Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 17

362,78 zł * 544,46 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820512
 • SNDRWP50
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
! Bezpieczne i wydajne odzyskiwanie danych z EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 17"

! Bezpieczne i wydajne odzyskiwanie danych z EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych

Kup oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win: Uratuj utracone dane

Prawdopodobnie byłeś w takiej sytuacji: spędziłeś godziny pracując nad ważnym dokumentem lub zapisując cenne wspomnienia w postaci zdjęć i filmów na komputerze. Ale nagle wszystko zniknęło - usunięte lub utracone z powodu nieoczekiwanej awarii systemu lub przypadkowego kliknięcia. W takich momentach panika jest nieunikniona, ale istnieje rozwiązanie: kup oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win.

Magia EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych

(Kup EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych) to potężne narzędzie zaprojektowane do odzyskiwania utraconych danych w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy chodzi o usunięte pliki, sformatowane dyski twarde czy utracone partycje, oprogramowanie to pomoże Ci odzyskać cenne dane. Dzięki (EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych) możesz: Odzyskać utracone pliki: Przypadkowo usunąłeś ważne dokumenty, zdjęcia lub filmy? Nie martw się, to oprogramowanie może je odzyskać. Odzyskaj sformatowane dyski twarde: Jeśli sformatowałeś dysk twardy i utraciłeś ważne dane, (EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych) kup może pomóc odzyskać utracone pliki. Odzyskaj utracone partycje: Czasami całe partycje dysku twardego tajemniczo znikają. Dzięki temu oprogramowaniu możesz odzyskać te partycje i uzyskać dostęp do danych. Wszechstronne wsparcie: To oprogramowanie nie ogranicza się do określonych typów plików. Możesz go używać do odzyskiwania różnych formatów plików, takich jak dokumenty, zdjęcia, filmy, muzyka i inne.

Dlaczego powinieneś kupić (EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych)?

Kiedy znajdziesz się w sytuacji katastrofy danych, czas jest najważniejszy. Oto kilka powodów, dla których powinieneś kupić (EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych): Łatwość użycia: To oprogramowanie jest niezwykle przyjazne dla użytkownika i nie wymaga wiedzy technicznej. Wystarczy kilka kliknięć, aby odzyskać utracone dane. Szybkie odzyskiwanie: (EaseUS Data Recovery Wizard Professional Win oprogramowanie do odzyskiwania danych) działa szybko i wydajnie, aby przywrócić twoje dane tak szybko, jak to możliwe. Funkcja głębokiego skanowania: Możesz wykonać głębokie skanowanie, aby odzyskać nawet utracone pliki, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Opcja podglądu: Przed odzyskaniem danych możesz wyświetlić ich podgląd, aby upewnić się, że są to właściwe pliki. Wszechstronna kompatybilność: To oprogramowanie jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi Windows, w tym Windows 11, 10, 8, 7 i starszymi wersjami.

 

Co warto wiedzieć o programie

 • Co dokładnie oferuje EaseUS Data Recovery Wizard?

EaseUS Data Recovery Wizard Professional to doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania skasowanych, sformatowanych lub utraconych danych. Możliwości wokół różnych Urządzenia są pozornie nieograniczone.

 

 • Do kogo skierowany jest program?

Użytkownicy prywatni mogą polegać na EaseUS Data Recovery Wizard jako dobrym rozwiązaniu do szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście dotyczy to również wymagań biznesowych, w których ważne pliki nie muszą zostać utracone.

 

 • Ile danych można odzyskać?

Nie ma maksymalnej ilości danych, które można odzyskać za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard. Dzięki jednorazowemu zakupowi możliwe jest odzyskanie wszystkich możliwych danych i skorzystanie z działającego rozwiązania.

 

 • Jakie są zalety aplikacji?

Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, dzięki której możliwe jest tworzenie szerokiej gamy typów plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędne wsparcie w przypadku innych problemów z plikami, takich jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.

 

 • Jaką licencję możesz u nas nabyć?

Przy zakupie oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard dostępna jest stała licencja. Licencja ta pozwala na odzyskanie nieograniczonej liczby plików, zapewniając dobre rozwiązanie dla każdego problemu.

 

EaseUS Data Recovery Wizard Professional Windows

Wersję dla komputerów MAC znajdziesz tutaj: EaseUS Data Recovery Wizard for Mac 13.2

 

Kompleksowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla użytkowników Windows

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki, zdjęcia, muzykę, pliki audio, e-maile itp.

Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania danych

To oprogramowanie do odzyskiwania danych umożliwia samodzielne odzyskanie utraconych danych, niezależnie od tego, czy zostały one utracone z powodu usunięcia, formatowania, uszkodzenia danych lub ataku wirusa.

dla wszystkich typów danych

EaseUS Data Recovery Wizard może odzyskać wszystkie typy plików, w tym pliki Office, zdjęcia, filmy, e-maile i inne.

i wszystkich typów urządzeń pamięci masowej

To oprogramowanie odzyskuje dane z dysków twardych, kart pamięci, pamięci USB, aparatów cyfrowych, urządzeń mobilnych i innych urządzeń pamięci masowej

Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla każdej utraty danych

EaseUS Data Recovery Wizard może odzyskać utracone pliki, obrazy, dokumenty, filmy i inne po utracie, usunięciu, sformatowaniu, utracie partycji lub ataku wirusa.

Odzyskajprzypadkowo usunięte pliki
dane szybko i łatwo. Im szybciej rozpoczniesz proces odzyskiwania danych po ich usunięciu, tym większe szanse na pomyślne odzyskanie.

Sformatowane dane
Formatowanie często nie usuwa samych danych, a jedynie powiązane z nimi adresy. Dzięki temu oprogramowaniu masz największe szanse na odzyskanie danych.

Pusty kosz
Odzyskiwanie danych z usuniętego kosza jest trudnym zadaniem, ale nie stanowi już problemu dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych.

Utracone partycje
Nawet jeśli cała partycja została utracona lub uszkodzona i nie może być nawet rozpoznana przez komputer, dane zwykle można odzyskać.

Uszkodzenie dysku twardego
Fizycznie uszkodzony dysk twardy jest najtrudniejszym przypadkiem utraty danych dla każdego oprogramowania do odzyskiwania danych. Jeśli uszkodzenie jest zbyt duże, nic nie może pomóc. Często jednak Kreator odzyskiwania danych nadal może odzyskać dane.

Atakwirusa
Wirusy mogą usuwać lub infekować pliki, a tym samym je zmieniać. W przypadku usunięcia, Kreator może przywrócić pliki; w przypadku infekcji, możesz przywrócić poprzednią, niezainfekowaną wersję.

Awaria systemu operacyjnego
Jeśli nie można już uruchomić komputera, możesz podłączyć dysk twardy do działającego komputera i pozwolić Kreatorowi odzyskiwania danych wyszukać dane do odzyskania.

Odzyskajpartycje RAW
Jeśli twój dysk twardy lub partycja są wyświetlane jako "RAW", tj. niesformatowane, Kreator odzyskiwania danych może odzyskać utracone dane przed ich sformatowaniem

Możliwe do odzyskania typy danych i dokumenty Urządzenia

Dokumenty
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS itp.

Pliki graficzne
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR, WMF, RAW, SWF, SVG, RAF, DNG itp.

Plikiwideo
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itp.

Pliki audio
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF, FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV, APE itp.

E-maile
PST, DBX, EMLX, itp. (z Outlook, Outlook Express, itp.)

Inne typy plików
Np. pliki archiwów (ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp

Najlepsza wydajność dla Ciebie

Odzyskiwanie danych nie musi być trudne ani skomplikowane.

Odzyskiwanie danychw 3 krokach
Rozwiązanie Twojego problemu to tylko kilka kliknięć.
Pobierz - Skanuj - Odzyskaj

100% bezstresowe i bezpieczne
Oprogramowanie nie nadpisuje ani nie modyfikuje żadnych danych i wykonuje pracę niezależnie.

Podgląd przed przywróceniem
Funkcje wyszukiwania, filtrowania i podglądu zapewniają, że znajdziesz dokładnie te dane, które chcesz przywrócić. Podgląd umożliwia również zapewnienie użyteczności wielu typów plików przed ich odzyskaniem.

Nieograniczone dane
Bez subskrypcji, bez bieżących kosztów, bez limitu. Data Recovery Wizard oferuje nieograniczoną objętość odzyskiwania.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny

 • Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP
 • Windows Serwer 2016/2012/2008/2003

System plików

 • FAT(FAT12,FAT16,FAT32)
 • exFAT
 • NTFS
 • NTFS5
 • ext2
 • ext3
 • ReVS

CPU

 • co najmniej x86

RAM

 • min. 128MB


Miejsce w pamięci

Wymagana pamięć co najmniej 32 MB

Obsługiwane języki

Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, niderlandzki, 中文 (繁體), 中文 (简体), svenska, duński,усский, norsk, polski, węgierski, koreański, indonezyjski.

Obsługiwane Urządzenia

Oprogramowanie EaseUS Data Recovery obsługuje wszystkie typy urządzeń do przechowywania danych

 • PC/Laptop
 • Dysk twardy
 • Zewnętrzny dysk twardy
 • Pamięć USB
 • RAID
 • Aparat cyfrowy
 • Odtwarzacz muzyczny
 • Karta SD
 • Karta CF/SD
 • iPod
 • Kamera
 • Napęd dysków
 • Napęd Zip-Drive
 • Karta Micro
 • Pendrive
 • DYSK SSD
 • Odtwarzacz wideo
 • Inne nośniki pamięci 

Obsługiwane typy plików

Wszystkie typy danych, które chcesz odzyskać.

Dokument
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS itp.

Grafika
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR, WMF, RAW, SWF, SVG, RAF, DNG itp.

Wideo
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itp.

Audio
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF, FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV, APE itp.

E-mail
PST, DBX, EMLX itp. (w programach Outlook, Outlook Express itp.)

Inne pliki
Takie jak archiwa (ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp.

Co dokładnie oferuje Kreator odzyskiwania danych EaseUS?
EaseUS Data Recovery Wizard Professional 13.5 oferuje doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania skasowanych, sformatowanych lub utraconych danych. Możliwości różnych Urządzenia są pozornie nieograniczone.
Kto jest grupą docelową programu?
Dzięki EaseUS Data Recovery Wizard użytkownicy prywatni mogą polegać na dobrym rozwiązaniu do szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście dotyczy to również wymagań biznesowych, w których ważne pliki nie muszą zostać utracone.
Ile danych można odzyskać?
Nie ma maksymalnej ilości danych, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard. Dzięki jednorazowemu zakupowi możliwe jest odzyskanie wszystkich możliwych danych i skorzystanie z działającego rozwiązania.
Jakie są zalety aplikacji?
Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, dzięki której można tworzyć szeroką gamę typów plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędne wsparcie w przypadku innych problemów z plikami, takich jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.
Która licencja jest u nas dostępna?
Przy zakupie oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard dostępna jest stała licencja. Licencja ta pozwala na odzyskanie nieograniczonej liczby plików, zapewniając dobre rozwiązanie dla każdego problemu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 17"
23 gru 2020

Daten und Fotos alles wieder da

1a zufrieden habe alle Daten wieder hergestellt hat zwar gedauert da es über 100 GB waren aber Top

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany