Infolinia 0800 702813
 
Audials Music Rocket 2019

Audials Music Rocket 2019

15,45 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820446
 • Ważny bezterminowo
 • DE | FR | EN | ES | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Audials Music Rocket posiada wszystkie portale z teledyskami i internetowe stacje radiowe.... więcej

Informacje o produkcie "Audials Music Rocket 2019"

Audials Music Rocket posiada wszystkie portale z teledyskami i internetowe stacje radiowe. Żadne inne oprogramowanie nie dostarcza Twojej ulubionej muzyki i list przebojów tak szybko!

 

 • Największe hity dostarczane do Twoich drzwi co miesiąc!

Audials dostarcza listy przebojów za naciśnięciem jednego przycisku. Od teraz co miesiąc coś nowego! Plus hity z list przebojów z przeszłości.

 

 • Wszystkie hity z portali muzycznych!

Szukasz konkretnych hitów? Po prostu wpisz je w wyszukiwarkę muzyczną, a Audials Music Rocket znajdzie hity, których szukasz w wielu połączonych portalach muzycznych! Jako teledysk lub ścieżkę audio, na przykład jako plik muzyczny MP3 w najwyższej jakości.

 

 • Twoja muzyka dostarczana z prędkością światła 

20.000 000 hitów ze 120 gatunków muzycznych jest dostępnych dla Ciebie do wyboru! Po prostu wybierz i uzyskaj pojedyncze hity lub nawet całe dyskografie swoich ulubionych gwiazd. Audials zna odpowiednie portale muzyczne lub znajdzie odpowiednią stację dla Twojego nagrania spośród 30 000 monitorowanych internetowych stacji radiowych. Oczywiście w jakości sklepu muzycznego z prędkością do 320 kBit/s.

Najważniejsze funkcje

Zapytania muzyczne:


Tysiące internetowych stacji radiowych i inteligentne bezpośrednie wyszukiwanie w Internecie nie pozostawiają żadnego życzenia muzycznego niespełnionym. 20.000 000 utworów muzycznych jest dostępnych po kliknięciu przycisku, np. w formacie MP3. Podcasty i telewizja muzyczna oferują dodatkową różnorodność.

 

Wyszukiwanie muzyki:

Szybko uzyskuj pojedyncze hity i całe albumy muzyczne poprzez bezpośrednie pobieranie

Audials Music Rocket oferuje najszybszy sposób na legalne i bezpłatne pobieranie muzyki w formacie MP3, WMA lub AAC ze znanych portali audio i wideo oraz konwertowanie ich z wideo na audio.

 

Radio:

Szybko znajdź najlepsze radia odpowiadające Twoim gustom muzycznym, nagraj je i ciesz się nimi w pełnym komforcie

Dzięki Audials znalezienie stacji, które najczęściej grają Twoją ulubioną muzykę, jest dziecinnie proste spośród 100 000 najlepszych internetowych stacji radiowych, które można również doprecyzować według muzyka. 120 gatunków muzycznych do wyboru!

 

Podcasty:

Różnorodna rozrywka do oglądania i słuchania

Audials zapewnia Ci więcej darmowej rozrywki dzięki zintegrowanemu podcatcherowi.

Tysiące podcastów dla zróżnicowanej rozrywki

Dzięki samoaktualizującej się bazie danych podcastów możesz subskrybować, pobierać i cieszyć się 350 000 podcastów z milionami odcinków jako transmisje audio lub wideo od najlepszych dostawców podcastów na świecie za darmo!

 

Music TV:

Oglądaj przez całą dobę teledyski z najlepszych kanałów muzycznych w Internecie

Możesz uruchomić Music TV jako osobne okno podczas oglądania innych programów za pomocą Audials Player.

Wiele muzycznych stacji telewizyjnych poprzez streaming wideo

Audials zapewnia również rozrywkę przez całą dobę dzięki wielu najlepszym muzycznym stacjom telewizyjnym w swoim własnym odtwarzaczu.

 

Wszystkie pliki multimedialne

Zapełnij chmury i urządzenia mobilne. Korzystaj z multimediów na innych komputerach. Ciesz się wygodną rozrywką.

Po prostu wybierz pojedyncze utwory muzyczne lub całe albumy muzyczne i przeciągnij je do podłączonych urządzeń i chmur jest dziecinnie proste z Audials.

 

Lista odtwarzania

Wszechstronny odtwarzacz i listy odtwarzania dla Twojej rozrywki

Możesz cieszyć się radiem, muzyką, wideo, podcastami i filmami bezpośrednio w Audials za pomocą zintegrowanego odtwarzacza, odłączonego w osobnym oknie głównym lub w trybie pełnoekranowym.

Funkcje

 

Muzyka i nie tylko:

 • Audials Turbo! Teraz z Audials Music Rocket!

Audials Music Rocket przeszukuje najlepsze witryny muzyczne i jednocześnie monitoruje tysiące internetowych stacji radiowych na całym świecie za pomocą sieci radiowej Audials, aby dostarczać muzykę, którą chcesz w ukierunkowany, błyskawiczny i legalny sposób. Możesz uzyskać single, albumy lub pełną dyskografię swoich gwiazd z listą życzeń.

 

 • Zawsze automatycznie otrzymuj listy przebojów i nowe pomysły za darmo

Audials zapewnia Ci Rock Charts, Schlager Charts, German Music Video Charts, Pop Music Charts, Dance Charts, US Singles Charts, 80s Charts i US Music Video Charts. Co miesiąc Audials dostarcza Ci również nowości muzyczne i filmowe ścieżki dźwiękowe. Możesz importować dalsze sugestie muzyczne od społeczności z listami życzeń innych użytkowników.

 

 • Katalog artystów Audials oferuje Ci cały muzyczny wszechświat

Dzięki oddzielnej kategorii dla najlepszych artystów w danym gatunku muzycznym lub wpisując nazwę zespołu, możesz uzyskać dostęp do pełnej dyskografii ze wszystkimi hitami i albumami swoich gwiazd za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do całego dorobku muzycznego Audials. Aby uzyskać dostęp do albumów muzycznych, po prostu kliknij zdjęcie z żądanym albumem w katalogu wykonawców. Audials oferuje również wybór hitów z list przebojów, a nawet samplerów. Oczywiście możesz także wybierać pojedyncze utwory.

 

 • Audials spełnia wszystkie życzenia muzyczne, w tym wszystkie tagi ID3, zdjęcia albumów i teksty

Automatycznie otrzymujesz utwory muzyczne w dowolnym formacie wyjściowym ze wszystkimi znacznikami ID3, zdjęciami albumów, a nawet tekstami. Żadne inne oprogramowanie nie dostarcza muzyki tak szybko, w pełni automatycznie, bezpłatnie i legalnie, w najlepszej jakości i w komplecie ze wszystkimi składnikami, jak w sklepie muzycznym.

 

 • Pobieraj muzykę i teledyski

Audials Music Rocket jednocześnie wyszukuje utwory muzyczne Twoich gwiazd w najlepszych legalnych źródłach muzyki. Z hitów wyraźnie pogrupowanych według albumów muzycznych, możesz wygodnie nagrać żądane tytuły jako wideo lub utwór muzyczny natychmiast za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli chcesz, możesz nawet odtworzyć muzykę przed nagraniem.

 

 • Najlepsze utwory do wyszukiwania muzyki

Poinformuj Audials o swoim guście muzycznym, np. podając utwór muzyczny jako odniesienie, a Top Songs dostarczy Ci listę odtwarzania utworów muzycznych odpowiadających Twojemu gustowi za pomocą jednego kliknięcia. Możesz odtwarzać i pobierać hity pojedynczo lub pobrać je wszystkie naraz. Nawiasem mówiąc, możesz zrobić to samo z teledyskami. W ten sposób Audials zapewnia Ci mnóstwo nowej muzyki w zaledwie kilka minut. Nawiasem mówiąc, Top Songs działa również z wyborem gatunku muzycznego lub wykonawcy.

 

 • Pobieranie nowej muzyki z Internetu za pomocą Audials jest po prostu zabawne

Najlepsze hity są wyróżnione w wynikach wyszukiwania. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku pobierania, aby Audials dostarczył muzykę, którą chcesz. Dzięki trybowi autoodtwarzania Audials automatycznie odtwarza znalezione przez Ciebie najlepsze hity. W ten sposób Audials staje się Twoim osobistym radiem!

 

 • Wschodzące, popularne czy wiecznie zielone? Na co masz ochotę?

Możesz zdecydować, czy chcesz najpopularniejsze hity, dobrze znane utwory, czy też wiecznie zielone utwory z danego gatunku muzycznego. Możesz także doprecyzować swój wybór, wybierając rok publikacji.

 

 • Znajdź więcej artystów z uniwersum muzycznym do wyszukiwania muzyki

Dzięki Audials Music Rocket możesz uzyskać sugestie dotyczące muzyki podobnej do Twojego ulubionego wykonawcy. Audials Music Rocket pokaże Ci zdjęcia, zespoły i artystów, którzy są muzycznie porównywalni z muzykiem, którego wpisałeś. Z dyskografią 1 450 000 artystów, katalog artystów oferuje już bogaty wybór. Co więcej, możesz również czerpać inspirację z kategorii Najlepsi artyści ze 120 gatunków muzycznych oraz Listy przebojów i samplery.

 

 • Największa baza danych z największą liczbą internetowych stacji radiowych!

Oprócz wszystkich głównych stacji radiowych, Audials oferuje również najpopularniejsze niemieckojęzyczne stacje radiowe. Możesz przeglądać bazę danych radia klasycznie według gatunków muzycznych, krajów, języków lub lokalnych stacji radiowych. Alternatywnie możesz szybciej znaleźć odpowiednie stacje radiowe, wprowadzając swojego ulubionego wykonawcę w dynamicznym wyszukiwaniu.

 

 • Dlaczego nie zassać 200 hitów z radia w późniejszym terminie?

Zamiast nagrywać całymi dniami, dzięki oprogramowaniu Audials możesz pobrać wszystkie hity odtwarzane przez ulubiony program lub prezentera z Audials za jednym razem lub wybrać perełki. Dodatkową atrakcją jest widok radia, który oferuje 200 ostatnich utworów muzycznych odtwarzanych w Twojej ulubionej stacji radiowej. Bardzo sprytne: jednym kliknięciem możesz pobrać każdy przebój z listy odtwarzania ulubionego prezentera za pomocą wyszukiwania muzyki.

 

 • Nagrywaj masę swoich ulubionych gatunków muzycznych

Po prostu wybierz swój ulubiony gatunek muzyczny, a Audials Music Rocket automatycznie nagra tylko utwory muzyczne z wybranego gatunku z najlepszych stacji radiowych do tego celu. Możesz ustawić czas trwania za pomocą timera radiowego, ale także limit nagrywania z liczbą żądanych utworów muzycznych. Możesz automatycznie nagrać wszystkie utwory muzyczne z dowolnej liczby stacji radiowych i zapisać je w osobnych plikach muzycznych. Utwory są idealnie wycinane ze strumienia radiowego, wzbogacane o tagi ID3, zdjęcia albumów muzycznych oraz teksty i zapisywane jako pliki muzyczne.

 

 Biblioteka multimediów

 • Uzupełnianie urządzeń mobilnych i przechowywanie w chmurze

Audials ładuje Twój smartfon lub tablet bezpośrednio przez kabel USB na komputerze lub przez Internet z chmury. Dzięki widokowi z lewej/prawej strony Audials pokazuje kolekcję muzyki na Twoim komputerze i folder docelowy podłączonego urządzenia. Najważniejsze chmury, takie jak Windows OneDrive, Google Drive lub Dropbox, są wstępnie skonfigurowane i mogą być również zasilane jak urządzenie.

 

 • Audials zamienia twój komputer w szafę grającą

Dzięki generatorowi list odtwarzania możesz łatwo tworzyć listy odtwarzania automatycznie. Po prostu wprowadź gatunek lub wykonawcę, a Audials wygeneruje nową listę odtwarzania z pasującą muzyką. Oczywiście możesz także dodawać muzykę ze swojej kolekcji muzycznej do listy odtwarzania ręcznie za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.
 
 • Wizualna lista odtwarzania z miniaturami albumów i dwuwierszowym wyświetlaczem

Możesz wyświetlić listę odtwarzania jako widok tekstowy lub wizualny z miniaturami albumów z siedmioma indywidualnymi sortowaniami i grupowaniami. Możesz także eksportować listy odtwarzania w niezależnych standardowych formatach, a tym samym używać ich na innych odtwarzaczach niezależnie od Audials. Możesz także importować listy odtwarzania z innych odtwarzaczy, takich jak Winamp, i używać ich w Audials!
Co nowego?
 • NOWOŚĆ! 350.000 podcastów
 • NOWOŚĆ! Przejrzyste zakładki do nagrywania muzyki 
Trzy popularne widoki Wyszukiwanie muzyki, Życzenia muzyczne i Moja muzyka zostały połączone w nowy widok Muzyka. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie Ci uzyskać dostęp do muzyki.
 
Czegokolwiek brakuje w Twojej kolekcji, dodaj to na wyciągnięcie ręki! Wyrusz w muzyczną podróż odkrywczą i doświadcz muzyki w zupełnie nowy sposób, pobierając ją bezpośrednio lub dodając do listy życzeń.

 

 
Wymagania systemowe
Wersja 2019
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • procesor 1 GHz

 • 2 GB PAMIĘCI RAM

 • 1 GB miejsca na dysku twardym do instalacji

 • Szerokopasmowy dostęp do Internetu

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Music Rocket 2019"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Wie der Name schon sagt " Blitzhandel"
Sofort nach Bezahlung die Ware, Rechnung, Zugangsschlüssel und Beschreibung erhalten. Danke für die schnelle Lieferung.
Kaufe sehr gerne wieder bei Ihnen ein.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany