Infolinia 0800 702813
 
Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate

Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate

631,29 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822302
 • ESDPNST26ULML
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | ES | NL | PL | CZ | RU | FI | DK | SE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Twórz z inspiracji. Ciesz się profesjonalnym poziomem edycji wideo, który pozwoli ci... więcej

Informacje o produkcie "Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate"

Twórz z inspiracji.

Ciesz się profesjonalnym poziomem edycji wideo, który pozwoli ci przekształcić twoje kreatywne koncepcje w wyjątkowe produkcje godne wielkiego ekranu dzięki zaawansowanym narzędziom, efektom filmowym, niezrównanej dokładności klatek kluczowych i doskonałej wydajności programu Pinnacle Studio™ 26 Ultimate.

 • Narzędzia zaawansowane
 • Precyzyjne sterowanie
 • Efekty filmowe


Edytuj i improwizuj z pewnością siebie

Szybko naucz się rzemiosła. Osiągnij poziom zawodowy.

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

 Przybliż swoje produkcje do profesjonalistów.

Ciesz się zaawansowaną edycją wideo HD, 4K i 360° na nieograniczonej liczbie ścieżek. Przenieś swoje produkcje na wyższy poziom dzięki potężnym narzędziom pro, takim jak maskowanie wideo, edycja wideo 360°, śledzenie ruchu, edycja z wielu kamer, dzielenie ekranu i wiele innych!

 

 

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Zachwyć swoich odbiorców niesamowitymi kreatywnymi transformacjami 

Nadaj swoim filmom kinowy charakter dzięki wszechstronnym funkcjom korekcji kolorów, morfingu i płynnym przejściom, efektom malowania, niestandardowym napisom i wielu innym - masz wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać wyjątkowy charakter swoich produkcji .

 

 

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Edytuj z niezrównaną precyzją, kontrolą i dokładnym ustawieniem klatki.

Wyjdź poza tradycyjne klatki kluczowe i dostrój wszystkie parametry edycji - pozycjonowanie, rozmiar, szybkość, nakładki, przejścia, efekty i wiele innych.Dostosuj swoją przestrzeń roboczą do osobistych preferencji edycyjnych: Ustaw własne skróty narzędziowe, grupuj i edytuj klipy jednocześnie oraz odkryj usprawniony przepływ pracy z niespotykaną stabilnością i niezawodnością produktu.

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Co jest NOWEGO w Pinnacle Studio 26?

Nowa wersja programu Pinnacle jest szybsza, lepsza i bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej - i to dzięki Tobie. W oparciu o Wasze opinie wzmocniliśmy produkt i skoncentrowaliśmy się na najważniejszych procesach edycji, aby zapewnić rzeczywiste ulepszenia w aspektach, które są dla Was naprawdę ważne, a także najbardziej usprawnioną i płynną edycję od lat. W programie Pinnacle Studio 26 wprowadzono wymierne usprawnienia, które wykraczają poza proste poprawki błędów i interfejsu użytkownika - zaktualizowaliśmy strukturę produktu, wprowadzając zmiany we wszystkich elementach, od logiki zachowania, przez zarządzanie zasobami, po zupełnie nowy kodek proxy. Ciesz się usprawnionym przepływem pracy, znacznie poprawioną stabilnością, wydajnością i łatwością użycia, i skup się całkowicie na kreatywnej stronie edycji wideo!

 

POPRAWIONE Stabilność produktuBildschirmfoto-2022-08-22-um-11-25-02

W tym wydaniu skupiono się przede wszystkim na stabilności produktu i wydajności podstawowych funkcji, a także na dziesiątkach poprawek błędów i awarii, które mają na celu usprawnienie ponad 200 scenariuszy wskazanych przez użytkowników. Pinnacle Studio 26 to jak dotąd nasze najbardziej niezawodne i stabilne wydanie. Ciesz się płynną i sprawną edycją wideo od momentu instalacji!

 

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

 POPRAWIONE Wydajność produktu

Znacznie poprawiono wydajność w obszarach wskazanych przez użytkowników, takich jak czas uruchamiania programu, wykorzystanie zasobów, szybkość reakcji interfejsu użytkownika i podgląd projektu oraz szybkość importu i eksportu. 
Kluczowe usprawnienia wydajności obejmują:
 -Implementacja Apple ProRes* jako inteligentnego formatu proxy w celu poprawy podglądu, odtwarzania, renderowania na osi czasu i ogólnej szybkości reakcji podczas edycji
 -Zmiana logiki zachowania w celu uniknięcia niepotrzebnych odświeżeń i zmniejszenia opóźnień w renderowaniu
-Nowe rozwijane menu do wyboru opcji jakości w podglądzie projektu w celu optymalizacji wydajności
-Ukierunkowane ulepszenia szybkości podczas importowania klipów do biblioteki i eksportowania gotowych projektów

 


INNE ULEPSZENIA

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

ULEPSZONO! Edycja klatek kluczowych

Dzięki nowo dodanym opcjom zarządzania klatkami kluczowymi możesz łatwo edytować grupy klatek kluczowych, aby szybko odtworzyć swoje zmiany, takie jak zapętlone animacje, błyski światła, niestandardowe animacje przesuwania i powiększania, złożone sekwencje zmian kolorów lub jasności i inne.
Tworzenie, kopiowanie, wklejanie i usuwanie grup klatek kluczowych do innego klipu lub innego parametru tego samego klipu za pomocą parametrów (jasność, przezroczystość, nasycenie itp.).

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

ULEPSZONO! Interfejs użytkownika

Korzystaj z usprawnionej edycji i ulepszonej użyteczności całego produktu, dzięki udoskonaleniu procesu instalacji, opcji panelu sterowania, pomocy wewnątrz produktu i innych. Zmienione obszary panelu sterowania zapewniają większą kontrolę nad edycją, w tym opcje zmniejszające obciążenie komputera; zmienione etykiety narzędzi i ciągi znaków interfejsu zapewniają większą przejrzystość i zrozumiałość.

 

 

 

 

 

Pinnacle Studio 26 Ultimate

VULEPSZONO! Działanie narzędzi i funkcji w całym produkcie

Korzystaj z ulepszonego sposobu reagowania na edycję tytułów i szybciej dostrzegaj zmiany wprowadzane do tytułów w podglądzie tytułów. Możesz też skuteczniej zarządzać swoimi niestandardowymi tytułami dzięki lepszemu dostępowi do zapisanych ustawień.
Rozszerz swoje możliwości w zakresie maskowania wideo dzięki krótszemu czasowi reakcji na edycję maski podczas tworzenia i edycji kształtów, śledzenia obiektów i stosowania cech do maski lub maty w celu uzyskania lepszej wydajności odtwarzania.

 

 

 

 

Spraw, by Twoja historia była filmowa.

Po co ograniczać swoją twórczą wizję rzeczywistością? Wybierasz historię, którą chcesz opowiedzieć - fantasy, dokument czy historię miłosną - a Pinnacle Studio pomaga Ci osiągnąć niesamowite rezultaty na profesjonalnym poziomie dzięki wielu niezwykłym funkcjom i precyzyjnej kontroli.

Bildschirmfoto-2022-08-25-um-12-10-07

 

Wpuść kolor do gry!

Korzystaj z pełnego zakresu kontroli korekcji kolorów.

ULTIMATE EXCLUSIVE  Korekcja kolorów
Zaawansowane elementy sterujące, takie jak krzywa tonalna, regulacja HSL, koło kolorów i selektywny wektoroskop, ułatwiają niezależną regulację kolorów, rozjaśnień, tonów średnich i cieni.

Korekcja kolorów
Dostosuj balans bieli, popraw niedoświetlone sceny i zastosuj natychmiastowe poprawki.

Kolorselektywny
Eksperymentuj z kolorem selektywnym, aby podkreślić pojedynczy odcień i zwrócić uwagę na ważny element sceny.

LUT-y i filtry
Natychmiast zastosuj filtr lub profil kinowy LUT, aby stworzyć specyficzny efekt filmowy i zmienić ogólny ton/ nastrój sceny.

Dodaj głębi do swojej opowieści

ULTIMATELY EXCLUSIVE Maskowanie wideo
Rozwiń swoją historię, klatka po klatce. Ulepszaj, łącz i zmieniaj swój materiał filmowy za pomocą masek wideo.

Usuwanie elementów rozpraszających
Popraw swój materiał filmowy i unikaj powtórek, maskując w klipach obiektyrozpraszające uwagę.

Ukierunkowane efekty specjalne
Rozjaśnij twarze, rozmyj tło, ocenzuruj tablice rejestracyjne, zamaż tekst i wiele więcej dzięki wyjątkowej mocy Kreatora Masek.

Klonowanie obiektów
Klonuj postacie i obiekty na ekranie, twórz unikalne montaże i korzystaj z zaawansowanych możliwości opowiadania historii.

Łączenie klipów
Nakładaj klipy w unikalny sposób, aby tworzyć iluzje i tworzyć nowe, oszałamiające scenerie.

ULTIMATE EXCLUSIVE Inteligentne Śledzenie Obiektów
Efektywniejsza edycja i duża oszczędność czasu dzięki Inteligentnemu Śledzeniu Obiektów, inteligentnemu, świadomemu kształtu śledzeniu ruchu dla masek stosowanych do zwykłych obiektów. Łatwo stosuj maski do obiektów w swoim filmie - od zwierząt domowych, przez samochody, po drony i wiele innych. Nie ma potrzeby ponownego tworzenia masek dla każdej klatki, ponieważ inteligentna technologia automatyzuje ten proces, rozpoznając oryginalny zamaskowany obiekt i śledząc go przez cały wybrany odcinek.

Tryby mieszania

Improwizuj w locie, korzystając z trybów mieszania, i wybieraj sposoby łączenia jednego klipu z drugim - od tworzenia efektu nakładania, przez mieszanie zamaskowanych obszarów, aż po tworzenie smug światła lub innych efektów kolorystycznych i ekspozycyjnych. Każdy tryb mieszania wykorzystuje inną formułę do łączenia wartości koloru i jasności w wybranym klipie z wartościami w klipie bazowym. Tryby mieszania zwiększają twoją kreatywność i nadają filmom artystyczny charakter.

Poznaj grafikę i efekty ruchu

 • ULTIMATIVELY EXCLUSIVE, cenzuruj ruchome obiekty za pomocą rozmycia mozaikowego
 • ULTIMATIVELY EXCLUSIVE, dodaj grafikę lub tekst do poruszających się obiektów dzięki śledzeniu ruchu
 • Twórz efekty poklatkowe lub w zwolnionym tempie dzięki funkcji Time Remapping.
 • Dodaj ciekawostek wizualnych dzięki efektom Przesunięcie i Powiększenie oraz Rozmycie ruchu.

Wymiary. Perspektywy. Kąty. Świat nie jest liniowy.
Wypróbuj MultiCam, Kreator szablonów podzielonego ekranu, Nagrywanie ekranu i Edytor wideo 360.

MultiCam Editing
Dzięki MultiCam Editing możesz edytować filmy z użyciem nawet sześciu kamer, aby pokazać scenę z różnych perspektyw i na różnych poziomach szczegółowości.

Przechwytywanie MultiCam i nagrywanie ekranu
Dzięki ulepszonej wersji MultiCam Capture 2.0 Lite możesz łatwo i bezproblemowo nagrywać swój ekran i przechwytywać materiał z kamery internetowej. Dodaj nakładki dźwiękowe, aby nagrać interesujące samouczki, filmy o grach lub seminaria internetowe. Używaj tego narzędzia do vlogowania, tworzenia zawartości kanału lub produkcji filmów biznesowych.

ULTIMATELY EXCLUSIVE Kreator szablonów z podziałem ekranu
Połącz dwa lub więcej osobno nakręconych filmów na jednym ekranie. Użyj tej popularnej techniki, aby stworzyć filmy promocyjne lub porównawcze, pokazać różne strategie gry lub lepiej zilustrować jedną z twoich historii.

ULTIMATELY EXCLUSIVE Edytor wideo 360°
Baw się zabawnymi perspektywami i efektami 3D (Tiny Planet, Rabbit Hole), aby nadać swoim filmom zabawne momenty. Łatwo edytuj swoje nagrania 360° i twórz wspaniałe panoramy!

 

Muzyka może sprawić, że dobre wideo będzie wspaniałe! Poznaj zaawansowany edytor audio.

Opanujswój dźwięk:
Wejście i wyjście, wyciszenie lub usunięcie dźwięku za pomocą kilku kliknięć.
Nagrywaj własne komentarze i lektora za pomocą wbudowanych narzędzi do nagrywania
Nakładaj i automatycznie balansuj dźwięk, aby uzyskać wyraźną narrację z funkcją wyciszania dźwięku
Korzystaj z zaawansowanych funkcji audio, takich jak niestandardowe profile dźwiękowe, skalowanie wysokości dźwięku i wielokanałowe miksowanie dźwięku
Korzystaj z muzyki i efektów dźwiękowych dostępnych bez opłat licencyjnych, aby dodać do swoich filmów końcowe akcenty.

Baw się formatami. To proste.
Konwertuj filmy na najpopularniejsze formaty plików.
Łatwe udostępnianie na różnych platformach i urządzeniach.
Nagrywaj na płyty, w tym Ultra HD Blu-ray, i wybieraj spośród ponad 100 szablonów menu z możliwością dostosowania

W zestawie:
Główne zastosowania:

-Oprogramowanie do edycji wideo
-Złapywanie wideo i nagrywanie ekranu
-Tworzenie pokazów slajdów
-Edytor audio
-Tworzenie płyt DVD
-Konwerter wideo

Treści kreatywne:

-Setki filtrów i efektów
-Biblioteka animowanych nakładek, grafik, kreatywnych czcionek i tytułów
-Szablony tematyczne i montaże wideo
-Bezlicencyjna muzyka i efekty dźwiękowe

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Procesor*:
Intel Core i5 lub i7 1,06 GHz lub szybszy wymagany do obsługi wideo AVCHD i Intel Quick Sync

RAM: 4 GB lub więcej, 8+GB zalecane do obsługi wideo UHD, wielokamerowego lub 360
Karta graficzna: minimalna rozdzielczość 1024 x 768, minimum 256 MB VGA VRAM, 512 MB lub więcej zalecane do sprzętowej akceleracji dekodowania
Zalecane urządzenie graficzne DirectX:
NVIDIA GeForce z serii 700 / Quadro 600 (oparty na Fermi) lub nowszy (wymagana obsługa CUDA)
ATI Radeon HD z serii 5XXX lub nowszy
Intel HD Graphics Ivy Bridge lub nowszy
3D Titler wymaga DirectX 11
Karta dźwiękowa: karta dźwię kowa kompatybilna z systemem Windows
Miejsce na dysku twardym: 10 GBmiejsca na dysku twardym do pełnej instalacji
Połączenie z Internetem wymagane do instalacji, rejestracji i aktualizacji Rejestracja wymagana do korzystania z produktu.
Importowane formaty

Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (w tym DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC** (H.265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform
Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
Obraz: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF
Formaty eksportu

Płyta: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, HEVC** (H.265, H.264), XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF, Cineform
Obraz: BMP, JPEG, TIF, TGA
Audio: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV
Akcesoria

Nagrywarka DVD wymagana do tworzenia płyt DVD i AVCHD
Aby nagrywać płyty Blu-ray, należy zakupić osobną wtyczkę do produktu.

Obsługiwane języki
Angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, polski, czeski, rosyjski, fiński, duński i szwedzki.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany