Infolinia 0800 702813
 
CorelDRAW Home & Student Suite 2019

CorelDRAW Home & Student Suite 2019

760,50 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820788
 • ESDCDHS2019DEEU
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
CorelDRAW Home & Student Suite 2019   Imponujące nowe funkcje:... więcej

Informacje o produkcie "CorelDRAW Home & Student Suite 2019"

CorelDRAW Home & Student Suite 2019

 

Imponujące nowe funkcje:

Zoptymalizowany! Kontrola obiektu
Nowe okno dokujące "Obiekty" daje bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu i szybki dostęp do jego komponentów.
i dlatego może pracować szybciej i wydajniej.

Nowy! Nowoczesne szablony
Nowe kreatywne szablony oraz szybki i łatwy w nawigacji interfejs użytkownika ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Zoptymalizowany! Interfejs użytkownika, wydajność i stabilność
Ulepszenia interfejsu użytkownika, takie jak nowe okna dialogowe i aktualizacje, upraszczają nawigację i zapewniają większą spójność
i zwiększyć produktywność.

Funkcje:

Kreatywne narzędzia dla kreatywnych ludzi

Ilustracja wektorowa
Przekształcaj linie bazowe i kształty w złożoną grafikę. Używaj uniwersalnych narzędzi do kształtowania i rysowania, aby tworzyć krzywe i linie. Edytuj swoją grafikę wektorową za pomocą kreatywnych efektów. Użyj narzędzi do tworzenia efektów takich jak "Kontur", "Koperta", "Wygaszanie" lub "Wypełnienie siatką".

Układ strony
Tworzenie układów broszur, dokumentów wielostronicowych i wielu innych. Używaj linijki, siatki i prowadnice do dokładnego umieszczania i układania przedmiotów na stronie dla pełnej kreatywności.

Edycja obrazów
Retuszuj i wzbogacaj swoje zdjęcia za pomocą potężnych narzędzi do edycji obrazów Corel PHOTO-PAINT opartych na warstwach. Zastosuj efekty specjalne, takie jak narzędzie "Napraw klon" i narzędzie "Korekta perspektywiczna".

Typografia
Użyj różnych narzędzi typograficznych, aby idealnie ułożyć znaki. Dodawaj cienie i inne efekty do elementów tekstowych i wykorzystaj cechy typografii OpenType, takie jak ligatury, ornamenty, małe cienie i litery dekoracyjne.

Kolor, wypełnienia i folie
Łatwo stosować kolor do wypełnień i konturów za pomocą kolorowych łatek. Zmień przezroczystość obiektu lub wypełnij obiekty wzorami, gradientami, wypełnieniami siatki i innymi.

Bezpłatna, wysokiej jakości zawartość
Skorzystaj z 1000 wysokiej jakości zdjęć klipartowych i cyfrowych, 100 zdjęć royalty-free w wysokiej rozdzielczości, 175 czcionek, 20 ramek na zdjęcia, 900 wypełnień i 60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów do certyfikatów, reklam, wizytówek, papierów firmowych, ulotek, plakatów i wielu innych.

Bądź efektywny

Niezrównana kontrola nad obiektami
Podręczne okno dokowania obiektów pozwala kontrolować każdy element w dokumencie. Można go używać do ukrywania, zmiany nazwy i wyszukiwania obiektów oraz do zmiany ich kolejności układania. Użyj okna Dokowanie właściwości obiektu do zarządzania formatowaniem, wypełnianiem i innymi właściwościami obiektów.

W pełni konfigurowalny interfejs użytkownika
Wszystkie funkcje i narzędzia są tam, gdzie ich potrzebujesz. Możesz wybrać pomiędzy "Lite" a standardowym obszarem roboczym i szybko dostosować paletę narzędzi i paski właściwości do swoich potrzeb za pomocą funkcji dostosowywania.

Narzędzia dla Grafiki Sieciowej
Twórz wciągające treści internetowe za pomocą zbioru narzędzi graficznych i ustawień wstępnych. Dzięki funkcji eksportu do WordPressa możesz przesyłać różne formaty obrazów bezpośrednio na swoją stronę WordPressa.

Prosta wektoryzacja bitmap
Oszczędzaj cenny czas podczas konwersji obrazów bitmap do grafiki wektorowej. Zintegrowany Corel® PowerTRACE™ zapewnia doskonałe wyniki wektoryzacji. Nawet wymagające obrazy bitmapowe mogą być konwertowane na wysokiej jakości obiekty wektorowe.

Kompatybilność plików
Wsparcie dla systemów Windows 10, 8.1 i 7 zapewnia wymaganą wydajność i stabilność. Kompatybilność z wieloma popularnymi formatami plików - w tym AI, PSD, JPG, PNG, SVG, EPS, TIFF, PPT - gwarantuje, że możesz łatwo importować, eksportować i udostępniać wszystkie swoje projekty.

Opracowany od podstaw dla systemu Windows

Długopis
Oprócz tabletów i urządzeń firmy Wacom, w celu umożliwienia szybkiej i wydajnej pracy, obsługiwane są również tablety z systemem Windows "Real-Time Stylus" kompatybilne z piórem, takie jak Microsoft Surface.

 
Funkcje dotykowe
Szybko wykonaj regulacje za pomocą palca lub rysika. Obszar roboczy Dotknij maksymalizuje rozmiar okna rysunku, wyświetlając tylko najczęściej używane narzędzia i polecenia. Można również przesuwać i powiększać za pomocą jednego gestu.

 
Dial
Skorzystaj z obsługi urządzeń do wprowadzania danych za pomocą pokrętła, takich jak Microsoft Surface Dial. CorelDRAW oferuje alternatywny i intuicyjny sposób pracy: praca wyłącznie z ekranem dotykowym i wybieraniem numerów. Odłóż klawiaturę na bok i wypróbuj kontekstowy interfejs użytkownika na ekranie.

 
 
 
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelDRAW Home & Student Suite 2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany