Infolinia 0800 702813
 
Corel VideoStudio 2023 Ultimate

Corel VideoStudio 2023 Ultimate

461,27 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822436
 • Ważny bezterminowo
 • EN | FR | DE | IT | NL | CN | JP
 • Na całym świecie

Rodzaj licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Twórz wyjątkowe filmy za pomocą naszego zaawansowanego programu do edycji wideo Zamień... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio 2023 Ultimate"

Twórz wyjątkowe filmy za pomocą naszego zaawansowanego programu do edycji wideo

Zamień niezapomniane chwile swojego życia w oszałamiające filmy dzięki naszemu zaawansowanemu edytorowi wideo. Odkryj wszechstronne narzędzia, najlepsze efekty i inteligentne funkcje, które zapewniają optymalną wydajność i pomagają tworzyć wspaniałe filmy. Uwolnij swoją kreatywność i zaimponuj widzom swoimi wyjątkowymi dziełami.

Twórz swoje najlepsze filmy za pomocą naszego łatwego w obsłudze programu do edycji wideo - VideoStudio Ultimate. Korzystaj z ekskluzywnych efektów premium od liderów branży i zaawansowanych narzędzi edycyjnych, takich jak korekcja kolorów, maskowanie wideo i napisy 3D, aby uzyskać wyjątkowe transformacje. Najnowsze funkcje audio, konwersja mowy na tekst i technologia rozpoznawania twarzy oszczędzają czas i pomagają szybciej edytować filmy i nadawać napisy. Dzięki pełnej gamie zaawansowanych funkcji możesz tworzyć filmy, które nie tylko zachwycają, ale i inspirują. Ożyw swoją kreatywność i twórz wyjątkowe filmy, które zachwycą twoich widzów.

VideoStudio: dowiedz się więcej o możliwościach

Odkryj moc VideoStudio - łatwego do nauczenia się programu do edycji wideo z potężnymi narzędziami i wspaniałymi efektami. Importuj własne klipy lub przechwytuj ekran i nagrywaj wideo z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi. Wyjdź poza podstawowe edycje i eksperymentuj z konfigurowalnymi filtrami, przejściami i wysokiej jakości efektami, które przeniosą Twoje filmy na wyższy poziom. Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, przesyłaj bezpośrednio na YouTube lub nagrywaj na płyty z niestandardowym menu. Odkryj, jak łatwo jest tworzyć wspaniałe filmy i uwolnij swoją kreatywność dzięki VideoStudio.

Twórz wspaniałe filmy dzięki naszemu łatwemu w użyciu oprogramowaniu do edycji wideo

VideoStudio oferuje wyjątkowe połączenie łatwego w obsłudze interfejsu, przyjaznych dla początkujących narzędzi i poręcznych samouczków, dzięki którym możesz tworzyć wspaniałe filmy. Ale to nie wszystko - dodaliśmy do naszego programu przełomowe funkcje kreatywne, które sprawiają, że edycja wideo jest jeszcze przyjemniejsza. Użyj naszych narzędzi, aby ożywić swoją artystyczną wizję i tworzyć wspaniałe filmy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą, VideoStudio daje ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wyzwolić swoją kreatywność i tworzyć wspaniałe filmy.

Co nowego w VideoStudio 2023

Kreatywne nadawanie tytułów i animacja w VideoStudio

VideoStudio oferuje szeroki zakres funkcji do edycji napisów i tworzenia wspaniałych animacji. Dzięki nowym opcjom In/Middle/Out możesz przypisać różne efekty tytułoweCorel_Video_Studiodo różnych faz animacji tytułowej, czyniąc swoje tytuły jeszcze bardziej interesującymi. Dzięki możliwości łączenia i edycji tytułów możesz ustawić różne ruchy dla poszczególnych elementów tytułu i szybko sprawdzić je w podglądzie. Wykorzystaj także nowe efekty tytułów, takie jak paralaksa, w której elementy tekstu i znaki są przeciągane z prędkością, czy też tytuły kinetyczne, w których tekst jest przesuwany z różną prędkością, aby stworzyć wiele różnych animacji tytułów. Odkryj nieskończone możliwości kreatywnego tworzenia tytułów w VideoStudio.

Doskonała ścieżka dźwiękowa do Twojego filmu dzięki VideoStudio

VideoStudio oferuje szeroki zakres opcji poprawy dźwięku. Ręcznie lub automatycznie ustawiaj wskazówki dźwiękowe na klipie muzycznym i dopasowuj oś czasu swojego filmu do tych wskazówek, aby dostosować czas trwania każdego klipu i dopasować swoje filmy do rytmu muzyki. Wybierz odpowiednią ścieżkę dźwiękową do swojego filmu z ponad 500 nowych utworów w bibliotece muzycznej Scorefitter i ciesz się profesjonalnym dźwiękiem. Dzięki VideoStudio tworzenie optymalnych ścieżek dźwiękowych do filmów nigdy nie było łatwiejsze.

Obsługiwane są nowe formaty: Dekodowanie/kodowanie AOMedia Video 1 (AV1)

Dzięki VideoStudio 2023 Ultimate możesz teraz dekodować i kodować AV1 między różnymi układami, w tym Intel, AMD i nVidia. Obsługiwana jest także akceleracja sprzętowa AV1:

 •     Intel 11th Generation: przyspieszenie dekodowania
 •     Intel Arc: przyspieszenie kodowania i dekodowania

Ponadto VideoStudio zostało zoptymalizowane do obsługi wideo 8K, aby dostosować się do rosnącej liczby urządzeń obsługujących nagrywanie w 8K. Możesz teraz importować i edytować filmy 8K

Dlaczego warto wybrać VideoStudio?

Edycja wideo może być tak samo satysfakcjonująca jak filmowanie! VideoStudio jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i nadaje się dla wszystkich poziomów umiejętności. Ponadto oferuje wiele przydatnych zasobów edukacyjnych.
Jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także zabawny! Dzięki wbudowanym szablonom można szybko naśladować popularne style wideo, a dzięki modnym naklejkom AR i efektom twarzy można dodać do swoich filmów humorystyczny akcent. Możesz też tworzyć animowane GIF-y za pomocą kreatora GIF-ów.

VideoStudio wspiera twoją kreatywność i zachęca do eksperymentowania. Wysokiej jakości filtry i korekcja kolorów oferują nieskończone możliwości artystycznego projektowania, a dzięki tworzeniu masek możesz wpływać na nastrój swoich filmów. Daj się ponieść wyobraźni!

Wymagania systemowe

 •     System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows 8, tylko 64-bitowy
 •     Procesor: Core i3 lub AMD serii A4 dla standardowych filmów. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
 •     RAM: 4 GB lub więcej; do filmów HD i UHD zalecane jest co najmniej 8 GB
 •     Karta graficzna: minimalna rozdzielczość ekranu: 1366 x 768; zalecane co najmniej 512 MB VRAM dla akceleracji sprzętowej
 •     Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 •     Miejsce na dysku twardym: co najmniej 10 GB dla pełnej instalacji
 •     Do instalacji, rejestracji i aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie internetowe.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio 2023 Ultimate"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany