Infolinia 0800 702813
 

Bitdefender Internet Security

90,10 zł * 142,59 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821478
 • TL11031001-DE
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • DE, FR, BL, IT, CH, ES, UK, TR, AU, HK, JP, KO, UAE, NW, IR, CN, CA, AUS

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Większe bezpieczeństwo w Internecie - z Bitdefender Internet Security Więcej bezpieczeństwa w... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Internet Security"

Większe bezpieczeństwo w Internecie - z Bitdefender Internet Security

Więcej bezpieczeństwa w Internecie? Z reguły nikt nie odrzuca tej oferty. Złośliwe oprogramowanie, szantaż, utrata danych i haseł , zdalnie sterowane mikrofony i kamery internetowe, dziurawe firewalle: lista potencjalnych zagrożeń, na które narażone są w szczególności osoby prywatne, jest długa. Skuteczne rozwiązanie sugeruje zatem: Bitdefender Internet Security  : Program widzi siebie jako uniwersalne rozwiązanie   dla Pod Windows komputery i notebooki. Rezultat sięga od bezpiecznych zakupów w Internecie i Porady dotyczące bezpieczeństwa WLAN po wirtualne portfele, środki anty-phishingowe & Co. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można w ten sposób zabezpieczyć cały komputer bez konieczności ręcznej interwencji.

Kompletny pakiet dotyczący bezpieczeństwa w Internecie

 Ważnym aspektem programu jest ochrona w czasie rzeczywistym, która jest stale aktywna w tle. Gwarantuje to, że dane są zawsze monitorowane i nie mogą padać ofiarą wirusów, robaków, trojanów i innego złośliwego oprogramowania. Oznacza to, że zarówno Państwa własne dane, jak i Państwa prywatność są chronione w najlepszy możliwy sposób. Ponadto oprogramowanie staje się aktywne, gdy ataki z zewnątrz są rejestrowane na wewnętrznym firewallu. Pakiety sieciowe, które nie są prawidłowo autoryzowane, nie mogą przenikać w ten sposób - i atak jest odwracany. Prowadzi to nie tylko do wyższego poziomu bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu, ale także do po prostu lepszego samopoczucia podczas korzystania z własnych urządzeń. Kwestie bezpieczeństwa odchodzą w przyszłości do przeszłości.

Bardzo przydatne dla wszystkich klientów, którzykupują Bitdefender Internet Security jest zintegrowaną ochroną przed nowoczesnym oprogramowaniem okupowym . Ma to na celu szyfrowanie obszarów danych lub całych dysków twardych. Rozszyfrowanie jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie przelana duża suma pieniędzy. Jeśli tak się nie stanie, dane zostaną utracone - , co może mieć konsekwencje finansowe, ale także zniszczy dane osobowe. Aby temu zapobiec, ochrona przed Ransomware skanuje przez całą dobę dysk twardy i odpowiednie obszary pamięci RAM. Każde oprogramowanie, które zachowa się w sposób widoczny, zostaje natychmiast zablokowane, aby móc kontynuować pracę - i . Próby szyfrowania są skutecznie blokowane bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań przez użytkowników.

Oprócz ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, Bitdefender Internet Security  oferuje zintegrowany portfel, który może być wykorzystany w wielu ważnych sprawach. Użytkownicy przechowują w nim np. ważne hasła, dane do kart kredytowych lub debetowych oraz inne ważne informacje. Dostęp do tego sejfu mają tylko osoby, które posiadają odpowiednie hasło. Kolejną częścią tego portfela jest menedżer haseł : pomaga on w automatycznym wypełnianiu formularzy w Internecie, gdy tylko zostanie wprowadzone prawidłowe hasło. Każdy, kto rejestruje się na zupełnie nowej stronie internetowej, otrzymuje również sugestie dotyczące szczególnie bezpiecznych haseł, których nie można złamać nawet przy dużym wysiłku.

W dzisiejszym świecie ważne jest również, aby być bezpiecznym w mediach społecznościowych.Kupując Bitdefender Internet Security , klienci otrzymują program, który sprawdza wszystkie linki, które lądują w ich skrzynkach odbiorczych poprzez Facebook, Instagram & Co. Jeśli przyjaciele i znajomi nieświadomie rozpowszechniają groźne linki, program natychmiast włącza alarm i usuwa odpowiedni link. Pomaga to pośrednio w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom znajdującym się na własnej liście mediów społecznościowych . Integralną częścią oprogramowania jest również funkcja kontroli rodzicielskiej: pozwala ona na przykład ograniczyć maksymalny czas internetowy na na dzień i na dziecko. Możliwe jest również wprowadzenie białej listy, tak aby dzieci miały dostęp tylko do wcześniej autoryzowanych stron internetowych, a szkodliwe treści pozostawały ukryte.

Wreszcie Bitdefender Internet Security  jest również odpowiedzialny za monitorowanie komponentów takich jak mikrofony czy kamery internetowe. Teoretycznie pozwala to na szpiegowanie ludzi - , ale to oprogramowanie natychmiast wskazuje, kiedy ma miejsce zewnętrzna kontrola. Ponadto program monitoruje działalność bankowości internetowej, zakłóca próby wyłudzania informacji na stronach na podejrzanie wyglądających witrynach, usuwa ślady z Internetu i wiele innych. Dzięki własnemu serwisowi VPN dostęp do użytkownicy otrzymują w końcu również narzędzie do praktycznie anonimowego surfowania po Internecie i ukrycia własnego adresu IP . ze wszystkich dostęp z zewnątrz  - i wszystkie powyższe funkcje działają sprawnie nawet na starszych urządzeniach.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Internet Security .
 • Zweryfikowany, szybki link do pobrania, aby uzyskać szybkie i bezpieczne oprogramowanie.
 • Faktura z podatkiem VAT.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Wymagania systemowe:

SYSTEM OPERACYJNY:

 • Microsoft Windows 7(SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10.

MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE:

 • CPU: dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz.
 • Pamięć (RAM): 1 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 1,5 GB wolnej pamięci

ZALECANE WYMAGANIA SYSTEMOWE:

 • Procesor: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub równoważny procesor
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Dostępne miejsce na dysku twardym: 2 GB wolnej pamięci

WYMAGANIA DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA:

 • Internet Explorer w wersji 10 lub wyższej

INTEGRATED   Z:

 • Google Chrome 34 i wyższy
 • Mozilla Firefox 30 i wyższy
 • Skype 6.3 i wyższy
 • Thunderbird 14 i wyższy
 • Prognoza netto zatrudnienia na lata 2007, 2010, 2013

Aktywacja RegionyArgentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
-

Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Właściwości: "Bitdefender Internet Security"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
File Shredder
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
SafeCam
Spamfilter
VPN
Wi-Fi security
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Bitdefender Internet Security"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
File Shredder
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
SafeCam
Spamfilter
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Internet Security"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany