Infolinia 0800 702813
 
DVDFab UHD Creator

DVDFab UHD Creator

388,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821292
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab Kreator dysków UHD W związku z tym, że studia filmowe nadal naciskają na... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab UHD Creator"

DVDFab Kreator dysków UHD

W związku z tym, że studia filmowe nadal naciskają na oferowanie płyt 4K Ultra Blu-ray, zapotrzebowanie na konsumenckie narzędzia do authoringu 4K UHD wciąż rośnie. Oczywiście te spółki handlowe nie oferują tych produkcji publicznie, co oznacza, że domowe narzędzia autorskie są nadal bardzo rzadkie. Ale wraz z wydaniem DVDFab UHD Creator, oprogramowania do tworzenia dysków UHD, rozwiązanie zostało znalezione. Tworzenie UHD jest zarówno profesjonalne, jak i łatwe w użyciu. To oprogramowanie UHD Creator może tworzyć wysokiej jakości filmy DVDFab 4K Ultra HD Blu-ray z wykorzystaniem cyfrowego wideo, w tym wideo 4K z lub bez zawartości HDR10/Dolby Vision. Stworzone promienie Blu-rays 4K są na tym samym poziomie co studia i są w pełni kompatybilne z autonomicznymi odtwarzaczami UHD 4K.

Wyprodukuj Premium DVDFab 4K Ultra HD Blu-ray w domu

Jako narzędzie autorskie DVDFab 4K UHD na poziomie konsumenckim, DVDFab UHD Creator do tworzenia dysków UHD pozwala użytkownikom indywidualnym na tworzenie wysokiej jakości 4K Ultra HD Blu-ray na poziomie studyjnym poprzez wykorzystanie wszystkich formatów cyfrowego wideo, w tym wideo DVDFab 4K z lub bez zawartości HDR10/ DVDFab Dolby Vision. Produkowane promienie Blu-ray 4K Ultra HD mają standard techniczny i są w pełni zgodne z niezależnymi odtwarzaczami UHD 4K.

dvdfab uhd twórca funkcji 1

Utrzymanie wysokiej jakości HDR10/Dolby Vision

Oprócz lepszych pikseli, szyfrowania H.265 i dźwięku Hi-Res, kolejną zaletą 4K Ultra HD Blu-ray jest to, że wyposaża zwykły Blu-ray w technologię HDR10 lub DVDFab Dolby Vision, a jakość obrazu wideo jest znacznie wyższa niż kiedykolwiek wcześniej. Oprogramowanie UHD Creator do tworzenia dysków UHD ma możliwość utrzymania jakości obrazu HDR10/Dolby Vision, pozwalając użytkownikom na maksymalne wykorzystanie możliwości telewizorów DVDFab 4K UHD.

dvdfab uhd twórca funkcji 2

Wiele opcji wyjścia dla różnych potrzeb

Jeśli chcesz wybrać sposób wyjścia końcowego 4K Ultra Blu-ray, DVDFab UHD Creator do tworzenia dysków UHD oferuje kilka opcji, takich jak BD25, 2160p, BD50 2160p i BD100 2160p. Te dwie ostatnie opcje pozwalają na nagranie na pusty dysk lub zapisanie go na komputerze z dyskiem twardym jako plik lub folder ISO.

dvdfab uhd twórca funkcji 3

Stwórz błyskawicznie szybką konwersję i szybkość przetwarzania dla dysku UHD

Jeśli nie ma kompresji w tym procesie, wyjście DVDFab 4K Ultra HD Blu-ray jest całkowicie bezstratne w jakości audio i wideo. Ponadto, prędkość przetwarzania bez kompresji może być błyskawicznie szybka. Nawet gdy funkcja kompresji jest włączona, konwersja i szybkość kompresji są gwarantowane przez technologię sprzętowej akceleracji DVDFab 4K.

dvdfab uhd twórca funkcji 4

Instrukcje

DVDFab UHD Creator do tworzenia płyt UHD to pierwsze na rynku konsumenckim oprogramowanie do tworzenia płyt Blu-ray 4K UHD dla domu, które pozwala na indywidualne tworzenie płyt Blu-ray 4K Ultra HD z filmów 4K. Wyjście 4K Ultra HD Blu-ray jest na poziomie studyjnym i może być łatwo odtwarzane na odtwarzaczach UHD 4K i komputerach domowych.

Tylko 64-bitowa wersja DVDFab 11 posiada moduł UHD Creator.

Wymagania systemowe dla systemu Win


★ Windows 10/8.1/8/7 (64-bitowy
)★ Intel Kaby Lake i
höher★ 4GB RAM i
höher★ 200GB darmowy
Festplattenspeicher★ NVIDIA Pascal lub GeForce GTX serii 10 i
höher★ A Blu-ray
Laufwerk★ Połączenie internetowe umożliwiające uruchomienie DVDFab (bardzo mała ilość danych)

Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Cyfrowe wideo z/bez zawartości HDR10/Dolby Vision

 • Wyjście

  Dysk 4K Ultra HD, plik ISO i folder

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab UHD Creator"
3 lis 2020

Super schnell und gut wie immer.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany