Infolinia 0800 702813
 
Audials Music Rocket 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]

Audials Music Rocket 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]

72,63 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820446
 • Ważny bezterminowo
 • DE | FR | EN | ES | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Jako booster, Audials Music Rocket ma na pokładzie wszystkie muzyczne portale wideo i... więcej

Informacje o produkcie "Audials Music Rocket 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]"

Jako booster, Audials Music Rocket ma na pokładzie wszystkie muzyczne portale wideo i internetowe stacje radiowe. Żadne inne oprogramowanie nie dostarcza Twojej ulubionej muzyki i wykresów tak szybko!

 

 • Każdego miesiąca najlepsze trafienia są bezpłatne!

Audials dostarcza wykresy za jednym naciśnięciem przycisku. Nowy co miesiąc od teraz! Plus hity wykresów z przeszłości.

 

 • Wszystkie hity z portali muzycznych!

Szukasz pewnych hitów? Po prostu wprowadź wyszukiwanie muzyki, a Audials Music Rocket znajdzie hity, których szukasz w wielu połączonych portalach muzycznych! Jako teledysk lub z niego ścieżka dźwiękowa, np. plik muzyczny MP3 w najwyższej jakości.

 

 • Zasilanie w muzykę z prędkością światła

20.000.000 hitów ze 120 gatunków muzycznych jest dostępnych do wyboru! Po prostu wybierz i uzyskaj ukierunkowane indywidualne trafienia aż do całych dyskografii swoich ulubionych gwiazd. Audiali znają odpowiednie portale muzyczne lub znajdują odpowiednią stację do nagrywania z 30.000 monitorowanych internetowych stacji radiowych. Oczywiście w jakości sklepu muzycznego z prędkością do 320 kBit/s.

Najważniejsze informacje

Prośby o muzykę:


Tysiące internetowych stacji radiowych i inteligentne bezpośrednie wyszukiwanie w Internecie nie pozostawiają żadnych życzeń muzycznych niespełnionych. 20,000,000 utworów muzycznych jest dostępnych dla Ciebie jednym kliknięciem, w tym także w formacie MP3. Podcasty i telewizja muzyczna oferują dodatkową różnorodność.

 

Poszukiwanie muzyki:

Szybko uzyskać pojedyncze hity i całe albumy muzyczne poprzez bezpośrednie pobranie

Audials Music Rocket oferuje najszybszy sposób na legalne pobranie bezpłatnej muzyki w formacie MP3, WMA lub AAC ze znanych portali audio i wideo oraz jej konwersję z wideo do audio.

 

Radio:

Szybko znajdź, nagraj i ciesz się najlepszymi radiami dla swojego gustu muzycznego w pełnym komforcie

Dzięki usłudze Audials możesz szybko znaleźć stacje, które najczęściej odtwarzają Twoją ulubioną muzykę, spośród 100 000 najlepszych internetowych stacji radiowych, a także udoskonalić swoje wyszukiwanie w zależności od muzyka. 120 stylów muzycznych jest dostępnych do wyboru!

 

Podkasty:

Różnorodna rozrywka do zobaczenia i usłyszenia

Audials zapewnia dalszą darmową rozrywkę dzięki zintegrowanemu podcatcher'owi.

Tysiące podcastów dla wszechstronnej rozrywki

Dzięki samoaktualizującej się bazie danych podcastów możesz zapisać się, pobrać i cieszyć się 350.000 podcastów z milionami odcinków jako audycje audio lub wideo od najlepszych dostawców podcastów na świecie za darmo!

 

Telewizja muzyczna:

Całodobowe teledyski z najlepszych kanałów muzycznych w Internecie

Telewizor muzyczny można uruchamiać za pomocą odtwarzacza audialnego jako samodzielne okno, podczas gdy inne programy są obsługiwane.

Wiele muzycznych stacji telewizyjnych poprzez strumieniowe transmisje wideo

Audiale bawią Cię we własnym odtwarzaczu przez całą dobę z wieloma najlepszymi muzycznymi stacjami telewizyjnymi.

 

Wszystkie pliki multimedialne

Chmury paliwowe i Urządzeniaprzenośne. Używaj nośników na innych komputerach. Ciesz się rozrywką w komfortowych warunkach.

Wystarczy wybrać pojedyncze utwory muzyczne lub całe albumy muzyczne i przeciągnąć je na podłączone Urządzeniai chmury jest dziecinnie proste z Audials.

 

Lista odtwarzania

Wszechstronny odtwarzacz i listy odtwarzania dla Twojej rozrywki

Radia, muzyka, filmy, podcasty i podcasty można oglądać bezpośrednio w Audialu za pomocą zintegrowanego odtwarzacza, odłączanego w oddzielnym oknie głównym lub w trybie pełnoekranowym.

Funkcje


Muzyka i nie tylko:

 • The Audials Turbo! Teraz z Audials Music Rocket!

Audials Music Rocket przeszukuje najlepsze strony muzyczne i jednocześnie monitoruje tysiące internetowych stacji radiowych na całym świecie, korzystając z sieci radiowej Audials, aby dostarczyć Ci pożądaną muzykę w ukierunkowany, błyskawiczny i legalny sposób. Single, albumy lub pełna dyskografia Twoich gwiazd, którą otrzymasz wraz z listą życzeń.

 

 • Zawsze automatycznie wykresy muzyczne i nowe pomysły w domu

Audials oferuje listy przebojów Rock Charts, Schlager Charts, German Music Video Charts, Pop Music Charts, Dance Charts, US Single Charts, 80s Charts i US Music Video Charts. Ale Audials co miesiąc dostarcza również nowe występy i ścieżki dźwiękowe do filmów, świeże dla Twojego stołu. Możesz importować dalsze sugestie muzyczne od społeczności wraz z listą życzeń innych użytkowników.

 

 • Katalog artystów Audial oferuje cały muzyczny wszechświat

Za pomocą jednego kliknięcia możesz uzyskać dostęp do pełnej dyskografii z wszystkimi przebojami i albumami swoich gwiazd, albo z osobną kategorią dla najlepszych artystów danego gatunku muzycznego, albo wpisując np. nazwę zespołu. Z łatwością możesz mieć Audiale, które dostarczają całą życiową pracę muzyka. Aby uzyskać albumy muzyczne, wystarczy kliknąć na obraz z żądanym albumem w katalogu wykonawcy. Ale Audials oferuje również hity wykresów, a nawet samplery do wyboru. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły.

 

 • Audiale spełniają wszystkie życzenia muzyczne, w tym wszystkie znaczniki ID3, zdjęcia albumów i teksty piosenek

Automatycznie otrzymasz utwory muzyczne w dowolnym formacie wyjściowym z wszystkimi znacznikami ID3, zdjęciami albumów, a nawet tekstami. Żadne inne oprogramowanie nie dostarcza muzyki w najlepszej jakości i kompletne ze wszystkimi składnikami tak szybko, w pełni automatycznie, bezpłatnie i legalnie jak w sklepie muzycznym.

 

 • Pobierz muzykę i teledyski

Audials Music Rocket szuka cię jednocześnie w najlepszych legalnych źródłach muzyki dla muzyki twoich gwiazd. Z przejrzyście ułożonych hitów pogrupowanych według albumów muzycznych, można łatwo nagrać żądane tytuły jako wideo lub utwór muzyczny natychmiast jednym kliknięciem. Jeśli chcesz, możesz nawet odtwarzać znalezione utwory muzyczne przed nagraniem.

 

 • Najlepsze utwory do wyszukiwania muzyki

Audials mówi Ci o Twoim gustu muzycznym, na przykład, z kawałkiem muzyki jako punktem odniesienia, a Top Songs dostarcza Ci listę odtwarzania muzyki, która odpowiada Twoim gustom za pomocą jednego kliknięcia. Możesz odtwarzać i pobierać hity jeden po drugim lub pobierać je wszystkie jednocześnie. Przy okazji, to działa również w przypadku teledysków. W ten sposób Audials dostarcza wiele nowej muzyki w ciągu zaledwie kilku minut. Przy okazji, Top Songs pracuje również nad wyborem stylu muzycznego lub artysty.

 

 • Zdobywanie nowej muzyki z Internetu za pomocą Audials jest po prostu zabawą.

Najwyższe trafienia są wyróżnione w wynikach wyszukiwania. Wystarczy jedno kliknięcie na przycisk pobierania, aby Audials dostarczył żądaną muzykę. W trybie automatycznego odtwarzania Audials automatycznie odtwarza najlepsze znalezione hity. To sprawia, że Audiale to twoje osobiste radio!

 

 • Climber, Popularny czy Evergreen? Czego chcesz?

Możesz zdecydować, czy chcesz mieć najbardziej popularne przeboje, znane utwory czy też evergreeny z jednego gatunku muzycznego. Można również udoskonalić wybór, wybierając rok publikacji.

 

 • Znajdź więcej artystów z muzycznym światem w poszukiwaniu muzyki

Dzięki Audials Music Rocket możesz otrzymać propozycje podobnej muzyki do swojego ulubionego artysty. W tym celu Audials Music Rocket pokazuje zdjęcia, zespoły i artystów, którzy są muzycznie porównywalni z muzykiem, który został wprowadzony. Dzięki dyskografii 1 450 000 artystów, katalog artystów oferuje już bogaty wybór. Dodatkowo możesz czerpać inspirację z kategorii Top Artists ze 120 gatunków muzycznych, a także Charts & Sampler.

 

 • Największa baza danych z największą ilością internetowych stacji radiowych!

Oprócz wszystkich ważnych radiotelefonów, Audials ma do dyspozycji najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia. Możesz przeglądać bazę danych radia według gatunku muzyki, kraju, języka lub lokalnej stacji radiowej. Alternatywnie i szybciej można znaleźć odpowiednie radia, wprowadzając ulubionego wykonawcę za pomocą dynamicznego wyszukiwania.

 

 • Ssij, niemniej jednak, czasami jeszcze po 200 trafieniach z radia

Zamiast nagrywać przez kilka dni na koniec, oprogramowanie Audials pozwala na pobranie wszystkich hitów odtwarzanych przez ulubionego show lub ulubionego prezentera na raz z Audials lub wybranie z nich perełek. Dodatkową atrakcją jest widok radiowy, który oferuje 200 utworów muzycznych ostatnio odtwarzanych w ulubionym radiu. Całkiem sprytne: za pomocą jednego kliknięcia możesz wyssać z niego każdy pożądany przebój, po prostu wyszukując muzykę, a następnie także listę odtwarzania swojego ulubionego prezentera.

 

 • Nagrywaj tony muzyki swoich ulubionych stylów muzycznych

Po prostu wybierz swój ulubiony gatunek muzyczny, a Audials Music Rocket automatycznie nagrywa z najlepszych radioodbiorników tylko utwory żądanego gatunku muzycznego. Możesz użyć Radio Timer, aby ustawić czas trwania, ale także liczbę utworów, które chcesz nagrać, aby ustawić limit nagrywania. Możesz automatycznie nagrywać całą muzykę z dowolnej liczby radioodbiorników i zapisywać ją w poszczególnych plikach muzycznych. Utwory są doskonale wycięte ze strumienia radiowego, wzbogacone o tagi ID3, zdjęcia albumów muzycznych oraz teksty piosenek i zapisane jako pliki muzyczne.

 

Biblioteka multimedialna

 • Tankowanie urządzeń przenośnych i przechowywanie w chmurze

Audials tankuje smartfon lub tablet bezpośrednio przez kabel USB w komputerze lub przez Internet z chmury. W widoku od lewej do prawej strony Audials pokazuje kolekcję muzyki z komputera oraz folder docelowy podłączonego urządzenia. Najważniejsze chmury, takie jak Windows OneDrive, Google Drive lub Dropbox, są wstępnie skonfigurowane i mogą być również tankowane jak Urządzenie.

 

 • Audiale zamieniają komputer w szafę grającą

Za pomocą Generatora list odtwarzania można łatwo tworzyć listy odtwarzania automatycznie. Wystarczy wprowadzić gatunek lub wykonawcę, a Audials stworzy nową listę odtwarzania z pasującą muzyką. Oczywiście możesz również ręcznie dodawać utwory ze swojej kolekcji muzycznej do listy odtwarzania za pomocą metody "przeciągnij i upuść".
 
 • Wizualna lista odtwarzania z miniaturami albumów i dwuwierszowym wyświetlaczem

Listę odtwarzania można wyświetlać jako widok tekstowy lub jako wizualną reprezentację z okładkami albumów z siedmioma indywidualnymi sortowaniami i grupowaniami. Można również eksportować listy odtwarzania w niezależnych standardowych formatach i używać ich na innych odtwarzaczach niezależnie od Audiali. Ale możesz również importować playlisty od innych graczy, takich jak Winamp, i używać ich w Audialach!
Co nowego?
 • NOWOŚĆ!350.000 podcastów
 • NOWOŚĆ!Przejrzyste podsumowanie zakładek dotyczących nagrywania muzyki
Trzy popularne widoki Wyszukiwanie muzyki, Życzenia muzyczne i Moja muzyka zostały połączone w nowym widoku Muzyka. Dzięki temu o wiele łatwiej ci zdobyć muzykę.
 
Czegokolwiek brakuje w Twojej kolekcji, dodaj to bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia! Rozpocznij muzyczną podróż odkrywczą i doświadczaj muzyki w zupełnie nowy sposób, pobierz ją bezpośrednio lub dodaj do swojej listy życzeń.

 
Wymagania systemowe
Wersja 2019
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Procesor 1 GHz

 • 2 GB PAMIĘCI RAM

 • 1 GB miejsca na dysku twardym do instalacji

 • szerokopasmowy dostęp do Internetu

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Music Rocket 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Wie der Name schon sagt " Blitzhandel"
Sofort nach Bezahlung die Ware, Rechnung, Zugangsschlüssel und Beschreibung erhalten. Danke für die schnelle Lieferung.
Kaufe sehr gerne wieder bei Ihnen ein.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany