Infolinia 0800 702813
 

Bitdefender GravityZone Business Security

175,68 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821148
 • AL1286100A-DE
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Czas trwania:

Eskadra produktów:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bitdefender GravityZone Business Security   Bitdefender GravityZone Business... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender GravityZone Business Security"

Bitdefender GravityZone Business Security

 

Bitdefender GravityZone Business Security to potężne i intuicyjne rozwiązanie do ochrony Twojego biznesu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, z Bitdefenderem nie musisz iść na kompromis pomiędzy wydajnością a bezpieczeństwem, komputery Twoich użytkowników nie zostaną spowolnione.

Dzięki Bitdefender GravityZone Business Security możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.
Jest tak wiele do zrobienia. Od teraz możesz ponownie skoncentrować się na swojej codziennej działalności i nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo. Nie musisz być doświadczonym administratorem IT, aby zarządzać Bitdefender GravityZone Business Security. Instaluje się w ciągu kilku minut i może być zarządzany nawet przez użytkowników bez doświadczenia informatycznego.Dzięki Bitdefender GravityZone Business Security możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy i czasu.
Udało im się już skutecznie obniżyć koszty w innych miejscach. Teraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Wersja webowa Bitdefender GravityZone Business Security przenosi zarządzanie oprogramowaniem zabezpieczającym na Państwa komputerach do chmury, unikając kosztów dodatkowego sprzętu. Nawet w przypadku ochrony miejsc rozproszonych geograficznie, korzystasz ze scentralizowanej ochrony, którą zapewnia Bitdefender. W ten sposób mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach zakupu i konserwacji sprzętu dla swoich oddziałów.


Dzięki Bitdefender GravityZone Business Security możesz cieszyć się doskonałą ochroną i wydajnością.
Być może w przeszłości testowałeś wiele produktów, aby chronić swój biznes. Teraz nadszedł czas, aby przetestować Bitdefender GravityZone Business Security, ponieważ Bitdefender regularnie pojawia się jako najlepsze rozwiązanie zabezpieczające w niezależnych testach produktów takich jak AV-Test i AV Comparatives, udowadniając, że niezawodna ochrona nie musi odbywać się kosztem wydajności systemu.

 

BItdefender GravityZone Business Security został specjalnie zaprojektowany do ochrony małych i średnich przedsiębiorstw i może być wdrożony na dowolnej liczbie serwerów plików, komputerów stacjonarnych lub laptopów, maszyn fizycznych lub wirtualnych. Zbudowany na wielowarstwowej platformie bezpieczeństwa nowej generacji, Business Security zapewnia kompleksowe możliwości zapobiegania zagrożeniom, wykrywania i blokowania, które nie mają sobie równych na rynku, w oparciu o sprawdzone metody uczenia się maszyn, analizy behawioralnej i monitorowania procesów od początku do końca.

 

Zwiększenie wydajności operacyjnej za pomocą jednego agenta i zintegrowanej konsoli

Ponieważ Bitdefender używa tylko jednego zintegrowanego agenta bezpieczeństwa punktu końcowego, nie ma przeciążenia agenta. Modułowa konstrukcja zapewnia maksymalną elastyczność i pozwala administratorom na tworzenie polityk bezpieczeństwa. GravityZone automatycznie i indywidualnie dostosowuje pakiet instalacyjny, aby zminimalizować zużycie zasobów przez środek. GravityZone został zaprojektowany od podstaw jako ujednolicona, kompleksowa platforma zarządzania bezpieczeństwem, która chroni środowiska fizyczne, wirtualne i chmurowe z równą niezawodnością.

 

Wymagania systemowe

 

 

Windows Mac Unix
 • Systemy operacyjne stacji roboczych: Windows 8.1, 8, 7, Vista (SP1, SP2), XP (SP3)
 • Tablety i wbudowane systemy operacyjne: Windows Embedded Standard 7, POSReady 7, Enterprise 7, POSReady 2009, Standard 2009, XP Embedded with SP 2, XP Tablet PC Edition W przypadku wbudowanych systemów operacyjnych należy zainstalować określone moduły systemu operacyjnego.
 • Serwerowe systemy operacyjne: Windows Server 2012, 2012 R2, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Small Business Server (SBS) 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Small Business Server (SBS) 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 z Service Pack 1, Windows Home Server
Mac OS X Lion 10.7 lub nowszy, Mac OS X Mountain Lion 10.8 lub nowszy, Mac OS X Mavericks 10.9 lub nowszy, Mac OS X Yosemite 10.10 lub nowszy Systemy operacyjne Linux: Ubuntu 10.04 LTS lub wyższy, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 5.6 lub wyższy, SUSE Linux Enterprise Server 11 lub wyższy, OpenSUSE 11 lub wyższy, Fedora 15 lub wyższy, Debian 5.0 lub wyższy.
Właściwości: "Bitdefender GravityZone Business Security"
System operacyjny:
Windows
Windows Server
Dołączone aplikacje:
Cloud Backup
Firewall
Ochrona przed wirusami
Ochrona serwera
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Bitdefender GravityZone Business Security"
System operacyjny:
Windows
Windows Server
Dołączone aplikacje:
Cloud Backup
Firewall
Ochrona przed wirusami
Ochrona serwera
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender GravityZone Business Security"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany