Infolinia 0800 702813
 

Audials Movie 2023

90,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822357
 • RS-12415-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | ES | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Audials Film: Oglądaj i zapisuj wszystkie filmy przesyłane strumieniowo 1. Nagrywaj swoje... więcej

Informacje o produkcie "Audials Movie 2023"

Audials Film: Oglądaj i zapisuj wszystkie filmy przesyłane strumieniowo


1. Nagrywaj swoje ulubione filmy z internetu
Audials Recorder może nagrywać filmy ze stron internetowych lub platform streamingowych w wybranym przez ciebie formacie.

2. Konwertuj do pożądanego formatu w mgnieniu oka dzięki konwerterowi wideo
Audials Video Converter w sprytny sposób rozwiązuje wszystkie problemy związane z formatowaniem plików dla płyt DVD i filmów. Konwerter wideo nadaje plikom odpowiedni format, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi na wszystkich swoich nośnikach: PC, smartfony i tablety.

3. Media Center zarządza nagraniami na wszystkich urządzeniach i w chmurze
Audials oferuje kilka sposobów na stworzenie swojej prywatnej biblioteki wideo. Audials daje też możliwość przesyłania materiałów na komputer lub do chmury i wysyłania ich na smartfony i tablety. 

Wideo i TV

Zaplanuj nagrania szybko i łatwoAO_VideoStreaming_VideoRecording_AmazonInternal_PL-jpg
Dzięki nowej, wbudowanej przeglądarce internetowej możesz automatycznie zapisać kilka filmów pod rząd. Wyszukaj filmy w Audials i dodaj je do listy filmów. Harmonogram nagrywania odtwarza je w tle bezpośrednio w programie Audials.

Łatwe zapisywanie filmów
Dzięki nowej przeglądarce strumieni wideo możesz przeglądać platformy wideo bezpośrednio w Audials i błyskawicznie zapisywać wszystkie materiały. Można łatwo wybrać format i rozdzielczość do 4k. 

300 strumieni telewizyjnych na żywo
Międzynarodowe kanały telewizyjne oferują programy przez 24 godziny na dobę. Ponadto najlepsze muzyczne stacje telewizyjne zapewnią Ci rozrywkę.

 

Dokładny edytor wideo

Usuń reklamy po zakończeniu pracy music_highqualityrecording_ALL-jpg
Program Audials 2023 może też automatycznie oznaczać sekcje zawierające reklamy, tak abyś mógł je usunąć w dowolnym momencie po nagraniu. Dzięki Audials usunięcie reklam raz na zawsze jest dziecinnie proste.

Automatyczne wykrywanie
Za dużo reklam w serwisach streamingu wideo? Teraz zapowiedzieli, że w przyszłości będzie ich więcej. Nie musisz się martwić, jeśli masz Audials 2023! Teraz możesz cieszyć się nieprzerwaną rozrywką. Audials to jedyne oprogramowanie, które automatycznie ukrywa reklamy podczas nagrywania.

Usuń czarne paski
Z łatwością wycinaj czarne obszary w swoim filmie, piksel po pikselu, powiększając je. 

5.1 Netflix Surround Sound

Ciesz się niezrównaną jakością dźwięku. Poczuj atmosferę kina i daj się porwać. W przypadku niektórych tytułów dostawca obsługuje strumieniowanie w systemie wielokanałowym 5.1.  

Nowy odtwarzacz wideo

Odtwarzacz wideo oferuje dodatkowe użyteczne funkcje i wyświetla napisy, dzięki którym lepiej zrozumiesz fabułę filmu, a także, jeśli chcesz, przewijanie do przodu, przewijanie w zwolnionym tempie lub podgląd na osi czasu.

Wyszukiwarka strumieniowa i telewizyjna 

Cała zawartość na Netflix, Amazonvideo_sources_PL
W sekcji Telewizja możesz przeszukiwać wszystkie filmy i seriale z kilkudziesięciu głównych serwisów streamingowych. Wpisz słowo kluczowe w wyszukiwaniu i uzyskaj natychmiastowe wyniki.


Łatwe wyszukiwanie treści 
Jeśli nie wiesz, który serwis streamingowy oferuje określone programy, łatwo znajdziesz wszystko i obejrzysz wszystkie.

Oglądaj filmy i seriale natychmiast
Jeśli nie wiesz, który serwis streamingowy oferuje określone programy, możesz łatwo znaleźć wszystko i oglądać wszystkie programy.

Szukaj według kategorii
Szukasz filmu sci-fi? Następnie otwórz widok kategorii, a Audials pokaże ci, gdzie możesz oglądać najlepsze filmy z tej i wielu innych kategorii.

Zapisz jednym kliknięciem 
Użyj planera nagrań, a automatycznie otrzymasz listę nagranych przez siebie filmów. Jeśli podoba ci się to, co widzisz, kliknij przycisk Nagraj, a po kilku chwilach wszystko zostanie wyświetlone na liście odtwarzania. 

Odkryj podcasty wideo 
Coraz więcej dostawców z całego świata publikuje wspaniałe treści w formie podcastów wideo na różne tematy.
Nowa funkcja Audials! Zanurz się w ekscytujących tematach, znajdź i zapisz w kilka sekund wszystkie odcinki, odpowiednio nazwane i oznaczone. 

Wyszukiwarka napisów
Łatwo znajdź napisy w niemal każdym języku i dodaj je do swoich nagrań w odpowiednim momencie. Nigdy nie przegapisz ważnego dialogu w swoim filmie, klikając na tę funkcję, aby automatycznie wstawić go podczas nagrywania.

Dialogi filmowe we wszystkich językach
Ustaw preferowane języki, aby napisy były automatycznie wyszukiwane i wstawiane w twoim języku. Łatwe przełączanie między językami napisów.
Co nowego w Audials 2023?

 

video_perfectsound_ALL-jpg

Filmy i seriale

Niezrównana jakość dźwięku

Łatwe rozumienie dialogów dzięki idealnie dobranej głośności mowyMożesz znać następujący problem: głośność mowy w filmie jest zbyt niska w porównaniu z innymi. Jeśli zwiększysz głośność, będziesz miał kłopoty z sąsiadami. Audials ma wreszcie rozwiązanie. 
Audials 2023 tworzy alternatywne ścieżki dźwiękowe, które są zmiksowane w taki sposób, że są łatwe do zrozumienia. Dzięki funkcji "Dynamic Range Compression" głośność w zakresie od -27 dB do 0 dB w nagranych filmach jest bardziej zrozumiała, a głośne dźwięki, takie jak eksplozje czy efekty, brzmią ciszej. Dźwięki poniżej -80 dB, takie jak wiatr czy szelest papieru, są całkowicie eliminowane.

 

video_videocutter_ALL-png

 

 

Eksportuj fragmenty swoich filmów
Eksportuj poszczególne sekwencje wideo (np. ulubioną scenę filmową) jako nowy plik wideo. Możesz także przyciąć film podczas eksportowania.

 

 

Napisy - koniec problemów z rozumieniem filmów

amo_videoedit_subtitles_fr

Pobierz napisy bezpośrednio z serwisów streamingowych 
Teraz możesz importować napisy bezpośrednio z serwisów Amazon, Netflix i innych, w sposób bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz można je zapisywać oddzielnie, ale nadal w synchronizacji z filmem.
Podczas odtwarzania filmu możesz w każdej chwili zdecydować, czy chcesz mieć napisy i w jakim języku. 

Automatycznie tłumacz napisy
Dzięki nowemu edytorowi możesz edytować lub znaleźć w Internecie idealnie zsynchronizowane napisy. Sprawdź swoje zmiany, odtwarzając film przed jego zapisaniem.
Możesz też w kilka sekund przetłumaczyć napisy na jeden z setek języków. W tym celu Audials korzysta z najlepszych w Internecie platform wspierających Sztuczną Inteligencję.

Napisy jako pliki SRT lub osadzone w filmie
Aby odtworzyć napisy w innych odtwarzaczach wideo, masz dwie możliwości: Można je zintegrować z plikiem wideo jako osobną warstwę lub zapisać jako plik SRT razem z plikiem wideo.
Dzięki temu możesz w każdej chwili włączyć lub wyłączyć napisy w programie Audials lub w innych odtwarzaczach wideo.

Zaawansowana wydajność i nowoczesny design

wideo_simplicity_ALL-jpg

Mega wydajność dzięki 64 bitom
Więcej przetwarzania danych na każdym etapie pracy procesora (CPU) zapewnia większą wydajność. Czy twój komputer ma 8 lub 16 GB RAM? Najnowsza wersja Audialsa jest jedyną, która wykorzystuje całą pamięć RAM i dzięki temu jest o wiele bardziej wydajna!

Szybsze i łatwiejsze w użyciu
Interfejs został przeprojektowany z myślą o Twoich treściach.
Możesz wybrać, czy chcesz odtwarzać filmy, muzykę, radio czy podcasty.
Audials wyświetla wszystkie twoje pliki, treści online i narzędzia do nagrywania. Dzięki nowym i uproszczonym ustawieniom nagrania zawsze wychodzą idealnie i w najkrótszym czasie.
Dla każdego pliku wystarczy jedno kliknięcie, aby przełączyć się na nowy edytor i mieć pod ręką wszystkie potężne i przejrzyście ułożone opcje edycyjne.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows® 11, Windows® 10 (64 bit)
Pamięć robocza:
4 GB Pamięć robocza
Miejsce na dysku twardym:
1 GB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Movie 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany