Infolinia +49 3221 2292585
 

Avast Premium Security 2020 Multi Device Instant Download

z 45,85 PLN * 91,75 PLN * (50,03% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820035
 • AVASTIS1PC1J
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Proszę najpierw wybrać wariant

Urządzenie:

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Doskonała ochrona antywirusowa W dzisiejszym świecie skuteczna ochrona przed wirusami jest... więcej

Informacje o produkcie "Avast Premium Security 2020 Multi Device Instant Download"

Doskonała ochrona antywirusowa

W dzisiejszym świecie skuteczna ochrona przed wirusami jest szczególnie ważna. Doniesienia o atakach hakerów są coraz częstsze, co wymaga szczególnej ochrony wrażliwych danych. Dlatego, aby mieć pewność, że dane osobowe są rzeczywiście chronione, każdy użytkownik komputera powinien zakupić program antywirusowy dla swojego systemu. Narzędzie Avast Premium Security 2020 zapewnia odpowiednią ochronę dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

Kup Avast Premium Security - jakie funkcje ma Avast Antivirus?


Decydując się na zakup klucza Avast Premium Security Key, wybierasz profesjonalną i bezpieczną ochronę przed wirusami. System antywirusowy Avast ma kilka przydatnych funkcji, które utrzymują złośliwe oprogramowanie z dala od komputera. Na przykład częścią oprogramowania Avast Premium Security 2020 są zaawansowane skanery antywirusowe, które regularnie skanują system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Gdy tylko podejrzany plik pojawi się w systemie, użytkownik zostaje powiadomiony o tym fakcie alarmem.

Powody, dla których użytkownicy komputerów powinni kupić program Avast Antivirus


W ostatnich latach nastąpił gwałtowny wzrost cyberprzestępczości. Sztuczki oszustów stają się coraz bardziej perfidne. Na przykład, tak zwany DNS spoofing jest wykorzystywanydo tworzenia zwodniczo prawdziwych kopii portali handlowych lub stron bankowości internetowej. W ten sposób hakerzy mogą stać się celem ataku na ważne dane. Dlatego użytkownicy komputerów często nie mają innego wyjścia, jak zakupić zewnętrzny program antywirusowy, ponieważ darmowe wersje często nie zapewniają wystarczającej ochrony.

Jednym z powodów, dla których warto kupić program Avast Antivirus jest fakt, że automatycznie odsyła on użytkownika do bezpiecznej witryny. Minimalizuje to znacznie ryzyko spoofingu DNS. Dlatego zamiast polegać na darmowych programach, warto kupić Avast.

Innym niebezpiecznym punktem, w którym hakerzy mogą łatwo włamać się do systemów innych osób, jest protokół Remote Desktop Protocol. Narzędzie to zostało pierwotnie zaprojektowane w celu umożliwienia innym użytkownikom łatwego zdalnego dostępu do ich własnych systemów. Jednak hakerzy mogą łatwo wykorzystać ten system do uruchomienia nielegalnego zdalnego dostępu do cudzego systemu.


Avast Premium Security online może temu zapobiec

 • Wykrywa ataki typu brute force i zapobiega im z wyprzedzeniem
 • wykrywa i usuwa znane luki w zabezpieczeniach systemu operacyjnego
 • bezpośrednio blokuje wszystkie adresy IP, które wykorzystują porty RDP do rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania

 

Avast Premium Security Online - wielostronna ochrona dla maksymalnie 10 urządzeń


Program Avast Antivirus jest dostępny w różnych wersjach. Subskrypcja na jedno urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, zabezpiecza tylko jedno urządzenie. Jednak dzięki subskrypcji na wiele urządzeń Avast Premium Security online może chronić nawet 10 różnych systemów.

Jeśli użytkownik wybrał abonament na wiele urządzeń, może oczywiście dowolnie zamieniać urządzenia. Ochrona antywirusowa nie jest ściśle powiązana z jednym urządzeniem. W przypadku zakupu nowego urządzenia program Avast Antivirus można ponownie zainstalować na nowym urządzeniu.

Dlaczego warto wykupić subskrypcję dla wielu urządzeń?

ProgramAvast Antivirus zapewnia specjalną ochronę dla wielu systemów operacyjnych i urządzeń. Wyraźnie następujące urządzenia powinny posiadać ochronę zewnętrzną.

Windows

Ponieważ Windows jest najpowszechniej używanym systemem operacyjnym, jest on szczególnym celem hakerów i cyberprzestępców. Dlatego w tym systemie powinna być dostępna szczególnie skuteczna ochrona.

Mac

Panuje powszechne błędne przekonanie, że systemy Apple są wolne od ataków wirusów i złośliwego oprogramowania. To nie jest do końca prawda. Są one zdecydowanie mniej narażone na cyberataki niż np. systemy Windows, ale nie oznacza to, że są na nie odporne. Dlatego użytkownicy komputerów Mac powinni również zadbać o odpowiednią ochronę antywirusową. Zwłaszcza klucz Avast Premium Security Key może zapewnić pełną, wszechstronną ochronę.

Android

Podobnie jak systemy operacyjne Windows, również urządzenia z systemem Android są szczególnie często narażone na ataki hakerów i złośliwe oprogramowanie. Wrażliwe dane, takie jak metody płatności, bankowość online i inne dane finansowe są często wykradane z urządzeń z systemem Android. Dzięki kluczowi Avast Premium Security Key użytkownik ma skutecznie zabezpieczony telefon komórkowy przed takimi atakami.

iOS (iPhone i iPad)

System operacyjny iOS w urządzeniach iPhone i iPad jest domyślnie doskonale zabezpieczony. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowej ochrony przed wirusami lub złośliwym oprogramowaniem. Nie oznacza to jednak, że zasadniczo nie zaleca się tu żadnej ochrony. Nawet użytkownicy systemu iOS nie są bezpieczni przed kradzieżą w sieci. Wrażliwe dane mogą również zostać skradzione poprzez dostęp do niezabezpieczonych sieci WLAN. Dlatego właśnie pakiet online Avast Premium Security jest doskonałym wyborem także w tym przypadku.


Kup Avast - tanio i bezpiecznie na Blitzhandel24.de

Jeśli zdecydowałeś się na zakup Avast Antivirus, możesz nabyć w pełni funkcjonalny program w Blitzhandel24 na korzystnych warunkach. Nabywcy korzystają tu ze sprawdzonej jakości usług i cieszą się niezwykle prostym i nieskomplikowanym procesem zakupu. Pożądane oprogramowanie nie jest wysyłane do klienta w uciążliwy sposób pocztą jako CD/DVD, lecz tylko jako klucz produktu pocztą. W ten sposób klient otrzymuje swój towar natychmiast po zakupie i wpłynięciu pieniędzy.

 

Jaka jest różnica między subskrypcjami Avast Premium Security (jedno urządzenie) i Avast Premium Security (wiele urządzeń)?

Obie subskrypcje Avast Premium Security zapewniają kompleksową ochronę online i każda z nich jest przeznaczona dla określonej liczby urządzeń. Subskrypcja Avast Premium Security (jedno urządzenie) chroni jedno urządzenie na wybranej platformie. Subskrypcja na jedno urządzenie może być używana z następującymi produktami:

 • Avast Premium Security (dla komputerów PC, jedno urządzenie)

 • Avast Premium Security (dla komputerów Mac, jedno urządzenie)

 • Avast Mobile Security Premium (dla systemu Android, jedno urządzenie)

 • Avast Mobile Security Premium (dla systemu iOS, jedno urządzenie)

Jedna subskrypcja Avast Premium Security (wiele urządzeń) chroni do 10 urządzeń z dowolną platformą

Czy mogę zmienić 10 urządzeń , dla których aktywowana jest subskrypcja Avast Premium Security (wiele urządzeń)?

Tak. Jeśli aktywowałeś już subskrypcję Avast Premium Security (wiele urządzeń) dla 10 urządzeń , musisz odinstalować program Avast Premium Security z jednego z urządzeń, zanim będziesz mógł zainstalować go na nowym urządzeniu. Po odinstalowaniu możesz zainstalować program Avast Premium Security na nowym urządzeniu. Aby aktywować produkt na nowym urządzeniu, otwórz swoje konto Avast i pobierz kod aktywacyjny Avast Premium Security (wiele urządzeń).

Czy muszę odinstalować poprzednią wersję programu Avast Antivirus przed uaktualnieniem do wersji Avast Premium Security na moim komputerze?

Jeśli masz już zainstalowany program Avast Pro Antivirus, Avast Internet Security lub Avast Premier w wersji 7.x lub nowszej, nie musisz odinstalowywać bieżącej wersji. Instalator programu Avast Antivirus automatycznie wykryje te wersje i zaktualizuje istniejącą instalację do wersji Avast Premium Security (dla komputera, pojedynczego urządzenia).

Dostawa:

 • Plik klucza produktu dla Avast Premium Security 2020
 • Link do pobrania, można również pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony producenta.
 • Faktura z VAT
 • Instrukcje ułatwiające montaż

 

Wymagania systemowe:

 • System operacyjny:Android (Google Android 5.0 (Lollipop, API 21) lub nowszy), iOS(12.0 lub nowszy), MacOS (10.10 Yosemite lub nowszy), Windows (Windows 10, 8.1, 8, 7 (SP2) (32 lub 64-bitowy))
 • Wymagana pamięć RAM: min. 2000 MB
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: 2000 MB
 • Zalecana rozdzielczość ekranu: 1024x768
 • Inne: Połączenie internetowe dla automatycznych aktualizacji
 • Przegląd: Kompleksowa ochrona dla komputerów PC, Mac, Android oraz urządzeń iPhone/iPad. Zapewnia ochronę przed zagrożeniami internetowymi na maksymalnie 10 urządzeniach.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Avast Premium Security 2020 Multi Device Instant Download"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast Premium Security 2020 Multi Device Instant Download"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany