Infolinia 0800 702813
 
Corel VideoStudio 2023 Ultimate

Corel VideoStudio 2023 Ultimate

362,78 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822436
 • Ważny bezterminowo
 • EN | FR | DE | IT | NL | CN | JP
 • Na Całym Świecie

Typ Licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Twórz wyjątkowe filmy za pomocą naszego zaawansowanego programu do edycji wideo Zamień... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2023 Ultimate"

Twórz wyjątkowe filmy za pomocą naszego zaawansowanego programu do edycji wideo

Zamień niezapomniane chwile swojego życia w oszałamiające filmy dzięki naszemu zaawansowanemu edytorowi wideo. Odkryj wszechstronne narzędzia, najlepsze efekty i inteligentne funkcje, które zapewniają optymalną wydajność i pomagają tworzyć wspaniałe filmy. Uwolnij swoją kreatywność i zaimponuj widzom swoimi wyjątkowymi dziełami.

Twórz swoje najlepsze filmy za pomocą naszego łatwego w obsłudze programu do edycji wideo - VideoStudio Ultimate. Korzystaj z ekskluzywnych efektów premium od liderów branży i zaawansowanych narzędzi edycyjnych, takich jak korekcja kolorów, maskowanie wideo i napisy 3D, aby uzyskać wyjątkowe transformacje. Najnowsze funkcje audio, konwersja mowy na tekst i technologia rozpoznawania twarzy oszczędzają czas i pomagają szybciej edytować filmy i nadawać napisy. Dzięki pełnej gamie zaawansowanych funkcji możesz tworzyć filmy, które nie tylko zachwycają, ale i inspirują. Ożyw swoją kreatywność i twórz wyjątkowe filmy, które zachwycą twoich widzów.

VideoStudio: dowiedz się więcej o możliwościach

Odkryj moc VideoStudio - łatwego do nauczenia się programu do edycji wideo z potężnymi narzędziami i wspaniałymi efektami. Importuj własne klipy lub przechwytuj ekran i nagrywaj wideo z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi. Wyjdź poza podstawowe edycje i eksperymentuj z konfigurowalnymi filtrami, przejściami i wysokiej jakości efektami, które przeniosą Twoje filmy na wyższy poziom. Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, przesyłaj bezpośrednio na YouTube lub nagrywaj na płyty z niestandardowym menu. Odkryj, jak łatwo jest tworzyć wspaniałe filmy i uwolnij swoją kreatywność dzięki VideoStudio.

Twórz wspaniałe filmy dzięki naszemu łatwemu w użyciu oprogramowaniu do edycji wideo

VideoStudio oferuje wyjątkowe połączenie łatwego w obsłudze interfejsu, przyjaznych dla początkujących narzędzi i poręcznych samouczków, dzięki którym możesz tworzyć wspaniałe filmy. Ale to nie wszystko - dodaliśmy do naszego programu przełomowe funkcje kreatywne, które sprawiają, że edycja wideo jest jeszcze przyjemniejsza. Użyj naszych narzędzi, aby ożywić swoją artystyczną wizję i tworzyć wspaniałe filmy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą, VideoStudio daje ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wyzwolić swoją kreatywność i tworzyć wspaniałe filmy.

Co nowego w VideoStudio 2023

Kreatywne nadawanie tytułów i animacja w VideoStudio

VideoStudio oferuje szeroki zakres funkcji do edycji napisów i tworzenia wspaniałych animacji. Dzięki nowym opcjom In/Middle/Out możesz przypisać różne efekty tytułoweCorel_Video_Studiodo różnych faz animacji tytułowej, czyniąc swoje tytuły jeszcze bardziej interesującymi. Dzięki możliwości łączenia i edycji tytułów możesz ustawić różne ruchy dla poszczególnych elementów tytułu i szybko sprawdzić je w podglądzie. Wykorzystaj także nowe efekty tytułów, takie jak paralaksa, w której elementy tekstu i znaki są przeciągane z prędkością, czy też tytuły kinetyczne, w których tekst jest przesuwany z różną prędkością, aby stworzyć wiele różnych animacji tytułów. Odkryj nieskończone możliwości kreatywnego tworzenia tytułów w VideoStudio.

Doskonała ścieżka dźwiękowa do Twojego filmu dzięki VideoStudio

VideoStudio oferuje szeroki zakres opcji poprawy dźwięku. Ręcznie lub automatycznie ustawiaj wskazówki dźwiękowe na klipie muzycznym i dopasowuj oś czasu swojego filmu do tych wskazówek, aby dostosować czas trwania każdego klipu i dopasować swoje filmy do rytmu muzyki. Wybierz odpowiednią ścieżkę dźwiękową do swojego filmu z ponad 500 nowych utworów w bibliotece muzycznej Scorefitter i ciesz się profesjonalnym dźwiękiem. Dzięki VideoStudio tworzenie optymalnych ścieżek dźwiękowych do filmów nigdy nie było łatwiejsze.

Obsługiwane są nowe formaty: Dekodowanie/kodowanie AOMedia Video 1 (AV1)

Dzięki VideoStudio 2023 Ultimate możesz teraz dekodować i kodować AV1 między różnymi układami, w tym Intel, AMD i nVidia. Obsługiwana jest także akceleracja sprzętowa AV1:

 •     Intel 11th Generation: przyspieszenie dekodowania
 •     Intel Arc: przyspieszenie kodowania i dekodowania

Ponadto VideoStudio zostało zoptymalizowane do obsługi wideo 8K, aby dostosować się do rosnącej liczby urządzeń obsługujących nagrywanie w 8K. Możesz teraz importować i edytować filmy 8K

Dlaczego warto wybrać VideoStudio?

Edycja wideo może być tak samo satysfakcjonująca jak filmowanie! VideoStudio jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i nadaje się dla wszystkich poziomów umiejętności. Ponadto oferuje wiele przydatnych zasobów edukacyjnych.
Jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także zabawny! Dzięki wbudowanym szablonom można szybko naśladować popularne style wideo, a dzięki modnym naklejkom AR i efektom twarzy można dodać do swoich filmów humorystyczny akcent. Możesz też tworzyć animowane GIF-y za pomocą kreatora GIF-ów.

VideoStudio wspiera twoją kreatywność i zachęca do eksperymentowania. Wysokiej jakości filtry i korekcja kolorów oferują nieskończone możliwości artystycznego projektowania, a dzięki tworzeniu masek możesz wpływać na nastrój swoich filmów. Daj się ponieść wyobraźni!

Wymagania systemowe

 •     System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
 •     Procesor: Core i3 lub AMD serii A4 dla standardowych filmów. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
 •     RAM: 4 GB lub więcej; do filmów HD i UHD zalecane jest co najmniej 8 GB
 •     Karta graficzna: minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768; zalecane co najmniej 512 MB VRAM dla akceleracji sprzętowej
 •     Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 •     Miejsce na dysku twardym: co najmniej 10 GB dla pełnej instalacji
 •     Do instalacji, rejestracji i aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie internetowe.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2023 Ultimate"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany