Infolinia 0800 702813
 
Skype for Business Server 2019

Skype for Business Server 2019

17380,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822366
 • DG7GMGF0F4LQ-0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Skype for Business łączy w jednej aplikacji czat, wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i... więcej

Informacje o produkcie "Skype for Business Server 2019"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Skype for Business łączy w jednej aplikacji czat, wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i wspólne tworzenie dokumentów

Poznaj pracę w nowym wymiarze

Nadszedł czas: Microsoft zmienia Lync w Skype for Business i wprowadza najpopularniejszą na świecie aplikację do komunikacji w firmach. Skype Messenger jest już jedną z najważniejszych aplikacji komunikacyjnych dla użytkowników prywatnych na całym świecie, przekraczającą granice czasowe i narodowe. Jedna trzecia wszystkich międzynarodowych rozmów telefonicznych jest wykonywana przez Skype'a, który umożliwia również wysyłanie wiadomości tekstowych i prowadzenie rozmów wideo. W Skype for Business Microsoft rozszerza dotychczasowe funkcje analogiczne do Lync o ważne funkcje bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, a także bezpieczną integrację w firmach.

Nowe funkcje w Skype for Business Server 2019 obejmują:

 •     Poczta głosowa w chmurze
 •     Złącze danych o połączeniach
 •     Migracja równoległa

Jakie funkcje są zawarte w Skype for Business Server 2019?

Microsoft Exchange UM będzie nadal dostępny w Skype for Business Server 2019, jeśli Skype for Business 2019 zostanie zintegrowany z Exchange 2013 lub Exchange 2016. Ze względu na zmiany w obsłudze w Exchange 2019 integracja Exchange UM zostanie wyłączona na rzecz funkcji Cloud Voicemail i Cloud Auto Attendant. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z poczty głosowej i automatycznej sekretarki w chmurze, oszczędzając na kosztach instalacji i utrzymania dedykowanej infrastruktury UM.

Sykpe_2019

Dzięki Poczcie głosowej w chmurze firmy Microsoft wszyscy użytkownicy Skype for Business 2019 - zarówno zarządzani lokalnie, jak i online - mają dostęp do tej samej usługi poczty głosowej w chmurze firmy Microsoft. Dzięki temu mogą łatwo zarządzać pocztą głosową z poziomu Skype'a

for Business Online, Teams lub klienta Outlook i zarządzać nimi za pomocą portalu internetowego. Daje to użytkownikom wiele korzyści: mogą mieć dostęp do swojej poczty głosowej w dowolnym miejscu i czasie oraz zawsze mają pełną kontrolę nad opcjami poczty głosowej.

Skype for Business Server 2019 to prawdopodobnie ostatnia wersja Skype'a, zanim zostanie zastąpiona przez Microsoft Teams. Prawdopodobnie najważniejszą innowacją jest tryb hybrydowy z Office 365 i Teams.

Microsoft Call Data Connector znacznie upraszcza monitorowanie połączeń w środowisku hybrydowym, ponieważ nie trzeba już używać różnych zestawów narzędzi lokalnych i internetowych do monitorowania jakości połączeń wszystkich użytkowników. Niezależnie od tego, czy użytkownicy są zarządzani lokalnie, czy online, możesz przeglądać jakość połączeń online dla całej organizacji. Microsoft Call Data Connector ułatwia monitorowanie połączeń.
Microsoft jest wiodącym rozwiązaniem w zakresie łączenia danych o połączeniach. Przy pomocy narzędzia Call Data Connector możesz wykonywać następujące zadania przy użyciu jednego zestawu narzędzi: Monitoruj doświadczenia użytkowników w Microsoft Teams, Skype for Business Online i Skype for Business Server. Przeglądanie i rozwiązywanie problemów w całej sieci Przypisywanie ról pracowników działu pomocy technicznej i administratorów do analizy połączeń umożliwia pracownikom działu pomocy technicznej przeglądanie i rozwiązywanie problemów w ich obszarach odpowiedzialności.

 skype dla biznesu - serwer-2019

Skype for Business Server 2019 - przegląd

Funkcje Skype'a dla Firm są oparte na licencji dostępu (CAL). Pełna funkcjonalność jest dostępna w wersji Enterprise i Plus CAL.

Skype for Business Server 2019
Licencja na Skype for Business Server obejmuje tylko licencję na serwer. Wszystkie dostępy muszą być dodatkowo licencjonowane w zależności od funkcjonalności.

Skype for Business Server 2019 Standard CAL
Standardowy CAL obejmuje funkcje wiadomości błyskawicznych i obecności, a także udział w konferencjach audio lub wideo pomiędzy wieloma komputerami.

Skype for Business Server 2019 Enterprise CAL
Enterprise CAL jest wymagany do tworzenia i moderowania konferencji audio, wideo lub internetowych z udziałem użytkowników wewnętrznych lub zewnętrznych. Wymaga standardowego CAL.

Skype for Business Server 2019 Plus CAL
Program Plus CAL oferuje wysokiej klasy usługi głosowe (VoIP) i związane z nimi funkcje. Wymaga standardowego CAL.

Klient Skype for Business 2019
Klient Skype for Business jest dostępny indywidualnie lub jako część pakietów Office i planów Office 365.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Skype for Business Server 2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany