Infolinia 0800 702813
 

Corel VideoStudio 2022 Pro

181,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822182
 • ESDVS2022PRML
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | NL | CN | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nowy program do edycji wideo Corel VideoStudio Pro 2022 Szybko zamieniaj swoje najlepsze... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2022 Pro"

Nowy program do edycji wideo Corel VideoStudio Pro 2022

Szybko zamieniaj swoje najlepsze chwile w wyjątkowe filmy i doświadczenia. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi, kreatywnych efektów, inteligentnych funkcji i zoptymalizowanej wydajności.

Co oferuje Corel VideoStudio 2022 Pro?

Bez wysiłku twórz wspaniałe filmy dzięki potężnym narzędziom i unikalnym efektom w tym łatwym do nauczenia się edytorze wideo.

Nagrywaj
Importuj swoje klipy, przechwytuj ekran lub użyj wbudowanych narzędzi do przechwytywania wideo z wielu kamer, aby stworzyć najbardziej ekscytujące filmy!

Edycja
Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy podstawowych narzędzi, dokonuj szybkich poprawek, stosuj kreatywne filtry i odkryj wiele innych zaawansowanych funkcji, które są łatwe do opanowania i użycia.

Share
Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, aby udostępniać je w sieci i oglądać na wielu urządzeniach, przesyłać bezpośrednio na YouTube lub nagrywać na płyty z własnym menu.

Wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć wspaniałe filmy:

Unikalne połączenie łatwego w użyciu interfejsu VideoStudio z przyjaznymi dla początkujących narzędziami i praktycznymi samouczkami zostało wzbogacone o innowacyjne, kreatywne funkcje, które sprawiają, że edycja wideo jest jeszcze przyjemniejsza!

Podstawowa edycja
Użyj podstawowych narzędzi do edycji swoich filmów i wybierz najlepsze ujęcia, by stworzyć interesujące filmy.

Przeciągnij i upuść
Edytuj swoje filmy, przeciągając najpierw swoje klipy, a następnie kreatywne grafiki, nakładki, animowane tytuły i przejścia na oś czasu.

Popraw błędy
Popraw kolory, wykonaj korektę balansu bieli i obiektywu oraz popraw drobne błędy, aby twoje filmy stały się stylowymi produkcjami.

Stosuj efekty
Spraw, by twoje filmy były jeszcze ciekawsze i bardziej ekscytujące, stosując kreatywne efekty, nakładki, nowe animowane naklejki AR, efekty twarzy i przejścia za pomocą ruchów kamery!

Zaawansowane narzędzia
Użyj narzędzi do robienia zdjęć z wielu kamer oraz narzędzi do edycji, aby łączyć klipy nagrane pod różnymi kątami. Twórz GIF-y, poprawiaj panoramiczne ujęcia za pomocą narzędzi do edycji wideo 360° lub dodawaj animacje i efekty prędkości do swoich filmów.

Nowości w Corel VideoStudio 2022

Efekty twarzy
Nowe efekty twarzy sprawią, że gwiazdy twoich filmów będą wyglądać wspaniale! Dzięki prostym elementom sterującym możesz rozjaśnić lub wygładzić skórę, a także dopasować szerokość twarzy i wielkość oczu, aby udoskonalić rysy twarzy. Możesz eksperymentować do woli z tymi popularnymi narzędziami do edycji i ręcznie dostosowywać ustawienia w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. To narzędzie jest nie tylko świetne do udoskonalania filmów lifestylowych, ale także do tworzenia filmów na Instagram i TikTok lub zabawnych klipów!

Konwersjamowy na tekst
Szybko i łatwo konwertuj mowę na tekst dzięki nowemu, oszczędzającemu czas narzędziu do tworzenia napisów do filmów. Dzięki nowemu VideoStudio możesz edytować i eksportować nagrane napisy, a następnie używać ich na YouTube, TikTok czy innej platformie. Napisy są przydatne na przykład wtedy, gdy tekst mówiony zawiera pewne terminy techniczne i nazwy produktów, jakość oryginalnego komentarza jest niewystarczająca lub język jest niejasny.

Naklejki animowaneAR
Nowe naklejki animowane AR sprawią, że twoje projekty staną się zabawne! Te naklejki z funkcją rozpoznawania twarzy są idealne do ukrywania twarzy, podkreślania emocji lub tworzenia zabawnych momentów. Naklejki można też przyklejać na wielu powierzchniach, a ich położenie i rozmiar można później dostosować. Ponadto naklejki AR mogą być używane do podkreślania reakcji i dodawania osobistego charakteru filmom z gier, filmom z reakcjami, wyzwaniom online, tutorialom i innym projektom. W VideoStudio 2022 statyczne i animowane naklejki AR można teraz łatwiej wyszukiwać, sortować i łączyć w kolekcje.

Funkcja tworzenia GIF-ów
Dzięki nowej funkcji tworzenia GIF-ów możesz uchwycić urywek swojego filmu i zamienić go w krótki, powtarzający się klip, aby bez wysiłku dzielić się ciekawostkami, ekscytującymi momentami lub zabawnymi treściami na wszystkich platformach online. Nie ma nic lepszego niż pokazanie swoich najlepszych zdjęć w migawce!

Przejścia ruchukamery
Dzięki nowym przejściom ruchu kamery z rozmyciem ruchu możesz dokonywać kreatywnych zmian, które sprawią, że twoje filmy będą wyglądały olśniewająco! Naśladuj wspaniałe przejścia z ulubionych filmów, twórz przejścia, które łączą sceny, dopasowuj je, by wyglądały bardziej naturalnie lub dramatycznie - to ty decydujesz, jak najlepiej zaprezentować swój materiał filmowy i sprawić, by wyglądał bardziej filmowo.

Inne nowe i ulepszone funkcje w Corel VideoStudio 2022 Pro to m.in

Nowe nieliniowe klatkowanie z regulowaną prędkością
Użyj nieliniowego klatkowania, aby zaoszczędzić czas i w prosty i intuicyjny sposób dostosować prędkość do swojego filmu. Eksperymentuj z konkretnymi scenami, korzystając z gotowych szablonów prędkości - przeprowadź je w tempie pocisku lub pokaż każdy szczegół w zwolnionym tempie. Możesz nawet zapisać swoje własne ustawienia prędkości, by móc ich użyć ponownie.

Ulepszonaedycja przebiegów audio
Dzięki ulepszonej edycji przebiegów audio możesz bez wysiłku dostosować dźwięk w swoim projekcie, aby uzyskać najlepsze możliwe brzmienie. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek możesz korzystać i odkrywać cały zestaw powiązanych narzędzi. Interfejs jest bardziej przyjazny dla użytkownika, a wysokie i niskie fale dźwiękowe są wyraźnie widoczne w oknie podglądu, zaś narzędzia związane z dźwiękiem można szybko znaleźć w zakładce Muzyka w panelu Opcje. Opanuj więc dźwięk w swoim filmie w intuicyjny i ukierunkowany sposób!

Ulepszone profile LUT
Odkryj popularne profile LUT do dostosowywania kolorów w swoich filmach i kategoryzuj lub zmieniaj nazwy profili, aby dostosować je do swoich potrzeb. To ulepszenie ma na celu ułatwienie szybkiego dostępu do właściwego profilu, gdy liczba profili w twojej kolekcji przekracza możliwości prostego wyszukiwania.

UlepszonaBiblioteka Mediów
Ulepszona Biblioteka Mediów z poprawionym tagowaniem treści sprawia, że wyszukiwanie treści w nowym VideoStudio 2022 jest znacznie szybsze i łatwiejsze. Użyj intuicyjnych narzędzi do tagowania, aby uporządkować swoje media według wielu słów kluczowych i zaoszczędzić czas na przeglądaniu ich w celu dalszej edycji.

Obsługa nowych formatów, w tym ProRes Smart Proxy
VideoStudio 2022 rozszerza twoje opcje eksportu dzięki obsłudze nowych kodeków i formatów plików. Skorzystaj z nowych narzędzi do tworzenia animacji GIF oraz nowej obsługi plików HEVC MOV i dźwięku PCM 5.1CH. Te funkcje zapewniają dużo większą elastyczność i jakość podczas zapisywania projektów wideo. Ponadto Smart Proxy oferuje teraz format ProRes, który można wykorzystać do tworzenia mniejszych plików proxy, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Funkcje, które zwiększają możliwości oprogramowania do edycji wideo

Uzyskaj dokładnie takie rezultaty, jakich oczekujesz dzięki szerokiej gamie praktycznych, innowacyjnych narzędzi i funkcji VideoStudio. Korzystaj z zabawnego, bogatego w funkcje edytora wideo, który pozwoli ci z łatwością stworzyć niemal wszystko!

Przycinanie, kadrowanie, obracanie, zmiana rozmiaru
Przycinaj, kadruj i udostępniaj filmy bezpośrednio na Osi Czasu. Obróć lub zmień proporcje obrazu za pomocą kilku kliknięć.

Koryguj niedoskonałości
Zastosuj korekty obiektywu, aby usunąć zniekształcenia typu "rybie oko" zarejestrowane przez kamery szerokokątne lub kamery akcji, a także skoryguj kolor klipów, aby dostosować temperaturę światła lub stworzyć wyjątkowe efekty.

Używaj szablonów, tytułów i przejść
Wybieraj spośród natychmiastowych szablonów projektów, predefiniowanych tytułów, przejść i filtrów - i zanurz się w zabawnej, intuicyjnej edycji wideo metodą "przeciągnij i upuść".

Stań się kreatywny dzięki kolorowi w Corel VideoStudio 2022 Pro

Korekcjakolorów
Skoryguj lub dopracuj kolory w swoich projektach za pomocą intuicyjnych elementów sterujących. Dostosuj odcień, nasycenie i balans bieli lub zastosuj natychmiastową automatyczną korektę.

Wzmocnieniakolorów
Wzmocnij kolory, rozjaśnij sceny i baw się wyjątkowymi filtrami kolorów, aby wprowadzić kolory akcentujące, które dodadzą nastroju i fantazji twoim projektom i sprawią, że będą wyjątkowe.

ProfileLUT
Dzięki profilom LUT (Look-Up-Table) z łatwością zamienisz dzień w noc, odtworzysz kolorystykę znanych filmów i natychmiast zastosujesz zaawansowane kinowe efekty kolorystyczne w swoich projektach.

Kręć i edytuj wideo za pomocą wielu kamer

Oprogramowanie do nagrywaniaekranu
Przechwytywanie wideo z kamery internetowej i nagrywanie ekranu w tym samym czasie (nawet w 4K!) lub nagrywanie dwóch ekranów jednocześnie - wszystko to dzięki MultiCam Capture Lite. Nagrywaj wideo i audio jednym kliknięciem i edytuj bezproblemowo za pomocą edycji z wielu kamer.

Edycja wielu kamer
Pokaż się z każdej strony! Łącz, synchronizuj i edytuj nagrania z wielu kamer*, a następnie wybierz kąt, który chcesz pokazać podczas odtwarzania filmu. Dodaj efekty "obraz w obrazie", aby pokazać swoje najlepsze perspektywy w tym samym czasie, i edytuj dalej na osi czasu. Połącz nawet 4 kąty w VideoStudio Pro (6 kątów w Ultimate).

Szablony podziału ekranu
Odkryj szablony podziału ekranu, dzięki którym połączysz wiele filmów na ekranie. Rozpocznij swoje projekty z podziałem ekranu dzięki gotowym do użycia szablonom.

Filtry, efekty i inne kreatywne narzędzia, które sprawią, że twoje filmy będą imponujące i inspirujące

Filtry i efekty
Dodaj swojemu projektowi artystycznego charakteru dzięki setkom kreatywnych efektów i filtrów metodą przeciągnij i upuść. Wzbogać swoje wideo o nowe tekstury, gradienty, odbicia i wiele więcej. Nawet upiększaj swoje filmy lifestylowe nowymi efektami twarzy!

Grafika i nakładki
Przeciągaj i upuszczaj animowane nakładki i elementy graficzne do swojego wideo, aby dodać głębi scenom. Wzmocnij swoją narrację za pomocą przezroczystych nakładek z tłem, które zawierają bąbelki, flary obiektywu i wiele innych!

NOWE animowane naklejki AR
Dodaj blasku swojemu materiałowi filmowemu dzięki modnym naklejkom z funkcją śledzenia twarzy, które rozpoznają i dopasowują się do rysów twarzy. Możesz więc łatwo zaimportować głupie uszy postaci, błyszczące oczy, przerośnięte okulary przeciwsłoneczne czy kapelusze i zastosować je w każdym projekcie. Możesz też po prostu zamaskować twarze na tle swojego filmu, by skupić uwagę na głównej akcji. Dzięki nowemu VideoStudio naklejki AR mogą być nakładane na wiele twarzy, a następnie edytowane pod kątem położenia i rozmiaru. Ty tu rządzisz!

Błyskawiczne pokazy slajdów i filmów danl Corel VideoStudio 2022 Pro

Szablony natychmiastowych projektów
Zaoszczędź czas i rozpocznij tworzenie wideo dzięki szablonom natychmiastowych projektów, które pozwolą ci odtworzyć popularne style lub wirusowe klipy. Wybierz szablon, następnie przeciągnij i upuść wideo do ogólnego miejsca, które zostanie automatycznie wstawione na oś czasu i możesz już eksportować.

Highlight Reel
Odkryj wspomagane przez sztuczną inteligencję rozpoznawanie twarzy w Highlight Reel, inteligentnym kreatorze filmów i pokazów slajdów, który automatycznie wybiera najlepsze ujęcia i klipy, a pomija te z wadami.

FastFlick
Twórz pokazy slajdów i filmy w kilka minut! Wystarczy wybrać szablon i dodać swoje multimedia, by stworzyć szybki i łatwy pokaz slajdów.

Corel VideoStudio 2022 Pro oferuje narzędzia do animacji za naciśnięciem jednego przycisku

Własne ścieżki ruchu
Twórz i dostosowuj ruch grafiki, kształtów, tytułów i nakładek wzdłuż ścieżki za pomocą elastycznych elementów sterujących. Jest to doskonały sposób na stworzenie zabawnego efektu, dodanie akcentów lub przesunięcie postaci po ekranie.

Animacja poklatkowa
Podłącz swój aparat lub użyj kamery internetowej, aby stworzyć animację poklatkową! Korzystaj z automatycznych ustawień przechwytywania i instrukcji wyświetlanych na ekranie, które ułatwiają tworzenie płynnych, naturalnie wyglądających ruchów.

KreatorMalarstwa
Dzięki narzędziu Kreator Malarstwa możesz tworzyć własne animowane rysunki, które dodasz do swoich klipów wideo. Ta funkcja rejestruje pociągnięcia pędzla podczas malowania, dzięki czemu możesz dodawać do swoich filmów twarze, mapy tras i inne elementy!

Baw się ruchem, dodaj dynamiki do swojego wideo

Filmy poklatkowe i w zwolnionym tempie
Baw się prędkością, łatwo tworząc filmy w zwolnionym tempie, dodając efekty wysokiej prędkości, zamrażając obraz lub przewijając i odtwarzając sceny dzięki funkcji Time Remapping.

Panoramowaniei powiększanie
Skup publiczność na akcji lub podkreśl najważniejsze momenty, przesuwając i powiększając obraz tak, by obiekt pozostał w kadrze.

Śledzenieruchu
Śledź obiekt w swoim filmie i dodawaj poruszający się tekst, grafikę lub rozmazane twarze, loga czy tablice rejestracyjne dzięki precyzyjnym narzędziom śledzenia ruchu.

edytor 360°, dzięki któremu pokażesz swoją wyjątkowość pod każdym kątem

edycja wideo 360°
Zamknij pętlę dzięki pełnemu zestawowi narzędzi do edycji wideo 360°, które umożliwiają przycinanie, poprawianie, dodawanie napisów lub muzyki oraz edycję wideo 360° na osi czasu.

Efekty Tiny Planet i Rabbit Hole
Daj swoim widzom zabawną perspektywę i przekształć swój materiał filmowy 360° za pomocą efektów Tiny Planet lub Rabbit Hole (panoramy sferyczne), używając prostych elementów sterujących.

Konwertuj formaty
Konwertuj pojedynczy lub podwójny materiał filmowy typu fisheye na panoramę równokątną lub sferyczną. Możesz nawet regulować kąt widzenia i konwertować na standardowe wideo, które może być odtwarzane w telewizorach i standardowych odtwarzaczach wideo.

eksportujfilmy 360°
Eksportuj swój film 360°, aby obejrzeć go na zestawie słuchawkowym VR lub odtwarzaczu 360, albo prześlij bezpośrednio na YouTube, aby podzielić się nim z widzami!

Nagrywanie, edycja i miksowanie dźwięku

Dodaj efekty dźwiękowe i muzykę royalty-free
Wybierz spośród setek efektów dźwiękowych, aby podkreślić kluczowe momenty na ekranie! Łatwo zaimportuj własną muzykę lub wybierz utwór z Scorefitter, naszej biblioteki muzyki wolnej od tantiem, która automatycznie dostosowuje się do długości projektu.

Opanujswójdźwięk
Możesz regulować, wyciszać i nakładać dźwięk bezpośrednio na osi czasu. Dopasuj poziomy dźwięku w klipach, aby dialogi były wyraźne i abyś mógł cieszyć się harmonijnymi efektami.

Nowy, ulepszony interfejs edycji przebiegów audio
Ciesz się ulepszonym interfejsem edycji przebiegów audio, który jest teraz dużo bardziej przyjazny dla użytkownika i pomaga mu łatwo obsługiwać i odkrywać związane z nim narzędzia.

Crossfade and Overlay Audio with Audio Ducking
Użyj wbudowanej funkcji Audio Ducking, aby automatycznie wykryć narrację i usunąć szumyztła, dzięki czemu lektor lub ścieżka muzyczna będą brzmiały czysto i wyraźnie.

Nagrywajlektora
Nagraj własny dźwięk za pomocą wbudowanych narzędzi donagrywanialektora, aby dodać narrację, dodatkowe dialogi i nie tylko! VideoStudio 2022 ułatwia tworzenie filmów wideo, które wyglądają i brzmią najlepiej.

Zachwyć i poszerzaj grono swoich odbiorców

 •  Eksportuj do popularnych formatów i urządzeń
 • Udostępnij bezpośrednio na YouTube lub Vimeo
 • Nagraj na płytę ponad 50 własnych menu z rozdziałami

Porównaj wersje Corel VideoStudio 2022 Pro i Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Poznaj niektóre z nowych, ekscytujących funkcji, które odróżniają VideoStudio 2022 od poprzednich wersji i dowiedz się, która wersja jest dla ciebie odpowiednia.

 

Pro 2022

Najważniejsze cechy

Przyjazne dla użytkownika narzędzia do edycji wideo ✔️ ✔️
Przeciągaj i upuszczaj nakładki, tytuły, grafikę i przejścia NOWOŚĆ Przejścia ruchu kamery NOWOŚĆ Przejścia między ruchami kamery
Kreatywne filtry i efekty ZAAWANSOWANE zarządzanie biblioteką ZAAWANSOWANE zarządzanie biblioteką
Naklejki AR z funkcją rozpoznawania twarzy NOWE animowane naklejki AR NOWOŚĆ Animowane naklejki AR
Efekty na twarzy NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Indeksowanie twarzy   NOWOŚĆ
Język do tekstu NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Rejestrator ekranu ✔️ ✔️
Edycja z użyciem wielu kamer 4 aparaty
6 camCameraseras
Stabilizacja wideo Podstawowy Zaawansowane
Colour grading   ✔️
Maskowanie wideo   ✔️
Morfing i płynne przejścia   ✔️
Twórca GIF-ów NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Authoring DVD i tworzenie menu (MyDVD) 50+ szablonów
100+ szablonów

Podstawy edycji

Intuicyjny interfejs użytkownika 4K, HD 4K, HD
Tryby edycji osi czasu i storyboardu ✔️ ✔️
Narzędzia do cięcia, dzielenia, scalania, obracania i powiększania ✔️ ✔️
Narzędzia do rolowania, pchania i rozciągania ✔️ ✔️
Ścieżki wideo 50 utworów
50 utworów
Ścieżki dźwiękowe 8 utworów
8 utworów
Korekta kolorów ✔️ ✔️
Korekcja obiektywu / korekcja efektu rybiego oka ✔️ ✔️
Regulowana wysokość gąsienic i inteligentne narzędzia do wyrównywania ✔️ ✔️
Wyświetlacz z dwoma okienkami, okienka wyjmowane ✔️ ✔️
Inteligentne przetwarzanie proxy ✔️ ✔️

Funkcje kreatywnej edycji

Gradacja kolorów   ✔️
Profile LUT ADVANCED z ulepszonym zarządzaniem biblioteką ADVANCED z ulepszonym zarządzaniem biblioteką
Kreator szablonów z podzielonym ekranem   ✔️
Maskowanie wideo   ✔️
Naklejki AR z funkcją rozpoznawania twarzy NOWE animowane naklejki AR NOWE animowane naklejki AR
Natychmiastowe szablony projektów ✔️ ✔️
Inteligentny kreator filmów (Highlight Reel) ✔️ ✔️
Stabilizacja wideo Podstawowy Zaawansowane
Dostosuj ruch ✔️ ✔️
Śledzenie ruchu ✔️ ✔️
Time-Remapping NOWOŚĆ Sterowanie nieliniowymi ramkami kluczowymi NOWOŚĆ Sterowanie nieliniowymi ramkami kluczowymi
Film poklatkowy ✔️ ✔️
Rejestrator ekranu ✔️ ✔️
Przetwarzanie obrazu z wielu kamer 4 aparaty
6 aparatów
Przycisk Chroma / Zielony ekran ✔️ ✔️
Przejrzystość ścieżek ✔️ ✔️
edytor ścieżek 3D   ✔️
Animacja poklatkowa ✔️ ✔️
Kreator malarstwa ✔️ ✔️
Język do tekstu NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Edytor napisów ✔️ ✔️

Edycja dźwięku

Ścieżki muzyczne i efekty dźwiękowe bez licencji Royalty-free ✔️ ✔️
Dostosowywanie, nakładanie i wyciszanie dźwięku ZWIĘKSZONE o ulepszenia użyteczności ZWIĘKSZONE o ulepszenia użyteczności
Wyciszanie dźwięku ✔️ ✔️
Filtrowanie i korekcja dźwięku ZWIĘKSZENIE możliwości wyszukiwania ADVANCED z ulepszoną możliwością wyszukiwania
Narzędzia do nagrywania głosu ✔️ ✔️

edytor wideo 360°

tytuły 360°, przejścia i filtry ✔️ ✔️
Efekty Tiny Planet i Rabbit Hole ✔️ ✔️
konwertuj 360° na standardowe wideo ✔️ ✔️
Konwertuj wideo o równym kącie, rybie oko lub podwójne rybie oko ✔️ ✔️

Dołączone dodatki

Oprogramowanie do nagrywania wideo i ekranu (MultiCam Capture Lite) ✔️ ✔️
Kreator pokazu slajdów (FastFlick) ✔️ ✔️
Authoring DVD i tworzenie menu (MyDVD) 50+ szablonów
100+ szablonów

Kolekcja efektów Ultimate - wtyczki efektów premium

NewBlueFX Elements   ✔️
Styliści NewBlueFX   ✔️
Podstawy NewBlueFX ✔️ ✔️
Filtry NewBlueFX   ✔️
NewBlueFX ColorFast Motion Effects   ✔️
proDAD Mercalli (stabilizacja wideo)   ✔️
proDAD VitaScene LE   ✔️
proDAD Adorage (animowane nakładki)   ✔️
proDAD Handscript Animation i RotoPen   ✔️

Wyjścia wideo i udostępnianie

Import/eksport wideo z kanałem alfa ✔️ ✔️
Nagrywanie płyt DVD i AVCHD z menu i rozdziałami ✔️ ✔️
Eksportuj do wszystkich popularnych formatów wideo i urządzeń ✔️ ✔️
Twórca GIF-ów NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Eksportuj do serwisów YouTube i Vimeo ✔️ ✔️
Inteligentne projekty pakietów ułatwiające archiwizację/odzyskiwanie ✔️ ✔️

Formaty i wsparcie

4K, HD, wideo 360 ✔️ ✔️
Kreator GIF-ów (GIF89a) NOWOŚĆ NOWOŚĆ
ProRes Smart Proxy NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Intel® Quick Sync Video Hardware Acceleration Optymalizacja technologii ENHANCEDIntel® 11th Gen Core Optymalizacja technologii ENHANCEDIntel® 11th Gen Core
Wsparcie dla akceleracji wideo DirectX firm NVIDIA, Intel i AMD ✔️ ✔️
optymalizacja nVidia CUDA ✔️ ✔️
Rendering z wieloma wątkami ✔️ ✔️

Dlaczego warto edytować za pomocą Corel VideoStudio 2022 Pro?

Ciesz się doświadczeniem edycji tak samo, jak cieszyłeś się z uchwycenia swoich najlepszych chwil!

Easy
Ciesz się przyjaznym dla początkujących edytorem, idealnym dla wszystkich poziomów umiejętności, wspieranym przez wspaniałe i naprawdę pomocne materiały do nauki. Użyj wszystkich nowo dodanych narzędzi, aby błyskawicznie tworzyć i poprawiać klipy oraz dzielić się nimi z łatwością!

Zabawa
Odkryj popularne szablony w stylu wideo i modne animowane naklejki AR, baw się kolorami, zamieniaj mowę na napisy i automatycznie twórz pokazy slajdów oraz inteligentne filmy.

Kreatywność
Wybieraj spośród setek filtrów, odkryj nowo dodane efekty twarzy, baw się ruchami, tytułami i przejściami, korzystaj z nagrywania i edycji z wielu kamer, animacji i wielu innych możliwości!

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
 • Procesor: Core i3 lub AMD z serii A4 dla standardowego wideo. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
 • RAM: 4 GB lub więcej, 8+ GB zdecydowanie zalecane dla filmów HD i UHD
 • Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768, co najmniej 512 MB VRAM lub więcej zalecane dla akceleracji sprzętowej
 • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 • Miejsce na dysku twardym: Co najmniej 6 GB dla pełnej instalacji
 • Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe.

Formaty eksportu

 • Wideo: AVC, AVI, DV, GIF89a, HDV, M2T, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/ HEVC1), UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Urządzenie: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, urządzenia Android, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox kompatybilne formaty, DV, HDV
 • Płyta: DVD, AVCHD, karta SD, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, Vimeo
 • Dźwięk: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Obraz: BMP, JPG

Importowane formaty

 • Wideo: AVCHD (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, GIF89a, HDV, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, niezaszyfrowane tytuły DVD
 • wideo 360: równy kąt, pojedyncze rybie oko, podwójne rybie oko
 • Audio: AAC, AC3, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Obraz: BMP, GIF, JPG, MPO, PNG, PSD, PSPImage, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Akcesoria

 • Do tworzenia płyt DVD i AVCHD wymagana jest nagrywarka DVD
 • Do nagrywania płyt Blu-Ray wymagany jest zakup osobnej wtyczki w ramach produktu.

Obsługiwane języki

 • Angielski, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński

1 Obsługa HEVC wymaga systemu Windows 10 lub Windows 11, obsługującego sprzęt PC lub kartę graficzną oraz zainstalowanego rozszerzenia wideo Microsoft HEVC
2 Obsługa importu i wysyłania filmów Cineform Alpha Channel

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2022 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany