Infolinia 0800 702813
 

CorelDRAW Graphics Suite 2020 Special Edition

922,77 zł * 1165,67 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821592
 • ESDCDGSSE2DEOEM
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dostępne tylko w języku niemieckim! Zawiera VBA ! Microsoft Visual Basic for... więcej

Informacje o produkcie "CorelDRAW Graphics Suite 2020 Special Edition"

Dostępne tylko w języku niemieckim!

Zawiera VBA !
Microsoft Visual Basic for Applications
Automatyzuj przepływy pracy i zadania projektowe.

Zawiera Microsoft Visual Studio Tools for Applications!
Microsoft Visual Studio Tools for Applications umożliwia dostosowanie pakietu CorelDRAW Graphics Suite przy użyciu
Visual Basic .Net i Visual C# oraz integrację z Visual Studio Professional (lub nowszym) w celu tworzenia makr
przy użyciu .Net Framework.

 

Projektuj, edytuj zdjęcia i twórz układy stron bez wysiłku  dzięki pakietowi CorelDRAW® Graphics Suite SE - niedrogiemu rozwiązaniu do projektowania graficznego, przeznaczonemu zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych projektantów. Materiały szkoleniowe i przykładowe projekty ułatwiają rozpoczęcie pracy , a zestaw narzędzi do ilustracji, układu strony i edycji obrazów umożliwia tworzenie niepowtarzalnych projektów. Obsługa najnowszych aktualizacji systemu Windows 10, urządzeń i technologii gwarantuje, że pakiet CorelDRAW Graphics Suite SE zapewni Ci wyniki , z których będziesz mógł być dumny


Zastosowanie / Treść:

- Ilustracje wektorowe i układy stron
- Edycja obrazów
- Program do robienia zrzutów ekranu
- Edytor zdjęć RAW
- Plugin do powiększania zdjęć cyfrowych
- Program do animacji zdjęć
- 1000 klipartów do projektów
- 100 wysokiej jakości zdjęć
- 175 profesjonalnych czcionek
- 60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów projektów

 

Główne zastosowania

  - CorelDRAW® SE - ilustracja wektorowa i układ strony

  - PHOTO-PAINT™ SE - Edycja obrazów

  - PowerTRACE™ - wektoryzacja bitmap (zintegrowana z aplikacją CorelDRAW SE)

  - CAPTURE™ - Program do wykonywania zrzutów ekranu

  - CONNECT™ - program do wyszukiwania zawartości (zintegrowany z aplikacją CorelDRAW SE)

 

Aplikacje bonusowe (w zestawie!)

  - AfterShot™ - edytor zdjęć RAW

  - BenVista PhotoZoom Pro 4 - plugin do powiększania zdjęć cyfrowych

  - PhotoMirage™ Express - program do animacji zdjęć

 

Treść

  - Profesjonalne kliparty - Pobudź swoją kreatywność dzięki 1 000 klipartów do projektów i projektów.

  - Wysokiej jakości zdjęcia - 100 wysokiej jakości zdjęć do wykorzystania w każdym z Twoich projektów.

  - Czcionki specjalne - Wybierz z kolekcji 175 profesjonalnych czcionek.

  - Szablony projektowe - Rozpocznij natychmiast dzięki ponad 60 profesjonalnie zaprojektowanym szablonom projektowym.

 

Główne powody, dla których warto wybrać CorelDRAW Graphics Suite SE

  1. Kompleksowy 

Profesjonalne aplikacje i narzędzia pakietu CorelDRAW® Graphics Suite SE umożliwiają osiągnięcie doskonałości twórczej. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie grafiki, początkującym czy entuzjastą projektowania, ten pakiet oferuje wyjątkowe doświadczenie w projektowaniu grafiki, układu, ilustracji, wektoryzacji, edycji obrazów, projektów do druku, sztuki, typografii i wielu innych. Dzięki wydajnym aplikacjom, takim jak CorelDRAW SE i Corel PHOTO-PAINT™ SE, a także dodatkowemu programowi Corel® AfterShot™ 3 do łatwej korekcji i ulepszania obrazów, zawiera on wszystko, czego potrzebujesz, aby niezawodnie wcielać w życie swoje pomysły i osiągać oszałamiające rezultaty. 

 

  2. Kreatywny

Podążaj za swoją pasją: odkryj wszechstronne funkcje, które pozwolą Ci wyrazić swój niepowtarzalny styl i zachwycić odbiorców. Dzięki unikalnym efektom edycji wektorów i obrazów oraz elastycznym funkcjom układu strony, będziesz mieć wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby uwolnić swój twórczy potencjał. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite SE zapewnia prawdziwą swobodę twórczą, dzięki której możesz wcielić swoje pomysły w życie.

 

  3. Produktywne

Pracuj wydajniej dzięki konfigurowalnym, oszczędzającym czas skrótom, intuicyjnemu interfejsowi i automatycznym funkcjom, które upraszczają żmudne zadania. Wiodąca w branży zgodność z formatami plików, zwiększona moc obliczeniowa i zaawansowane zarządzanie kolorami zapewniają niezrównaną produktywność. Odkryj nowe, cenne funkcje, takie jak automatyczna funkcja interaktywnego obracania przekrzywionych obrazów i automatyczna korekta perspektywy, która pozwala dostosować perspektywę zdjęć. W tym pakiecie znajdziesz wszystkie funkcje, których potrzebujesz do projektowania logo, broszur, grafik internetowych, znaków lub czegoś zupełnie nowego!

 

  4. Przyjazny dla użytkownika 

Skorzystaj z wyjątkowego interfejsu użytkownika, w którym szybko się odnajdziesz, a który dzięki niezrównanym opcjom dostosowywania można bez wysiłku dopasować do swojego przepływu pracy. Przeprojektowany ekran powitalny pozwala szybko wybierać spośród różnych obszarów roboczych, poznawać nowe funkcje i uzyskiwać dostęp do materiałów edukacyjnych online oraz elementów projektu, czcionek, aplikacji i wtyczek. Zainspiruj się imponującą galerią grafik stworzonych w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite. Mamy wysokiej jakości obrazy i zdjęcia, wszechstronne szablony i ramki, szkolenia wideo, samouczki i wiele więcej na każdym etapie Twojej twórczej podróży.

 

Najważniejsze nowe funkcje w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2020

  - NOWOŚĆ! Obramowanie i oczko

Nowe okno dialogowe Obramowanie i oczko w programie CorelDRAW umożliwia dodawanie znaczników obramowania i oczek w celu przygotowania banerów do drukowania. Banery mogą być tworzone na podstawie aktywnej strony lub obiektów zaznaczonych na stronie.

  - NOWOŚĆ! Wyrównaj obiekty do efektu ścieżki 

W programie CorelDRAW można wyrównywać obiekty dowolnego typu i dowolnej liczby do ścieżki. Inteligentne ustawienia odstępów i obrotu pomagają dostosować rozmieszczenie obiektów wzdłuż ścieżki.

  - NOWOŚĆ! Przygotowanie obrazów do druku na płótnie

Nowy doker "Prepare and Stretch" w programie Corel PHOTO-PAINT umożliwia przygotowanie zdjęć i obrazów do druku na płótnie w trzech prostych krokach. Możesz stworzyć idealną fototapetę poprzez zmianę rozmiaru, dopracowanie i rozciągnięcie obrazu.

  - NOWOŚĆ! Efekt Pointillizer 

Efekt Pointillizer pozwala na stworzenie wysokiej jakości mozaiki wektorowej z dowolnej liczby wybranych obiektów wektorowych lub bitmapowych za pomocą kilku kliknięć myszką. Narzędzie to jest inspirowane techniką pointylizmu, gdzie wiele punktów jest łączonych w jeden obraz. Ze względu na sposób, w jaki pozwala światło i kolory tła do siatki z projektu, jest idealny do tworzenia winylowych oklein dla pojazdów, dekoracji okien i więcej. Ponieważ ilość, wielkość i kształt płytek można dowolnie ustawiać, otwiera to przed Państwem nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ponadto, narzędzie oferuje szereg innych opcji, z którymi można eksperymentować, aby stworzyć oszałamiające projekty. Podczas gdy inne rozwiązania mogą tworzyć obrazy rastrowe w stylu pointylizmu, tylko CorelDRAW może wytworzyć ten efekt jako grafikę wektorową.

  - NOWOŚĆ! Efekt PhotoCocktail 

Niezależnie od tego, czy tworzysz materiały promocyjne, pamiątkę rodzinną czy dzieło sztuki, efekt PhotoCocktail umożliwia niezwykle szybkie tworzenie zachwycających kolaży fotograficznych. Wybierasz zdjęcie lub obiekt wektorowy jako podstawę mozaiki. Następnie wybierz bibliotekę obrazów bitmapowych, które chcesz wykorzystać jako płytki mozaikowe. PhotoCocktail wykona resztę pracy. Masz pełną kontrolę nad tym, jak elementy są połączone, jak kolaż jest wyjściowy i rozdzielczość końcowego wyniku.

  - NOWOŚĆ! Timer projektu 

CorelDRAW ma nowe narzędzie zaprojektowane, aby pomóc profesjonalnym grafikom utrzymać się na szczycie swojej pracy, prawidłowo rozliczać się z klientami i śledzić, jak pracują. Project Timer zapewnia dokładny i dyskretny sposób mierzenia czasu spędzonego nad projektem. Timer projektu pojawia się jako dyskretny pasek narzędzi nad oknem rysunkowym i jest w pełni konfigurowalny do indywidualnego przebiegu pracy. Zapewnia kilka sposobów monitorowania i rejestrowania zadań i szczegółów projektu. Zarejestrowane informacje są zapisywane wraz z dokumentem i mogą być eksportowane do formatów plików, które można otworzyć w arkuszach kalkulacyjnych w celu utworzenia timesheets.

 

Wymagania systemowe

  - Windows 10*, 8.1 lub Windows 7, w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack

  - Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Athlon 64

  - 2 GB RAM

  - 2,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  - Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet

  - Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)

  - Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy

  - Microsoft .NET Framework 4.7.2

  - połączenie z Internetem wymagane do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite SE oraz do uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji online i zawartości

*Pakiet CorelDRAW Graphics Suite SE obsługuje system Windows 10, wersja 1809 i późniejsze wersje wydane w cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite SE.

 Niedrogie wersje specjalne Corela nie mają natywnej obsługi 64-bitów, ale będzie działać na systemach 64-bitowych.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelDRAW Graphics Suite 2020 Special Edition"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany