Infolinia 0800 702813
 

Audiale Radio 2020, Pobierz

45,15 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820645
 • RS-12139-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Audycje Radio 2020 Dzięki unikalnej technologii Audials Radio 2020 może monitorować... więcej

Informacje o produkcie "Audiale Radio 2020, Pobierz"

Audycje Radio 2020

Dzięki unikalnej technologii Audials Radio 2020 może monitorować tysiące radioodbiorników jednocześnie i spełniać Twoje życzenia muzyczne w pełni automatycznie i legalnie. Dlatego Audials Radio jest najpopularniejszym, wielokrotnie nagradzanym i najlepiej sprzedającym się internetowym rejestratorem radiowym zarówno w sklepach detalicznych jak i internetowych.

Audials oferuje największą bazę danych z największą ilością radioodbiorników z Internetu. Najpopularniejszy odtwarzacz radiowy pokazuje aktualny program z muzyką odtwarzaną w każdym radiu. Podgląd tytułu daje nawet dostępny obraz albumu. Oprócz wszystkich 100.000 ważnych radiotelefonów, Audial posiada w swojej ofercie najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia: Radio NRW, Antena Bayern, SWR3, 1Live, Bayern1, WDR2, NDR2, WDR4, SWR4, Bayern3, Radio Hit FFH, Radio FFN, SWR1, Antena Hit-Radio, MDR1, HR3, HR4, Radio Saw i wiele innych regionalnych stacji można odtwarzać i nagrywać jednym kliknięciem!

Niemieckie listy przebojów, międzynarodowe przeboje i najlepsze z nich to pop, rock, jazz, klasyka, hity, muzyka ludowa, country, metal, funk, blues, folk, ska, rap, R&B, drum&bass, techno, house, trance, hip hop, reggae: około 80 gatunków muzycznych, wszyscy artyści, miliony piosenek i wszystkie radia na świecie znajdują się w zasięgu jednego kliknięcia myszy.

Audials Radio oferuje pełną dyskografię 1.450.000 artystów. Aby uzyskać albumy muzyczne swoich gwiazd, po prostu kliknij na albumy, a oprogramowanie zbierze wszystkie utwory muzyczne z tych albumów. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły. Po prostu wybierz tytuł, wykonawcę, album, gatunek muzyczny lub radio, naciśnij przycisk start i w mgnieniu oka Audials Radio wyczarowuje pierwszy z wielu utworów muzycznych, albumów, a nawet samplerów na Twoim dysku twardym.

Funkcje

 

MUZYKA I WIĘCEJ - Pobieranie muzyki w formacie MP3 z Internetu jest legalne i bezpłatne.

 • Najlepszy odtwarzacz dla internetowych stacji radiowych!

Audials Radio dostarcza na żywo informacje o stacjach przed ich odtworzeniem! Za pomocą jednego kliknięcia można poruszać się tam i z powrotem pomiędzy radiami. Dzięki funkcji Top Hits można nawet przełączać się bezpośrednio na stacje radiowe, które aktualnie grają top hity.

 • Największa baza danych z największą ilością radioodbiorników z Internetu!

Oprócz wszystkich 100.000 ważnych radiotelefonów, Audials posiada również najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia dostępne dla Państwa. Możesz przeglądać bazę danych radia według gatunku muzyki, kraju, języka lub lokalnej stacji radiowej. Alternatywnie i szybciej można znaleźć odpowiednie radia, wprowadzając ulubionego wykonawcę za pomocą dynamicznego wyszukiwania.

 • Nagrywaj tony muzyki swoich ulubionych stylów muzycznych

Po prostu wybierz swój ulubiony gatunek muzyczny, a Audials Radio automatycznie nagra tylko utwory z danego gatunku spośród najlepszych radioodbiorników. Możesz użyć Radio Timer, aby ustawić czas trwania, ale także liczbę utworów, które chcesz nagrać, aby ustawić limit nagrywania. Możesz automatycznie nagrywać całą muzykę z dowolnej liczby radioodbiorników i zapisywać ją w poszczególnych plikach muzycznych. Utwory są doskonale wycięte ze strumienia radiowego, wzbogacone o tagi ID3, zdjęcia albumów muzycznych oraz teksty piosenek i zapisane jako pliki muzyczne.

 • dostać single, albumy lub pełną dyskografię swojej gwiazdy

Aby uzyskać albumy z muzyką swoich gwiazd, po prostu kliknij na albumy, a oprogramowanie zbierze wszystkie utwory muzyczne z albumów. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły. Po prostu wybierz tytuł, wykonawcę lub album, naciśnij przycisk "Fulfill" i w mgnieniu oka Audials Radio wyczarowuje pierwszy z wielu utworów muzycznych całkowicie oznaczonych tagami ID3, zdjęciami albumów i tekstami na Twoim dysku twardym!

 • Radia Diamentowe są dostępne tylko w Audials Radio!

Połączenie funkcji żądania muzyki z ograniczeniem nagrywania na radiach diamentowych jest szczególnie cenne dla użytkowników o wysokich wymaganiach jakościowych. Użytkownicy, którzy dzięki tej kombinacji dadzą Audials Czas Radia, są następnie nagradzani najlepszą jakością.

 • Wykresy i nowe pomysły dostarczone bezpłatnie

Audials Notifier co miesiąc informuje Cię o najnowszych wykresach. Możesz importować dalsze propozycje muzyczne bezpośrednio od społeczności wraz z listą życzeń innych użytkowników. W ten sposób otrzymujesz nowe pomysły na więcej muzyki i jesteś na bieżąco z kolekcją muzyczną.

 • Jakość sklepu muzycznego - co jeszcze?!

Sklepy internetowe z muzyką do pobrania oferują utwory muzyczne w postaci plików WMA lub MP3, zwykle o jakości 192 lub 256 kBit/s. Internetowe stacje radiowe nadają z prędkością do 320 kbit/s. Otrzymujesz więc nagrane utwory muzyczne w formacie MP3 w tej samej lub lepszej jakości niż w sklepie muzycznym i nie płacisz za to nic!

 

 

MEDIATHEK - Zarządzanie rozrywką na komputerze, smartfonie, tablecie i w chmurze

Słuchanie radia w odłączonym odtwarzaczu Audials na pulpicie z boku jest zabawne. Audials Radio wzbogaca Twoją kolekcję muzyczną i utrzymuje ją w porządku dzięki zarządzaniu mediami. Audials Radio tankuje Twój smartfon lub tablet. Ale możesz również użyć Audials jako menedżera chmury, a nawet zamienić swój komputer w chmurę.

 

Cechy charakterystyczne premii

 • Tysiące podcastów dla wszechstronnej rozrywki

Dzięki samoaktualizującej się bazie danych podcastów, 260.000 podcastów z 500.000 odcinków jako audycje audio lub wideo można subskrybować i pobrać za darmo od najlepszych dostawców podcastów na świecie!

 • Wiele muzycznych stacji telewizyjnych poprzez strumieniowe transmisje wideo

Audials Radio zabawia Cię w swoim własnym odtwarzaczu przez całą dobę z wieloma z najlepszych muzycznych stacji telewizyjnych. Dzięki Audials Music TV możesz się po prostu zrelaksować.

Co to jest NEW & BETTER?

Audials Radio 2020 jest następcą Audials Radiotracker. Oprócz popularnych funkcji Radiotrackera, z których wszystkie są nadal na pokładzie i zostały znacznie ulepszone, pojawiło się wiele nowych funkcji.

 
NOWOŚĆ!Muzyka i radio
 • Identyfikacja kanałów, które często rozpoczynają się od reklamy przez "Ads".

 • Bardziej przejrzysta prezentacja poglądów jednego nadawcy

 
Bonus
Dostosowywanie interfejsu użytkownika i optymalne rozmieszczenie funkcji
 
Wybierz swoją wersję:
Funkcje        

Audiale
Muzyka 2020

24,90 €


Audials
Movie 2020


24.90€

Audycje
Radio 2020


24.90€

Audiale
Jeden
2020

44.90€

Themed world music and more
Radio - słuchaj i nagrywaj internetowe stacje radiowe    
Wyszukiwanie muzyki - zapisywanie muzyki z filmów    
Zapytania muzyczne (Radio)    
Zapytania muzyczne (wyszukiwanie) - otrzymywanie muzyki w formacie MP3    
Podcasty - Podcasty    
Telewizja muzyczna - Oglądaj z sieci  
Strumieniowy świat tematyczny
Usługi w zakresie nagrywania muzyki - Usługi w zakresie nagrywania muzyki    
Zapisywanie wideo - Nagrywanie strumieniowe wideo    
Najlepsze strumienie telewizyjne na żywo    
Konwerter uniwersalny Theme World
Konwerter (Audio) - Konwertuj muzykę    
Konwersja audiobooków - Konwersja audiobooków    
Konwerter (Video) - Konwersja filmów i wideo    
Kopia DVD - Podsumowanie i archiwum    
Światowa biblioteka medialna Themed
Muzyka  
Filmy i rozrywka    
Wszystkie pliki multimedialne - Biblioteka multimedialna
Playlisty
 
 
Wymagania systemowe
Wersja 2020
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Procesor Intel™ Pedntium™ Peor lub jego odpowiednik

 • 512 MB pamięci roboczej

 • 400 MB miejsca na dysku twardym (dla programu, więcej dla MP3)

 • Dostęp do Internetu

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audiale Radio 2020, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany