Infolinia 0800 702813
 
Corel AfterShot Pro 3

Corel AfterShot Pro 3

158,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820950
 • ESDASP3MLPC
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Corel AfterShot Pro 3 Nowy znak wodny Zoptymalizowane odzyskiwanie punktów... więcej

Informacje o produkcie "Corel AfterShot Pro 3"

Corel AfterShot Pro 3

 • Nowy znak wodny
 • Zoptymalizowane odzyskiwanie punktów świetlnych
 • Nowa korekta zniekształceń
 • Nowa biblioteka z zaprogramowanymi ustawieniami obrazu

Poznaj tajemnicę edytowania zdjęć w sposób oszczędzający czas.

Corel® AfterShot™ Pro 3 jest do czterech razy szybszy niż Adobe® Lightroom®*. Ten edytor zdjęć pomaga uwolnić Twój prawdziwy potencjał twórczy, uwalniając Cię od wysokich kosztów, niekończących się subskrypcji i godzin pracy na komputerze. Dzięki AfterShot™ Pro 3 możesz szybciej importować, przetwarzać i wyświetlać swoje zdjęcia, a także szybciej wracać tam, gdzie należysz: za aparat.

Przegląd

Łatwe zarządzanie zdjęciami
Dzięki elastycznym opcjom zarządzania plikami, możesz szybko i łatwo sortować, organizować i przeglądać wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu - bez konieczności importowania.
 

Super szybki przepływ pracy
To błyskawicznie działające narzędzie do konwersji RAW pozwala znacznie szybciej wczytywać, wybierać, edytować i wyświetlać zdjęcia. Oferuje do czterech razy większą wydajność niż inne programy.
 

Wydajne przetwarzanie wsadowe
Dzięki potężnym elementom sterującym i ustawieniom przetwarzania wsadowego można jednocześnie edytować i optymalizować tysiące zdjęć, aby szybko wydobyć z każdego obrazu to, co najlepsze.

Potężna, nieniszcząca obróbka obrazu

Potężne adaptacje
Bez względu na to, czy zdjęcia są wykonane w formacie RAW czy JPEG, można je edytować za pomocą różnych narzędzi regulacyjnych. Należą do nich: Crop, Align to Axis, Highlight Recovery, Noise Reduction, Color, Temperature, Exposure, Highlights, Fill Light, itp.

Tworzenie i edycja wielu wersji
Łatwe wprowadzanie zmian do różnych wersji zdjęcia głównego bez konieczności zmiany oryginalnego pliku. Szeroki zakres funkcji korekcyjnych i konfigurowalnych ustawień wstępnych (np. czarno-białe, przetwarzanie krzyżowe i inne) pozwala na tworzenie nieskończonej liczby różnych wersji obrazu.

Precyzyjna kontrola z selektywną edycją
Unikalne funkcje warstwy i regionu pozwalają na wyodrębnienie określonych obszarów zdjęcia, a następnie dokonanie korekt dokładnie tam, gdzie chcesz.

Lokalny kontrast
Naśladuj wygląd uzyskany za pomocą wysokowydajnego obiektywu i podkreślaj obiekty na obrazie, podkreślając fakturę i strukturę przestrzenną zdjęcia.

Wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia obrazów HDR
Twórz oszałamiające zdjęcia z intensywnym kontrastem wizualnym za pomocą nowych narzędzi High Dynamic Range. Łączenie wielu ekspozycji w jedno, wspaniałe zdjęcie HDR. Całkowicie nowy moduł AfterShot HDR zawiera te funkcje: Inteligentna korekta zdjęć, balans bieli, jasność/kontrast, wypełnianie światłem/klarnetem, lokalne mapowanie tonalne, wyostrzanie górnego przejścia i cyfrowe usuwanie szumów.

Redukcja hałasu z Athentech
Zoptymalizuj swoje obrazy dzięki nowej redukcji szumów z Athentech. Bez zmiany kolorów i przycinania obrazu, ta wielokrotnie nagradzana technologia automatycznie dostosowuje oświetlenie do każdego piksela na zdjęciu.

Usuń czerwone oko
Precyzyjna eliminacja czerwonych oczu na zdjęciach.

Pełna kontrola z indywidualnym przepływem pracy

Regulowany zakres roboczy
Obszar roboczy AfterShot Pro można w każdej chwili dostosować do swojego zadania. Miniatury, podgląd, wyszukiwanie i okna narzędzi mogą być pokazywane lub ukrywane. Do wyboru masz kilka opcji wyświetlania, w tym pokaz slajdów, widok pełnoekranowy i wieloekranowy.

Łatwa integracja z fotoedytorami
Szybko przetworzysz swoje zdjęcia RAW w programie AfterShot Pro, a następnie kliknij "Edytuj z zewnętrznym edytorem", aby wyeksportować zdjęcia jako TIFs do programu PaintShop Pro, Photoshop lub innej aplikacji do obróbki zdjęć w celu szczegółowego przetworzenia końcowego.

Precyzyjne korekty kolorów
Użyj narzędzi Vibrance, Saturation, Color Balance, Mixer i Selective Color Adjustment, aby dostosować kolory na zdjęciach. Można regulować wszystko, od intensywności kolorów całego obrazu do intensywności każdego pojedynczego koloru.

Krzywe i poziomy
Unikatowe funkcje warstwy i regionu pozwalają na wyodrębnienie określonych obszarów zdjęcia, a następnie dokonanie korekt dokładnie tam, gdzie chcesz.

Kompletne zarządzanie zdjęciami
Weź zarządzanie swoimi zdjęciami w swoje ręce. Dzięki kompleksowym funkcjom zarządzania zdjęciami, można szybko uporządkować istniejące zdjęcia i łatwo dodawać nowe lub katalogi. Zaawansowane narzędzia do wyszukiwania, oceny gwiazdek i inne narzędzia do zarządzania pomogą Ci szybko znaleźć potrzebne zdjęcia, nawet z dużych bibliotek zdjęć.

Szybka recenzja
Możesz szybko i łatwo przeglądać i filtrować dowolną liczbę podobnych ujęć, aby wybrać te najlepsze.

Potężne narzędzia do wyszukiwania
Potężne narzędzia metadanych pomogą Ci natychmiast znaleźć żądane zdjęcie, nawet w zbiorach liczących setki lub tysiące zdjęć. Możesz przypisać słowa kluczowe, oceny, tagi i etykiety do swoich zdjęć, a następnie je wyszukać. Można również przeszukiwać zdjęcia według daty wykonania, typu aparatu, ustawienia przysłony i innych danych generowanych przez aparat.

Konfigurowalne zarządzanie zdjęciami
W przeciwieństwie do innych rozwiązań z zakresu przepływu pracy, nie trzeba importować obrazów do katalogu, aby je edytować w programie AfterShot Pro 2. Możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich zdjęć z istniejących folderów, sieci lub kart pamięci. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z katalogów i potężnych narzędzi zarządzania, aby zorganizować swoją rosnącą kolekcję zdjęć.

Tworzenie galerii internetowych
Możesz szybko tworzyć galerie internetowe, aby dzielić się swoimi zdjęciami z przyjaciółmi, współpracownikami i klientami. Do prezentacji swoich zdjęć możesz wybrać jeden z różnych stylów galerii.

Chroń swoje dzieła
Dzięki przetwarzaniu wsadowemu można szybko i łatwo tworzyć kopie zapasowe i archiwizować katalogi programu AfterShot Pro.

Nieporównywalnie szybka obróbka RAW

Szybkie przetwarzanie wsadowe
Dzięki AfterShot Pro 3 możesz przetwarzać zdjęcia z błyskawiczną prędkością: Oferuje do czterech razy większą wydajność niż Adobe® Lightroom®* przy eksporcie z formatu RAW do JPEG oraz posiada łatwe do skonfigurowania możliwości przetwarzania wsadowego.

64-bitowa moc przetwarzania
64-bitowa architektura aparatu AfterShot Pro daje większą moc obliczeniową, usuwa ograniczenia pamięci i pozwala na pracę ze znacznie większymi obrazami (pliki o rozmiarze do 250 megapikseli i pliki TIFF większe niż 30 MB). Dostęp do większej ilości pamięci jest możliwy, a aplikacja jest bardziej stabilna i elastyczna. Bazując na naszej słynnej wielordzeniowej wydajności, AfterShot Pro jest do czterech razy szybszy niż Lightroom*: Dzięki temu można szybciej uzyskać pożądane wyniki i zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

Wsparcie OpenCL
OpenCL pozwala na wykorzystanie mocy Twojej karty graficznej (GPU) do zwiększenia szybkości przetwarzania AfterShot Pro. W zależności od Twojej karty graficznej i systemu komputerowego, może to przynieść imponujące rezultaty. Najlepiej spróbować samemu OpenCL.

 

Cechy charakterystyczne:

Wydajny i potężny

 

Osadzanie znaków wodnych
Chroń i promuj swoją pracę za pomocą znaków wodnych. Użyj tej wszechstronnej i łatwej w użyciu funkcji do oznaczania swoich zdjęć logo lub informacji kontaktowych, zapobiegania nieautoryzowanemu kopiowaniu oraz wstawiania tekstu i grafiki. Nanoszenie znaków wodnych na pojedyncze lub wielokrotne zdjęcia oraz dostosowywanie właściwości takich jak rozmiar, orientacja, pozycja i przezroczystość.

Odzyskiwanie światła
Ulepszone odzyskiwanie Highlight Recovery pozwala odzyskać więcej szczegółów i tonów na prześwietlonych zdjęciach. Dzięki nowemu algorytmowi, funkcja ta pozwala teraz na dostęp do jeszcze większej ilości danych w plikach RAW w celu uzyskania doskonałej jakości obrazu.

Korekta przebarwień
Aby zaoszczędzić czas i szybciej edytować zdjęcia, można teraz wykonywać więcej retuszy i korektę zdjęć bezpośrednio w programie AfterShot Pro 3, bez konieczności przechodzenia na program PaintShop Pro lub Adobe® Photoshop®. Nowa funkcja korekcji przebarwień obejmuje narzędzia takie jak Okrąg, Pędzel, Wielokąt oraz Wolnostojące, które sprawiają, że edycja portretów jest szybsza i łatwiejsza. Można go również używać do usuwania cząstek kurzu, plam i różnych innych wad ze zdjęć.

Biblioteka predefiniowanych ustawień obrazu
Teraz jeszcze łatwiej jest zautomatyzować powtarzalne przetwarzanie za pomocą ustawień wstępnych lub szybko odtworzyć wygląd, który w przeciwnym razie wymagałby obszernej edycji. Użyj nowej biblioteki ustawień obrazu do przeglądania, podglądu i pobierania bezpłatnych i dostępnych komercyjnie ustawień.

Zestaw do opracowywania korekcji obiektywu
Teraz można opracować własną korektę obiektywu - jest to optymalna funkcja dla fotografów, którzy pracują z rzadkimi lub zupełnie nowymi obiektywami. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, zapisać korekcję obiektywu i załadować ją do aparatu AfterShot Pro 3 - lub udostępnić online.

Korekty obiektywu
Aktualizacja do wersji AfterShot Pro 3 zapewnia dostęp do nowych i dostępnych na żądanie poprawek obiektywów, które bazują na setkach obiektywów już obsługiwanych przez AfterShot i korygują wiele różnych zniekształceń obiektywu. Dołącz do społeczności AfterShot Pro na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi dostępnymi korektami obiektywu i dzielić się własnymi korektami.

Wiele nowych wtyczek
Dzięki nowemu narzędziu Plugin Manager w programie AfterShot Pro 3 można szybko znaleźć i zainstalować komercyjnie dostępne i darmowe wtyczki, a także uzyskać aktualizacje. Możesz również rozwijać własne wtyczki dzięki naszemu unikalnemu API wtyczek - wszystko czego potrzebujesz to wiedza o C++, zaktualizowany SDK wtyczek i zamiłowanie do fotografii. Podziel się swoimi wtyczkami za darmo z innymi użytkownikami w społeczności AfterShot lub współpracuj z firmą Corel, aby udostępnić swoje wtyczki do zakupu.

Uaktualnione profile kamer RAW
Naszym celem jest zapewnienie wsparcia dla najbardziej popularnych, wydajnych i kreatywnych aparatów fotograficznych. Są to zarówno profesjonalne lustrzanki cyfrowe, jak i elastyczne, wysokiej jakości aparaty bezlusterkowe. Nowy program do dynamicznej aktualizacji profili kamer powiadamia o dodaniu nowych profili kamer, a nowy mechanizm sprzężenia zwrotnego rejestruje i nadaje priorytet Twoim żądaniom w programie Corel.

Modułowe profile kamer
Dzięki dynamicznym aktualizacjom kamer otrzymujesz najnowsze profile kamer wcześniej - i to bez konieczności instalowania łatki programowej. Do nowych profili można uzyskać dostęp i pobrać je bezpośrednio z programu AfterShot Pro 3. Kamera, której chcesz, nie jest dostępna? Kliknij przycisk "Informacja zwrotna" i wyślij swoje zapytanie bezpośrednio do zespołu rozwojowego AfterShot Pro.

Weź udział!
AfterShot Pro został opracowany przez firmę Corel, aby dać Tobie, fotografowi, pełną kontrolę: Możesz teraz tworzyć własne wtyczki, poprawki i ustawienia obiektywu. Nowa pętla sprzężenia zwrotnego ułatwia dzielenie się pomysłami i prośbami z zespołem fotograficznym, dzięki czemu program może być lepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Wystarczy kliknąć na "Informacja zwrotna" i przesłać nam swoje uwagi.

 

 

Wymagania systemowe:

Okna:

 • Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 z najnowszym Service Pack (wersje 64-bitowe)
 • 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecane wielordzeniowe)
 • 2 GB pamięci RAM (4 GB zalecane dla HDR)
 • 400 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość 1024 x 768 z 16-bitowym kolorowym wyświetlaczem (zaleca się rozdzielczość 1280 x 768 z 24-bitowym lub większym kolorowym wyświetlaczem)
 • Do korzystania z pomocy online i aktualizacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. 

MAC:

 • Mac OS®X 10.9 lub nowszy (edycja 64-bitowa)
 • Wszystkie modele Intel® Mac są obsługiwane
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 250 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość 1024 x 768 z 16-bitowym kolorowym wyświetlaczem Wymagane jest połączenie z Internetem w celu uzyskania pomocy online i aktualizacji programu.

LINUX:

 • Fedora®19 lub Ubuntu® 14.04 lub później (dystrybucje 64-bitowe)
 • 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecane wielordzeniowe)
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 250 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość 1024 x 768 z 16-bitowym kolorem
 • Do korzystania z pomocy online i aktualizacji programu wymagane jest połączenie z Internetem.
 • Uzależnienia: Zalecane są Glib 2.4, KDE lub GNOME (lista wszystkich zależności w pakietach RPM i DEB)
 • Zalecane jest aktywowanie komponowania pulpitu i menedżera okien zgodnego z freedesktop.org (KDE, Gnome i inne)
 • Dystrybucje 64-bitowe wymagają 32-bitowych bibliotek kompatybilności (ia32-libs)

Formaty obrazów:

 • JPG, TIFF
 • Obsługiwane są formaty RAW większości wiodących producentów kamer: ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAW, RW2, RWL, SR2. 

Wymagane oprogramowanie dla funkcji aplikacji:

 • Internet Explorer 11 lub wyższy, lub Microsoft Edge
 • Safari 5.1 lub wyższe

Obsługiwane kamery

AfterShot Pro 3 obsługuje 26 nowych profili kamer RAW i obejmuje szeroką gamę popularnych modeli kamer. Nowe aktualizacje są stale udostępniane.
Zakładka na tej stronie, aby być na bieżąco:

 • Canon®
 • Fujifilm®
 • Kodak®
 • Leica®.
 • Minolta®
 • Nikon®
 • Olympus®
 • Panasonic®
 • Pentax®
 • Ricoh®
 • Samsung®
 • Sony®

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel AfterShot Pro 3"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany