Infolinia 0800 702813
 
Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN

52,06 zł * 95,04 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820811
 • AVGSECVPN5D1J
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup AVAST SecureLine VPN - anonimowo i bezpiecznie Coraz więcej internautów kupuje VPN. Ale... więcej

Informacje o produkcie "Avast SecureLine VPN"

Kup AVAST SecureLine VPN - anonimowo i bezpiecznie

Coraz więcej internautów kupuje VPN. Ale czym dokładnie zajmuje się VPN? VPN to skrót od "Virtual Private Network" i służy przede wszystkim do całkowicie anonimowego surfowania po Internecie. Istnieją jednak inne powody, dla których powinieneś kupić VPN. Poza całkowitą anonimowością działań w sieci, sieci te oferują również ochronę przed atakami hakerów w publicznych sieciach WLAN. Produkty AVAST VPN, takie jak AVAST SecureLine VPN są idealne dla absolutnej ochrony i całkowicie anonimowego surfowania.


Dlaczego powinieneś kupić AVAST Secureline

Ale dlaczego powinieneś kupić AVAST VPN? AVAST SecureLine VPN zapewnia gwarantowane szyfrowane połączenie między dwiema sieciami. Wszystkie pliki wysyłane i pobierane do Internetu są w pełni chronione i nie mogą być przeglądane przez osoby trzecie. AVAST VPN szyfruje adres IP użytkownika i zapobiega jego śledzeniu. Każdy, kto przywiązuje dużą wagę do całkowitej anonimowości w sieci, powinien z zasady kupić VPN. Jeśli zależy Ci również na absolutnej jakości i pełnej ochronie, powinieneś kupić AVAST Secureline.

Jak dokładnie działa VPN?

Jeśli więc chcesz kupić AVAST SecureLine VPN, możesz ukryć swój adres IP i być znacznie bezpieczniejszym w Internecie. Ale jak dokładnie działa taki VPN?

Zwykle dane użytkownika są przekazywane bezpośrednio do dostawcy usług internetowych. Jeśli jednak użytkownik korzysta z VPN, dane są najpierw kierowane przez zewnętrzny serwer danych. Gdy dane te są następnie przekazywane do Internetu, powstaje wrażenie, że dane użytkownika pochodzą z zewnętrznego serwera VPN. Najprościej rzecz ujmując, tak właśnie działa VPN. Jest to również powód, dla którego śledzenie adresu IP jest tak trudne lub nawet niemożliwe w większości przypadków.

Kup AVAST VPN - surfuj bezpiecznie w publicznych sieciach WLAN i ciesz się ekskluzywną zawartością

Jeśli korzystasz z VPN, nie musisz się już martwić o swoje bezpieczeństwo online w publicznych sieciach WLAN. W wielu przypadkach, są one bardzo popularne wśród hakerów do uzyskania nieautoryzowanego dostępu do różnych urządzeń. Jeśli jednak korzystasz z VPN, minimalizujesz ryzyko stania się ofiarą ataku hakerów i możesz bez obaw surfować w publicznej sieci WLAN.

Następujące zagrożenia są eliminowane przez AVAST VPN:

 • Fałszywe hotspoty są natychmiast wykrywane
 • Brak szans dla snifferów pakietów
 • Nie ma szans dla Evil Twins
 • Ataki typu man-in-the-middle są blokowane


Innym powodem korzystania z VPN jest to, że masz teraz dostęp do pewnych treści strumieniowych, które w przeciwnym razie są blokowane przez Geoblock. Pozwala to na przykład na dostęp do treści, które są normalnie zablokowane w danym kraju. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, dzięki VPN masz nieograniczony dostęp do większości treści.

Osobisty adres IP jest wykorzystywany nie tylko do śledzenia, ale także do blokowania niektórych usług lub portali zakupowych. Blokadę tę można łatwo obejść za pomocą VPN. Dzięki VPN można na przykład śledzić na żywo w Internecie niektóre wydarzenia sportowe, które w danym kraju mogą być zablokowane.

Dla jakich platform przeznaczony jest AVAST SecureLine VPN?

Dzięki stosowanej przez Avast metodzie szyfrowania klasy bankowej każde połączenie nawiązane za pośrednictwem sieci VPN na pewno pozostanie ukryte. Kolejną zaletą sieci jest jej kompatybilność z wieloma systemami. Nawet Apple, który ma bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i często ma pewne niezgodności z podobnymi programami, jest w pełni kompatybilny z AVAST VPN. Wszystkie implementacje dla systemów iOS i macOS są oficjalnie zatwierdzone przez Apple i wykorzystują protokół IPsec do ustanowienia gwarantowanego stabilnego i bezpiecznego połączenia.

Osoby chcące zakupić AVAST Secureline mogą to zrobić na następujących platformach:

 • Microsoft
 • MacOS
 • Android
 • iOS

 

Jak bezpieczny jest zakup AVAST Secureline i w jakich opakowaniach jest dostępny?

Korzystanie z AVAST VPN jest całkowicie bezpieczne i łatwe. W przeciwieństwie do alternatyw, takich jak przeglądarka Tor lub inne serwery proxy, korzystanie z produktów firmy Avast jest znacznie bezpieczniejsze i bardziej godne polecenia. Każdy użytkownik powinien jednak wcześniej zapoznać się z odpowiednimi przepisami obowiązującymi w jego kraju lub na różnych portalach internetowych. Korzystanie z VPN nie wszędzie jest legalne i może skutkować surowymi karami. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje działania.

Jeśli chcesz skorzystać z Avast VPN, możesz najpierw pobrać 7-dniową wersję próbną. W przeciwnym razie sieć VPN jest już zawarta w pakiecie Ultimate programu Avast. Oprócz bezpiecznego i funkcjonalnego VPN użytkownik otrzymuje również ważne oprogramowanie zabezpieczające.

W skład pakietu wchodzą m.in Avast Premium Security Narzędzie, które zapewnia doskonałą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, oraz narzędzie Cleanup Premium, które oczyszcza wszystkie systemy z niepotrzebnych śmieci.

Kup AVAST SecureLine VPN w Blitzhandel24

Osoby zainteresowane zakupem AVAST SecureLine VPN mogą nabyć oprogramowanie, jak również bogato wyposażony pakiet Ultimate firmy Avast na Blitzhandel24. Wszystkie zakupy są w stu procentach sprawdzane, a ich realizacja jest szybka i nieskomplikowana. W przypadku jakichkolwiek problemów, klienci mogą natychmiast skontaktować się z zespołem obsługi klienta, który zajmie się wszystkimi problemami tak szybko, jak to możliwe. Po zakupie, klienci otrzymują produkt natychmiast po otrzymaniu płatności na sposób cyfrowy, a nie uciążliwe pocztą jako CD/DVD.

Właściwości: "Avast SecureLine VPN"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Czy mogę zmienić Urządzeniaaktywowane za pośrednictwem subskrypcji Avast Ultimate (wielu urządzeń)?
Nie. Subskrypcja Avast Ultimate może być używana tylko na jednym komputerze, nawet jeśli użytkownik nie zainstaluje i nie aktywuje tam wszystkich dostępnych produktów. Jeśli użytkownik chce korzystać z subskrypcji na więcej niż jednym Urządzenie, zaleca się zakup subskrypcji Avast Ultimate (wielu urządzeń), która może być zainstalowana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie i może być używana na wielu platformach.
Jaka jest różnica między Avast Ultimate (wiele urządzeń) a Avast Ultimate?
Oba typy subskrypcji oferują kompleksowy pakiet narzędzi do ochrony prywatności, optymalizacji wydajności urządzenia i bezpieczeństwa: Avast Premium Security Avast Cleanup Avast Secureline VPN Avast PasswordLiczba Urządzeniai platform, które można aktywować, zależy od wybranej subskrypcji. Avast Ultimate (wiele urządzeń) umożliwia aktywację do 10 urządzeń jednocześnie i korzystanie z subskrypcji w systemach Windows, Mac, Android i iOS. Avast Ultimate umożliwia aktywację subskrypcji na 1 komputerze z systemem Windows.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Avast SecureLine VPN"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast SecureLine VPN"
21 lip 2023

Cheap but not for streaming

For browsing sites in general, works fine. But for iPlayer or Peacock, look elsewhere.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany