Infolinia 0800 702813
 
ABBYY FineReader PDF for Mac Subscription

ABBYY FineReader PDF for Mac Subscription

272,65 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822199
 • FR15XM-FMYL-X
 • 1 Rok
 • CN | EN | FR | DE | IT | RU
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwersja plików PDF, obrazów dokumentów i skanów z niezrównaną dokładnością dzięki programowi... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY FineReader PDF for Mac Subscription"

Konwersja plików PDF, obrazów dokumentów i skanów z niezrównaną dokładnością dzięki programowi ABBYY Finereader PDF 16

Niezawodne funkcje dla cyfrowej przestrzeni roboczej
Wydajne
przetwarzanie plików PDF w cyfrowej przestrzeni roboczej. Wykonywanie wielu zadań związanych z dokumentami w jednej aplikacji . Zmniejszenie kosztów dzięki inwestycji w mniejszą liczbę oddzielnych komponentów oprogramowania. Zwiększ wydajność codziennej pracy, zmniejszając liczbę używanych aplikacji i unikając ich powielania. Kupując program ABBYY Finereader PDF 16, możesz cieszyć się prostym, bezproblemowym interfejsem użytkownika i wysoką jakością wyników.

Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą OCR
Skorzystaj z zalet  cyfrowego sposobu pracy, digitalizując dokumenty papierowe i skany w celu ich szybkiej i niezawodnej archiwizacji, wyszukiwania lub natychmiastowego ponownego wykorzystania i edycji. Możesz również skorzystać z  z niezrównanej dokładności naszej opartej na sztucznej inteligencji technologii optycznego rozpoznawania znaków / rozpoznawania tekstu (OCR), aby pomóc Ci we wszystkich zadaniach związanych z finansami.

Skanowaniedokumentów i konwertowanie do plików PDF z możliwością wyszukiwania
Łatwe skanowanie dokumentów  i konwertowanie  do plików PDF z możliwością wyszukiwania, dzięki czemu można je szybko pobrać z cyfrowego archiwum i uzyskać dostęp do zawartych w nich informacji. FineReader PDF for Mac® obsługuje PDF/A, standard długoterminowej archiwizacji, obejmujący poziomy zgodności i odmiany od PDF/A1 do PDF/A3.

Ponowne wykorzystanie i edycjascenariuszy
Scenariusze Quick Convert umożliwiają konwersję dokumentów papierowych i zeskanowanych plików na dokumenty dla programów Microsoft
® Word®, Excel®, Apache OpenOffice i innych popularnych aplikacji. Technologie konwersji dokumentów OCR i  firmy ABBYY zapewniają najwyższą dokładność i strukturę, ułatwiając obsługę i użytkowanie.

Zaawansowany proces identyfikacji i konwersji dokumentów przy użyciu programu ABBYY Finereader PDF 16

Zaawansowane konwersje i opcje pozwalają na konwersję zoptymalizowanych dokumentów i zapewniają witrynie  elastyczność, jakiej wymagają niektóre dokumenty i obowiązki.
Rozbudowane narzędzia pozwalają dostosować rozmiar, położenie i kształt pól tekstowych, obrazów i tabel, dodać lub usunąć region, zmienić zakres, zoptymalizować strukturę tabeli oraz określić atrybuty tekstu dla poszczególnych obszarów. W ten sposób układ dokumentu jest nadal możliwie wierny. Dokładność i spójność ulegają dalszej poprawie.

Oszczędzaj miejsce na dysku
Wielokrotne zmniejszanie rozmiaru dokumentów PDF bez  znaczącego wpływu na jakość obrazu: dzięki kompresji MRC (Mixed Raster Content).

Przygotowanie zawartości dokumentu do przetwarzania tekstu na mowę (TTS)
Wystarczy przekonwertować żądany dokument papierowy lub PDF na obsługiwany format elektroniczny za pomocą programu FineReader PDF. Pliki są następnie automatycznie udostępniane za pomocą strony internetowej  z syntezą mowy (TTS).
Konwersja  z PDF do formatu edytowalnego umożliwia konwersję jednego typu pliku PDF do wielu formatów edytowalnych i przeszukiwalnych, takich jak Microsoft® Word®, Excel®, RTF, ODT, V.V.

PDF konwertowany do w pełni zmodyfikowanych formatów
formaty, które konwertują PDF z w pełni zmodyfikowanych formatów, takich jak docx, XLSX, RTF, ODT, PPTX, V.V. i łączą  zawartość wielu plików PDF w jeden dokument, gdy jest to wymagane. Inteligentne technologie OCR i konwersji PDF Abbyy zapewniają najwyższą dokładność oraz zachowują układ i strukturę dokumentów, ułatwiając ich obsługę.

Zaawansowane konwersje PDF z programem ABBYY Finereader PDF 16
Zaawansowany adapter oferuje wiele narzędzi i opcji umożliwiających dostosowanie zakresu i struktury właściwości tabeli i tekstu, a także języka dokumentu. Zapewnia precyzyjną kontrolę i jest szczególnie elastyczny przy konwersji dokumentów PDF na edytowalne formaty plików.

Skanowany plik PDF
Konwertuj zeskanowane pliki PDF lub inne obrazy na dokumenty, które można w 100% przeszukiwać, aby znaleźć informacje w kilka sekund, zawsze wtedy, gdy są potrzebne.

Przygotowanie plikówPDF do przechowywania w formie cyfrowej
Zapewnienie przydatności plików PDF do długoterminowej archiwizacji poprzez konwersję do standardowego formatu PDF/A z obowiązującym poziomem zgodności (od PDF/A1 do PDF/A3) . Tworzenie plików PDF  z obrazów

Dokumenty papierowe i dokumenty
Tworzenie standardowych dla branży, przeszukiwalnych plików PDF ze skanów, obrazów dokumentów, zeskanowanych plików PDF lub dokumentów papierowych w celu współpracy, wyszukiwania, przechowywania, wydajnego i bezpiecznego przechowywania i dostępu. Zabezpieczanie wygenerowanych plików PDF w celu zmniejszenia ryzyka związanego z bezpieczeństwem.

Tworzenie plików PDF zgodnie ze standardami branżowymi
Tworzenie plików PDF zgodnie zestandardamibranżowymi ISO. Zakres obsługiwanych formatów PDF obejmuje PDF/A do długoterminowego przechowywania oraz PDF/UA, aby zapewnić dostęp do ważnych informacji przy użyciu oprogramowania wspomagającego, takiego jak czytniki ekranu.

Zabezpieczanie plików PDF hasłem
Zarządzanie dostępem do zawartości plików PDF utworzonych za pomocą hasła w celu ograniczenia otwierania samego dokumentu lub czynności wykonywanych z jego zawartością - takich jak drukowanie, modyfikowanie lub wyodrębnianie informacji.
Interfejs użytkownika podobny do tego w komputerach Mac

Całkowicienowy interfejs użytkownika
FineReader PDF for Mac® został całkowicie przeprojektowany, aby spełnić wysokie standardy ekosystemu Apple. Oferuje zupełnie nowy, nowoczesny interfejs użytkownika, obsługuje najnowsze funkcje systemu macOS, pomaga organizować pracę z dokumentami i zapewnia płynną obsługę.

Obsługa trybu ciemnego
Wybierz ciemny wygląd PDF FineReader zgodnie z ustawieniami trybu jasnego i ciemnego w Twoim systemie.

Przechwytywanie dokumentów za pomocą iPhone'a®
Przechwytywanie dokumentów za pomocą iPhone'a® lub iPada® z wykorzystaniem aparatu. Łatwe udostępnianie lub importowanie obrazów dokumentów  wykonanych wcześniej za pomocą aparatu.

Przekształcanieprzechwyconych dokumentów w pliki PDFz możliwością przeszukiwania
Przekształcanie obrazów z trudnych do zarządzania, bezużytecznych dokumentów w urządzeniu przenośnym w pliki PDF z możliwością przeszukiwania, które można znaleźć w ciągu kilku sekund i szybko skopiować tekst .

Ponowne wykorzystanie tekstu z dokumentów papierowych bez skanowania
Skanuj umowy, listy i inne dokumenty papierowe za pomocą iPhone'a®, aby konwertować i ponownie wykorzystywać zawarty w nich tekst  bez konieczności ponownego wpisywania go.

Kup program ABBYY Finereader PDF 16 dla komputerów Mac i przeglądaj pliki PDF

Czytaj dokumenty PDF za pomocą programu  PDFViewer, sprawdzaj je przed konwersją i ponownie wykorzystuj informacje zawarte na stronie .

Wyświetlanie plików PDF i nawigowaniepo nich
Nawigowanie po dokumentach i stronach metadanych. Wybierz widok i w razie potrzeby obróć strony, aby ułatwić czytanie.

Ponowne wykorzystanie i udostępnianie informacji z plików PDF
Kopiowanie i wklejanie tekstu bezpośrednio z plików PDF w celu łatwego ponownego wykorzystania. Wydrukuj dokument PDF.

Ulepszona obsługa formatów i języków
FineReader PDF for Mac® może obsługiwać dokumenty w 198 językach oraz  pracować z plikami obrazów i PDF różnych typów.

Konwertuj dokumenty wielojęzyczne
Poprawnie konwertuj dokumenty wielojęzyczne, np. niemieckie dokumenty z angielską terminologią, umowy dwujęzyczne itp.  Konwertuj je na dokumenty, które można przeszukiwać i edytować -  PDF, Word, RTF  i inne. Zdjęcia cyfrowe lub ich skanowanie - dekoduj zawartość szybko i niezawodnie za pomocą programu FineReader PDF.

 

 

Tabela porównawcza ABBYY Finereader PDF 16

 

       
  FineReader PDF 16
Standardowa strona
FineReader PDF 16
Strona korporacyjna
FineReader PDF
dla komputerów Mac
Wyświetlanie plików PDF
Edycja i porządkowanie plików PDF -
Zabezpieczanie i podpisywanie plików PDF -
Współpracuj nad plikami PDF i
udostępniać je
-
Tworzenie plików PDF -
Tworzenie wypełnialnych formularzy PDF -
Porównaj dokumenty - -
Digitalizacja dokumentów i skanów za pomocą OCR
digitalizacja
Konwertuj pliki PDF
Integracja z pakietem Microsoft Office -
Digitalizacja i konwersja
optymalizacja
- - -
ABBYY Screenshot Reader -
Obsługa trybu ciemnego
i przekazywanie kamery
- -
Nowoczesne, przyjazne dla użytkownika
Interfejs

 

 Oprogramowanie OCR dla komputerów Mac, które konwertuje tekst ze skanowanych dokumentów papierowych, plików PDF lub obrazów do formatów umożliwiających edycję i przeszukiwanie; według producenta oferuje ono m.in. dokładne przejmowanie układu graficznego, funkcje automatyzacji powtarzających się zadań oraz zaawansowaną obsługę języków.

 

Wymagania systemowe

 
System operacyjny
 • macOS® 11 i późniejsze wersje, w tym macOS Monterey (App Store: macOS® Big Sur i nowsze)
Sprzęt
 • Komputer Mac® z procesorem Intel ® lub Apple M1 (z technologią Rosetta 2)
 • Miejsce na dysku twardym: 3 GB na zwykłą instalację programu
 • 4 Gb RAM
Sprzęt
 • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
 • Skaner lub drukarka wielofunkcyjna obsługująca aplikację do przechwytywania obrazu (ICA), aparat fotograficzny lub smartfon
Obsługiwane formaty  
Formaty wejściowe
 • PDF, w tym PDF/A i PDF/UA
 • Formaty obrazów: TIFF, JPEG, JPEG 2000, PNG, BMP, GIF
Formaty przechowywania dokumentów
 • PDF, w tym PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u) i PDF/UA
 • Formaty obrazów: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP
 • Formaty, które można edytować: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT
 • Formaty e-booków: EPUB®, FB2
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ABBYY FineReader PDF for Mac Subscription"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany