Infolinia 0800 702813
 
Cyberlink Screen Recorder 4

Cyberlink Screen Recorder 4

149,51 zł * 226,83 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820972
 • P26136-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Rejestrator ekranowy 4 Przesyłanie strumieniowe gier, nagrywanie na ekran i edycja wideo... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink Screen Recorder 4"

Rejestrator ekranowy 4

Przesyłanie strumieniowe gier, nagrywanie na ekran i edycja wideo w łatwy sposób

 • nagrywanie, przesyłanie strumieniowe i edycja w najwyższej jakości
 • Multi-Streaming na Twitchu, Youtube, Facebooku i własnych serwerach 

Przesyłanie strumieniowe gier, nagrywanie na ekran i edycja wideo w łatwy sposób

CyberLink Screen Recorder 4 oferuje solidne przechwytywanie i strumieniowe przesyłanie wideo w jednej aplikacji. Odgrywanie ról nie jest już konieczne, a twórcy treści online muszą żonglować wieloma aplikacjami lub usługami w celu uzyskania wielostrumieniowego wideo lub edytować nagrania z pulpitu, aby opublikować je w serwisie YouTube lub Facebook. Screen Recorder łączy w sobie łatwe w obsłudze funkcje edycji PowerDirector - wybór edytora wideo - z czułą, wysokiej jakości technologią screen-castingu i przechwytywania, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do nagrywania lub strumieniowej rozgrywki. vlogowanie lub udostępnianie zawartości ekranu publiczności online.

 

 • Dla graczy i streamerów

  Nie przerywaj akcji w grze i twórz treści, które spodobają się Twoim fanom na Twitchu, YouTube lub Facebooku. Dołączaj komentarze z kamery internetowej do strumieni na żywo lub rysuj i edytuj swoją rozgrywkę, aby skupić się na najlepszych rzeczach.

 • Dla YouTuber & Vlogger

  Wiodące w branży narzędzie do edycji wideo z CyberLink Screen Recorder to coś więcej niż tylko oprogramowanie ekranowe. Nagrywaj i edytuj zawartość, aby zapewnić widzom szczegółowy, wysokiej jakości, informacyjny materiał wideo.

Online Live Steaming

Zacznij tworzyć treści, które spodobają się twoim zwolennikom na Twitchu, YouTube lub Facebooku.
Integracja komentarzy z kamer internetowych w strumieniach na żywo z dodatkowymi obiektami nakładającymi.

Strumienie na żywo na Twitchu, YouTube i Facebooku

Dzięki Screen Recorder możesz połączyć się bezpośrednio z wybraną przez siebie platformą i przesyłać strumieniowo wideo w jakości full HD. Transmisja strumieniowa gry na żywo na Twitchu, YouTube lub Facebooku to świetny sposób na dzielenie się swoją grą ze światem.

Korzystanie z niestandardowego serwera strumieniowego

Dzięki Screen Recorder możesz nie tylko przesyłać strumieniowo obraz na żywo do ulubionych platform, takich jak Twitch, Facebook i YouTube, ale także korzystać z własnych
serwerów strumieniowych, aby dotrzeć do swoich grup docelowych
.

NOWOŚĆ

Multi-streaming na Twitchu, YouTube, Facebooku i własnych serwerach

Za pomocą Screen Recorder można uzyskać dostęp do pięciu różnych usług. Oznacza to, że można jednocześnie korzystać z transmisji na żywo na Twitchu, YouTube i Facebooku oraz z maksymalnie dwóch dodatkowych niestandardowych serwerów. Łatwo jest dotrzeć do większej liczby odbiorców bez konieczności stosowania dodatkowych serwerów przekaźnikowych.

 • Zmniejszone obciążenie systemu

  Wiemy, że moc obliczeniowa procesora i procesora graficznego jest niezbędna do płynnej rozgrywki i strumieniowania. Podczas gdy inne rozwiązania do przechwytywania obrazu zużywają o wiele za dużo cennej mocy obliczeniowej, my zapewniamy, że Screen Recorder minimalizuje obciążenie CPU i GPU tak bardzo, jak to możliwe dla Twojej gry.

 • Integracja kamery internetowej w strumieniach na żywo

  Podziel się czymś więcej niż tylko swoją grą. Podziel się swoimi tajemnicami, reakcjami i komentarzami z publicznością, integrując kamerę internetową i mikrofon audio i wideo na nagraniach z gry.

 • Do pracy i biznesu

  Twórz interaktywne prezentacje z dzieleniem się ekranem poprzez strumienie na żywo. Nagrywaj wideokonferencje lub twórz bardziej efektywne materiały szkoleniowe, nagrywając swoje prezentacje i szybko edytując je za pomocą łatwych w użyciu narzędzi.

  • Łatwe nagrywanie i edycja

   Nagrywaj i edytuj zawartość, aby zapewnić widzom szczegółowe, wysokiej jakości i informacyjne filmy.

   Nagrywanie za pomocą klawisza Chroma

   Bądź kreatywny, dodając materiał filmowy z kamery internetowej do swoich nagrań ekranowych. Usuń tło z materiału filmowego z kamery internetowej za pomocą potężnego silnika Chroma Key i zamień je na swoją własną, fajną, kreatywną tapetę.

   Dodawanie obiektów nakładek do nagrań

   Nakładaj obiekty na pulpit i nagrania z kamery internetowej. Jest to prosty sposób na oznaczenie swoich filmów, promowanie sponsora lub dodanie unikalnego znaku wodnego do nagrań.

   Obsługa klawiszy funkcyjnych z możliwością dostosowania

   Możesz rozpocząć nagrywanie szybciej, natychmiast wyciszyć, wyłączyć wyciszenie, wstrzymać - bez konieczności dotykania myszy. Można również szybko wykonywać zrzuty ekranu, ustawiając klawisze skrótów do nagrywania i przesyłania strumieniowego.

  • Nagrywanie z komputera lub podłączonego urządzenia

   Niezależnie od tego, czy jesteś vloggerem, graczem czy ekspertem, Screen Recorder w krótkim czasie wyprodukuje wysokiej jakości, szczegółowe filmy. Nagrywaj cały ekran, tylko jedno okno lub określony obszar dla aplikacji. Jako gracz możesz nawet nagrywać rozgrywkę z komputera lub bezpośrednio z konsoli w ekskluzywnym trybie!

Łatwe w użyciu narzędzia do edycji

Nie trać czasu, próbując dowiedzieć się, jak chcesz edytować swoje nagrania. Screen Recorder posiada niezwykle prosty interfejs edycji, który pozwala na szybki import i edycję materiału filmowego, dodawanie tytułów i przejść oraz dodawanie dwóch unikalnych ścieżek dźwiękowych.

Podgląd kamery internetowej i mikrofonu w czasie rzeczywistym

Dzięki podglądowi z kamery internetowej w czasie rzeczywistym i mikrofonu możesz przyspieszyć swoje nagrania. Zobacz, jak będą wyglądać na podglądzie i szybko dostosuj rozdzielczość i ustawienia. Za pomocą funkcji Microphone Preview (Podgląd mikrofonu) można szybko regulować poziom głośności i podglądu dźwięku.

Przechwytywanie ekranu do pracy

Poszerz swoją publiczność o strumieniowe prezentacje dzięki udostępnianiu ekranu HD i zintegrowanym klipom wideo z kamery internetowej w serwisach YouTube i Facebook.

Nagrywaj i edytuj prezentacje

Umożliwić pracownikom przeglądanie prezentacji poprzez ich nagrywanie, edycję i publikowanie online. Idealne do wizualnego wyjaśnienia współpracownikom, tworzenia tutoriali lub tworzenia interaktywnych przewodników wizualnych dla swoich zespołów.

Transmisja na żywo bezpośrednio do publiczności

Jest to najprostszy sposób na prowadzenie interaktywnych prezentacji i nawiązanie kontaktu z klientami i pracownikami.

Wymagania systemowe

System operacyjny

 • Microsoft Windows 10, 8.1, 7 SP1 (zalecany Windows 10 64bit)

Procesor

 • Intel Core™ i-seria lub AMD Phenom® II i wyższe

Karta graficzna (GPU)

 • Nagrywanie z komputera stacjonarnego: 1GB VGA VRAM lub więcej
 • Nagrywanie gier: 3GB VGA VRAM lub więcej

Pamięć robocza

 • 2GB

Miejsce na dysku twardym

 • 600MB do instalacji

Karta dźwiękowa

 • Wymagana jest karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows

Połączenie internetowe

 • Połączenie internetowe wymagane do wstępnej aktywacji oprogramowania i aktywacji niektórych formatów plików

Rozdzielczość ekranu

 • 1024 x 768, kolor 16-bitowy

Języki

 • Angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Holenderski
 • Włoski
 • Hiszpański (Europa)
 • Chiński (uproszczony)
 • Chiński (tradycyjny)
 • Japończyk
 • Koreański
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink Screen Recorder 4"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles war ok!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

41,06 zł ocalony
Aiseesoft Screen Recorder Aiseesoft Screen Recorder
135,90 zł * 176,96 zł *
Ostatnio oglądany