Infolinia 0800 702813
 
Corel VideoStudio 2023 Pro

Corel VideoStudio 2023 Pro

332,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822437
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | NL | JP | CN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Łatwa i przyjemna edycja wideo! Corel VideoStudio Pro sprawia, że edycja wideo jest łatwa i... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2023 Pro"

Łatwa i przyjemna edycja wideo!

Corel VideoStudio Pro sprawia, że edycja wideo jest łatwa i przyjemna! Odkryj kreatywność metodą "przeciągnij i upuść", korzystając z setek efektów, tytułów i przejść, baw się animowanymi naklejkami AR i kreatorem GIF-ów, oszczędzaj czas dzięki Szablonom projektów błyskawicznych i konwerterowi mowy na tekst - skorzystaj z całej gamy przydatnych funkcji, aby stworzyć swoje najlepsze filmy!

Co mogę zrobić z VideoStudio?

Twórz wspaniałe filmy za pomocą łatwego do nauczenia i przyjemnego oprogramowania do edycji wideo, wyposażonego w potężne narzędzia i fajne efekty.

VideoStudio wzbogaciło swoje niezwykłe połączenie przyjaznych dla początkujących narzędzi, samouczków i interfejsu użytkownika o przełomową kreatywność, dzięki której edycja wideo staje się prawdziwą zabawą!

Najpierw podstawy
Dzięki prostym narzędziom do przycinania, takim jak "Slide" i "Slip", możesz łatwo wykonać podstawowe czynności edycyjne i zachować tylko najlepsze fragmenty, aby uzyskać atrakcyjne rezultaty.

Przeciąganiei upuszczanie
Łatwo edytuj wideo na osi czasu, przeciągając iupuszczając materiał, a następnie dodawaj kreatywne grafiki, nakładki, animowane tytuły i przejścia.

Koryguj niedoskonałości
Poprawiaj kolory, dokonuj korekty balansu bieli i obiektywu oraz usuwaj niedoskonałości, aby przekształcić materiał filmowy w udaną produkcję.

Zastosujefekty
Zastosuj filtry kreatywne, efekty twarzy, animowane naklejki AR lub nowo dodane efekty tytułów i przejść, aby Twój film był jeszcze bardziej interesujący i zabawny!

Odkryj potężne narzędzia
Pokaż więcej perspektyw, łącząc klipy nagrane pod różnymi kątami dzięki narzędziom do przechwytywania i edycji z wielu kamer, twórz GIF-y, ulepszaj panoramy dzięki edycji 360°, dodawaj animacje i efekty szybkości, aby uzyskać dynamiczny efekt końcowy i wiele więcej.

Co nowego w VideoStudio 2023?

Funkcje i efekty edycji tytułu

Opcje ruchu w tytule

Dzięki nowym ruchom tytułowym Enter/Middle/Exit możesz przypisać różne efekty tytułowe do różnych etapów animacji tytułu.
Pójdź o krok dalej w złożonej edycji tytułu: ustaw inny ruch dla każdego elementu tytułu i podglądaj wynik.

Efekty tytułowe
Nadaj swoim animowanym tytułom unikalny i imponujący wygląd dzięki nowym efektom tytułowym:

 • Tytuły paralaksowe wykorzystują prędkość do tworzenia efektu smużenia tekstu i znaków.
 • Tytuły kinetyczne nadają tekstowi zmienną prędkość i przyspieszenie, tworząc różne animacje tytułu.

Efekty przejścia
Osiągnij hipnotyzujące efekty 3D dzięki nowym efektom przejścia paralaksy, które zapewniają warstwy różnych prędkości dla ruchu na pierwszym planie i w tle.
Nadaj swojemu filmowi jeszcze bardziej nowoczesną estetykę dzięki nowym efektom przejścia Natychmiastowa zmiana koloru i Podział i popraw ogólny wygląd swojego filmu.

Dodatkowy wybór utworów
Dzięki ponad 500 nowym utworom w bibliotece muzycznej ScoreFittera, Twoja filmowa szpula nigdy nie będzie ograniczona! Posłuchaj, wybierz, sparuj i ciesz się!


             icon-pro-enhanced-performance

Wydajność renderingu
Intel OneVPL i integracja Deep Link Hyper Encode zostały wykorzystane do zoptymalizowania wydajności i sprawiły, że procesor główny i wiele układów graficznych pracują znacznie wydajniej.

 

dekodowanie wideo 8K
Ponieważ liczba i różnorodność urządzeń obsługujących nagrywanie w 8K szybko rośnie, VideoStudio zostało zoptymalizowane pod kątem 8K, dzięki czemu możesz importować wideo 8K do dalszej edycji.

Inne ulepszenia
Oszczędzaj czas i ciesz się usprawnionym procesem edycji dzięki znacznie zwiększonej wydajności i licznym ulepszeniom interfejsu użytkownika.

Ulepszenia interfejsu użytkownika
Dzięki licznym ulepszeniom wybranych funkcji i ogólnej użyteczności możesz korzystać z opcji dostosowywania i osiągać niesamowite rezultaty szybciej i sprawniej!


 

Funkcje, które dodają skrzydeł oprogramowaniu do edycji wideo

Uzyskaj dokładnie takie rezultaty, jakie chcesz, dzięki szerokiej gamie praktycznych, innowacyjnych narzędzi i funkcji programu VideoStudio. Ciesz się zabawnym, bogatym w funkcje edytorem wideo, który pozwoli ci z łatwością stworzyć wszystko!

Przechwytywaniei edycja wideo z wielu kamer
Przechwytywanie obrazu zwielu kamer i nagrywanie ekranu
Przechwyć obraz z kamery internetowej i nagraj swój ekran w tym samym czasie lub nagraj dwa ekrany jednocześnie - wszystko to dzięki MultiCam Capture 2.0 Lite. Przechwyć obraz i dźwięk jednym kliknięciem i edytuj bezproblemowo za pomocą edycji wielu kamer.

Edycja wideo MultiCam
Pokaż każdą stronę siebie! Połącz, zsynchronizuj i edytuj materiał z wielu kamer, a następnie wybierz kąt, który chcesz pokazać podczas odtwarzania filmu. Dodaj efekty "obraz w obrazie", aby pokazać najlepsze ujęcia w tym samym czasie, i edytuj dalej na osi czasu. Połącz do 4 kątów w VideoStudio Pro (6 kątów w Ultimate)

Szablony podziału ekranu
Poznaj szablony podziału ekranu, aby połączyć wiele filmów na ekranie. Rozpocznij projekty z podziałem ekranu od gotowych szablonów, aby odtworzyć popularne style, zwiększyć liczbę jednocześnie wyświetlanych atrakcji wideo i zaangażować widzów.Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
Procesor: Core i3 lub AMD z serii A4 dla standardowego wideo. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
Pamięć: 4 GB lub więcej, 8+ GB zdecydowanie zalecane do filmów HD i UHD
Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768, co najmniej 512 MB VRAM lub więcej zalecane dla akceleracji sprzętowej
Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB do pełnej instalacji
Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe.
Formaty eksportu


Obsługiwane języki:

Angielski, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2023 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany