Infolinia 0800 702813
 
Audials Moviebox 2019

Audials Moviebox 2019

71,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820435
 • P14747-01
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki Audials Moviebox 2019  możesz nagrywać wszystkie  Filmy, wideo, seriale lub... więcej

Informacje o produkcie "Audials Moviebox 2019"

Dzięki Audials Moviebox 2019 możesz nagrywać wszystkie Filmy, wideo, seriale lub klipy z usług strumieniowego przesyłania wideo, sklepów wideo online i usług wideo na żądanie, przechowuj je, konwertuj i ciesz się nimi na komputerze lub urządzeniach mobilnych! 

 

Archiwizuj zakupione filmyDVD za pomocą Audials Moviebox 2019 . Oprogramowanie możeodczytywaćniezabezpieczonepłyty DVD bezpośrednio lub tworzykopie chronionych płyt DVD do archiwizacji i we właściwym formacie pliku wideo do odtwarzania na wszystkich urządzeniach poprzezwznowienieibez utraty jakości.

 

Konwertuj za pomocą Audials Moviebox 2019 w Internecie gekaulub z wideo onlinelub z wideo online na prawidłowy format pliku dla komputerów, smartfonów i tabletów.

 

Usługi
 • Automatyczne nagrywanie wszystkich filmów i seriali

 • Automatyczne nadawanie nazw i dodawanie tagów dla tytułu, okładki filmu, gatunku, roku, aktora, reżysera, producenta, scenarzysty, firmy produkcyjnej, kraju pochodzenia

 • Przetwarzaj filmy kinowe z DVD, TV lub chronione filmy z Internetu

 • Skonfiguruj i utrzymuj własną bibliotekę multimediów

 • Przygotowuj lub archiwizuj płyty DVD na tablety i netbooki

 • Chroń swoją kolekcję DVD przed utratą dzięki prywatnym kopiom!

 • Filmy online w odpowiednim formacie dla smartfonów i tabletów

 • Uniwersalny konwerter z prostą obsługą w przystępnej cenie

 • Konwertuj filmy, seriale i wideo na PC, smartfony, tablety, netbooki, konsole i urządzenia mobilne

 

 

Funkcje

Streaming wideo

 • Twój magnetowid do nagrywania płatnego streamingu

W oprogramowaniu Audials najważniejsze usługi strumieniowania wideo, portale wideo i biblioteki multimediów są już wstępnie skonfigurowane z najlepszą metodą nagrywania. Po prostu kliknij kafelek Audials dla żądanego strumieniowania wideo, a następnie uruchom film, a Audials nagra w wybranym formacie wideo, zoptymalizowanym dla każdego urządzenia.

 • Tylko z Audials: Automatycznie nagrywaj i archiwizuj każdy odcinek i wszystkie sezony swoich ulubionych seriali na Amazon i Netflix!

Dzięki Audials możesz mieć wszystkie seriale na Amazon i Netflix nagrane automatycznie odcinek po odcinku z funkcją autoodtwarzania w rejestratorze strumienia wideo. Otrzymasz każdy sezon zarchiwizowany praktycznie z dnia na dzień. Działa to świetnie z przeglądarką Google Chrome i w dowolnym formacie pliku na PC, konsoli do gier, smartfonie i tablecie!

 • Planowanie nagrań jest dziecinnie proste z Audials

Odtwarzasz wybrany film w przeglądarce. Audials przechwytuje link do strumienia. Zack - dodaj film do planera nagrań! Gdy tylko zbierzesz wszystkie filmy, możesz pozwolić Audials rozpocząć nagrywanie.

 • Po prostu nagrywaj wszystkie filmy z Internetu jednym kliknięciem

Netflix, Amazon i inne duże internetowe sklepy wideo szyfrują strumień wideo. Większość narzędzi nie może nagrywać zaszyfrowanych strumieni wideo. Dzięki Audials Moviebox możesz nagrywać każdy rodzaj strumienia wideo bezpośrednio podczas odtwarzania. Bez utraty jakości i w oryginalnym rozmiarze, Audials zapisuje darmowe i chronione filmy z dowolnego źródła jako legalną prywatną kopię.

 • Automatyczne oznaczanie filmów i edytor do ręcznej edycji

Nagrane filmy fabularne i seriale telewizyjne są automatycznie nazywane i oznaczane tytułem, okładką filmu, gatunkiem, rokiem, aktorem, reżyserem, producentem, scenarzystą, firmą produkcyjną, krajem pochodzenia, a także informacjami o źródle nagrania, szybkości transmisji i kontenerze. Dzięki edytorowi możliwa jest również ręczna edycja w dowolnym momencie.

 • Znajdź interesujące Cię programy szybko i łatwo

Audials Moviebox prezentuje wszystkie programy kanałów telewizyjnych w przejrzysty sposób uporządkowane według kanału, kategorii lub daty. Dzięki funkcji wyszukiwania możesz szybko znaleźć swój ulubiony program lub, używając słów kluczowych, wszystkie programy na określony temat. Dzięki Audials możesz nagrywać programy i zapisywać je w dowolnym formacie.

 

Konwersja wideo

 • Audials Moviebox to Twój konwerter wideo dla wszystkich formatów plików

AudialsMoviebox to konwerter wszystkich formatów plików wideo dla komputerów PC, smartfonów, tabletów,  netbooków, notebooków, ultrabooków, konsol do gier i innych urządzeń. Filmy i wideo są konwertowane szybko i w najwyższej jakości do dowolnego formatu pliku.

 • Wolność dla zakupionych filmów i wszystkich urządzeń

Jeśli zakupione filmy i wideo nie mogą być odtwarzane z powodu zabezpieczenia przed kopiowaniem DRM lub formatu pliku, Audials Moviebox pomoże Ci i uwolni Cię od wszystkich problemów: Dzięki legalnemu ponownemu nagrywaniu z gwarancją jakości PerfectVideo, Audials Moviebox rozwiązuje wszystkie problemy związane z zabezpieczeniem przed kopiowaniem, zapisuje wszystkie filmy jako nowe, niezabezpieczone pliki MP4, WMV lub np. h.264, a tym samym zapewnia nieograniczoną przyjemność na wszystkich urządzeniach. 

 • Archiwizuj filmy DVD i odtwarzaj je na urządzeniach bez napędu DVD

Niezabezpieczone płyty DVD są kopiowane w mgnieniu oka. Dzięki funkcji ponownego nagrywania Audials Moviebox, nawet zabezpieczone płyty DVD mogą być legalnie kopiowane. Właściciele drugich urządzeń bez napędu DVD, takich jak smartfony, netbooki, ultrabooki lub tablety, mogą używać Audials Moviebox na komputerze PC do konwertowania wszystkich filmów z DVD dla tych urządzeń. Audials zapisuje nawet różne wersje językowe i rozdziały filmów z DVD.

 • Filmy Blu-ray w odpowiednim formacie pliku dla komputera, smartfona i tabletu

Oprogramowanie Audials nie może bezpośrednio kopiować płyt Blu-ray. Za pomocą różnych innych narzędzi programowych możesz tworzyć pliki MKV z filmów Blu-ray. Jednak nie wszystkie urządzenia mogą odtwarzać format wideo MKV. Audials może pomóc tutaj ponownie jako rozwiązanie problemu i konwertuje filmy z Blu-ray z istniejącego formatu wideo MKV niezawodnie i bez utraty jakości do nowych plików w MP4, WMV, AVI lub innych formatach wideo. 

 
 
Indywidualna biblioteka multimediów
 
Audials Moviebox pomoże Ci stworzyć własną bibliotekę wideo. Zarządzanie multimediami na PC, w chmurze, do napełniania smartfonów i tabletów, a także wygodny odtwarzacz multimedialny z wieloma dodatkami są zatem również zawarte.
Twoje filmowe skarby są przejrzyście podzielone na kategorie. Oznaczone filmy są automatycznie przypisywane do folderu z odpowiednim gatunkiem filmowym. W ten sposób twoja własna biblioteka wideo jest tworzona z każdym nowo dodanym filmem.
 
Możesz ręcznie lub automatycznie tworzyć foldery dla ulubionych aktorów, reżyserów lub, jeśli istnieje kilka części filmu, zebrać je wszystkie w osobnym folderze. Zamiast używać tylko tytułów lub nazw, możesz przeglądać swoją kolekcję wideo za pomocą okładek filmów i wybierać oraz odtwarzać żądaną zawartość.

 

 

CO NOWEGO I LEPSZEGO?

 

 • NOWOŚĆ! Ponad 100 telewizyjnych transmisji na żywo: niemieckie kanały, takie jak NTV, Tagesschau24, Disney Channel i międzynarodowe

 

Oprócz najlepszych bibliotek multimediów i wcześniejszych ofert telewizyjnych z Internetu, Audials oferuje teraz ogromną liczbę nowych niemieckojęzycznych i międzynarodowych strumieni telewizyjnych na żywo!
 
Przełączając się na nowe oprogramowanie, możesz teraz cieszyć się ponad 150 strumieniami na żywo i dziesiątkami tysięcy programów ze wszystkich niemieckich bibliotek mediów.
 
 

 

 • NOWOŚĆ! Więcej wstępnie skonfigurowanych usług streamingowych

 

7 nowych usług zostało wstępnie skonfigurowanych do nagrywania i można je wybrać za pomocą własnego kafelka jednym kliknięciem w nowym Audials Moviebox 2019.

 

 
Wymagania systemowe
Wersja 2019
System operacyjny Windows 7, Windows 7 64-bit, Windows 7 32-bit, Windows 8 32-bit, Windows 8 64-bit, Windows 8, Windows 10

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Moviebox 2019"
4 lis 2020

Thank you.

Fast delivery, quick help with questions, gladly again

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany