Infolinia 0800 702813
 
Avira System Speedup Pro
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Avast Premium Security 2023 Avast Premium Security 2023
Doskonała ochrona antywirusowa W dzisiejszym świecie skuteczna ochrona przed wirusami jest szczególnie ważna. Doniesienia o atakach hakerów są coraz częstsze, co wymaga szczególnej ochrony wrażliwych danych. Aby mieć pewność, że dane...
z 47,31 zł * 95,04 zł *
W ciągu zaledwie jednej minuty możesz pozbyć się wszystkich niekontrolowanych procesów, błędnych... więcej

Informacje o produkcie "Avira System Speedup Pro"

W ciągu zaledwie jednej minuty możesz pozbyć się wszystkich niekontrolowanych procesów, błędnych wpisów w rejestrze i uszkodzonych plików, które spowalniają pracę twojego komputera.

Ważne informacje: Pamiętaj, że licencja będzie aktywna od dnia zakupu. Nie otrzymasz kodu, ale dane do logowania. Dane logowania można wtedy dowolnie zmieniać.

Uwolnij potencjał swojego komputera, zoptymalizuj korzystanie z programów i plików oraz odkryj na nowo jego maksymalną wydajność     

 •  Tworzy więcej pamięci i szybszy komputer
 •  Optymalizuje czas uruchamiania systemu
 •  Zapobiega wypadkom i opóźnieniom
 •  Oczyszcza rejestr systemu Windows

Intuicyjny
Dzięki eleganckiemu, prostemu wyglądowi i przejrzystemu interfejsowi użytkownika, System Speedup Pro ułatwia utrzymanie komputera w nieskazitelnym stanie.

Informacyjna
Większość podobnych programów po prostu wykonuje swoją pracę - i nie pozostawia cię w sferze domysłów. System Speedup Pro pokazuje szczegółowo wyniki optymalizacji.

Uwolnij się od oprogramowania typu "bloatware" i śmieci związanych z danymi

Czy twój komputer jest przeciążony? Czy pliki potworów zajmują zbyt dużo miejsca? Czy spowalniają Cię błędy w rejestrze? Czy nie możesz odinstalować bloatware? Avira System Speedup Pro identyfikuje i usuwa wszystko, co wpływa na wydajność komputera. Wyczyść swój komputer jednym kliknięciem lub zleć automatyczne czyszczenie co tydzień.

Zapewnij swojemu komputerowi maksymalną wydajność

Im więcej masz programów, tym wolniejsze się one stają. Avira System Speedup Pro automatycznie poprawia wydajność i zmniejsza opóźnienia. Defragmentuje także dysk twardy, co poprawia ogólną wydajność i znacznie skraca czas uruchamiania komputera.

Wyczyść swój rejestr

Rejestr wykonuje ważną pracę za kulisami urządzeń z systemem Windows. Z czasem jednak gromadzi on nieprawidłowe wpisy w rejestrze lub pozostałości po odinstalowanym oprogramowaniu, powodując awarie, opóźnienia i inne błędy. System Speedup Pro posiada funkcję głębokiej analizy, która identyfikuje i naprawia 100% problemów z rejestrem.

Więcej zabawy przy strumieniowaniu i przyjemności z surfowania

Strony ładują się szybciej, filmy działają płynniej, a Twoje ogólne wrażenia w sieci są lepsze. Avira System Speedup Pro czyści Twoją przeglądarkę i optymalizuje ruch sieciowy.

Ochrona prywatności

System Speedup całkowicie usuwa twoje cyfrowe ślady i uniemożliwia ponad 2500 aplikacjom i programom dzielenie się informacjami o tobie. Twoje działania w sieci pozostają więc Twoją prywatną sprawą (przepraszam, hakerzy i wścibscy współlokatorzy).

Przedłuż żywotność swojej baterii

Masz dość ciągłego wyczerpywania się baterii w podróży? Potrzebujesz więcej mocy do zadań wymagających dużego obciążenia procesora? Zoptymalizuj zużycie energii i wydajność dzięki dwóm konfigurowalnym trybom zasilania System Speedup Pro oraz trybowi Windows firmy Microsoft.

Wymagania systemowe

 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 8.1
 • Windows 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avira System Speedup Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany