcje

MUZYKA I WIĘCEJ - Pobieranie muzyki w formacie MP3 z Internetu jest legalne i bezpłatne.

 • Najlepszy odtwarzacz dla internetowych stacji radiowych!

Audials Radio dostarcza na żywo informacje o stacjach przed ich odtworzeniem! Za pomocą jednego kliknięcia można poruszać się tam i z powrotem pomiędzy radiami. Dzięki funkcji Top Hits można nawet przełączać się bezpośrednio na stacje radiowe, które aktualnie grają top hity.

 • Największa baza danych z największą ilością radioodbiorników z Internetu!

Oprócz wszystkich 100.000 ważnych radiotelefonów, Audials posiada również najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia dostępne dla Państwa. Możesz przeglądać bazę danych radia według gatunku muzyki, kraju, języka lub lokalnej stacji radiowej. Alternatywnie i szybciej można znaleźć odpowiednie radia, wprowadzając ulubionego wykonawcę za pomocą dynamicznego wyszukiwania.

 • Nagrywaj tony muzyki swoich ulubionych stylów muzycznych

Po prostu wybierz swój ulubiony gatunek muzyczny, a Audials Radio automatycznie nagra tylko utwory z danego gatunku spośród najlepszych radioodbiorników. Możesz użyć Radio Timer, aby ustawić czas trwania, ale także liczbę utworów, które chcesz nagrać, aby ustawić limit nagrywania. Możesz automatycznie nagrywać całą muzykę z dowolnej liczby radioodbiorników i zapisywać ją w poszczególnych plikach muzycznych. Utwory są doskonale wycięte ze strumienia radiowego, wzbogacone o tagi ID3, zdjęcia albumów muzycznych oraz teksty piosenek i zapisane jako pliki muzyczne.

 • dostać single, albumy lub pełną dyskografię swojej gwiazdy

Aby uzyskać albumy z muzyką swoich gwiazd, po prostu kliknij na albumy, a oprogramowanie zbierze wszystkie utwory muzyczne z albumów. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły. Po prostu wybierz tytuł, wykonawcę lub album, naciśnij przycisk "Fulfill" i w mgnieniu oka Audials Radio wyczarowuje pierwszy z wielu utworów muzycznych całkowicie oznaczonych tagami ID3, zdjęciami albumów i tekstami na Twoim dysku twardym!

 • Radia Diamentowe są dostępne tylko w Audials Radio!

Połączenie funkcji żądania muzyki z ograniczeniem nagrywania na radiach diamentowych jest szczególnie cenne dla użytkowników o wysokich wymaganiach jakościowych. Użytkownicy, którzy dzięki tej kombinacji dadzą Audials Czas Radia, są następnie nagradzani najlepszą jakością.

 • Wykresy i nowe pomysły dostarczone bezpłatnie

Audials Notifier co miesiąc informuje Cię o najnowszych wykresach. Możesz importować dalsze propozycje muzyczne bezpośrednio od społeczności wraz z listą życzeń innych użytkowników. W ten sposób otrzymujesz nowe pomysły na więcej muzyki i jesteś na bieżąco z kolekcją muzyczną.

 • Jakość sklepu muzycznego - co jeszcze?!

Sklepy internetowe z muzyką do pobrania oferują utwory muzyczne w postaci plików WMA lub MP3, zwykle o jakości 192 lub 256 kBit/s. Internetowe stacje radiowe nadają z prędkością do 320 kbit/s. Otrzymujesz więc nagrane utwory muzyczne w formacie MP3 w tej samej lub lepszej jakości niż w sklepie muzycznym i nie płacisz za to nic!

 

MEDIATHEK - Zarządzanie rozrywką na komputerze, smartfonie, tablecie i w chmurze

Słuchanie radia w odłączonym odtwarzaczu Audials na pulpicie z boku jest zabawne. Audials Radio wzbogaca Twoją kolekcję muzyczną i utrzymuje ją w porządku dzięki zarządzaniu mediami. Audials Radio tankuje Twój smartfon lub tablet. Ale możesz również użyć Audials jako menedżera chmury, a nawet zamienić swój komputer w chmurę.

 

Cechy charakterystyczne premii

 • Tysiące podcastów dla wszechstronnej rozrywki

Dzięki samoaktualizującej się bazie danych podcastów, 260.000 podcastów z 500.000 odcinków jako audycje audio lub wideo można subskrybować i pobrać za darmo od najlepszych dostawców podcastów na świecie!

 • Wiele muzycznych stacji telewizyjnych poprzez strumieniowe transmisje wideo

Audials Radio zabawia Cię w swoim własnym odtwarzaczu przez całą dobę z wieloma z najlepszych muzycznych stacji telewizyjnych. Dzięki Audials Music TV możesz się po prostu zrelaksować.

Co to jest NEW & BETTER?

Audials Radio 2020 jest następcą Audials Radiotracker. Oprócz popularnych funkcji Radiotrackera, z których wszystkie są nadal na pokładzie i zostały znacznie ulepszone, pojawiło się wiele nowych funkcji.

 
NOWOŚĆ!Muzyka i radio
 • Identyfikacja kanałów, które często rozpoczynają się od reklamy przez "Ads".

 • Bardziej przejrzysta prezentacja poglądów jednego nadawcy

 
Bonus
Dostosowywanie interfejsu użytkownika i optymalne rozmieszczenie funkcji
 
Wybierz swoją wersję:
Funkcje

Audiale
Muzyka 2020

24,90 €


Audials
Movie 2020


24.90€

Audycje
Radio 2020


24.90€

Audiale
Jeden
2020

44.90€

Themed world music and more
Radio - słuchaj i nagrywaj internetowe stacje radiowe    
Wyszukiwanie muzyki - zapisywanie muzyki z filmów    
Zapytania muzyczne (Radio)    
Zapytania muzyczne (wyszukiwanie) - otrzymywanie muzyki w formacie MP3    
Podcasty - Podcasty    
Telewizja muzyczna - Oglądaj z sieci  
Strumieniowy świat tematyczny
Usługi w zakresie nagrywania muzyki - Usługi w zakresie nagrywania muzyki    
Zapisywanie wideo - Nagrywanie strumieniowe wideo    
Najlepsze strumienie telewizyjne na żywo    
Konwerter uniwersalny Theme World
Konwerter (Audio) - Konwertuj muzykę    
Konwersja audiobooków - Konwersja audiobooków    
Konwerter (Video) - Konwersja filmów i wideo    
Kopia DVD - Podsumowanie i archiwum    
Światowa biblioteka medialna Themed
Muzyka  
Filmy i rozrywka    
Wszystkie pliki multimedialne - Biblioteka multimedialna
Playlisty
 
 
Wymagania systemowe
Wersja 2020
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Procesor Intel™ Pedntium™ Peor lub jego odpowiednik

 • 512 MB pamięci roboczej

 • 400 MB miejsca na dysku twardym (dla programu, więcej dla MP3)

 • Dostęp do Internetu

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audiale Radio 2020, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany