Infolinia 0800 702813
 
Bitraser Drive Eraser

Bitraser Drive Eraser

1364,37 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822203
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie

Skala produktu:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
BitRaser® Drive Eraser to certyfikowane oprogramowanie do bezpiecznego usuwania wrażliwych i... więcej

Informacje o produkcie "Bitraser Drive Eraser"

BitRaser® Drive Eraser to certyfikowane oprogramowanie do bezpiecznego usuwania wrażliwych i poufnych danych na wszystkich dyskach, urządzeniach i platformach. Oprogramowanie trwale usuwa dane ze wszystkich rodzajów nośników pamięci i tworzy odporne na manipulacje ścieżki audytu. Zapewnia zautomatyzowane raporty w celu zapewnienia zgodności z globalnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych - EU GDPR, GLBA, SOX, HIPAA, ISO27001, PCI DSS itp.

 • Bezpiecznie usuwaj dane z dysków HDD, SSD, SATA, PATA, SAS, SCSI, IDE i USB
 • w 100% odporny na manipulacje certyfikat usuwania danych zapewniający zgodność z przepisami o ochronie danych
 • Konsola w chmurze do tworzenia użytkowników, zarządzania licencjami oraz raportami i certyfikatami

Studia przypadków dla BitRaser Drive Eraser

BitRaser® pomaga wiodącej firmie ITAD stworzyć zautomatyzowany, skalowalny i zintegrowany z ERP zakład usuwania danych.
CompuCycle, z siedzibą w Huston w Teksasie, jest firmą zajmującą się recyklingiem ITAD i elektroniki, która świadczy usługi zarządzania zasobami IT po zakończeniu ich eksploatacji poprzez bezpieczne niszczenie danych i skupienie się na ekologicznym e-recyklingu. Firma wykorzystuje zarówno usuwanie danych, jak i fizyczne niszczenie w celu zaspokojenia swoich potrzeb w zakresie niszczenia danych i zapewnienia zgodności z przyjaznymi dla środowiska usługami niszczenia danych dla komputerów, dysków twardych, serwerów itp.

BitRaser® pomaga Brass Valley zachować zgodność z e-Stewards dzięki diagnostyce sprzętu i możliwościom bezpiecznego usuwania danych.
Brass Valley LLC z siedzibą w Bostonie w stanie Massachusetts jest firmą ITAD i zarządzającą cyklem życia IT, obsługującą firmy z listy Fortune 2000 na całym świecie. Firma świadczy zgodne z przepisami usługi usuwania i niszczenia danych, odzyskiwania zasobów IT po zakończeniu ich eksploatacji oraz zgodnego z przepisami recyklingu wraz z usługami deinstalacji dla branży bankowej i finansowej, nadawczej, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego i farmaceutycznej.

BitRaser® pomaga brazylijskiej firmie ITAD w bezpiecznym i trwałym niszczeniu danych
EcoTecno, z siedzibą w Sao Paulo w Brazylii, jest firmą ITAD i zajmującą się recyklingiem odpadów elektronicznych. Firma oferuje bezpieczne zarządzanie zasobami IT, które jest certyfikowane i zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i danych. Zapewnia bezpieczną utylizację odpadów elektronicznych, w tym urządzeń komputerowych i sterowników, urządzeń mobilnych, drukarek, monitorów itp.

Cechy Bitraser Drive Eraser

Certyfikowane usuwanie dla wszystkich typów nośników danych
BitRaser Drive Eraser może bezpiecznie usuwać wszystkie typy nośników danych, w tym dyski twarde, dyski półprzewodnikowe, serwery i urządzenia montowane w szafach. Jest to najbardziej wszechstronne oprogramowanie do wymazywania danych, które z łatwością i skutecznością usuwa dyski SATA, PATA, SSD, SAS, SCSI, IDE i USB.

Może wymazać do 100 dysków twardych jednocześnie i zapewnia certyfikat wymazywania ze ścieżkami audytu w 100% odpornymi na manipulacje, aby zapewnić zgodność z przepisami. Obsługuje dyski o wielkości do 520 bloków i skutecznie usuwa ukryte obszary, takie jak DCO, HPA i przemapowane sektory. BitRaser Drive Eraser obsługuje również Raid Dismantling.

Integracja z chmurą dla elastyczności i zarządzania
BitRaser Drive Eraser oferuje narzędzie do usuwania danych w chmurze, które najlepiej nadaje się dla dostawców usług korporacyjnych, instytucji rządowych i MŚP. Integracja z chmurą zapewnia elastyczność tworzenia użytkowników, zarządzania dystrybucją licencji i utrzymywania centralnego repozytorium raportów i certyfikatów.

Ponadto raporty można dostosowywać, a wszystkie raporty i certyfikaty mogą być automatycznie przechowywane w chmurze. Ta duża liczba raportów odpornych na manipulacje, centralnie zlokalizowanych na serwerze, może być przeszukiwana w ciągu kilku sekund.

Wymazywanie danych zgodnie z międzynarodowymi standardami
BitRaser Drive Eraser wdraża 24 międzynarodowe standardy wymazywania danych, w tym NIST 800-88, DoD 3 & 7 Passes, HMG itp. z możliwością dodania 5 niestandardowych algorytmów wymazywania. Te zaawansowane standardy wymazywania zapewniają, że dysk twardy wymazany za pomocą BitRaser Drive Eraser jest w 100% chroniony przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami dla prywatności. BitRaser Drive Eraser całkowicie wymazuje zasoby IT w celu bezpiecznej utylizacji, zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa danych i prywatności, takimi jak GDPR, GLBA, SOX, HIPAA, ISO27001 i PCI DSS itp.

Skalowalne, wydajne wymazywanie dysków
BitRaser Drive Eraser może wymazać do 100 dysków twardych jednocześnie. Ponadto BitRaser Drive Eraser z konsolą administratora umożliwia wymazywanie do 65000 dysków twardych w sieci. BitRaser Drive Eraser z konsolą administratora najlepiej nadaje się dla ITAD, firm remontowych i dużych przedsiębiorstw, zapewniając bezproblemową naprawę nośników pamięci masowej. Zmniejsza ryzyko utraty danych, oferuje skalowalność i pomaga obniżyć całkowity koszt posiadania urządzeń pamięci masowej.

Inne fantastyczne funkcje Bitraser Drive Eraser obejmują

Dostępne warianty usuwania danych offline i online
Oprócz konsoli opartej na chmurze, która umożliwia BitRaser Drive Eraser utworzenie bootowalnej pamięci USB przy użyciu obrazu ISO do pobrania z chmury, istnieje inny wariant, który umożliwia usuwanie danych bez dostępu do Internetu. Skorzystaj z chmury, aby wymazać dyski w wielu lokalizacjach z dostępem do Internetu na całym świecie lub wybierz wariant offline, aby wymazać dyski w obiektach bez Internetu. Oprogramowanie jest dostarczane w postaci pamięci USB do wymazywania pojedynczych i wielu dysków twardych lub dysków SSD.

Konfiguracja i automatyzacja
BitRaser Drive Eraser pomaga zautomatyzować proces wymazywania zasobów IT z możliwością dostosowania procesu wymazywania zgodnie z międzynarodowymi standardami wymazywania. Drive Eraser obsługuje usuwanie jednym kliknięciem z dostosowaniem standardów ISO, weryfikacją, typem certyfikatu itp. i umożliwia wstępną konfigurację ustawień w celu łatwego wdrożenia. BitRaser Cloud Console pomaga zarządzać użytkownikami i licencjami, a także utrzymywać centralne repozytorium raportów.

Wymagania systemowe

Procesor
x86 lub x64

System operacyjny
Nie dotyczy

Pamięć
4 GB Zalecane

Dysk twardy
CD-ROM: opcjonalnie

Ile dysków możesz usunąć jednocześnie na jednym komputerze?
BitRaser Drive Eraser obsługuje wymazywanie do 32 dysków jednocześnie na jednym komputerze. Możesz także uruchomić kilka maszyn w tym samym czasie.
Jak mogę podłączyć aplikację BitRaser Drive Eraser do Internetu?
Możesz podłączyć BitRaser do konsoli w chmurze przez Ethernet lub WI-FI.
Czy aplikacja wykonuje profilowanie i diagnostykę sprzętu?
Tak, aplikacja wykonuje profilowanie sprzętu i diagnostykę sprzętu na komputerze.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitraser Drive Eraser"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany