Infolinia 0800 702813
 
Corel VideoStudio 2023 Pro

Corel VideoStudio 2023 Pro

72,30 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822437
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | NL | JP | CN
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Łatwa i przyjemna edycja wideo! Corel VideoStudio Pro sprawia, że edycja wideo jest łatwa i... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2023 Pro"

Łatwa i przyjemna edycja wideo!

Corel VideoStudio Pro sprawia, że edycja wideo jest łatwa i przyjemna! Odkryj kreatywność metodą "przeciągnij i upuść", korzystając z setek efektów, tytułów i przejść, baw się animowanymi naklejkami AR i kreatorem GIF-ów, oszczędzaj czas dzięki Szablonom projektów błyskawicznych i konwerterowi mowy na tekst - skorzystaj z całej gamy przydatnych funkcji, aby stworzyć swoje najlepsze filmy!

Co mogę zrobić z VideoStudio?

Twórz wspaniałe filmy za pomocą łatwego do nauczenia i przyjemnego oprogramowania do edycji wideo, wyposażonego w potężne narzędzia i fajne efekty.

VideoStudio wzbogaciło swoje niezwykłe połączenie przyjaznych dla początkujących narzędzi, samouczków i interfejsu użytkownika o przełomową kreatywność, dzięki której edycja wideo staje się prawdziwą zabawą!

Najpierw podstawy
Dzięki prostym narzędziom do przycinania, takim jak "Slide" i "Slip", możesz łatwo wykonać podstawowe czynności edycyjne i zachować tylko najlepsze fragmenty, aby uzyskać atrakcyjne rezultaty.

Przeciąganiei upuszczanie
Łatwo edytuj wideo na osi czasu, przeciągając iupuszczając materiał, a następnie dodawaj kreatywne grafiki, nakładki, animowane tytuły i przejścia.

Koryguj niedoskonałości
Poprawiaj kolory, dokonuj korekty balansu bieli i obiektywu oraz usuwaj niedoskonałości, aby przekształcić materiał filmowy w udaną produkcję.

Zastosujefekty
Zastosuj filtry kreatywne, efekty twarzy, animowane naklejki AR lub nowo dodane efekty tytułów i przejść, aby Twój film był jeszcze bardziej interesujący i zabawny!

Odkryj potężne narzędzia
Pokaż więcej perspektyw, łącząc klipy nagrane pod różnymi kątami dzięki narzędziom do przechwytywania i edycji z wielu kamer, twórz GIF-y, ulepszaj panoramy dzięki edycji 360°, dodawaj animacje i efekty szybkości, aby uzyskać dynamiczny efekt końcowy i wiele więcej.

Co nowego w VideoStudio 2023?

Funkcje i efekty edycji tytułu

Opcje ruchu w tytule

Dzięki nowym ruchom tytułowym Enter/Middle/Exit możesz przypisać różne efekty tytułowe do różnych etapów animacji tytułu.
Pójdź o krok dalej w złożonej edycji tytułu: ustaw inny ruch dla każdego elementu tytułu i podglądaj wynik.

Efekty tytułowe
Nadaj swoim animowanym tytułom unikalny i imponujący wygląd dzięki nowym efektom tytułowym:

 • Tytuły paralaksowe wykorzystują prędkość do tworzenia efektu smużenia tekstu i znaków.
 • Tytuły kinetyczne nadają tekstowi zmienną prędkość i przyspieszenie, tworząc różne animacje tytułu.

Efekty przejścia
Osiągnij hipnotyzujące efekty 3D dzięki nowym efektom przejścia paralaksy, które zapewniają warstwy różnych prędkości dla ruchu na pierwszym planie i w tle.
Nadaj swojemu filmowi jeszcze bardziej nowoczesną estetykę dzięki nowym efektom przejścia Natychmiastowa zmiana koloru i Podział i popraw ogólny wygląd swojego filmu.

Dodatkowy wybór utworów
Dzięki ponad 500 nowym utworom w bibliotece muzycznej ScoreFittera, Twoja filmowa szpula nigdy nie będzie ograniczona! Posłuchaj, wybierz, sparuj i ciesz się!


             icon-pro-enhanced-performance

Wydajność renderingu
Intel OneVPL i integracja Deep Link Hyper Encode zostały wykorzystane do zoptymalizowania wydajności i sprawiły, że procesor główny i wiele układów graficznych pracują znacznie wydajniej.

 

dekodowanie wideo 8K
Ponieważ liczba i różnorodność urządzeń obsługujących nagrywanie w 8K szybko rośnie, VideoStudio zostało zoptymalizowane pod kątem 8K, dzięki czemu możesz importować wideo 8K do dalszej edycji.

Inne ulepszenia
Oszczędzaj czas i ciesz się usprawnionym procesem edycji dzięki znacznie zwiększonej wydajności i licznym ulepszeniom interfejsu użytkownika.

Ulepszenia interfejsu użytkownika
Dzięki licznym ulepszeniom wybranych funkcji i ogólnej użyteczności możesz korzystać z opcji dostosowywania i osiągać niesamowite rezultaty szybciej i sprawniej!


 

Funkcje, które dodają skrzydeł oprogramowaniu do edycji wideo

Uzyskaj dokładnie takie rezultaty, jakie chcesz, dzięki szerokiej gamie praktycznych, innowacyjnych narzędzi i funkcji programu VideoStudio. Ciesz się zabawnym, bogatym w funkcje edytorem wideo, który pozwoli ci z łatwością stworzyć wszystko!

Przechwytywaniei edycja wideo z wielu kamer
Przechwytywanie obrazu zwielu kamer i nagrywanie ekranu
Przechwyć obraz z kamery internetowej i nagraj swój ekran w tym samym czasie lub nagraj dwa ekrany jednocześnie - wszystko to dzięki MultiCam Capture 2.0 Lite. Przechwyć obraz i dźwięk jednym kliknięciem i edytuj bezproblemowo za pomocą edycji wielu kamer.

Edycja wideo MultiCam
Pokaż każdą stronę siebie! Połącz, zsynchronizuj i edytuj materiał z wielu kamer, a następnie wybierz kąt, który chcesz pokazać podczas odtwarzania filmu. Dodaj efekty "obraz w obrazie", aby pokazać najlepsze ujęcia w tym samym czasie, i edytuj dalej na osi czasu. Połącz do 4 kątów w VideoStudio Pro (6 kątów w Ultimate)

Szablony podziału ekranu
Poznaj szablony podziału ekranu, aby połączyć wiele filmów na ekranie. Rozpocznij projekty z podziałem ekranu od gotowych szablonów, aby odtworzyć popularne style, zwiększyć liczbę jednocześnie wyświetlanych atrakcji wideo i zaangażować widzów.Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
Procesor: Core i3 lub AMD z serii A4 dla standardowego wideo. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
Pamięć: 4 GB lub więcej, 8+ GB zdecydowanie zalecane do filmów HD i UHD
Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768, co najmniej 512 MB VRAM lub więcej zalecane dla akceleracji sprzętowej
Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB do pełnej instalacji
Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe.
Formaty eksportu


Obsługiwane języki:

Angielski, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2023 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany