Infolinia 0800 702813
 
Corel Roxio Creator NXT

Corel Roxio Creator NXT 9

294,71 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822176
 • ESDRCRNXT9ML
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | ES | NL | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Legendarne możliwości firmy Roxio w zakresie nagrywania płyt i ponad 20 kreatywnych aplikacji w... więcej

Informacje o produkcie "Corel Roxio Creator NXT 9"

Legendarne możliwości firmy Roxio w zakresie nagrywania płyt i ponad 20 kreatywnych aplikacji w jednym pakiecie multimedialnym

Roxio Creator® NXT 9 to w pełni funkcjonalny pakiet multimedialny i do nagrywania płyt CD/DVD z ponad 20 aplikacjami do łatwego przechwytywania, edytowania, konwertowania i nagrywania multimediów. Odkryj kreatywne narzędzia do nagrywania ekranu, przechwytywania filmów, edycji plików multimedialnych, tworzenia pokazów slajdów i wiele więcej! Rozpocznij swój następny projekt multimedialny z kompletnym oprogramowaniem do wypalania i multimediów dla kreatywnych!

Edytuj za pomocą Corel Roxio Creator NXT

Przechwytywanie* obrazu i dźwięku z komputera, płyt lub starszych urządzeń. Korzystaj z zaawansowanych opcji przechwytywania ekranu i wideo z wielu kamer jednocześnie dzięki programowi MultiCam Capture. Wykorzystaj w pełni wszystkie swoje media dzięki kompletnym rozwiązaniom do edycji zdjęć, wideo i audio.

Creative Dzięki wiodącemu w branży pakietowi multimedialnemu.
*Przechwytywanie, kopiowanie lub zgrywanie jakichkolwiek mediów chronionych prawem autorskim.

Organizuj i konwertuj za pomocą Corel Roxio Creator NXT

Konwertuj pliki audio i wideo do popularnych formatów i z łatwością umieszczaj je na YouTube, Facebooku lub innych portalach społecznościowych, aby pozostać w kontakcie ze swoimi odbiorcami. Zapisuj i udostępniaj swoje projekty na ulubionych urządzeniach lub nagrywaj je na płyty.

Intuicyjna obsługa dzięki wiodącej w branży technologii.

Nagrywaj za pomocą programu Corel Roxio Creator NXT

Do kopiowania i nagrywania nośników używaj wiodących w branży narzędzi typu "przeciągnij i upuść". Tworzenie płyt CD audio lub DVD. Twórz płyty DVD z konfigurowalnymi menu, szablonami i opcjami etykietowania, aby nadać swoim nośnikom atrakcyjny wygląd.

Łatwe dzięki najlepszym w branży narzędziom do wypalania.

Najbardziej wszechstronny pakiet do tworzenia multimediów od Corela Roxio Creator NXT

Obejmuje ponad 20 popularnych produktów Roxio w jednym!
Burn

 • Nagrywanie płyt CD i DVD
 • Zgrywanie dysków
 • NOWY kreator szablonów w Roxio MyDVD do tworzenia płyt
 • Tworzenie płyt Blu-ray*
 • Twórca etykiety

Użyteczność

 • Narzędzie Roxio Genie
 • Kopia zapasowa plików
 • Archiwizacja plików
 • Import mediów

Zdjęcie

 • Corel AfterShot 3
 • Edytor zdjęć
 • Kreator pokazu slajdów
 • Highlight Reel, inteligentne tworzenie pokazów slajdów i filmów
 • tworzenie zdjęć 3D
 • Tworzenie panoramy

Wideo

 • Edytor Roxio VideoWave
 • Nagrywanie wideo i rejestrator ekranu
 • Edytor z wieloma kamerami
 • NOWY prosty konwerter plików

Audio

 • Przechwytywanie dźwięku
 • Zaawansowane funkcje edycji dźwięku, takie jak redukcja szumów, rozciąganie w czasie, skalowanie wysokości dźwięku i miksowanie wielokanałowe
 • Konwertuj dźwięk
 • Digitizer płyt i taśm LP
 • Tworzenie książek audio
 • Nagrywanie płyt audio

* Wymaga zakupu osobnej wtyczki Blu-ray w ramach produktu

Skorzystaj z cennych dodatków zawartych w pakiecie:

Roxio Burn
Uzyskaj dostęp do wiodących w branży narzędzi do nagrywania płyt CD i DVD oraz kopiowania płyt i dysków USB bezpośrednio z pulpitu dzięki Roxio Burn. Creator NXT Pro 9 zawiera narzędzia do szyfrowania na profesjonalnym poziomie.

VideoWave Editor
Edytuj i twórz filmy w jakości HD za pomocą programu do edycji wideo VideoWave. Odkryj kreatywne sposoby na wzbogacenie swojego kolejnego filmu.

Roxio MyDVD
Zmieniaj swoje filmy w profesjonalnie wyglądające płyty dzięki ponad 100 szablonom tematycznym, łącz wiele filmów na jednej płycie i organizuj je za pomocą konfigurowalnych menu.

Nagrywanie MultiCam
Od szkolenia z obsługi oprogramowania po filmy instruktażowe: Przechwytywanie w pełni zsynchronizowanego obrazu wideo i dźwięku z wielu urządzeń w celu edycji jednym kliknięciem.

Corel AfterShot 3
Odkryj sekret fotografa na oszczędzającą czas edycję zdjęć. Edytuj i zarządzaj swoimi zdjęciami, a nawet stosuj efekty do pojedynczego zdjęcia lub grupy zdjęć.

Roxio Genie
Uporządkuj swój dysk twardy i zidentyfikuj dawno zapomniane, zduplikowane lub niepotrzebne pliki. Łatwe zarządzanie, usuwanie, przenoszenie i wysyłanie plików do chmury.

Co jest NOWEGO w Roxio Creator NXT 9?

Dostosujswoje menu do własnych potrzeb dzięki NOWEMU kreatorowi szablonów
Dostosuj szablony menu DVD lub stwórz własne, zupełnie nowe szablony dzięki nowemu kreatorowi szablonów dostępnemu w MyDVD. Kontroluj wygląd i strukturę swoich menu, w tym styl i rozmieszczenie miniaturek i tytułów, liczbę rozdziałów wyświetlanych na stronie oraz wygląd ramek i ikon. Dostosuj menu i podmenu swoich projektów multimedialnych tak, by idealnie wyrażały twoją twórczą wizję i odpowiadały twoim osobistym preferencjom.

Błyskawiczna konwersjamultimediów dzięki NOWEMU łatwemu konwerterowi plików
To nowe, łatwe w użyciu narzędzie pozwala szybko konwertować filmy, obrazy i pliki audio pomiędzy różnymi popularnymi formatami. Możesz nawet konwertować z wideo na audio lub ustawić określone profile dla swoich ulubionych urządzeń. Dzięki tej uproszczonej opcji konwersji możesz wygodnie udostępniać swoje multimedia na wielu urządzeniach i platformach internetowych.

Łatwy dostęp online do dokumentacji pomocy, wszystko w jednym miejscu
Aby ułatwić znalezienie potrzebnych informacji, dokumentacja pomocy Roxio Creator NXT 9 jest dostępna online w jednym miejscu, z indeksem i potężną funkcją wyszukiwania, która przeniesie cię do dokładnie tej sekcji, której szukasz. Łatwy dostęp do podręcznika użytkownika programu Roxio Creator oraz przewodników, które usprawnią pracę i sprawią, że twoje projekty będą jeszcze lepsze.

Bądź kreatywny - edytuj, poprawiaj, ulepszaj.

Ciesz się szybkim i wydajnym pakietem multimedialnym do kreatywnego przekształcania swoich cyfrowych mediów

Łatwa i wszechstronna edycja wideo
Edytuj i twórz filmy HD za pomocą VideoWave, zaawansowanego programu do edycji wideo. Dodawaj filtry wideo, tytuły i napisy końcowe lub twórz efekty "obraz w obrazie". Obracaj filmy jednym kliknięciem, przycinaj je lub automatycznie dopasowuj kolory, jasność i kontrast.

Przechwytywaniefilmów
Przechwytywanie* filmów i innych plików multimedialnych z płyt, starszych urządzeń lub plików w starych formatach. Niezależnie od źródła, jeśli możesz je zobaczyć lub usłyszeć, możesz je uchwycić.

Wzbogacaj filmy muzyką
Oprogramowanie do edycji wideo VideoWave daje ci dostęp do biblioteki muzycznej ScoreFitter, która oferuje szeroki wybór oryginalnych, wolnych od tantiem utworów i efektów, które poprawią nastrój twoich filmów. ScoreFitter automatycznie dopasowuje ścieżkę do długości filmu.

Opcje wizualne:Filmy zpodzielonym ekranem, śledzenie ruchu i przezroczystość
Oglądaj wiele filmów jednocześnie, korzystając z szablonów lub własnych projektów. Stwórz efekt nakładania lub niestandardowe przejścia zanikające i łatwo nakładaj utwory. Śledź, oznaczaj lub rozmywaj obiekt za pomocą łatwych w użyciu narzędzi do śledzenia ruchu. Podróżuj do egzotycznych miejsc bez wychodzenia z domu dzięki narzędziu green screen.

Konwertujwideo 360° na standardowewideo
Konwertuj wideo 360° o równym kącie nachylenia do odtwarzania na standardowych urządzeniach i kontroluj, co widzą Twoi widzowie.

Konwertuji udostępniaj
Konwertuj swoje multimedia do popularnych formatów, aby łatwo je odtwarzać na ulubionych urządzeniach, udostępniać lub przesyłać na platformy internetowe.
*Nie przechwytuje, nie kopiuje ani nie zgrywa mediów chronionych prawem autorskim lub zastrzeżonych.

MultiCam Capture
Połącz swoje kamery, nagrywaj ekran i przechwytuj wideo z wielu urządzeń jednocześnie. Przekazuj strumieniowo dane z podłączonych urządzeń w jednym miejscu, a nawet dostosuj obraz z kamery, aby skalibrować kolor i jasność każdego przekazu.

MultiCam Editor
Pracuj z materiałem z dwóch kamer, by tworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki MultiCam Editor możesz automatycznie wyrównywać klipy z synchronizacją dźwięku oraz łatwo przeglądać, edytować i zmieniać kąty kamery, by opowiedzieć swoją historię.

 • Twórz porywające filmy, kręcąc je pod wieloma kątami
 • Zmontuj materiał filmowy w Edytorze MultiCam
 • Dopracuj swój projekt i podziel się nim z widzami na YouTube lub innych platformach medialnych


Muzyka
Zgrywaj, miksuj, nagrywaj i udostępniaj swoje pliki audio i muzyczne

Twórz płyty CD
Twórz listy odtwarzania muzyki na każdą okazję i nagrywaj płyty CD na następną podróż! A żeby wszyscy mogli tańczyć, funkcja dopasowania rytmu Creatora automatycznie synchronizuje rytm, by płynnie przechodzić z jednej piosenki do drugiej.

Przechwytywaniedźwięku
Przechwytywanie* dźwięku z internetu lub starszych urządzeń, kamery czy nawet filmu z YouTube. Po prostu rozpakuj go, edytuj plik, wytnij niepotrzebne fragmenty i zapisz go w formacie, który możesz odtworzyć na swoim iPhonie lub innym przenośnym odtwarzaczu.

Edycjadźwięku
Popraw jakość dźwięku, zmień czas trwania klipu lub wysokość dźwięku, a nawet zmodyfikuj głosy i zakoduj dźwięk, aby wykorzystać cały swój system dźwiękowy, korzystając z zaawansowanych narzędzi do edycji dźwięku, takich jak redukcja szumów, rozciąganie w czasie i skalowanie wysokości dźwięku. Użyj miksowania wielokanałowego, aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia słuchowe!

Zachowaj stare płyty LP i kasety
Digitalizuj klasyczne, analogowe płyty LP i kasety, a nawet oczyszczaj je z dźwięków pop i hiss. Przekonwertuj dźwięk do preferowanego formatu i ciesz się nim na swoim ulubionym urządzeniu. Creator identyfikuje nawet twoje pliki audio i automatycznie dodaje do nich informacje o tytule, wykonawcy i gatunku.
*Nie przechwytuje, nie kopiuje ani nie zgrywa mediów chronionych prawem autorskim lub zastrzeżonych.


Zdjęcia
Uzyskaj wyjątkowe rezultaty dzięki łatwej edycji zdjęć i kreatywnemu projektowaniu

Edytuj swoje zdjęcia
Edytuj wiele obrazów jednocześnie. Łatwo dokonuj korekt i szybkich poprawek: Usuń czerwone oczy, zlikwiduj zmarszczki i przebarwienia, popraw kolor i jasność.
Dzięki Corel AfterShot 3 możesz zarządzać nawet bardzo dużymi kolekcjami zdjęć. Przetwarzanie wsadowe pozwala na wprowadzanie poprawek do jednego lub tysięcy zdjęć naraz, co znacznie przyspiesza edycję zdjęć.

Odnawianiezdjęć
Odnawiaj stare zdjęcia i bez wysiłku usuwaj z nich rysy i kurz, koryguj ekspozycję, przycinaj postrzępione krawędzie, prostuj zdjęcia i dopasowuj kolory. Twórz wspaniałe panoramy, zszywając swoje zdjęcia razem.

Nagrywaj, kopiuj, organizuj z Corel Roxio Creator NXT

Wszystko, czego potrzebujesz, aby nagrywać płyty i zarządzać swoimi nośnikami.
Odkryj funkcje i aplikacje, które sprawiają, że Roxio Creator NXT 9 jest tak potężnym programem do nagrywania:

Bezpieczne, zgodne ze standardami branżowyminagrywanie
Nagrywaj pojedyncze lub wielokrotne płyty CD, DVD i Blu-ray metodą "przeciągnij i upuść" bezpośrednio z pulpitu za pomocą programu Roxio Burn.
Jeśli chcesz tworzyć wiele kopii DVD lub archiwizować swoje produkcje DVD, rozważ możliwość zapisania obrazu ISO na dysku twardym.

Kopiowanie, nagrywanie płyt CD i zgrywanie muzyki zpłyt CD
Bez wysiłku twórz kopie* swoich płyt CD, DVD, Blu-ray i dysków USB. Niezależnie od oryginalnego dysku, Creator NXT może go skopiować*. Możesz też kopiować płyty i konwertować je na pliki cyfrowe, które możesz odtwarzać na swoich ulubionych urządzeniach.
*Nie przechwytuje, nie kopiuje ani nie zgrywa mediów chronionych prawem autorskim lub zastrzeżonych.

Tworzenie płyt DVD
Zmień swoje filmy w profesjonalnie wyglądające płyty dzięki programowi Roxio MyDVD™, który zawiera ponad 100 oryginalnych szablonów, konfigurowalne menu i rozdziały oraz rozbudowaną bibliotekę muzyczną. Kreatywnie dostosuj istniejące szablony menu, a nawet stwórz własne dzięki NOWEMU kreatorowi szablonów! Łączenie wielu filmów na jednym dysku dzięki zaktualizowanemu interfejsowi, który jest prosty, a jednocześnie wyrafinowany. Możesz nawet tworzyć własne płyty Blu-ray* (bez DRM) na potrzeby domowych filmów i osobistych projektów.
*Wymaga zakupu osobnej wtyczki Blu-ray w ramach produktu

Etykietuj płyty
Twórz etykiety dla swoich płyt i spraw, by twoje ulubione płyty CD z muzyką i kompilacje filmów DVD były łatwo rozpoznawalne i szykowne.

Tworzenie kopii zapasowychi archiwizacja plików
Dzięki programowi Roxio BackOnTrack 4 możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe plików na płytach CD, DVD, Blu-ray Disc lub na dysku sieciowym. Zaplanuj tworzenie kopii zapasowych bez nadzoru lub wykonuj je ręcznie. Możesz też po prostu zarchiwizować swoje pliki za pomocą programu Roxio AVCHD Archive. Maksymalnie wykorzystaj miejsce na dysku, zapisując do 4 godzin filmu DVD na jednej płycie.

Uporządkuj i oczyść swój dysk twardy
Uporządkuj swój dysk twardy i odzyskaj prędkość oraz miejsce na dysku. Przeglądaj rozmieszczenie plików i identyfikuj duplikaty lub niepotrzebne pliki. Szybko zmieniaj nazwy wielu plików na podstawie zdefiniowanych przez siebie reguł. Zarządzaj, usuwaj, przenoś lub przesyłaj pliki do chmury za pomocą oprogramowania Roxio Genie Utility.

Która wersja Creatora jest dla mnie odpowiednia?

 

 

ZARZĄDZAJ SWOIMI MEDIAMI

NXT 9

Łatwy w nawigacji interfejs użytkownika i dokumentacja pomocy

Korzystaj ze wszystkich narzędzi potrzebnych do zarządzania swoimi zdjęciami, filmami, plikami audio i danymi. Łatwo przechwytuj, edytuj, organizuj i konwertuj swoje multimedia oraz nagrywaj je na płyty  ✓  ✓
Dostęp do dokumentacji pomocy online, wszystko w jednym miejscu dla twojej wygody

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

VIDEOS

NXT 9

Edytuj filmy za pomocą Roxio VideoWave

Ciesz się z edytowania osi czasu lub storyboardów  ✓
Szybkie edycje: Przycinanie, obracanie i kadrowanie filmów, tworzenie efektów "obraz w obrazie" i wiele więcej  ✓  ✓
Szablony wideo z podzielonym ekranem: Przeciągaj i upuszczaj media do szablonów wideo oraz oglądaj wiele filmów jednocześnie.  ✓  ✓
Szablony wideo z podzielonym ekranem: Przeciągaj i upuszczaj media do szablonów wideo oraz oglądaj wiele filmów jednocześnie.  ✓  ✓
Śledzenie ruchu: Rozmyj lub połącz tytuł lub grafikę z ruchomym obiektem w swoim filmie  ✓  ✓
Przezroczystość ścieżek: Nakładaj ścieżki i reguluj ich krycie, aby stworzyć efekt nakładania lub niestandardowe efekty wchodzenia i wychodzenia.  ✓  ✓
Edytor wielu kamer: Automatycznie wyrównuje wiele klipów z synchronizacją dźwięku i wybiera kąt kamery, który chcesz pokazać podczas odtwarzania wideo.

2 aparaty

4 aparaty

Efekty wideo: Ulepszaj filmy za pomocą efektów i filtrów wideo natury

8 Efekty

14 efektów

twórz filmy 3D: Łatwa konwersja standardowych filmów 2D na 3D  ✓  ✓
konwertowanie filmów 360: Konwertuj filmy o równym kącie nachylenia na standardowe filmy i kontroluj kąt, pod jakim widzowie je oglądają  ✓  ✓
konwertowanie filmów 360: Konwertuj filmy 360 z podwójnym lub pojedynczym rybiego oka na standardowe filmy i kontroluj kąt, pod jakim widzowie je oglądają    ✓
Wyciszanie dźwięku: Automatycznie obniżaj poziom szumów tła, aby narracja i dialogi były wyraźne    ✓
Efekty malowania: Przeciągnij i upuść filtry wideo, aby dodać do obrazu efekty rodem z kreskówek lub akwareli.    ✓

Przechwytuj wideo i nagrywaj swój ekran za pomocą MultiCam Capture

Przechwytywanie w pełni zsynchronizowanego obrazu i dźwięku z dwóch urządzeń, np. z kamery internetowej, oraz nagrywanie ekranu (całego okna lub tylko wybranego obszaru ekranu); dodawanie materiału do filmów, prezentacji, filmów szkoleniowych i innych materiałów dzięki funkcji Live Screen Capture.  ✓ ✓ 
Doskonała synchronizacja nagrań wideo i łatwa edycja - nawet importowanie plików bezpośrednio do MultiCam Editor  ✓  ✓

Eksportuj wideo

Szybko konwertuj filmy do popularnych formatów, aby odtwarzać je na ulubionych urządzeniach lub udostępniać w sieci dzięki NOWEMU łatwemu konwerterowi plików.

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Zaplanuj długi projekt konwersji wideo na noc, wstrzymaj się podczas konwersji i obejrzyj jakość przed rozpoczęciem.  ✓ ✓ 

Oglądaj filmy na swoim komputerze dzięki WinDVD Lite

Odtwarzaj swoje pliki osobiste i domowe filmy wideo za pomocą oprogramowania do odtwarzania multimediów (WinDVD Lite nie odtwarza komercyjnych płyt DVD)    ✓
Ulepsz swoje zdjęcia i ciesz się płynniejszym odtwarzaniem dzięki obsłudze większej liczby klatek na sekundę    ✓
Odtwarzanie filmów 4K    ✓

FOTOS

NXT 9

Edytuj i poprawiaj zdjęcia

Poprawiaj swoje zdjęcia, łatwo koryguj kolory, przycinaj, prostuj i zmieniaj ich rozmiar.  ✓ ✓ 
Dodaj efekty, takie jak przezroczystość i mieszanie krawędzi, oraz zmień tonację kolorów  ✓  ✓
Dodaj atrakcyjne ramki do swoich zdjęć  ✓  ✓
Zszywaj obrazy, aby stworzyć własne zdjęcie panoramiczne  ✓  ✓

Edycja zdjęć za pomocą programu Corel AfterShot 3

Kadruj, prostuj, kontroluj ekspozycję, poprawiaj kolory i koryguj niedoskonałości, korzystając z narzędzi do usuwania plam i efektu czerwonych oczu  ✓  ✓
Ulepsz swoje zdjęcie dzięki szerokiej gamie ustawień wstępnych  ✓  ✓
Edytuj jedno lub tysiące zdjęć dzięki zaawansowanym funkcjom przetwarzania wsadowego. Zarządzaj dużymi kolekcjami zdjęć, organizuj i przeszukuj zdjęcia oraz twórz galerie internetowe.  ✓  ✓
Obsługuje ponad 250 profili RAW aparatu  ✓ ✓ 

Twórz pokazy slajdów zdjęć i filmów za pomocą programu Corel FastFlick

Tworzenie filmów i pokazów slajdów z muzyką metodą "przeciągnij i upuść" w trzech prostych krokach: Wybierz szablon, dodaj swoje media i wprowadź drobne zmiany.  ✓  ✓
Eksportowanie do popularnych formatów w celu umieszczenia na platformach internetowych lub udostępnienia na ulubionych urządzeniach  ✓ ✓ 

Twórz inteligentne pokazy slajdów i filmy dzięki Highlight Reel

Wykorzystaj sztuczną inteligencję i rozpoznawanie twarzy, aby automatycznie tworzyć pokazy slajdów i filmy z najlepszymi zdjęciami i klipami, a unikać tych z wadami.  ✓  ✓

Twórz wspaniałe animacje fotograficzne za pomocą PhotoMirage Express

Skorzystaj z łatwych w użyciu narzędzi do animacji, aby zamienić swoje zdjęcia w profesjonalnie wyglądające animacje fotograficzne.    ✓
Obsługa popularnych formatów zdjęć i filmów pozwoli ci zaprezentować swoje animacje niemal wszędzie i wyróżnić się z tłumu.    ✓

NOWY PaintShop Pro 2021 daje dostęp do kompletnych narzędzi do edycji zdjęć i projektowania graficznego

Ulepsz swoje zdjęcia, korzystając z pełnego zestawu profesjonalnych narzędzi do edycji zdjęć, służących do ich dopasowywania, komponowania obrazu i tworzenia indywidualnego wyglądu za pomocą zabawnych filtrów i efektów  

ZAAWANSOWANE

Kadrowanie, prostowanie i automatyczne dopasowywanie jednym kliknięciem, aby szybko poprawić każde zdjęcie    ✓
Usuwaj drobne zadrapania, wymazuj całe tło, koryguj efekt czerwonych oczu i wiele więcej    ✓
Korzystaj z jeszcze większej ilości kreatywnej zawartości, takiej jak nowe pędzle, tekstury, wzory, narzędzia do rysowania i malowania, aby tworzyć inspirujące projekty  

ZAAWANSOWANE

Odkryj nowe, zaawansowane funkcje Transferu Stylów AI i zastosuj jeszcze więcej artystycznych funkcji do swoich zdjęć.  

ZAAWANSOWANE

Eksperymentuj z nowymi inteligentnymi narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji, takimi jak narzędzie do kadrowania, narzędzie do zastępowania tła oraz tryb portretowy sztucznej inteligencji, aby korygować zdjęcia, tworzyć projekty graficzne i kompozycje fotograficzne.  

NOWOŚĆ

Kontroluj poziom szczegółowości i tekstury stylizowanego obrazu dzięki funkcji NEW Smooth Image  

NOWOŚĆ

Zrównoważ i kontroluj kolory na wystylizowanym obrazie dzięki NOWEJ funkcji Color Match  

NOWOŚĆ

AUDIO

NXT 9

Przechwytywanie i edycja dźwięku

Nagrywanie i kopiowanie* płyt CD  ✓ ✓ 
Zgrywanie* muzyki z płyt CD lub DVD do niemal dowolnego formatu  ✓  ✓
Importuj i przechwytuj muzykę z dowolnego źródła, w tym z Internetu, płyt CD, płyt LP, taśm magnetofonowych i nie tylko  ✓ ✓ 
Digitalizuj swoje analogowe płyty LP i kasety magnetofonowe  ✓ ✓ 
Edytuj swoje ścieżki dźwiękowe, poprawiaj je, usuwaj szumy i wiele więcej dzięki Edytorowi Dźwięku  ✓
Redukcja szumów: dzięki ulepszonej redukcji szumów dźwięk będzie czysty i wyraźny  ✓  ✓
Rozciąganie w czasie: Wydłuż lub skróć klip audio, zachowując jego oryginalną wysokość i naturalny dźwięk.  ✓  ✓
Skalowanie wysokości dźwięku: Zmień wysokość/częstotliwość dźwięku, aby ją podwyższyć lub obniżyć.  ✓ ✓ 
Miksowanie wielokanałowe: kodując dźwięk w formacie 2.1 stereo lub 5.1 surround, możesz zapewnić sobie bardziej wciągające wrażenia słuchowe w całym systemie dźwiękowym.  ✓ ✓ 
Automatycznie przycina ciszę w nagranych ścieżkach muzycznych, aby wyeliminować rozpraszające przerwy  ✓  ✓
Automatycznie dodawaj informacje o tytule, wykonawcy i gatunku do swoich utworów muzycznych - także tych, które pochodzą z radia internetowego lub serwisów streamingowych  ✓  ✓
Twórz płynne imprezowe miksy i mash-upy z synchronizowanym dopasowywaniem bitów między utworami  ✓  ✓
Konwertuj płyty CD z audiobookami* na pliki cyfrowe i odtwarzaj je na urządzeniach Apple lub Android oraz innych urządzeniach przenośnych - a nawet dodawaj rozdziały.  ✓ ✓ 
Konwertuj pliki audio do różnych formatów, aby udostępniać je na ulubionych urządzeniach  ✓ ✓ 

BURN

NXT 9

Nagrywaj i kopiuj płyty za pomocą programu Roxio Burn 4 (NXT 9) lub WinZip Secure Burn 5 (NXT Pro 9)

Nagrywaj pliki metodą przeciągnij i upuść - bezpośrednio z pulpitu  ✓ ✓ 
Kopiowanie* płyt i dysków USB za pomocą kilku kliknięć  ✓  ✓
Nagraj do 50 GB danych na jednej płycie Blu-ray  ✓ ✓ 
Rozprowadzanie dużych plików i projektów na wielu płytach CD lub DVD  ✓  ✓
Kopiowanie* całego filmu DVD o pojemności 9 GB na standardową płytę DVD o pojemności 4,7 GB  ✓  ✓

Tworzenie płyt DVD za pomocą Roxio MyDVD

Zmień swoje domowe filmy wideo w oszałamiające płyty DVD, korzystając z ponad 100 szablonów  ✓  ✓
Odkryj NOWY kreator szablonów, który pozwoli ci w pełni dostosować menu i rozdziały do twoich potrzeb, a nawet stworzyć je samemu.

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Twórz filmy HD na standardowych płytach DVD do odtwarzania na odtwarzaczach Blu-ray  ✓  ✓
Autor płyt wideo wysokiej rozdzielczości Blu-ray

Wymagany plugin

Wymagany plugin

Twórz etykiety na płyty za pomocą programu Roxio Label Creator

DANE

NXT 9

Wyczyść swój dysk twardy za pomocą Roxio Genie

Uporządkuj swoje dyski twarde i zidentyfikuj dawno zapomniane, zduplikowane lub niepotrzebne pliki  ✓  ✓
Zarządzaj swoimi plikami, usuwając je, przenosząc, kopiując lub przesyłając do usługi w chmurze  ✓  ✓
Przeglądaj dyski i foldery, sprawdź rozmiary plików, wyczyść pliki i odzyskaj miejsce na dysku twardym dzięki programowi Disc Explorer.  ✓  ✓
Usuń pliki śmieci i pliki tymczasowe tworzone przez system dzięki funkcji Quick Cleanup  ✓  ✓
Szybko zmieniaj nazwy i organizuj pliki w foldery oraz inne reguły i wzorce zmiany nazw plików za pomocą programu do wsadowej zmiany nazw plików  ✓  ✓

Szyfrowanie i tworzenie kopii zapasowych plików

Bezpieczne nagrywanie danych na płytę lub USB i monitorowanie aktywności dzięki WinZip Secure Burn 5 (tylko w wersji PRO)    ✓
Przeglądaj dzienniki aktywności i śledź, co i kiedy spalasz    ✓
Twórz kopie zapasowe danych na dyskach lub napędach USB z szyfrowaniem i hasłami. Ustawiaj dzienniki haseł i kontroluj, kiedy i jak hasła są stosowane - możesz nawet ustawić hasła główne.    ✓
Dodawanie i usuwanie zaszyfrowanych danych na nośnikach wymiennych    ✓

Twórz kopie zapasowe swoich plików za pomocą programu BackOnTrack 4

Utwórz kopię zapasową swoich plików, aby mieć pewność, że dane nie zostaną utracone lub uszkodzone.  ✓  ✓
Tworzenie kopii zapasowych ulubionych nagrań audio, filmów i programów telewizyjnych z dowolnego iPoda® na komputerze PC  ✓  ✓

*Nie zgrywa ani nie kopiuje treści zaszyfrowanych lub zabezpieczonych przed kopiowaniem.

Wymagania systemowe

 • Połączenie z Internetem jest wymagane do instalacji produktu, rejestracji, aktualizacji produktu i korzystania z niektórych funkcji
 • Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 10, 64-bitowy wymagany dla niektórych funkcji
 • Dysk twardy z co najmniej 4 GB wolnego miejsca na instalację
 • Zdecydowanie zalecany procesor wielordzeniowy:
  Do nagrywania i kopiowania danych, nagrywania i edycji dźwięku: procesor Intel® Pentium 4 1,6 GHz lub równoważny procesor AMD, 1 GB RAM
  Do edycji, konwersji i odtwarzania filmów lub zdjęć: procesor Intel Pentium 4 2 GHz lub równoważny procesor AMD i 2 GB RAM
 • karta graficzna 1024x768 zgodna z DirectX 9.0c z co najmniej 16-bitowym ustawieniem kolorów, karta dźwiękowa, napęd DVD-ROM
 • Aby nagrywać i kopiować płyty:
  Do tworzenia płyt wideo MyDVD wymagany jest 64-bitowy system operacyjny.
  Do kopiowania płyt DVD i BD oraz do edycji i tworzenia wideo potrzebna jest duża ilość wolnego miejsca na dysku, nawet do 10 GB.
 • Do przechwytywania wideo:
  MultiCam Capture wymaga 64-bitowego systemu operacyjnego
  Karta FireWire zgodna ze standardem IEEE 1394 OHCI do używania z kamerami DV lub Roxio Video Capture USB dla źródeł analogowych

Obsługiwane języki:

 • Roxio Creator NXT: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, holenderski, japoński

Formaty wejściowe:

 • Wideo: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV (AVC), WMV, 3GP, MPEG2 Transport Stream, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD, 3D over/under full and half-height, side-by-side full and half-width, 3D MPO
 • Audio: Audio CD, MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, listy odtwarzania (WPL, ASX, M3U), AC3
 • Obraz: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Formaty wyjściowe:

 • Wideo: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD, 3GP, 3D MPO, 3D side-by-side w pełnej i połowie szerokości, over/under w pełnej i połowie wysokości, anaglif czerwony/cyan
 • Audio: MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b, AAC, listy odtwarzania (M3U, WPL)
 • Obraz: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Formaty płyt wideo: DVD, Mini-DVD, Blu-ray2
 • Formaty płyt: CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL, BDXL
 • Formaty obrazów płyt: Odczyt z ISO, C2D, BIN/CUE i GI; Zapis z ISO
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel Roxio Creator NXT 9"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany