Infolinia 0800 702813
 

COLOR Projects Professional 6

427,68 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820492
 • 401-9-631-70772-7
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Tak działa obróbka zdjęć: kreatywnie, prosto, szybko Chcesz opracować zdjęcia, które... więcej

Informacje o produkcie "COLOR Projects Professional 6"

Tak działa obróbka zdjęć: kreatywnie, prosto, szybko

Chcesz opracować zdjęcia, które trzymają się tak szybko i bezstresowo, jak to możliwe? COLOR projects 6 professional zrobi to za Ciebie niezawodnie.

Nie musisz obsługiwać żadnego przełącznika, regulować żadnego suwaka ani wypróbowywać żadnej funkcji, aby Twoje zdjęcie wyglądało bardziej promiennie. Jeśli jednak chcesz dostosować jedno lub drugie ustawienie, wszystkie opcje są dla Ciebie otwarte.

Na pokładzie znajdują się wysokiej klasy narzędzia, takie jak rozbudowany wywoływacz RAW z korekcją obiektywu i zniekształceń, silnik do emulacji filmu fotograficznego, inteligentne pędzle selekcyjne, narzędzia do retuszu portretów i komponowania obrazu, a także nowy moduł tekstur, za pomocą którego możesz fotorealistycznie umieszczać materiały na powierzchniach. 

Obraz jest idealnie naświetlony, a chwila uchwycona perfekcyjnie, ale nadal chcesz na przykład użyć innego nieba lub w inny sposób manipulować obrazem? Żaden problem, dzięki funkcji komponowania w COLOR projects 6 professional możesz po prostu zastąpić całe obszary zdjęcia obszarami z innych zdjęć!

funkcje

Prosty dla początkujących, kompletny dla ekspertów!

Dzięki przejrzyście skonstruowanemu, zaawansowanemu technologicznie zestawowi narzędzi COLOR projects 6 professional - w 100% wyprodukowanemu w Niemczech - możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła. Po lewej stronie masz precyzyjnie dostrojone ustawienia wstępne, a po prawej filtry eksperckie. Ułóż swoje ulubione narzędzia tak, jak chcesz, nawet w projekcie 4K.

Wtyczka filtrów Photoshop w zestawie

Wiele ścieżek prowadzi do profesjonalnych projektów COLOR 6, teraz także wygodnie z Adobe® Lightroom! Nowe wtyczki dla Adobe® Lightroom i Photoshop oferują maksymalny komfort dla Twojego osobistego przepływu pracy. Po prostu wybierz żądany obraz lub serię obrazów w bazie danych obrazów Lightroom, wyeksportuj go do COLOR projects 6 professional, edytuj go i umieść wynikowy obraz z powrotem w bazie danych.

Dzięki nowym stylom zdjęć dodano wiele nowych wyglądów

Daj się zainspirować! Dzięki wielu nowym stylom vintage, półtonowym i plakatowym masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni styl dla swojego zdjęcia. A najlepsze jest to, że możesz także łączyć ze sobą różne style zdjęć - dzięki czemu uzyskasz wiele nowych, różnych stylów zdjęć, które stworzyłeś!

 
 

NOWOŚĆ! Twórz fantastyczne efekty świetlne dzięki nowemu oświetleniu kirlianowskiemu

COLOR projects 6 professional zawiera dwie zupełnie nowe kategorie dotyczące dodatkowego oświetlenia: Light FX i Kirlian. Dzięki 38 nowym efektom świetlnym możesz sprawić, że każde zdjęcie będzie przyciągać wzrok: światła kirlianowskie symulują jasne krawędzie światła, które wyglądają jak małe wyładowania i doskonale wizualizują fluorescencyjne światła morskie.

Dzięki nowym ramkom świetlnym możesz w kilka sekund wyczarować gotowe zdjęcie do powieszenia na ścianie lub wysłania do najlepszych przyjaciół. Dzięki lekkim bokehom możesz wyczarować idealne tła dla swojego modela, a dzięki ustawieniom wstępnym występowania światła możesz nadać swoim zdjęciom w stylu vintage ostateczny szlif. To czysta kreatywność!

 

NOWOŚĆ! Miękka skóra i inteligentne maski

Zupełna nowość w tej wersji: filtry SmartMask do inteligentnego, automatycznego maskowania efektów i nowo opracowane filtry Soft Skin do oszałamiająco pięknych portretów. Wybierz najpiękniejszy wygląd z 23 presetów portretowych i krótko przesuń pędzlem po problematycznych obszarach skóry, gotowe. Pędzel do zaznaczania automatycznie rozpoznaje obszary oczu i nie maskuje ich. Dzięki temu oczy zawsze pozostają pięknie wyostrzone!

 

NOWOŚĆ! Moduł tekstur

Dzięki nowemu modułowi tekstur możesz pokrywać powierzchnie zupełnie nowymi materiałami. Otwiera to zupełnie nowe możliwości: Kamienne ściany stają się zarośniętymi zielonymi powierzchniami, powierzchnie wodne stają się lodem, a pociągi mogą być ozdobione graffiti. 64 tekstury są już zawarte w bazie danych, ale możesz także sfotografować własną teksturę i dodać ją do bazy danych.

Powierzchnie są umieszczone prawidłowo w perspektywie na tle - w końcu wygląda to fotorealistycznie!


Wymagania systemowe
Wersja 6
 • System operacyjny: Windows 7/8/10ProcesorIntel I5
 • 8 GB wolnej pamięci RAM
 • 2 GB HDD
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 pikseli 
 • Karta graficzna: zgodna z DirectX
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "COLOR Projects Professional 6"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany