Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Partition Master Professional 18

117,75 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820500
 • SNEPM71
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Vers.:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup EaseUS Partition Master Program EaseUS Partition Master Professional ułatwia zarządzanie... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Partition Master Professional 18"

Kup EaseUS Partition Master

Program EaseUS Partition Master Professional ułatwia zarządzanie partycjami i dyskami twardymi w systemie Windows. W tym celu możliwe jest szybkie i łatwe partycjonowanie dysku twardego w celu optymalizacji organizacji wydajności i związanej z nią pamięci. Partition Master Professional jest zatem elastycznym i niezwykle skutecznym rozwiązaniem do codziennego użytku w celu skutecznego zwiększenia wydajności.

Idealny do migracji systemów operacyjnych

Jeśli stary dysk twardy ma zostać zastąpiony nową wersją, system operacyjny może zostać doskonale zmigrowany. Dotyczy to nie tylko systemu, ale także powiązanych z nim danych, umożliwiając tym samym bezpieczną aplikację. Partition Master Professional oferuje dokładnie takie rozwiązanie, zarówno dla całego dysku twardego, jak i dla poszczególnych partycji, aby zapewnić bezpieczny i celowy transfer.

Przestrzeń dyskowa może być dystrybuowana dokładnie według życzeń użytkownika. W tym celu partycje mogą być konwertowane do najróżniejszych systemów, w których można zintegrować na przykład partycje podstawowe i logiczne, ale także konwersje dynamiczne i podstawowe. Możliwości są nieograniczone, więc konwersja z Partition Master Professional jest zawsze łatwa.

 

Praktyczna pomoc w partycjonowaniu   do użytku prywatnego

Struktura folderów służy do organizowania danych w systemach Windows - ale to nie wystarcza wielu użytkownikom. W rezultacie istnieją różne partycje: Wprowadzają one porządek w chaosie danych   i tworzą indywidualne dyski do określonych zadań. Jednak partycjonowanie dysków twardych za pomocą Windows-internal wbudowanych narzędzi jest dość czasochłonne i ograniczone w swoich możliwościach. Kupując EaseUS Partition Master Professional 18.0, użytkownicy otrzymują oprogramowanie, które wykonuje te zadania szybciej i bardziej przejrzyście. Oprócz nowo utworzonego porządku, rozsądnie partycjonowane dyski twarde mają również inne zalety - co staje się jasne na przykład podczas formatowania. Jeśli sformatujesz tylko dysk systemowy   i pozostawisz partycje danych   nietknięte, zaoszczędzisz dużo czasu i jednocześnie zapewnisz bezpieczeństwo własnych danych.

Podstawowe funkcje   oprogramowania obejmują tworzenie nowych partycji przy użyciu niepartycjonowanego miejsca na dysku twardym, formatowanie istniejących partycji, a nawet całkowite usunięcie przydzielonego miejsca. Te trzy funkcje EaseUS Partition Master Professional 18.0 same w sobie pozwalają już na daleko idące kroki w zarządzaniu własnymi dyskami twardymi. Ponadto, jeśli nadal jest dostępne wolne miejsce, możliwe jest również proste repartycjonowanie . Jeśli na dysku nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca, można go wygodnie powiększyć za pomocą suwaka, podczas gdy inna partycja jest zmniejszana w tym samym czasie. Nie jest do tego potrzebna duża wcześniejsza wiedza - wszystko odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego, przejrzystego interfejsu użytkownika, który może być zrozumiały również dla początkujących.

Być może starszy komputer z klasycznym dyskiem twardym HDD powinien również zostać przyspieszony poprzez zainstalowanie dysku twardego SSD . Zazwyczaj nie jest to możliwe bez utraty danych lub czasochłonnej migracji wszystkich danych. Dzięki EaseUS Partition Master Professional 18.0 możliwe jest pozostawienie migracji automatycznemu kreatorowi za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Istniejące dane są klonowane i przenoszone bezbłędnie z dysku HDD na dysk SSD - a rezultatem jest znacznie wyższa prędkość pracy w systemie Windows i innych programach. Usługa migracji   z EaseUS Partition Master Professional 18.0 nie wymaga również żadnego ręcznego wprowadzania danych do swojej pracy, więc użytkownicy mogą po prostu pozwolić urządzeniu pracować w spokoju.

Użytkownicy, którzy kupią EaseUS Partition Master Professional 18.0 mogą również scalać istniejące partycje bez utraty jakichkolwiek danych. Osoby chcące uprościć własną organizację danych mogą w ten sposób zadbać o to, by dane z kilku dysków zostały scalone bez ich utraty. Istniejące partycje mają zostać przeniesione na inny komputer? Dzięki funkcji Copy   EaseUS Partition Master Professional 18.0 klonuje kompletne partycje i przenosi je na nowe komputery PC, notebooki lub inne urządzenia. Program pomaga również w przypadku partycji dynamicznych, których rozmiar może się zmieniać, dzięki rozbudowanym funkcjom zarządzania . Podsumowując, jest to rozwiązanie, które może obsłużyć wszystkie funkcje, które zwykle występują w związku z partycjonowaniem w krótkim czasie.

Obejmuje to również zmianę systemu plików, na przykład konwersję dysków twardych ze starszego FAT32 na nowoczesny NTFS - bez utraty jakichkolwiek danych. Z drugiej strony, osoby, które kupują zupełnie nowy notebook i chcą przejąć stare dane i wszystkie ustawienia, korzystają z pełnej migracji systemu operacyjnego , w tym wszystkich zainstalowanych programów. Użytkownicy oszczędzają dużo czasu, korzystając z EaseUS Partition Master Professional 18.0 : Bardzo czasochłonna ponowna instalacja systemu Windows, a zwłaszcza zainstalowanych aplikacji, nie jest już konieczna - nowe urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia. Ponadto oprogramowanie może niezawodnie usuwać informacje, co jest przydatne na przykład przy odsprzedaży dysków twardych.

W razie potrzeby użytkownicy, którzy kupią EaseUS Partition Master Professional 18.0, mogą również przywrócić utracone lub nadpisane partycje. Nigdy nie można tego zagwarantować w 100 %, ponieważ jest to bardzo czasochłonny proces - ale w najlepszym przypadku funkcja ta może być wykorzystana do naprawy danych od dawna uważanych za utracone. EaseUS Partition Master Professional 18.0 jest więc narzędziem, które łączy zarządzanie, naprawę i migrację w jednym oprogramowaniu. Niskie wymagania systemowe gwarantują również, że program może być używany na starszych komputerach PC lub notebookach, aby usprawnić zarządzanie plikami   , a także poprawić wydajność.

Najważniejsze funkcje w skrócie

 • Klonowanie dysków twardych lub poszczególnych partycji
 • Odzyskiwanie utraconych partycji
 • Sprawdzanie dysku twardego pod kątem uszkodzeń
 • Ukrywanie poszczególnych partycji
 • Łączenie wielu partycji
 • Optymalizacja wydajności urządzenia

Co nowego w wersji 18.0

1. Pełna aktualizacja środowiska graficznego WinPE;
2. Dodaj narzędzia do naprawy problemów z uruchamianiem, aby rozwiązać problemy z uruchamianiem systemu Windows za pomocą jednego kliknięcia;
3. Dodaj narzędzie do usuwania haseł systemu Windows, aby pomóc użytkownikom, którzy utracili swoje hasła.

Uaktualnij do nowego dysku HDD/SSD

Jeśli chcesz poprawić wydajność komputera lub po prostu dodać więcej miejsca na dysku, zmiana dysku na SSD lub większy dysk twardy jest doskonałą opcją:

 1. Migracja systemu operacyjnego: Migracja systemu operacyjnego Windows na dysk SSD lub HDD może skrócić czas rozruchu i poprawić ogólną szybkość reakcji systemu.
 2. Klonowanie w celu łatwej aktualizacji: Zamiast instalować wszystko od zera, możesz po prostu sklonować dysk twardy z systemem operacyjnym. Oznacza to, że możesz przełączyć się na szybszy dysk SSD lub większy dysk twardy, aby uzyskać dodatkową przestrzeń dyskową bez konieczności ponownej instalacji systemu Windows lub plików.
 3. Transfer danych: Jeśli chcesz przenieść określone dane lub partycje na nowy dysk twardy, klonowanie partycji sprawia, że transfer danych jest łatwy i skuteczny.
 4. Ochrona danych: Po sklonowaniu danych ważne jest, aby upewnić się, że stare dane zostały bezpiecznie usunięte, aby uniknąć potencjalnych naruszeń danych.

Maksymalizacja wydajności dysku twardego

Efektywne wykorzystanie dostępnego miejsca na dysku twardym może pomóc poprawić ogólną wydajność twojego systemu:

 1. Pełny dysk twardy: pełny dysk może mieć wpływ na wydajność. Jeśli jednak otrzymujesz ostrzeżenia o małej ilości miejsca na dysku, istnieją rozwiązania. Dzięki wyspecjalizowanym narzędziom możesz wykorzystać nieprzydzielone i wolne miejsce do zmiany rozmiaru, rozszerzenia lub połączenia partycji, a wszystko to bez konieczności ponownego uruchamiania systemu.

Łatwa aktualizacja do Windows 11

Aktualizacja do najnowszego systemu operacyjnego może poprawić Twoje ogólne wrażenia z użytkowania. Oto kilka kroków, dzięki którym aktualizacja przebiegnie sprawnie:

 1. Przygotowanie: Przed uaktualnieniem do Windows 11 upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe oraz że wszystkie sterowniki i oprogramowanie zostały sprawdzone.
 2. MBR do GPT: Windows 11 wymaga dysku GPT (zamiast MBR) do instalacji. Oznacza to, że może być konieczne wykonanie konwersji MBR na GPT w celu zapewnienia kompatybilności.
 3. Miejsce na dysku: Upewnij się, że na dysku C jest wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować system Windows 11 i działać płynnie.
 4. migracja jednym kliknięciem: Aby ułatwić transfer, możesz użyć specjalnych narzędzi programowych, które pomogą Ci zmigrować system Windows 11 na nowy dysk SSD za pomocą jednego kliknięcia.

 

Ukierunkowana organizacja poprzez partycjonowanie

Poprzez partycjonowanie, EaseUS Partition Master Professional 18.0 zawsze daje użytkownikom możliwość korzystania z technicznie bezpiecznej aplikacji. Oznacza to, że wydajność może zostać zwiększona w bardzo krótkim czasie bez konieczności podejmowania poważnych działań reorganizacyjnych i trudności. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć w programie można zatem poprawić organizację, aby zasadniczo zwiększyć wydajność.

 

W nowej wersji 18.0 wprowadzono liczne aktualizacje, które na przykład umożliwiają dostosowanie systemu dokładnie do życzeń użytkownika. Nowa wersja opisuje również bardziej szczegółowo integrację szerokiej gamy dysków twardych, co oznacza, że nie musi być żadnych problemów wokół wzajemnych powiązań Partition Master Professional.

 

Bezpieczny dysk twardy z EaseUS Partition Master Professional 18.0

W połączeniu z programem Partition Master Professional możliwe jest więc bezproblemowe pilnowanie struktury własnych aplikacji i danych. Nawet w przypadku przeprowadzki do nowej lokalizacji możliwy jest więc bezproblemowy dostęp do wielu danych i pilnowanie wszystkich szczegółów. To sprawia, że znacznie łatwiej jest kupić EaseUS Partition Master i zaufać wysokiej jakości dla własnych aplikacji.

 

Co warto wiedzieć o programie

 • Co dokładnie oferuje EaseUS Partition Master Professional?

Dzięki Partition Master Professional możliwe jest uproszczenie zarządzania dyskami twardymi lub poszczególnymi partycjami. Program jest zatem dobrym wyborem dla ukierunkowanej organizacji pamięci masowej i umożliwia nieskomplikowane rozwiązania.

 

 • Kto jest grupą docelową programu?

Zarówno użytkownicy prywatni, jak i komercyjni mogą polegać na nieskomplikowanej obsłudze programu. Dzięki niemu podział dysku twardego na partycje jest znacznie łatwiejszy do zorganizowania i odciążenia istniejących struktur.

 

 • Do czego przydaje się partycjonowanie?

Z pomocą partycjonowania możliwe jest także przenoszenie poszczególnych obszarów dysku twardego i praca nad bezpiecznymi rozwiązaniami. Jest to szczególnie ważne w przypadku napraw lub przenoszenia, gdy nie należy angażować całego dysku twardego urządzenia.

 

 • Jakie są tego zalety?

Dzięki Partition Master Professional nie jest trudno inteligentnie reagować na istniejące struktury i znajdować właściwe odpowiedzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W ten sposób można osiągnąć poprawę struktury całego dysku twardego w bardzo krótkim czasie.

 

 • Jaka licencja jest dostępna?

Jeśli chcesz kupić EaseUS Partition Master, otrzymasz prostą licencję do nieograniczonego użytku. Jednak w celu wprowadzenia kilku użytkowników do programu podczas pracy, zakup dodatkowych licencji jest odpowiedni, aby być chronionym w przypadku migracji systemu lub innych komponentów.

 

Ochrona przed odzyskiwaniem partycji

Jeśli przenoszenie lub zmiana rozmiaru partycji NTFS nie powiedzie się z powodu awarii sprzętu lub awarii zasilania, ta funkcja zapewnia, że nic nie zostanie uszkodzone. W takim przypadku dysk twardy jest automatycznie przywracany do poprzedniego układu. 

Migruj system operacyjny

Wymienić stary dysk twardy na nowy? Sklonuj dysk twardy na dysk SSD? Przenieś dane z jednej partycji na drugą? Usuń uszkodzony dysk? EaseUS Partition Master Professional pomoże Ci również w tych przypadkach. Kreator może sklonować cały dysk twardy lub poszczególne partycje i przenieść je na inny dysk. W ten sposób przenosisz wszystkie dane z jednego źródła, a następnie możesz je łatwo edytować lub zamieniać. W ten sposób twoje dane zawsze pozostają po bezpiecznej stronie.

Upewnij się, że na docelowym dysku twardym dostępna jest wystarczająca ilość miejsca. Następnie możesz uruchomić komputer bezpośrednio z docelowego dysku twardego/partycji i zreorganizować, sformatować lub usunąć stary dysk - wszystko za pomocą jednego narzędzia.

Konwertuj dysk twardy/partycję

Zorganizuj przestrzeń dyskową zgodnie z własnymi potrzebami

Partycje podstawowe i logiczne
Podziel partycję na różne partycje podstawowe i logiczne, przekonwertuj partycję podstawową na logiczną i logiczną na podstawową, jak chcesz.

Partycje MBR i GPT
Konwertuj MBR na GPT i odwrotnie, aby zapewnić stabilność i wydajność dysku twardego.

Partycja FAT i NTFS
Łatwo i szybko przekonwertuj partycję FAT32/FAT18/FAT12 na NTFS.
 
Woluminy dynamiczne i podstawowe
Zmień woluminy dynamiczne na podstawowe lub podstawowe na dynamiczne bez usuwania woluminów/partycji.
 
Dyski MBR i GPT
Łatwo zmieniaj dyski MBR i GPT bez usuwania partycji.

Formatujesz dysk twardy/partycję?

Jeśli chcesz zainstalować nowy dysk twardy, utworzyć nową partycję lub przebudować dysk twardy/partycję, musisz go sformatować. Proces ten sprawdzi dysk twardy pod kątem błędów i przygotuje go do użycia. Jeśli na woluminie znajdują się ważne dane, wykonaj ich kopię zapasową przed wykonaniem operacji. EaseUS Partition Master sformatuje twoje woluminy zgodnie z twoimi życzeniami.

Zarządzaj swoim dyskiem twardym

Łatwo, szybko, bezpiecznie i zgodnie z Twoimi życzeniami: powiększaj, zmniejszaj, twórz, formatuj, klonuj, scalaj, usuwaj, sprawdzaj...

Sklonuj dysk twardy/partycję
Sklonuj partycje w celu reorganizacji lub cały dysk twardy w celu wymiany lub aktualizacji.

Odzyskajutracone partycje
Odzyskaj usunięte lub utracone partycje.

Scal partycje
Scal dwie lub więcej partycji w jedną większą bez utraty danych. Lub podziel partycje.

Sprawdź partycję
Sprawdź swoje partycje pod kątem błędów i zbadaj, jakie starsze dane zgromadziły się w systemie plików.

Ukryj/usuń partycję
Ukryj partycje lubusuń je. W ten sposób zyskujesz przestrzeń dyskową i możesz niezawodnie zniszczyć wrażliwe dane.

Zmieniaj nazwypartycji
Zmieniaj nazwy i litery dysków swoich partycji według własnego uznania. W ten sposób zawsze masz wgląd w sytuację.

Więcej narzędzi do zarządzania

Szeroka gama funkcji ułatwiających organizację Twojego dysku twardego

SSD 4K Alignment
Wyrównaj prawidłowo dysk twardy SSD, aby uzyskać maksymalną wydajność. Dzięki temu możesz cieszyć się jeszcze większą prędkością.

Oczyszczaniei optymalizacja
Automatycznie usuwaj niepotrzebne pliki i duże pliki, aby zwolnić miejsce i zoptymalizować wydajność dysku twardego.

Obsługuje wiersz poleceń
Dzięki wierszowi poleceń profesjonaliści mogą łatwo i bezpośrednio wydawać instrukcje swoim dyskom twardym.

Utwórz nośnik startowy WinPE
Utwórznośnik startowy WinPE i uratuj swój system Windows, gdy nie można go uruchomić.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne

 • Windows 11/10/8/7

Urządzenia pamięci masowej

 • wewnętrzny dysk twardy
 • zewnętrzny dysk twardy
 • DYSK SSD
 • Urządzenia USB
 • Karta pamięci
 • RAID
 • inne urządzenia 

System plików

 • EXT3
 • EXT2
 • NTFS
 • FAT32
 • FAT18
 • FAT12
 • ReFS

Obsługiwane systemy plików

 • EXT3
 • EXT2
 • NTFS
 • FAT32
 • FAT18
 • FAT12
 • ReFS

Wymagania sprzętowe

 • Procesor: co najmniej X86 lub porównywalny (500 MHz)
 • Pamięć RAM: co najmniej 512 MB
 • Miejsce na dysku: co najmniej 100 MB wolnego miejsca na dysku 
Co dokładnie oferuje EaseUS Partition Master Professional?
Dzięki Partition Master Professional możliwe staje się uproszczenie zarządzania dyskami twardymi lub poszczególnymi partycjami. Dla ukierunkowanej organizacji magazynu, program jest zatem dobrym wyborem i pozwala na nieskomplikowane podejście.
Kto jest grupą docelową programu?
Zarówno użytkownicy prywatni jak i komercyjni mogą polegać na nieskomplikowanej obsłudze programu. Dzięki temu podział dysku twardego staje się znacznie łatwiejszy do zorganizowania i odciążenia istniejących struktur.
Do czego przydaje się partycjonowanie?
Za pomocą partycjonowania można również przenosić poszczególne obszary dysku twardego i pracować na bezpiecznych rozwiązaniach. Jest to szczególnie ważne przy naprawach lub przenoszeniu, gdy nie chodzi o cały dysk twardy urządzenia.
Jakie korzyści są oferowane?
Z Partition Master Professional nie jest trudno inteligentnie reagować na istniejące struktury i znaleźć odpowiednie odpowiedzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W ten sposób w bardzo krótkim czasie można zapewnić poprawę struktury całego dysku twardego.
Jaka licencja jest dostępna?
Jeśli chcesz kupić EaseUS Partition Master, możesz otrzymać od nas prostą licencję na nieograniczoną aplikację. Jednak w celu wprowadzenia do programu kilku użytkowników w trakcie pracy, warto zakupić dodatkowe licencje, aby być zabezpieczonym w przypadku migracji systemu lub innych komponentów.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Partition Master Professional 18"
3 lis 2020

Hat wunderbar geklappt!

Schnell und problemlos Ware erhalten. 5*

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany