Infolinia 0800 702813
 

AVG Internet Security 2024

36,07 zł * 90,71 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820314
 • AVGISUNL1J
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Urządzenie(a):

Rok (lata):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup AVG Internet Security - dla lepszej ochrony w Internecie Jeśli chodzi o zakup... więcej

Informacje o produkcie "AVG Internet Security 2024"

Kup AVG Internet Security - dla lepszej ochrony w Internecie

Jeśli chodzi o zakup oprogramowania antywirusowego, nie sposób obejść się bez najnowszego systemu zabezpieczeń AVG Internet Security 2024. W przeciwieństwie do swojego poprzednika AVG Internet Security 2024, najnowsza wersja oferuje wiele dodatkowych funkcji i znacznie ulepszoną funkcjonalność. Zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon lub tablet, klucz AVG Internet Security zapewnia gwarantowaną ochronę przed wszelkim złośliwym oprogramowaniem i niebezpiecznymi wirusami. Wyraźna ochrona jest również oferowana dla wrażliwych danych płatniczych, takich jak zakupy online lub transakcje płatnicze, takie jak bankowość internetowa.

WAŻNE: Platformy:

Systemy operacyjne: WindowshXlToyYdJvThx jabłko iOS AndroidCLOh7FDaUHB3d
1 Urządzenie
     
3 Urządzenia


5 Urządzenia10 Urządzenia 

Kup AVG Internet Security 2024 - kup najbezpieczniejszą ochronę antywirusową

Jak sama nazwa wskazuje, AVG Internet Security 2024 chroni przede wszystkim wszystkie techniczne Urządzenia przed zagrożeniami z Internetu. Sytuacja jest tutaj szczególnie poważna. Nowe rodzaje złośliwego oprogramowania są obecnie wprowadzane do Internetu niemal codziennie, infekując nie tylko komputery, ale także smartfony. Większość preinstalowanych systemów antywirusowych w systemach operacyjnych sama w sobie nie jest już wystarczająca. Jeśli chcesz skutecznej ochrony, powinieneś kupić profesjonalny program antywirusowy. Jeśli myślisz o zakupie AVG Internet Security, otrzymasz bardzo wysokiej jakości wszechstronny pakiet, który chroni wszystkie systemy przed zagrożeniami z sieci WWW.

 

Chroń każdą chwilę swojego życia online

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, chroni Twoje e-maile, dane osobowe, hasła i kamerę internetową przed hakerami oraz zapewnia bezproblemowe zakupy i bankowość online.

 

Ochrona komputera  Ochrona Internetu i poczty elektronicznej  Ochrona przed atakami hakerów  Ochrona prywatności  Ochrona płatności
Ochrona komputera

Ochrona Internetu i

Ochrona poczty e-mail

Ochrona przed

Atakami hakerów 

Ochrona

Prywatności

Ochrona płatności

 

AVG Internet Security 2024 Bezpieczeństwo

Nasza najlepsza wszechstronna ochrona dla Windows, Mac i Android.

Ochrona komputera - nasza pierwsza linia obrony dla Twojego komputera
Nasz zaawansowany program antywirusowy skanuje w poszukiwaniu wirusów, oprogramowania ransomware, oprogramowania szpiegującego, rootkitów, trojanów i innego złośliwego oprogramowania, usuwa je i całkowicie zatrzymuje - a ponieważ wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, możemy wyłapać zagrożenia, zanim do Ciebie dotrą. Równie szybko zabezpieczamy Twoje dyski USB i DVD.

Nasza ulubiona część? Automatycznie aktualizujemy Twoje zabezpieczenia, wykorzystując zaawansowaną sztuczną inteligencję (AI) i analizy w czasie rzeczywistym, aby powstrzymać nawet najnowsze zagrożenia.

Ochrona stron internetowych i poczty e-mail - najbezpieczniejszy sposób łączenia się
Twoje e-maile nigdy nie były bezpieczniejsze. Nasza technologia Email Shield jest specjalnie ukierunkowana na załączniki wiadomości e-mail, aby powstrzymać zagrożenia bez względu na to, skąd pochodzą - od złośliwych nadawców lub znajomych nieświadomie wysyłających złośliwe oprogramowanie.

Dzięki AVG Internet Security bezpieczeństwo online  jest zapewnione dzięki skanowaniu w czasie rzeczywistym linków i pobieranych plików oraz ochronie przed niebezpiecznymi miejscami Wi-Fi. Jeśli klikniesz, my to przeskanujemy - dzięki naszemu najlepszemu oprogramowaniu zabezpieczającemu Internet zawsze wiesz, że Twoja droga jest wolna.

Ochrona przed włamaniami - trzymaj hakerów i wymuszaczy okupu z dala
Dzięki AVG Internet Security i naszej zaawansowanej zaporze sieciowej masz pełną kontrolę nad tym, kto i co wchodzi i wychodzi z Twojego komputera. A nasza ochrona przed oprogramowaniem ransomware zapewnia dodatkową warstwę obrony przed coraz częstszymi atakami ransomware. Oznacza to, że nikt nie może dostać się do Twoich prywatnych danych, plików, zdjęć i haseł - bez hakerów, bez ransomware, bez niczego.

Ochrona prywatności
- nie pozwól nikomu Cię szpiegować
Zapobiegaj podglądaniu i podejrzanym aplikacjom przed dostępem do Twojej kamery internetowej, szyfruj i ukrywaj swoje najbardziej prywatne zdjęcia i pliki lub trwale niszcz dokumenty, których już nie potrzebujesz.

Ochrona płatności
- swobodnie i bezpiecznie rób zakupy i korzystaj z bankowości internetowej
Niezależnie od tego, czy surfujesz po Internecie, korzystasz z bankowości czy robisz zakupy, jest to dodatkowa ochrona internetowa, której potrzebujesz. Blokujemy spam i oszustwa, a nawet pomagamy unikać fałszywych stron internetowych, abyś przypadkowo nie podał złym ludziom naszych haseł lub numerów kart kredytowych.

Ochrona Twojego telefonu komórkowego jest zawarta w AVG Internet Security 2024.
Oferujemy również ochronę antywirusową dla wszystkich Twoich urządzeń z systemem AndroidUrządzenia. Możemy zablokować Twoje prywatne aplikacje i zdjęcia, pomóc Ci znaleźć telefon, jeśli go zgubisz, i trzymać złodziei z dala od Twoich danych osobowych.

Kup AVG Internet Security - nowe funkcje

Powody, dla których powinieneś kupić AVG Internet Security, są oczywiste. Oprogramowanie posiada wiele nowych funkcji. Oprócz ulepszonej ochrony antywirusowej z wysoce inteligentnymi skanerami, które sprawdzają każdy zakątek systemu pod kątem złośliwego oprogramowania, na pokładzie znajduje się teraz specjalna ochrona AI. Sztuczna inteligencja zapewnia proaktywną identyfikację wzorców złośliwego oprogramowania. W oprogramowaniu zaimplementowano również specjalną ochronę behawioralną. AVG Internet Security 2024 rozpoznaje nietypowe wzorce zachowań i wysyła natychmiastowy komunikat ostrzegawczy do użytkownika.

Jeśli chodzi o skaner antywirusowy, teraz dostępne jest również skanowanie turbo. Pomija ono pliki, które niedawno zostały oznaczone jako bezpieczne, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym program jest zawsze aktualny i regularnie dostarczany z nowymi aktualizacjami. Ze względu na te funkcje naprawdę powinieneś kupić zewnętrzny program antywirusowy, a nie tylko polegać na standardowej ochronie antywirusowej systemu.

Oprogramowanie posiada również inne funkcje, takie jak

 • Cyber Capture - nowe zagrożenia są natychmiast blokowane i przesyłane do dostawcy w celu analizy
 • Ochrona przed ransomware - osobiste pliki, takie jak zdjęcia i dokumenty, są podzielone na przedziały i chronione oddzielnie
 • Skaner PUA - przypadkowo pobrane aplikacje są blokowane

Specjalna ochrona w sieci WWW

Jeśli chcesz kupić doskonały program antywirusowy, zazwyczaj potrzebujesz również specjalnej ochrony w Internecie. Powody, dla których powinieneś kupić program antywirusowy, to nie tylko skanowanie własnego systemu, ale także posiadanie wielu przydatnych narzędzi do codziennego użytku w Internecie. Użytkownicy otrzymują te narzędzia wraz z kluczem AVG Internet Security. W porównaniu do swojego poprzednika AVG Internet Security 2024, najnowsza wersja zawiera wiele ważnych i niezbędnych aplikacji.

Na przykład, jeśli użytkownik połączy się z niezabezpieczoną siecią Wi-Fi, otrzyma natychmiastowe powiadomienie, aby mógł poszukać alternatywy i uniknąć wpadnięcia w pułapkę hakera. Oczywiście oprogramowanie zawiera również specjalną ochronę pobierania. Pobierany plik jest skanowany w poszukiwaniu wirusów, zanim jeszcze zostanie pobrany.

Innym problemem, z którym boryka się wielu użytkowników komputerów PC, są niechciane paski narzędziw przeglądarce. Są one zazwyczaj zainfekowane niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem i mogą poważnie uszkodzić komputer. Z tego powodu AVG Internet Security 2024 ma na pokładzie specjalny program do usuwania pasków narzędzi, który eliminuje ten problem. Kolejną zaletą jest dodatkowa ochrona poczty e-mail. Niebezpieczne oprogramowanie jest często wysyłane pocztą elektroniczną. Niezależnie od tego, czy są to podejrzane załączniki zawierające złośliwe oprogramowanie, czy niebezpieczne wiadomości phishingowe mające na celu kradzież ważnych danych konta. Ochrona poczty e-mail natychmiast rozpoznaje te zagrożenia i zapobiega padaniu ofiarą takich ataków.

Najbezpieczniejszy sposób na nawiązanie połączenia

Zapewnij sobie ochronę online, skanując łącza, pobierane pliki i załączniki wiadomości e-mail oraz unikając niebezpiecznych sieci.

 • Skaner linków: Unikaj niebezpiecznych stron internetowych, skanując linki w poszukiwaniu podejrzanego kodu.
 • Ochrona WWW: Sprawdź pliki pod kątem ukrytego złośliwego oprogramowania, zanim pobierzesz je na swój komputer.
 • Ochrona poczty e-mail: blokuj niebezpieczne załączniki wiadomości e-mail, aby nie paść ofiarą ataków phishingowych.
 • OchronaWi-Fi: Otrzymuj powiadomienia, gdy połączysz się z niezabezpieczoną siecią Wi-Fi.
 • Narzędzie do usuwania pasków narzędzi: Usuń niechciane lub potencjalnie niebezpieczne paski narzędzi i rozszerzenia przeglądarki.
illu-connect-safely

Obrona przed hakerami i szantażystami

Zachowaj kontrolę nad całym przychodzącym i wychodzącym ruchem danych na komputerze, chroń swoje pliki i zdjęcia przed hakerami i zabezpiecz swoje hasła.

 • Zaawansowana zapora sieciowa: Zapobiegaj dostępowi hakerów do twoich prywatnych plików i zdjęć dzięki naszej zaporze sieciowej.
 • Ochrona przedransomware: Zabezpiecz swoje prywatne pliki i zdjęcia, aby nie mogły zostać zablokowane przez hakerów i określ, które aplikacje są upoważnione do zmiany i usuwania tych plików i zdjęć
  .
 • Ochronahaseł: uniemożliw "zablokowanym aplikacjom" odczytywanie, zmienianie lub usuwanie haseł przechowywanych w przeglądarkach.

 

Chroń wrażliwe dane - powody, dla których powinieneś kupić AVG Internet Security 2024

Innymi powodami przemawiającymi za zakupem tego oprogramowania są wyraźne mechanizmy ochrony wyjątkowo wrażliwych danych. Obejmuje to oczywiście środki płatnicze, dane bankowe i oczywiście informacje o samych ludziach. W końcu hakerzy lubią również celować w kamerę internetową. Celem jest kradzież prywatnych nagrań, a następnie wyłudzenie pieniędzy od właściciela. Tak zwani snooperzy mogą z łatwością zagłębić się w prywatne dane i ukraść je. Jednak skutecznie zapobiega temu oprogramowanie zabezpieczające AVG. Żądania do kamery internetowej są wyświetlane natychmiast i mogą być sprawdzane przez właściciela.

Niezobowiązująca wersja próbna
Jeśli chcesz przyjrzeć się bliżej pakietowi, ale nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie jest dla Ciebie odpowiednie, masz możliwość pobrania bezpłatnej wersji próbnej. Użytkownicy mogą intensywnie testować program przez łącznie 30 dni, a następnie zdecydować, czy chcą go w pełni zakupić. Nie jest do tego wymagana karta kredytowa.

Taniej w Blitzhandel24.de

Jeśli chcesz kupić AVG Internet Security tanio i bezpiecznie, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w Blitzhandel24. Znajdziesz tam duży wybór różnego oprogramowania w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie produkty na stronie są oczywiście przetestowane i działają bez zarzutu. Proces płatności i wysyłka są również płynne i nieskomplikowane. Ponieważ produkty nie muszą być wysyłane do klienta na nośnikach danych, ale są wysyłane jako pliki do pobrania, klient otrzymuje swój produkt natychmiast po dokonaniu płatności. Po zakończeniu procesu zakupu, plik musi zostać jedynie zainstalowany.

Funkcje

 • Strony internetowe są sprawdzane przed ich odwiedzeniem
 • Linki są sprawdzane przed ich kliknięciem
 • Załączniki plików są sprawdzane przed ich otwarciem
 • AVG blokuje i zatrzymuje wirusy, złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia, zanim dotrą one do komputera i spowodują szkody
 • Wiadomości phishingowe i inne niechciane wiadomości e-mail są rozpoznawane i odfiltrowywane
 • AVG oferuje niezawodną ochronę przed kradzieżą danych: nawet gdy jesteś online, dane osobowe nie mogą zostać przechwycone
 • Programy szpiegujące i reklamowe nie mogą zagnieździć się w Twoim systemie
 • Twoje dane są bezpieczne przed atakami hakerów
 • Możesz przechowywać cenne dokumenty w zaszyfrowanej formie na chronionym hasłem wirtualnym nośniku danych - w tym sejfie dane są niedostępne dla przestępców, hakerów, NSA i innych
 • Jedna licencja jest ważna dla dowolnej liczby Twoich prywatnych Urządzenia i typów urządzeń - dla pełnego Rok.

Dla jakich platform dostępny jest AVG Internet Security 2024?

Oprogramowanie AVG Internet Security jest dostępne na wiele różnych popularnych platform i w różnych językach.

 •     Windows 11, 10, 8, 7
 •     MacOS 10.11 (El Capitan) lub nowszy
 •     Android 8.0 lub nowszy
 •     iOS 14.0 lub nowszy

Oprogramowanie jest również dostępne w dwóch różnych modelach. Albo tylko dla jednego Urządzenie lub dla maksymalnie 10 Urządzenia za niewielką dopłatą.

Zakres dostawy:

 •     Oryginalny klucz licencyjny AVG Internet Security 2024 pełna wersja [Pobierz]
 •     Zweryfikowany szybki link do pobrania, aby szybko i bezpiecznie uzyskać oprogramowanie.
 •     Faktura z wykazanym podatkiem VAT.
 •     Instrukcje ułatwiające instalację.

Języki Dla systemu

Windows: chiński (uproszczony i tradycyjny), czeski, duński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski (Brazylia i Portugalia), rosyjski, serbski, słowacki, hiszpański i turecki. Dla komputerów Mac: tylko język angielski.

Dla iOS: angielski, czeski, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski (Brazylia i Portugalia), rosyjski, hiszpański.

Dla systemu Android: angielski, arabski, chiński (uproszczony i tradycyjny), czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia i Portugalia), rosyjski, serbski, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, włoski i wietnamski.

Właściwości: "AVG Internet Security 2024"
System Operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone Aplikacje:
Bezpieczna Bankowość
Bezpieczne Przeglądanie
Firewall
Ochrona przed phishingiem
Ochrona Przed Wirusami
Password Manager
PC Optimizer
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
Jakie są wymagania systemowe dla programów AVG Internet Security i AVG AntiVirus?
Minimalne wymagania systemowe: Windows 11, z wyjątkiem Mixed Reality i IoT Edition; Windows 10, z wyjątkiem Mobilny i IoT Edition (32- lub 64-bitowe); Windows 8/8.1 z wyjątkiem RT i Starter Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 7 SP1 z przyjazną dla użytkownika aktualizacją rollup, wszystkie edycje (32- lub 64-bitowe) PC w pełni kompatybilny z Windows z procesorem Intel Pentium 4/AMD Athlon 64 lub nowszym (wymagana obsługa instrukcji SSE3); ARM-based Urządzenia nie są obsługiwane. 1 GB pamięci RAM lub więcej 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym Połączenie internetowe do pobierania, aktywowania i zarządzania aktualizacjami aplikacji oraz antywirusową bazą danych Zalecana optymalna rozdzielczość ekranu Standard to co najmniej 1024 x 768 pikseli.
Czy dostępna jest bezpłatna wersja próbna programu AVG Internet Security?
Tak, po zainstalowaniu programu AVG Internet Security uzyskasz dostęp do bezpłatnej wersji próbnej produktu przez ograniczony czas. Podczas tego bezpłatnego okresu próbnego możesz korzystać ze wszystkich funkcji programu AVG Internet Security.
Czy mogę korzystać z subskrypcji AVG Internet Security na wielu urządzeniach?
Skorzystaj z poniższych informacji, aby sprawdzić maksymalną dozwoloną liczbę urządzeń dla zakupionej subskrypcji: AVG Internet Security (wiele urządzeń): Możesz aktywować subskrypcję na maksymalnie 10 urządzeniach z dowolną platformą jednocześnie na stronie Windows, macOS, Android i iOS. Możesz przenieść swoją subskrypcję na inne Urządzenia lub platformy bez ograniczeń. AVG Internet Security dla komputerów PC: Możesz aktywować subskrypcję na 1 komputerze Windows. Możesz przenieść subskrypcję na inny komputer. Nie możesz jednak korzystać z subskrypcji na wielu urządzeniach jednocześnie. AVG Internet Security dla komputerów Mac: Możesz aktywować subskrypcję na 1 komputerze z systemem macOSUrządzenie. Możesz przenieść subskrypcję na inny komputer Mac. Nie możesz jednak korzystać z subskrypcji na wielu komputerach Mac w tym samym czasie.
Jakie funkcje są zawarte w innych produktach?
AVG AntiVirus FREE: Obejmuje nasze inteligentne funkcje antywirusowe, które wykrywają wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące, oprogramowanie ransomware, phishing i inne zagrożenia w czasie rzeczywistym. AVG Internet Security (samodzielny): Ze wszystkimi funkcjami AVG AntiVirus FREE i dodatkowymi funkcjami Premium dla 1 komputera Windows. AVG Internet Security (wiele urządzeń): Zapewnia wszystkie funkcje AVG Internet Security (pojedyncze urządzenie), a także zawiera AVG AntiVirus PRO dla systemu Android oraz AVG Internet Security dla komputerów Mac i AVG Mobilny Security dla systemu iOS do jednoczesnego użytku na maksymalnie 10 urządzeniach.Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych subskrypcji od AVG, odwiedź Sklep AVG.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "AVG Internet Security 2024"
System Operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone Aplikacje:
Bezpieczna Bankowość
Bezpieczne Przeglądanie
Firewall
Ochrona przed phishingiem
Ochrona Przed Wirusami
Password Manager
PC Optimizer
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Internet Security 2024"
21 paź 2020

Good Security

Been using this AVG for years now. And it's been be very good. Easy to install and to manage.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany