Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Oprogramowanie graficzne, które po prostu pozwoli Ci szybciej dotrzeć do celu. Twórz potężne rzeczy zamiast tworzyć pętle korekcyjne Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite 2021 stanowi doskonałą podstawę dla wszelkiego rodzaju zadań...
2914,55 zł * 3492,89 zł *
CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla Windows oprogramowanie do projektowania graficznego... więcej

Informacje o produkcie "CorelDRAW Graphics Suite 2019, Windows, Pobierz"

CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla Windows

oprogramowanie do projektowania graficznego

 • Nowe efekty nieniszczące dla obiektów bitmapowych i wektorowych
 • Większa kontrola nad obiektami, warstwami i stronami
 • Ulepszony obieg dokumentów w pikselach dla dokumentów pikselowo dokładnych
 • Nowy w apartamencie! Praca na drodze z CorelDRAW.app

Po prostu zrób to inaczej

W tym wyjątkowym oprogramowaniu do projektowania graficznego znajdziesz wszystkie profesjonalne narzędzia do ilustracji wektorowej, układu, edycji obrazu i projektowania, których potrzebujesz, aby pracować szybciej, wydajniej i w większej liczbie miejsc.

 • Grafika i ilustracje
 • Edycja obrazów
 • Układ strony
 • zarządzanie czcionką

Dlaczego CorelDRAW?

1. zawsze być pod kontrolą
Masz kontrolę nad całym procesem projektowania i możesz wybrać sposób, w jaki chcesz kupić produkt. Korzystaj z wysokiej jakości funkcji zaprojektowanych specjalnie dla wybranej platformy - Windows lub Mac - i pracuj z CorelDRAW.app w podróży.

2. być kreatywnym
Niezależnie od tego, czy chodzi o oznakowanie, logo, grafikę internetową czy projekty graficzne: Skorzystaj z niespotykanych dotąd opcji personalizacji i funkcji, które pozwolą Ci dostosować się do Twojego unikalnego stylu projektowania.

3.pracować wydajnie
Ten wszechstronny pakiet kreatywnych aplikacji łączy w sobie intuicyjne narzędzia z wyjątkową szybkością, mocą i wydajnością, pozwalając Ci maksymalnie wykorzystać Twój czas.

Co jest wliczone?

Użyj wszechstronnego zestawu wszechstronnych profesjonalnych narzędzi graficznych, aby wyrazić swoje unikalne pomysły.

Innowacyjny i wydajny
Osiągnij niezrównaną wydajność dzięki nowym, wydajnym funkcjom tego wszechstronnego programu do projektowania graficznego. Ciesz się płynnym przepływem pracy dzięki obsłudze standardu przemysłowego PDF/X-4 i korzystaj z ulepszonych funkcji przeglądania zawartości. Ponadto, możesz teraz uzyskać dostęp do swojej pracy w dowolnym miejscu za pośrednictwem aplikacji CorelDRAW.app.

Kreatywny i konfigurowalny
Twórz oryginalne ilustracje, znaki i logo do druku i w sieci. Zaprojektuj swój własny sposób za pomocą profesjonalnych narzędzi do tworzenia stylów dokumentów, układu stron i grafiki wektorowej. Skorzystaj również z nowych funkcji nieniszczących, aby zastosować efekty do obiektów wektorowych i bitmapowych. Dostosuj interfejs użytkownika, narzędzia, szablony i wiele więcej do swoich indywidualnych wymagań.

Łatwy do nauki i użytkowania
Ten zbiór potężnych aplikacji zawiera wiele intuicyjnych narzędzi, samouczków, wskazówek, sztuczek, materiałów do nauki i plików do odkryć, które pomogą Ci szybko, łatwo i skutecznie rozpocząć pracę. Użyj jednego z wielu nowych szablonów do szybkiego tworzenia broszur, plakatów, zdjęć w mediach społecznościowych i innych, bez konieczności każdorazowego rozpoczynania od zera.

Co odróżnia CorelDRAW Graphics Suite od konkurencji?

Elastyczne opcje zakupu, niska cena
Możesz wybrać pomiędzy zakupem oprogramowania a subskrypcją. Ponadto, abonament na CorelDRAW® Graphics Suite jest tańszy dla firm i konsumentów niż abonament na konkurencyjny produkt o podobnych funkcjach.

30 Rokudoświadczenia z systemem operacyjnym Windows
CorelDRAW Graphics Suite jest przeznaczony dla systemu Windows. Korzystaj z zaawansowanych funkcji pióra i dotyku, wsparcia dla Microsoft Surface Dial, systemu zarządzania kolorami Windows i wielu innych.

Zintegrowane aplikacje
CorelDRAW zapewnia możliwość projektowania graficznego i układania w jednej aplikacji. PHOTO-PAINT zapewnia narzędzia do przetwarzania obrazów zintegrowane z przepływem pracy.

Innowacje w 2019 r.

Większa precyzja i kontrola

ZATWIERDZONE! Okno dokowania "Objects
Zarządzanie elementami projektu, poziomami i stronami zostało całkowicie przeprojektowane. Nowe okno dokujące "Obiekty" daje bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu i szybki dostęp do jego komponentów.

ZATWIERDZONE! Przepływ pracy w pikselach
Upewnij się, że wszystkie grafiki przeznaczone do Internetu są dokładne w pikselach. Wyrównaj siatkę pikseli do krawędzi strony, tak aby eksportowana grafika miała wyraźne krawędzie. Nowy przycisk wyrównywania pikseli siatki ułatwia tworzenie idealnych kształtów.

Więcej swobody dla twórczych eksperymentów

NOWOŚĆ! Skutki nieniszczące
Możesz zastosować efekty bitmapy zarówno na wektorach jak i na bitmapach, modyfikować efekty i eksperymentować jak chcesz, bez zmiany obrazu źródłowego lub obiektu. Nowa karta Efekty w oknie dokującym Właściwości służy jako centralne miejsce do nieniszczącej edycji.

NOWOŚĆ! Szablony
Korzystaj z nowego przepływu pracy przy użyciu polecenia "Nowy z szablonu" oraz wielu zaktualizowanych szablonów, które można pobrać za darmo za pomocą opcji "Więcej narzędzi" na ekranie powitalnym.

Więcej ulepszeń wymaganych przez użytkowników

ZATWIERDZONE! Standardy PDF/X
CorelDRAW Graphics Suite 2019 oferuje szerszy zakres opcji eksportu PDF/X zgodnych z ISO. Nowa obsługa plików PDF/X-4 zapewnia łatwe generowanie plików kompatybilnych z szeroką gamą urządzeń.

ZATWIERDZONE! Interfejs użytkownika
Nowy interfejs użytkownika jest teraz jeszcze łatwiejszy w nawigacji. Znajdź i zamień elementy projektu skuteczniej i skorzystaj z ulepszonej funkcji łączenia poczty i przeprojektowanego okna dialogowego opcji.

ZATWIERDZONE! Wydajność i stabilność
Dzięki CorelDRAW Graphics Suite możesz pracować szybko i wydajnie. Skorzystaj z ulepszeń wydajności, w tym edycji tekstu, czasu rozpoczęcia, czasu ładowania dokumentów i renderingu grafiki.

Kreatywna praca poza biurkiem

Z CorelDRAW.app, możesz zamienić wielkie pomysły w rzeczywistość natychmiast, gdziekolwiek jesteś. Ta potężna aplikacja internetowa, najnowszy dodatek do CorelDRAW Graphics Suite 2019, pozwala na dostęp do pracy w dowolnym miejscu i czasie. Po prostu zaloguj się do CorelDRAW.app i możesz przedstawić klientowi koncepcję na Urządzenie2w1 lub mobilnym, albo pracować nad swoimi projektami nawet wtedy, gdy nie ma Cię przy komputerze.

Projektowanie na drodze
Uzyskaj również dostęp do plików CorelDRAW i twórz nowe motywy, gdy jesteś z dala od swojego komputera.

Zapisz w chmurze
Przechowuj swoją pracę w chmurze, aby mieć do niej dostęp w dowolnym momencie, w dowolnym systemie.

Bezwysiłkowy przywóz i wywóz
Korzystaj z obsługi importu i eksportu danych w formatach CDR, PDF, PNG, JPEG i SVG.
Aby zalogować się do coreldraw.app, odwiedź stronę coreldraw.app i użyj nazwy użytkownika i hasła, których użyłeś do rejestracji CorelDRAW Graphics Suite 2019.

Funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

CorelDRAW Graphics Suite dostarcza narzędzi pozwalających na oszczędność czasu, których inne programy graficzne albo nie oferują, albo wymagają użycia wtyczki. Oto przegląd funkcji, które są dostępne tylko w programie CorelDRAW.

Symetria
Twórz różne symetryczne projekty w czasie rzeczywistym: od prostych obiektów do efektów kalejdoskopowych. Zwiększ swoją produktywność, automatyzując ten skądinąd skomplikowany proces.

Pointillizer
Twórz wysokiej jakości mozaiki wektorowe z dowolnej liczby wybranych obiektów wektorowych lub bitmapowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ta cecha, oparta na stylu malowania pointylistycznego, świetnie nadaje się do reklamy pojazdów, dekoracji okien i wielu innych.

LiveSketch
Rysuj i projektuj bez zwłoki! LiveSketch™ to rewolucyjne narzędzie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję i naukę maszynową do konwersji odręcznych szkiców rysowanych na urządzeniach dotykowych na precyzyjne krzywe wektorowe.

Efekty cienia
Edycja upuszczania cieni bezpośrednio za pomocą myszy za pomocą narzędzia Cień z tyłu zamiast zmiany ich położenia w oknie dialogowym. Unikalne narzędzie Block Shadows dodaje stałe cienie wektorowe do obiektów i elementów tekstowych, znacznie zmniejszając liczbę linii i węzłów w cieniach - bardzo przydatne dla każdego, kto pracuje z frezami i ploterami.

Kreatywne narzędzia dla kreatywnych ludzi

Ilustracja wektorowa

Użyj potężnych narzędzi do ilustracji wektorowej CorelDRAW, aby przekształcić proste linie i kształty w złożone dzieła sztuki. Do tworzenia linii używaj wszechstronnych narzędzi do kształtowania i rysowania. Edytuj swoją grafikę wektorową za pomocą kreatywnych efektów. Użyj narzędzi do tworzenia efektów takich jak "Kontur", "Koperta", "Wygaszanie" lub "Wypełnienie siatką".

Układ strony
Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do tworzenia układów broszur, dokumentów wielostronicowych i innych. Zaoszczędź miejsce na tekst i grafikę lub użyj narzędzia tekstowego typu placeholder, aby tymczasowo skonfigurować stronę i zobaczyć, jak będzie wyglądał tekst.

Edycja obrazów
Retuszuj i wzbogacaj swoje zdjęcia za pomocą zaawansowanych, opartych na warstwach narzędzi do edycji obrazu, oferowanych przez PHOTO-PAINT. Dostosuj kolor i ton, usuń drobne błędy, popraw perspektywę i wiele więcej. Użyj AfterShot Pro HDR, aby stworzyć oszałamiające zdjęcia HDR z obrazów RAW.

Typografia
Użyj kompletnego zestawu narzędzi typograficznych, aby ułożyć typy. Dodawaj efekty, takie jak blokowanie cieni i konturów, wyrównywanie tekstu z liniami lub sprawianie, że będzie on płynął wokół obiektów. Skorzystaj z cech typograficznych OpenType, takich jak ligatury, ornamenty, małe czapeczki i litery ozdobne.

Kolor, wypełnienia i folie
Łatwo stosować kolor do wypełnień i konturów za pomocą łatek kolorystycznych lub tworzyć kolory za pomocą harmonii kolorów. Zmień przezroczystość obiektu lub wypełnij obiekty wzorami, gradientami, wypełnieniami siatki i innymi.

Style i grupy stylów
Okno informacji o stylach obiektów upraszcza zarządzanie stylami i grupami stylów w celu jednolitego formatowania wielu obiektów, tworzenia wersji iteracyjnych lub szybkiego i spójnego formatowania całych dokumentów.

Druk i projekty stron internetowych

Narzędzia dla Grafiki Sieciowej
Twórz wciągające treści internetowe za pomocą zbioru narzędzi graficznych i ustawień wstępnych. Dzięki funkcji publikowania w WordPressie możesz przesyłać różne formaty obrazów bezpośrednio na swoją stronę WordPressa.

Profesjonalne wydruki
Dzięki systemowi CorelDRAW można łatwo przygotować dokumenty do druku. Dzięki rozbudowanemu modułowi zarządzania kolorem, możesz zapewnić spójność kolorów na wszystkich nośnikach i mieć pewność, że kolory są prawidłowe przed drukowaniem.

Kompatybilność plików
Kompatybilność z ponad 100 formatami plików graficznych, wydawniczych i graficznych ułatwia pracę z każdym rodzajem zasobów projektu. Publikuj swoje prace w różnych formatach plików, w tym AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF i wielu innych.

Bezpłatna, wysokiej jakości zawartość

W celu stworzenia najnowocześniejszych projektów, to rozwiązanie graficzne obejmuje ponad 7000 bezpłatnych szablonów klipartów i filmów samochodowych, 1000 obrazów cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek TrueType lub OpenType, 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów oraz ponad 600 gradientów, wypełnień wektorowych i bitmapowych.

Niezrównana kontrola nad obiektami
Podręczne okno dokowania obiektów pozwala kontrolować każdy element w dokumencie. Można go używać do ukrywania, zmiany nazwy i wyszukiwania obiektów oraz do zmiany ich kolejności układania. Użyj okna Dokowanie właściwości obiektu do zarządzania formatowaniem, wypełnianiem i innymi właściwościami obiektów.

zarządzanie czcionką
Organizuj i zarządzaj swoimi czcionkami za pomocą intuicyjnych funkcji programu Corel Font Manager i używaj ulubionych czcionek bez ich instalowania. Użyj funkcji sieciowej pamięci masowej, aby przyspieszyć pracę z czcionkami.

Regulacja obszaru
roboczego

Dopasuj

obszar roboczy do swojego przebiegu pracy.Importuj obszary robocze CorelDRAW i PHOTO-PAINT utworzone w poprzednich wersjach lub korzystaj z predefiniowanych obszarów roboczych, które w przejrzysty i dostępny sposób organizują narzędzia branżowe.


Prosta wektoryzacja bitmap
Oszczędzaj cenny czas podczas konwersji obrazów bitmap do grafiki wektorowej. Zintegrowany PowerTRACE™ konwertuje nawet wymagające obrazy bitmapowe na wysokiej jakości obiekty wektorowe.
Edycja
nieniszcząca
Edytuj mapy bitowe i wektory z pewnością, że oryginalny obraz lub obiekt nie

zostanie nadpisany.

Skorzystaj z wielu funkcji nieniszczących, takich jak narzędzie Cień bloku, tryb rysowania symetrii, narzędzie Efekt, Dodaj efekt perspektywiczny i inne nowe nieniszczące efekty.


Opracowany od podstaw dla systemu Windows

Długopis
Oprócz tabletów i urządzeń firmy Wacom, w celu umożliwienia szybkiej i wydajnej pracy, obsługiwane są również tablety z systemem Windows "Real-Time Stylus" kompatybilne z piórem, takie jak Microsoft Surface.

Funkcje dotykowe
Dokonywanie

regulacji szybko za pomocą palca lub rysika

.

Obszar roboczy Dotknij maksymalizuje rozmiar okna rysowania, wyświetlając tylko najczęściej używane narzędzia i polecenia. Można również przesuwać i powiększać za pomocą jednego gestu.
Wybieranie numerów

Korzystaj

z obsługi urządzeń do wprowadzania numerów, takich jak Microsoft Surface Dial. CorelDRAW oferuje alternatywny i intuicyjny sposób pracy: praca wyłącznie z ekranem dotykowym i wybieraniem numerów. Odłóż klawiaturę na bok i wypróbuj kontekstowy interfejs użytkownika na ekranie.

I to nie wszystko...

CorelDRAW Graphics Suite zawiera tak wiele potężnych funkcji projektowania graficznego, że nie sposób wymienić ich wszystkich!

Wymagania systemowe:

 • Windows 10*, 8.1 lub Windows 7, w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, z najnowszymi aktualizacjami i pakietami Service Pack
 • Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 2,5 GB miejsca na dysku twardym
 • Ekran multitouch, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 lub wyższy
 • Microsoft .NET Framework 4.7
 • Aby zainstalować i uwierzytelnić CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskać dostęp do niektórych komponentów oprogramowania, funkcji i treści online, konieczne jest połączenie z Internetem.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelDRAW Graphics Suite 2019, Windows, Pobierz"
3 lis 2020

Für den Preis echt super!

Bestellung und Lieferung hat super funktioniert

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany