Infolinia 0800 702813
 

Corel VideoStudio 2022 Ultimate

56,80 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822183
 • ESDVS2022ULML
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | NL | CN | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nowy edytor wideo VideoStudio Ultimate 2022 Zmień swoje najlepsze chwile i doświadczenia... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2022 Ultimate"

Nowy edytor wideo VideoStudio Ultimate 2022

Zmień swoje najlepsze chwile i doświadczenia życiowe w wyjątkowe filmy dzięki inteligentnym narzędziom, rozszerzonej kolekcji wysokiej jakości efektów, potężnej korekcji kolorów, maskowaniu wideo i zoptymalizowanej wydajności.

Co mogę zrobić z Corel VideoStudio 2022 Ultimate?

Twórz oszałamiające filmy dzięki łatwemu do nauki i przyjemnemu programowi do edycji wideo, wyposażonemu w potężne narzędzia i wyjątkowe efekty.

Przechwytywanie
Importuj własne klipy, nagrywaj swój ekran lub przechwytuj wideo z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi, aby stworzyć najbardziej imponujące produkcje!

Edycja
Wyjdź poza podstawy edycji, korzystając z zaawansowanych funkcji, takich jak korekcja kolorów i maskowanie wideo, baw się setkami filtrów, które możesz dostosować do swoich potrzeb, i stosuj wysokiej jakości efekty.

Share
Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, aby udostępnić je w sieci i oglądać na wielu urządzeniach, przesłać bezpośrednio na YouTube lub nagrać na płytę z własnym menu.

Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wspaniałych filmów, zapewnia Corel VideoStudio 2022 Ultimate:

VideoStudio wzbogaciło swoje niezwykłe połączenie przyjaznych dla początkujących narzędzi, samouczków i interfejsu użytkownika o przełomową kreatywność, dzięki czemu edycja wideo staje się prawdziwą zabawą!

Najpierw podstawy
Edytuj swoje filmy za pomocą podstawowych narzędzi, które bez wysiłku łączą zdjęcia i filmy, aby nadać im ostateczny szlif i wyeksportować je w postaci atrakcyjnej produkcji.

Przeciągnij i upuść
Przekształć swój materiał filmowy w płynny i wyrafinowany film, dodając do niego elementy graficzne, animowane tytuły i przejścia. Możesz nawet zamienić swoje tytuły w realistyczne pismo odręczne na ekranie lub zastosować animowane efekty pióra.

Koryguji poprawiaj
Poprawiaj kolory i używaj korekcji kolorów, aby szybko zmienić kolorystykę całego filmu, stosuj korekcję obiektywu, poznaj narzędzia do rozmycia ruchu i stabilizuj drżący materiał - bądź zaskoczony rezultatami!

Stosuj efekty
Stosuj wysokiej jakości efekty, nowe animowane naklejki AR i efekty twarzy, kreatywnie mieszaj nakładki i dodawaj przejścia morficzne lub płynne, a także dynamiczne i trójwymiarowe napisy, aby Twój filmik był jeszcze bardziej imponujący i zabawny!

Poznaj zaawansowane narzędzia
Wykorzystaj maskowanie wideo do tworzenia filmowych efektów, oszczędzaj czas dzięki technologii wykrywania twarzy, używaj dynamicznych szablonów podzielonego ekranu i edycji z wielu kamer, aby pokazać wiele perspektyw, twórz GIF-y, poprawiaj panoramiczny materiał dzięki edycji wideo 360°, dodawaj animacje i efekty prędkości, aby uzyskać dynamiczny, pełen ruchu rezultat, i wiele więcej.

Co nowego w VideoStudio 2022?

Efekty twarzy
Spraw, by każdy w twoim filmie wyglądał jak najlepiej dzięki nowym efektom twarzy! Za pomocą prostych elementów sterujących możesz rozjaśnić lub wygładzić skórę, dopasować szerokość twarzy, a nawet wielkość oczu, aby podkreślić rysy twarzy. Pobaw się tymi popularnymi narzędziami do edycji i ręcznie dopasuj warstwy w zależności od tego, jak duży efekt chcesz uzyskać. Łatwo dopracuj filmy lifestylowe, twórz efektowne klipy na Instagram i TikTok, a nawet głupie klipy, którymi możesz podzielić się z przyjaciółmi!

Konwerter mowy natekst
Oszczędzaj czas przy tworzeniu napisów, konwertując mowę w swoim wideo na tekst dzięki nowemu narzędziu zaprojektowanemu do łatwego tworzenia napisów. Dzięki nowemu VideoStudio możesz nawet edytować nagrane napisy, eksportować je, a następnie importować na Youtube, TikTok czy inną platformę. Użyj automatycznych napisów, by utrzymać zaangażowanie widzów, jeśli język w twoim wideo zawiera specyficzną terminologię lub nazwy produktów albo jeśli jakość oryginalnej narracji nie jest doskonała.

Animated AR Stickers
Dodaj natychmiastowej zabawy i blasku do swojego kolejnego projektu dzięki nowym animowanym naklejkom AR! Te naklejki do śledzenia twarzy świetnie nadają się do maskowania twarzy, podkreślania emocji i tworzenia zabawnych momentów. Można je nawet zastosować do wielu twarzy i później edytować ich położenie i rozmiar. Użyj naklejek AR, by podkreślić reakcje i dodać osobowości filmom z gier, filmom z reakcjami, wyzwaniom online i innym projektom. VideoStudio 2022 jeszcze bardziej ułatwia odkrywanie, kategoryzowanie i organizowanie w kolekcje zarówno statycznych, jak i animowanych naklejek AR.

KreatorGIF
Dzięki Kreatorowi GIF możesz zamienić klip ze swojego filmu w krótki, zapętlony klip w formacie GIF, aby wyrazić emocje i dzielić się ciekawostkami, ważnymi momentami, a nawet odrażającymi treściami na wszystkich platformach internetowych. GIF-y to najlepszy sposób na błyskawiczne zaprezentowanie swoich unikalnych zdjęć!

ULTIMATE face indexing ONLY
Oszczędzaj czas i usprawnij proces edycji dzięki nowo dodanej funkcji indeksowania twarzy, która analizuje wideo z użyciem rozpoznawania twarzy, by automatycznie zidentyfikować i wyodrębnić materiał dla każdej osoby w twoim wideo. Dzięki tej funkcji, dostępnej tylko w wersji Ultimate, nie musisz już spędzać godzin na ręcznym przekopywaniu się przez materiał wideo, by wybrać sceny z konkretnymi osobami - indeksowanie twarzy zrobi to za ciebie szybko i łatwo!

Przejściaruchowe kamery
Kreatywnie dostosuj i ulepszaj swoje filmy dzięki nowym przejściom ruchowym kamery z rozmyciem. Naśladuj wspaniałe przejścia z ulubionych filmów, twórz przejścia, które łączą sceny, dopasowuj je tak, by wyglądały bardziej naturalnie lub dramatycznie - to Ty decydujesz, jak najlepiej zaprezentować swój materiał filmowy.

Inne nowe i ulepszone funkcje w Corel VideoStudio 2022 Ultimate to m.in

Nowe nieliniowe klatkowanie z regulowaną prędkością
Użyj nieliniowego klatkowania, aby zaoszczędzić czas i w prosty i intuicyjny sposób dostosować prędkość do swojego filmu. Eksperymentuj z konkretnymi scenami, korzystając z gotowych szablonów prędkości - uruchom je w tempie pocisku lub pokaż każdy szczegół w zwolnionym tempie. Możesz nawet zapisać swoje własne ustawienia prędkości, by móc ich użyć ponownie.

Ulepszonaedycja kształtu falidźwiękowej
Dzięki ulepszonej edycji kształtu fali dźwiękowej możesz bez wysiłku dostroić dźwięk w swoim projekcie, aby brzmiał jak najlepiej. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek możesz korzystać i odkrywać całą gamę związanych z tym narzędzi, dzięki bardziej przyjaznemu interfejsowi, w którym wysokie i niskie fale dźwiękowe są wyraźnie widoczne w oknie podglądu, a narzędzia związane z dźwiękiem można szybko znaleźć w zakładce Muzyka w panelu Opcje. Opanuj więc dźwięk w swoim filmie w intuicyjny i celowy sposób!

Ulepszone profile LUT
Odkryj popularne profile LUT do dostosowywania kolorów w swoich filmach i kategoryzuj lub zmieniaj nazwy profili, aby dostosować je do swoich potrzeb. To ulepszenie ma na celu ułatwienie szybkiego dostępu do właściwego profilu, gdy liczba profili w twojej kolekcji przekracza możliwości prostego wyszukiwania.

Ulepszona bibliotekamultimediów
Ulepszona biblioteka multimediów z poprawionym tagowaniem zawartości sprawia, że wyszukiwanie zawartości w nowym VideoStudio 2022 jest znacznie szybsze i łatwiejsze. Użyj intuicyjnych narzędzi do tagowania, aby uporządkować swoje media według wielu słów kluczowych i zaoszczędzić czas na przeglądaniu ich w celu dalszej edycji.

Obsługa nowych formatów, w tym ProRes Smart Proxy
VideoStudio 2022 rozszerza twoje opcje eksportu dzięki obsłudze nowych kodeków i formatów plików. Skorzystaj z nowych narzędzi do tworzenia animacji GIF oraz nowej obsługi plików HEVC MOV i dźwięku PCM 5.1CH. Te funkcje zapewniają dużo większą elastyczność i jakość podczas zapisywania projektów wideo. Ponadto Smart Proxy oferuje teraz format ProRes, który można wykorzystać do tworzenia mniejszych plików proxy, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Funkcje, które zwiększają możliwości oprogramowania do edycji wideo

Uzyskaj dokładnie takie rezultaty, jakich oczekujesz dzięki szerokiej gamie praktycznych, innowacyjnych narzędzi i funkcji VideoStudio. Ciesz się zabawnym, bogatym w funkcje edytorem wideo, który pozwoli ci z łatwością stworzyć niemal wszystko!

Kadrowanie, przycinanie, obracanie, zmiana rozmiaru
Kadrowanie, przycinanie i dzielenie się filmami bezpośrednio na Osi Czasu. Obróć lub zmień proporcje obrazu za pomocą kilku kliknięć

Popraw niedoskonałości
Zastosuj korekcję obiektywu, aby wyeliminować zniekształcenia typu "rybie oko" zarejestrowane przez kamery szerokokątne lub kamery akcji, a także popraw kolor klipów, aby dostosować temperaturę światła lub stworzyć wyjątkowe efekty.

Używaj szablonów, tytułów i przejść
Wybieraj spośród natychmiastowych szablonów projektów, predefiniowanych tytułów, przejść i filtrów - i zanurz się w zabawnej, intuicyjnej edycji wideo metodą "przeciągnij i upuść

Stań się kreatywny dzięki kolorowi z Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Korekcjakolorów
Koryguj i poprawiaj kolory, rozjaśniaj sceny, dodawaj akcenty kolorystyczne i rozświetlenie do swoich projektów za pomocą intuicyjnych elementów sterujących. Wydobądź kolory za pomocą kontroli odcienia, nasycenia i balansu bieli, a także za pomocą automatycznych regulacji. Baw się kolorami, aby nadać swoim projektom osobisty charakter i sprawić, że będą wyjątkowe.

ULTIMATE ONLY Korekcja kolorów
Tylko w Ultimate masz dostęp do wszechstronnych narzędzi do korekcji kolorów, które pozwolą ci stworzyć nastrój każdej sceny. Łatwo zmieniaj kolory i dopracuj swoje zmiany dzięki wielu obszarom wideo i intuicyjnym elementom sterującym. Rozjaśnij krajobrazy, dodaj akcenty kolorystyczne i wzmocnij atmosferę w każdej produkcji.

ProfileLUT
Z łatwością zamień dzień w noc, odtwórz kolorystykę znanych filmów i natychmiast zastosuj zaawansowane efekty kolorystyczne w swoich projektach dzięki profilom Look Up Table (LUT).

Nagrywanie i edycja wideo za pomocą wielu kamer

Oprogramowaniedo przechwytywania ekranu
Przechwytywanie wideo z kamery internetowej i jednoczesne nagrywanie ekranu (nawet w 4K!) lub nagrywanie dwóch ekranów naraz - wszystko to dzięki MultiCam Capture Lite. Nagrywaj wideo i audio jednym kliknięciem i edytuj bezproblemowo za pomocą edycji z wielu kamer.

ULTIMATE TYLKO MONTAŻ wideo MultiCam z 6 kątami
Pokaż się z każdej strony! Bezproblemowo łącz, synchronizuj i edytuj materiał z wielu kamer, wybieraj kąt, który chcesz pokazać podczas odtwarzania filmu, dodawaj efekty "obraz w obrazie" i edytuj dalej na osi czasu. Połącz nawet 6 kątów za pomocą VideoStudio Ultimate.

ULTIMATE ONLY Dynamic Split Screen Templates
Pójdź o krok dalej i odkryj wyjątkowy edytor szablonów dynamicznego podziału ekranu Ultimate, dzięki któremu połączysz ujęcia w swoich filmach i stworzysz różne efekty picture-in-picture. Rozpocznij swoje projekty z podziałem ekranu, korzystając z gotowych szablonów, lub stwórz własne, wykorzystując niestandardowe ruchy, aby zaangażować widzów po swojemu.

Corel VideoStudio 2022 Ultimate udostępnia filtry, efekty i inne kreatywne narzędzia, dzięki którym Twoje filmy będą efektowne i inspirujące

Filtry i efekty
Dodaj swojemu projektowi artystycznego charakteru, korzystając z setek kreatywnych efektów i filtrów metodą "przeciągnij i upuść". Wzbogać swoje wideo o nowe tekstury, gradienty, odbicia i wiele więcej. Nawet upiększaj swoje filmy lifestylowe nowymi efektami twarzy!

Grafika i nakładki
Przeciągaj i upuszczaj animowane nakładki i elementy graficzne do swojego wideo, aby dodać głębi scenom. Wzmocnij swoją narrację za pomocą przezroczystych nakładek z tłem, które zawierają bąbelki, flary obiektywu i wiele innych!

NOWE animowane naklejki AR
Dodaj blasku swojemu materiałowi filmowemu dzięki modnym naklejkom z funkcją śledzenia twarzy, które rozpoznają i dopasowują się do rysów twarzy. Możesz więc łatwo zaimportować głupie uszy, błyskające oczy, duże okulary przeciwsłoneczne czy fantazyjne kapelusze i zastosować je w każdym projekcie. Możesz też po prostu zamaskować twarze na tle swojego filmu, by skupić uwagę na głównej akcji. Dzięki nowemu VideoStudio naklejki AR mogą być nakładane na wiele twarzy, a następnie edytowane pod kątem położenia i rozmiaru. Ty tu rządzisz!

Twórcy masek
Maskowaniewideo to potężne narzędzie do edycji wideo, które oferuje wszystko, od prostych poprawek po ulepszenia na poziomie Hollywood. Stosuj ukierunkowane efekty specjalne, usuwaj niechciane obiekty z materiału filmowego i twórz własne okna w swoich klipach. Maskowanie wideo oferuje możliwość zastępowania ogólnych ekranów, klonowania się i nakładania na siebie materiału filmowego w celu stworzenia naprawdę niezwykłych efektów specjalnych.

Błyskawiczne pokazy slajdów i filmy dzięki Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Szablony natychmiastowych projektów
Zaoszczędź czas i przyspiesz tworzenie swoich filmów dzięki szablonom natychmiastowych projektów, które pozwolą ci odtworzyć popularne style lub wirusowe klipy. Wybierz szablon, następnie przeciągnij i upuść wideo do ogólnego miejsca, które zostanie automatycznie wstawione na oś czasu i możesz już eksportować.

Highlight Reel
Odkryj wspomagane przez sztuczną inteligencję rozpoznawanie twarzy w Highlight Reel, inteligentnym kreatorze filmów i pokazów slajdów, który automatycznie wybiera najlepsze ujęcia i klipy, a pomija te z wadami.

FastFlick
Twórz pokazy slajdów i filmy w kilka minut! Wystarczy wybrać szablon i dodać swoje multimedia, by stworzyć szybki i łatwy pokaz slajdów.

Narzędzia do animacji za naciśnięciem przycisku

Własne ścieżkiruchu
Twórz i dostosowuj ruch grafiki, kształtów, tytułów i nakładek wzdłuż ścieżki za pomocą elastycznych elementów sterujących. Jest to doskonały sposób na stworzenie zabawnego efektu, dodanie akcentów lub przesunięcie postaci po ekranie.

Animacja poklatkowa
Podłącz swój aparat lub użyj kamery internetowej, aby stworzyć animację poklatkową! Korzystaj z automatycznych ustawień przechwytywania i instrukcji wyświetlanych na ekranie, które ułatwiają tworzenie płynnych, naturalnie wyglądających ruchów.

KreatorMalarstwa
Dzięki narzędziu Kreator Malarstwa możesz tworzyć własne animowane rysunki, które dodasz do swoich klipów wideo. Ta funkcja rejestruje pociągnięcia pędzla podczas malowania, dzięki czemu możesz dodawać do swoich filmów twarze, mapy tras i inne elementy!

Baw się ruchem, dodaj dynamiki do swojego wideo

Filmy poklatkowe i w zwolnionym tempie
Baw się prędkością, łatwo tworząc filmy w zwolnionym tempie dzięki funkcji Time Remapping, dodawaj efekty wysokiej prędkości, zamrażaj obraz lub przewijaj i odtwarzaj sceny.

Pan and Zoom
Skoncentruj się na akcji lub podkreśl najważniejsze momenty, przesuwając i przybliżając obraz, tak by obiekt pozostał w kadrze.

Śledzenieruchu
Śledź obiekt w swoim filmie i dodawaj poruszający się tekst, grafikę lub rozmazane twarze, loga czy tablice rejestracyjne dzięki precyzyjnym narzędziom śledzenia ruchu.

edytor 360°, dzięki któremu pokażesz swoją wyjątkowość pod każdym kątem

edycja wideo 360°
Zatocz koło dzięki pełnemu zestawowi narzędzi do edycji wideo 360°, które pozwalają przycinać, ulepszać, dodawać napisy lub muzykę oraz edytować wideo 360° na osi czasu.

Efekty Tiny Planet i Rabbit Hole
Daj swoim widzom zabawną perspektywę i przekształć swój materiał filmowy 360° za pomocą efektów Tiny Planet lub Rabbit Hole (panoramy sferyczne), używając prostych elementów sterujących.

Konwertuj formaty
Konwertuj pojedynczy lub podwójny materiał filmowy typu fisheye na panoramę równokątną lub sferyczną. Możesz nawet regulować kąt widzenia i konwertować do standardowego formatu wideo, który może być odtwarzany przez telewizory i standardowe odtwarzacze wideo.

eksportujfilmy 360°
Eksportuj swój film 360°, aby obejrzeć go na zestawie słuchawkowym VR lub odtwarzaczu 360, albo prześlij bezpośrednio na YouTube, aby podzielić się nim z widzami!

Nagrywaj, edytuj i miksuj dźwięk za pomocą Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Dodaj efekty dźwiękowe i muzykę royalty-free
Wybieraj spośród setek efektów dźwiękowych, aby podkreślić ważne momenty na ekranie! Po prostu zaimportuj swoją własną muzykę lub wybierz utwór z Scorefitter, naszej biblioteki muzyki wolnej od tantiem, która automatycznie dostosowuje się do długości projektu.

Opanujswójdźwięk
Możesz regulować, wyciszać i nakładać dźwięk bezpośrednio na osi czasu. Szybko wyrównaj poziomy dźwięku w klipach, aby zachować czystość dialogów i uzyskać harmonijne efekty.

Nowy, ulepszony interfejsedycji przebiegów audio
Ciesz się ulepszonym interfejsem edycji przebiegów audio, który jest teraz dużo bardziej przyjazny dla użytkownika i pomaga mu łatwo obsługiwać i odkrywać związane z nim narzędzia.

Crossfade and Overlay Audio with Audio Ducking
Użyj wbudowanej funkcji Audio Ducking, aby automatycznie wykryć narrację i usunąć szumyztła, dzięki czemu lektor lub ścieżka muzyczna będą brzmiały czysto i wyraźnie.

Nagrywajlektora
Nagraj własny dźwięk za pomocą wbudowanych narzędzi donagrywanialektora, aby dodać narrację, dodatkowe dialogi i nie tylko! VideoStudio 2022 ułatwia tworzenie filmów wideo, które wyglądają i brzmią najlepiej.

Zachwyć i poszerz swoją publiczność dzięki Corel VideoStudio 2022 Ultimate

 • Eksportuj do popularnych formatów i urządzeń
 • Publikuj bezpośrednio na YouTube lub Vimeo
 • Nagraj na płytę ponad 100 własnych menu z rozdziałami

Porównaj wersje programów Corel VideoStudio 2022 Pro i Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Poznaj niektóre z nowych, ekscytujących funkcji, które odróżniają VideoStudio 2022 od poprzednich wersji i dowiedz się, która wersja jest dla ciebie odpowiednia.

 

Ultimate 2022

Najważniejsze cechy

Przyjazne dla użytkownika narzędzia do edycji wideo ✔️ ✔️
Przeciągaj i upuszczaj nakładki, tytuły, grafikę i przejścia NOWOŚĆ Przejścia ruchu kamery NOWOŚĆ Przejścia między ruchami kamery
Kreatywne filtry i efekty ZAAWANSOWANE zarządzanie biblioteką ZAAWANSOWANE zarządzanie biblioteką
Naklejki AR z funkcją rozpoznawania twarzy NOWE animowane naklejki AR NOWOŚĆ Animowane naklejki AR
Efekty na twarzy NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Indeksowanie twarzy   NOWOŚĆ
Język do tekstu NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Rejestrator ekranu ✔️ ✔️
Edycja z użyciem wielu kamer 4 aparaty
6 camCameraseras
Stabilizacja wideo Podstawowy Zaawansowane
Colour grading   ✔️
Maskowanie wideo   ✔️
Morfing i płynne przejścia   ✔️
Twórca GIF-ów NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Authoring DVD i tworzenie menu (MyDVD) 50+ szablonów
100+ szablonów

Podstawy edycji

Intuicyjny interfejs użytkownika 4K, HD 4K, HD
Tryby edycji osi czasu i storyboardu ✔️ ✔️
Narzędzia do cięcia, dzielenia, scalania, obracania i powiększania ✔️ ✔️
Narzędzia do rolowania, pchania i rozciągania ✔️ ✔️
Ścieżki wideo 50 utworów
50 utworów
Ścieżki dźwiękowe 8 utworów
8 utworów
Korekta kolorów ✔️ ✔️
Korekcja obiektywu / korekcja efektu rybiego oka ✔️ ✔️
Regulowana wysokość gąsienic i inteligentne narzędzia do wyrównywania ✔️ ✔️
Wyświetlacz z dwoma oknami, okna wyjmowane ✔️ ✔️
Inteligentne przetwarzanie proxy ✔️ ✔️

Funkcje kreatywnej edycji

Gradacja kolorów   ✔️
Profile LUT ADVANCED z ulepszonym zarządzaniem biblioteką ADVANCED z ulepszonym zarządzaniem biblioteką
Kreator szablonów z podzielonym ekranem   ✔️
Maskowanie wideo   ✔️
Naklejki AR z funkcją rozpoznawania twarzy NOWE animowane naklejki AR NOWE animowane naklejki AR
Natychmiastowe szablony projektów ✔️ ✔️
Inteligentny kreator filmów (Highlight Reel) ✔️ ✔️
Stabilizacja wideo Podstawowy Zaawansowane
Dostosuj ruch ✔️ ✔️
Śledzenie ruchu ✔️ ✔️
Time-Remapping NOWOŚĆ Sterowanie nieliniowymi ramkami kluczowymi NOWOŚĆ Sterowanie nieliniowymi ramkami kluczowymi
Film poklatkowy ✔️ ✔️
Rejestrator ekranu ✔️ ✔️
Przetwarzanie obrazu z wielu kamer 4 aparaty
6 aparatów
Przycisk Chroma / Zielony ekran ✔️ ✔️
Przejrzystość ścieżek ✔️ ✔️
edytor ścieżek 3D   ✔️
Animacja poklatkowa ✔️ ✔️
Kreator malarstwa ✔️ ✔️
Język do tekstu NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Edytor napisów ✔️ ✔️

Edycja dźwięku

Ścieżki muzyczne i efekty dźwiękowe bez licencji Royalty-free ✔️ ✔️
Regulacja, nakładanie i wyciszanie dźwięku ZWIĘKSZONE o ulepszenia użyteczności ZWIĘKSZONE o ulepszenia użyteczności
Wyciszanie dźwięku ✔️ ✔️
Filtrowanie i korekcja dźwięku ZWIĘKSZENIE możliwości wyszukiwania ADVANCED z ulepszoną możliwością wyszukiwania
Narzędzia do nagrywania głosu ✔️ ✔️

edytor wideo 360°

tytuły 360°, przejścia i filtry ✔️ ✔️
Efekty Tiny Planet i Rabbit Hole ✔️ ✔️
konwertuj 360° na standardowe wideo ✔️ ✔️
Konwertuj wideo o równym kącie, rybie oko lub podwójne rybie oko ✔️ ✔️

Dołączone dodatki

Oprogramowanie do nagrywania wideo i ekranu (MultiCam Capture Lite) ✔️ ✔️
Kreator pokazu slajdów (FastFlick) ✔️ ✔️
Authoring DVD i tworzenie menu (MyDVD) 50+ szablonów
100+ szablonów

Kolekcja efektów Ultimate - wtyczki efektów premium

NewBlueFX Elements   ✔️
Styliści NewBlueFX   ✔️
Podstawy NewBlueFX ✔️ ✔️
Filtry NewBlueFX   ✔️
NewBlueFX ColorFast Motion Effects   ✔️
proDAD Mercalli (stabilizacja wideo)   ✔️
proDAD VitaScene LE   ✔️
proDAD Adorage (animowane nakładki)   ✔️
proDAD Handscript Animation i RotoPen   ✔️

Wyjścia wideo i udostępnianie

Import/eksport wideo z kanałem alfa ✔️ ✔️
Nagrywanie płyt DVD i AVCHD z menu i rozdziałami ✔️ ✔️
Eksportuj do wszystkich popularnych formatów wideo i urządzeń ✔️ ✔️
Twórca GIF-ów NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Eksportuj do serwisów YouTube i Vimeo ✔️ ✔️
Inteligentne projekty pakietów ułatwiające archiwizację/odzyskiwanie ✔️ ✔️

Formaty i wsparcie

4K, HD, wideo 360 ✔️ ✔️
Kreator GIF-ów (GIF89a) NOWOŚĆ NOWOŚĆ
ProRes Smart Proxy NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Intel® Quick Sync Video Hardware Acceleration Optymalizacja technologii ENHANCEDIntel® 11th Gen Core Optymalizacja technologii ENHANCEDIntel® 11th Gen Core
Wsparcie dla akceleracji wideo DirectX firm NVIDIA, Intel i AMD ✔️ ✔️
optymalizacja nVidia CUDA ✔️ ✔️
Rendering z wieloma wątkami ✔️ ✔️

Dlaczego warto edytować za pomocą Corel VideoStudio 2022 Ultimate?

Ciesz się doświadczeniem edycji tak samo, jak nagrywaniem swoich ulubionych chwil!

Łatwy
Ciesz się przyjaznym dla początkujących, ale potężnym edytorem, idealnym dla wszystkich poziomów umiejętności i wspieranym przez wspaniałe i naprawdę pomocne materiały do nauki. Użyj wszystkich nowo dodanych narzędzi, aby błyskawicznie tworzyć i ulepszać klipy oraz łatwo się nimi dzielić!

Zabawa
Odkryj popularne szablony wideo i modne animowane naklejki AR, baw się napisami i przejściami 3D, poprawiaj kolory, łatwo zamieniaj mowę na napisy i automatycznie twórz pokazy slajdów oraz inteligentne filmy.

Kreatywna
Wybieraj spośród setek filtrów i efektów, w tym ekskluzywnych kolekcji premium, poznaj opcje maskowania wideo i ruchu, dodaj nastrój za pomocą korekcji kolorów, korzystaj z funkcji przechwytywania i edycji obrazu z wielu kamer, animacji i nie tylko!

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
 • Procesor: Core i3 lub AMD z serii A4 dla standardowego wideo. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
 • RAM: 4 GB lub więcej, 8+ GB zdecydowanie zalecane dla filmów HD i UHD
 • Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768, co najmniej 512 MB VRAM lub więcej zalecane dla akceleracji sprzętowej
 • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 • Miejsce na dysku twardym: Co najmniej 6 GB dla pełnej instalacji
 • Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe.

Formaty eksportu

 • Wideo: AVC, AVI, DV, GIF89a, HDV, M2T, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/ HEVC1), UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Urządzenie: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, urządzenia Android, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox kompatybilne formaty, DV, HDV
 • Płyta: DVD, AVCHD, karta SD, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, Vimeo
 • Dźwięk: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Obraz: BMP, JPG

Importowane formaty

 • Wideo: AVCHD (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, GIF89a, HDV, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, niezaszyfrowane tytuły DVD
 • wideo 360: równy kąt, pojedyncze rybie oko, podwójne rybie oko
 • Audio: AAC, AC3, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Obraz: BMP, GIF, JPG, MPO, PNG, PSD, PSPImage, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Akcesoria

 • Do tworzenia płyt DVD i AVCHD wymagana jest nagrywarka DVD
 • Nagrywanie płyt Blu-Ray wymaga zakupu osobnej wtyczki w ramach produktu.

Obsługiwane języki

 • Angielski, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński

1 Obsługa HEVC wymaga systemu Windows 10 lub Windows 11, obsługującego sprzęt PC lub kartę graficzną oraz zainstalowanego rozszerzenia wideo Microsoft HEVC
2 Obsługa importu i wysyłania filmów Cineform Alpha Channel

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2022 Ultimate"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany