Infolinia 0800 702813
 
DVDFab UHD Ripper, Windows

DVDFab UHD Ripper, Windows

317,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821282
 • P25802-01
 • 2 Lata
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab UHD Ripper Filmy 4K Ultra HD Blu-ray cieszą się coraz większą popularnością. Wielu... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab UHD Ripper, Windows"

DVDFab UHD Ripper

Filmy 4K Ultra HD Blu-ray cieszą się coraz większą popularnością. Wielu dostawców usług strumieniowych, w tym Netflix i Amazon, również oferuje treści 4K. Jeśli jednak masz już filmy 4K Ultra HD w domu, po co płacić dodatkowe pieniądze za dostawców strumieniowych? Czas dowiedzieć się jak zgrać UHD.
DVDFab UHD Ripper, prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie 4K UHD do zgrywania UHD na rynku, może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem i przekonwertować film 4K Ultra HD na formaty MKV / M2TS / MP4 z bezstratną lub 4K HEVC 10-bitową jakością wideo lub przekonwertować 4K ISO na MKV. Nadszedł czas, aby użyć tego rippera 4K UHD, aby cieszyć się filmami 4K Ultra HD na ogromnym ekranie telewizora 4K UHD bez użycia płyt.

Wiele profili spełnia różne potrzeby

DVDFab UHD Ripper to ripper 4K UHD, który oferuje wiele rodzajów profili konwersji do zgrywania UHD, aby zaspokoić różne potrzeby użytkowników, na przykład może konwertować UHD na MP4. Po prostu wybierz najbardziej odpowiednią opcję, którą Twoje oprogramowanie odtwarzacza multimedialnego lub telewizor 4K UHD może obsługiwać poprawnie. Ponadto, podczas procesu konwersji, informacje metadanych źródeł, zwłaszcza programów telewizyjnych, są zbierane, a następnie stosowane w wynikowych filmach wideo, oznaczając każdy odcinek z tytułem, sezonem i numerem odcinka, tak aby serwer multimedialny lub oprogramowanie odtwarzacza, takie jak DVDFab Player 6, wyświetlił je w przejrzysty sposób, umożliwiając łatwe wyszukiwanie i odtwarzanie.

Zachowuje doskonałą jakość wideo HDR10

Jako postęp techniczny, HDR10 nie jest tylko pustym terminem, ale faktycznie podnosi jakość obrazu wideo na wyższy poziom, dlatego obecnie większość telewizorów 4K UHD, programowych odtwarzaczy multimedialnych, domowych urządzeń odtwarzających Blu-ray, a nawet smartfonów nie może oprzeć się fascynacji HDR10. Nie martw się, jeśli Twoje urządzenie odtwarzające jest kompatybilne z HDR10 / Dolby Vision, ten ripper 4K UHD do zgrywania UHD nie zawiedzie Cię, ponieważ może zachować niesamowitą jakość obrazu wideo, którą oferuje HDR10 / Dolby Vision. Jeśli jednak Twój telewizor nie radzi sobie z treścią HDR, masz jeszcze dodatkowe opcje konwersji treści HDR10 na SDR z niemal taką samą jakością.

Akceleracja sprzętowa 4K zapewnia dużą szybkość

Ze względu na ogromny rozmiar zawartości multimedialnej 4K Ultra HD Blu-ray, konwersja całego głównego filmu może zająć około 20 godzin, jeśli konfiguracja sprzętowa komputera nie jest najwyższej klasy. Ale nie martw się, teraz jest na to rozwiązanie. To oprogramowanie 4K UHD ripper do zgrywania UHD może wykorzystać najnowszą technologię przyspieszania sprzętowego, aby zmniejszyć proces konwersji do 1 godziny lub krótszy. W tym celu należy zaktualizować sprzęt komputerowy o kartę graficzną, która może obsługiwać dekodowanie i kodowanie 4K HEVC 10-bit, taką jak seria GeForce GTX 1050(Pascal) firmy NVIDIA lub nowszą, lub serię procesorów Kaby Lake firmy Intel lub nowszą.

Bezproblemowa współpraca z odtwarzaczami i telewizorami UHD

Podobnie jak dyski DVD i Blu-ray, jako nośnik nowej generacji, dysk 4K Ultra HD Blu-ray nie jest odporny na zarysowania i z czasem ulega zużyciu. Niewłaściwe obchodzenie się z płytą może spowodować, że droga płyta po prostu się porysuje. Za każdym razem, gdy płyta jest wkładana do napędu lub odtwarzacza Blu-ray, zużywa się, a użytkownik tego nie zauważa. Ale konwertując płyty Blu-ray 4K Ultra HD na cyfrowe filmy, np. UHD na MKV, UHD na MP4, można cieszyć się nimi na komputerach z kompatybilnym oprogramowaniem do odtwarzania multimediów, takim jak DVDFab Media Player, sprzętowym odtwarzaczem Blu-ray 4K UHD lub telewizorem 4K UHD, który może uzyskać dostęp do cyfrowych filmów bezpośrednio z napędu USB.

Instrukcje

DVDFab UHD ripper do zgrywania UHD może konwertować 4K ISO na MKV, a także na M2TS lub MP4 filmy z bezstratną lub prawie bezstratną jakością wideo do odtwarzania na urządzeniach przenośnych i mobilnych. Podczas procesu konwersji, jakość obrazu HFR10 jest zachowana, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się najlepszymi efektami wizualnymi na telewizorze 4K UHD.

Uwaga: Ripper UHD jest dostępny tylko w 64-bitowej wersji programu DVDFab 11. Upewnij się, że pobrałeś i zainstalowałeś właściwą wersję

Wybierz preferowany profil konwersji i ustaw niezbędne parametry.

Kliknij profil, aby wybrać preferowany profil spośród 4 dostępnych ekskluzywnych profili UHD, takich jak MKV Passthrough, M2TS Passthrough, MKV.4K.H265.10bit, M2TS.4K.H265.10bit, MP4.SDR i MKV.SDR. Na przykład, można przekonwertować UHD do MP4. W zależności od wybranego profilu, użytkownik może mieć różne opcje dostosowywania szczegółowych ustawień.

 

Wymagania systemowe


★ Windows 10/8.1/8/7 (64-bitowy)
★ 4GB RAM i więcej
★ 200GB wolnego miejsca na dysku twardym
★ Napęd Blu-ray 4K UHD
★ Aby akceleracja sprzętowa 4K działała, potrzebne są:
    Procesory z serii Intel Kaby Lake i nowsze;
    Lub karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 1050 (Pascal) i nowsze
★ Połączenie z Internetem umożliwiające korzystanie z DVDFab (bardzo niska objętość danych)
 

Obsługiwane formaty

 • Wejście

  Płyta 4K Ultra HD, plik ISO i folder

 • Wyjście

  Video: Filmy MKV, M2TS i MP4 z lub bez zawartości HDR10/Dolby Vision
  Audio: AAC 7.1, OGG 7.1, PCM 7.1, DTS 7.1, WMA10 7.1, E-AC-3 5.1, itd.

 
Jak przekonwertować UHD Blu-ray na 4K M2TS?
Czy chcesz zgrać i przekonwertować filmy 4K Ultra HD Blu-ray na filmy 4K M2TS, aby zapisać je na dysku twardym? DVDFab UHD Ripper to narzędzie do ripowania, które pomaga konwertować. Może zgrać niezabezpieczone UHD Blu-ray do M2TS passthrough i M2TS.4K.H265.10bit szybko i łatwo, z bajeczną jakością wideo HDR10. Oto szczegółowy przewodnik, jak przekonwertować UHD Blu-ray do 4K M2TS z UHD Ripper.Note: Tylko 64-bitowa wersja DVDFab może zgrać 4K Ultra HD Blu-ray.Krok 1: Załaduj źródło UHD Blu-rayStart DVDFab 11 i przejdź do modułu rippera i załaduj źródło 4K Ultra HD Blu-ray, postępując zgodnie z instrukcjami na głównym interfejsie.Krok 2: Wybierz profil 4K M2TSGdy źródło 4K UHD Blu-ray zostanie załadowane, profil MKV Passthrough zostanie wybrany jako domyślny, jeśli to konieczne. Można jednak ustawić profil jako 4K M2TS. Przejdź do biblioteki profili w lewym górnym rogu, odznacz opcję "Passthrough" i znajdziesz dwa profile 4K M2TS o nazwach M2TS Passthrough i M2TS.4K.H265.10bit. Wybierz jeden.Krok 3: Dostosuj wideo M2TSTeraz możesz dostosować swoje własne wideo. Tytuły można wybierać dowolnie. Możesz zmienić nazwę tytułu i wybrać rozdziały, ścieżki audio i napisy. Dla zaawansowanych użytkowników dostępna jest opcja "Ustawienia zaawansowane", która pozwala na dostosowanie ustawień. Użyj wbudowanego edytora do edycji wideo.Krok 4: Wybierz katalog i rozpocznij zgrywaniePrzejdź do dolnej części głównego interfejsu i kliknij ikonę "Folder", aby wybrać katalog wyjściowy. Następnie kliknij "Start" i rozpocząć konwersję UHD Blu-ray do 4K M2TS.DVDFab UHD Ripper jest błyskawica. Jeśli twój komputer ma kartę wideo, która może kodować i dekodować 4K HEVC 10-bit, UHD Blu-ray może zostać przekonwertowany na M2TS.4K.H265.10bit w mniej niż 1 godzinę. Jeśli wybierzesz M2TS Passthrough jako profil, wideo M2TS będzie gotowe w ciągu 10-20 minut.Jeśli chcesz również wiedzieć, jak skopiować UHD Blu-ray do plików ISO, przejdź do "Jak skopiować UHD Blu-ray do plików ISO".
Jak przekonwertować UHD Blu-ray do 4K MKV?
Oprócz zgrywania filmów Ultra HD Blu-ray, możesz również wykonać kopię zapasową Ultra HD Blu-ray, zgrywając je do filmów 4K. Możesz zgrać UHD Blu-ray do plików 4K MKV, które są obsługiwane przez większość telewizorów 4K UHS. DVDFab UHD Ripper to fantastyczne oprogramowanie do ripowania UHD, które może konwertować i zgrywać niezabezpieczone filmy 4K Ultra HD Blu-ray do MKV passthrough i MKV.4K.H265.10bit. Jak przekonwertować UHD do MKV z DVDFab UHD Ripper? Oto szczegółowy przewodnik.Uwaga: Tylko 64-bitowa wersja DVDFab może zgrać 4K Ultra HD Blu-ray.Krok 1: Załaduj źródło UHDUruchom DVDFab 11 i przejdź do modułu rippera i załaduj płytę 4K Ultra HD Blu-ray / folder / plik ISO, postępując zgodnie z przewodnikiem na głównym interfejsie.Krok 2: Wybierz profil MKVPo załadowaniu źródła UHD Blu-ray, profil MKV Passthrough zostanie wybrany jako domyślny, jeśli to konieczne. Można jednak wybrać profil jako MKV.4K.H265.10bit. Przejdź do biblioteki profili, usuń zaznaczenie opcji "Passthrough" i wybierz MKV.4K.H65.10bit.Krok 3: Dostosuj wideo do konwersji UHD na MKVTeraz możesz dostosować własne wideo MKV. Tytuł główny zostanie wybrany jako domyślny, ale można również wybrać inne tytuły. Możesz zmienić nazwę tytułu i wybrać rozdziały, ścieżki audio i napisy. Dla zaawansowanych użytkowników dostępna jest opcja "Ustawienia zaawansowane", która pozwala na dostosowanie ustawień. Z wbudowanym edytorem, można zmienić współczynnik proporcji, przyciąć i przyciąć wideo, dodać znak wodny lub napisy i dostosować wartości image.Step 4: Wybierz katalog i rozpocząć zgrywanieGo do dolnej części głównego interfejsu i kliknij ikonę "Folder", aby wybrać katalog wyjściowy. Następnie kliknij "Start" i rozpocząć konwersję UHD do MKV.Okay, teraz po prostu trzeba czekać. Jeśli twój komputer ma kartę wideo, która może kodować i dekodować 4K HEVC 10-bit, DVDFab może zakończyć cały proces zgrywania w około 1 godzinę.Ta wskazówka pokaże ci, jak zgrać UHD do MKV. Jeśli chcesz wiedzieć, jak skopiować 4K Ultra HD Blu-ray, przejdź do "Jak skopiować UHD Blu-ray z DVDFab UHD Copy".
Jak zgrać UHD Blu-ray z DVDFab UHD Ripper?
Czy chcesz zgrać 4K Ultra HD Blu-ray do formatów wideo 4K, aby oglądać filmy na telewizorze 4K UHD lub monitorze 4K bez odtwarzacza 4K Blu-ray? Następnie wypróbuj DVDFab UHD Ripper, najlepsze oprogramowanie do ripowania UHD, które łatwo zgrywa niezabezpieczone 4K Ultra HD Blu-ray do formatów MKV/M2TS, bezstratnie lub z jakością wideo 4K HEVC 10-bit. Tutaj pokażemy Ci, jak zgrać filmy UHD Blu-ray za pomocą DVDFab UHD Ripper.Uwaga: Tylko 64-bitowa wersja DVDFab może zgrać 4K Ultra HD Blu-ray.Krok 1: Załaduj źródło UHDStart DVDFab 11 i przejdź do modułu rippera i załaduj źródło 4K Ultra HD Blu-ray.Krok 2: Wybierz profilPo załadowaniu źródła UHD Blu-ray, profil MKV Passthrough zostanie wybrany jako domyślny, jeśli to konieczne. Możesz jednak dowolnie zmieniać profil. Przejdź do przełącznika profili w lewym górnym rogu, odznacz opcję "Passthrough", a następnie znajdź 4 dostępne profile. Wybierz jeden.Krok 3: Dostosuj własne wideoTeraz możesz dostosować swoje własne wideo 4K. Tytuł główny zostanie wybrany jako domyślny, ale możesz wybrać również inne tytuły. Możesz zmienić nazwę tytułu i wybrać rozdziały, ścieżki audio i napisy. Dla zaawansowanych użytkowników dostępne są "Ustawienia zaawansowane", które pozwalają na dostosowanie ustawień. Z wbudowanym edytorem, można zmienić współczynnik proporcji, przyciąć i przyciąć wideo, dodać znak wodny lub napisy i dostosować wartości image.Step 4: Wybierz katalog i rozpocząć zgrywanieGo do dolnej części głównego interfejsu i kliknij ikonę "Folder", aby wybrać katalog wyjściowy. Następnie kliknij "Start" i rozpocząć proces zgrywania.To całkiem proste, aby zgrać UHD Blu-ray z DVDFab UHD Ripper, prawda? Jeśli chcesz zgrać odszyfrowany Blu-ray do różnych formatów wideo/audio, wypróbuj DVDFab Blu-ray Ripper - najlepsze narzędzie do zgrywania Blu-ray, które może zgrać Blu-ray do normalnych formatów wideo, takich jak MP4, AVI, itp, filmów 3D, takich jak 3D AVI, 3D MKV, itp, formatów audio AAC, FLAC, itp, oraz do urządzeń odtwarzających, takich jak iPhone, iPad, itp.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab UHD Ripper, Windows"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany