Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Partition Master Server 18

544,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820516
 • SNEPM70
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Dożywotnie aktualizacje

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
EaseUS Partition Master Server - łatwe zarządzanie partycjami Praca z różnymi partycjami jest... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Partition Master Server 18"

EaseUS Partition Master Server - łatwe zarządzanie partycjami

Praca z różnymi partycjami jest standardem, zwłaszcza w środowiskach serwerowych. Jest ona niezbędna na przykład do konfigurowania maszyn wirtualnych. Jednak różne partycje są również regularnie spotykane na pojedynczych komputerach. Na przykład w biurach dane prywatne są często oddzielane od danych biznesowych i w ten sposób tworzone są ich kopie zapasowe. Jednak praca z partycjami może być niebezpieczna. Utrata danych z powodu awarii systemu lub zbyt wolnej pracy komputera to tylko dwa przykłady. Na takie momenty użytkownicy powinni zaopatrzyć się w EaseUS Partition Master Server. Oprogramowanie zostało stworzone specjalnie na potrzeby użytkowników prywatnych, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a także małych i średnich przedsiębiorstw.

EaseUS Partition Master Server - najważniejsze funkcje w skrócie

 • Przywracanie partycji
 • Klonowanie dysków twardych i/lub partycji
 • Optymalizacja przestrzeni dyskowej
 • Odzyskiwanie danych
 • Zarządzanie wszystkimi partycjami

Model licencjonowania: kup EaseUS Partition Master Server raz, używaj go na zawsze

Licencja EaseUS Partition Master Server jest przeznaczona dla pojedynczego systemu - na przykład fizycznego serwera. Nie wygasa, ale pozostaje w mocy przez całe życie. Mówiąc prościej; użytkownicy, którzy kupią EaseUSPartition Master Server mogą korzystać z oprogramowania na zawsze. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że system musi używać wersji Windows jako systemu operacyjnego. Nie jest odpowiedni dla innych platform.

EaseUS Partition Master Server 18 - wersja profesjonalna

Usprawnij zarządzanie swoimi dyskami twardymi dzięki EaseUS Partition Master Server 18 - najlepszemu rozwiązaniu dla wszystkich potrzeb związanych z partycjonowaniem. Ta profesjonalna wersja oferuje szeroki zakres funkcji, które pozwolą ci poprawić wydajność twojego serwera lub komputera bez konieczności wykonywania żmudnych reinstalacji.

Kluczowe funkcje:


1. Migruj OS na HDD/SSD: Funkcja ta pozwala bez wysiłku przenieść system operacyjny z dysku twardego na dysk SSD lub inny dysk twardy bez konieczności ponownej instalacji systemu Windows. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także znacznie zwiększyć wydajność.

2.Klonowanie dysku twardego: Z łatwością twórz kopie swoich dysków twardych, aby bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe danych lub przenosić je na nowe dyski. Ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas aktualizacji do większych dysków twardych lub przejścia na dyski SSD.

3. Odzyskaj partycję: Utracone lub usunięte partycje mogą być katastrofą. Dzięki EaseUS Partition Master Server 18 możesz odzyskać partycje, które myślałeś, że zostały utracone i zapisać cenne dane.

4. WinPE Creator: Utwórz bootowalny dysk odzyskiwania oparty na WinPE, aby reagować na problemy z systemem i wykonywać ważne zadania, nawet jeśli system operacyjny nie uruchomi się.

EaseUS Partition Master Server 18 - wersja Enterprise

Jeśli chodzi o zarządzanie dyskami twardymi w środowiskach biznesowych, wersja Enterprise EaseUS Partition Master Server 18 jest idealnym wyborem. Ta wersja zapewnia dodatkowe zabezpieczenia i funkcje, aby spełnić specyficzne potrzeby firm i dostawców usług.

Zarządzanie partycjami z EaseUS Partition Master Server

Użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi partycjami w systemie w łatwy do zrozumienia sposób dzięki Partition Master Server 18. Obejmuje to na przykład kopiowanie, łączenie, tworzenie lub przenoszenie partycji. Ponadto, rozmiar poszczególnych partycji może być zmieniany za pomocą tego oprogramowania. Użytkownicy mogą również ukrywać lub usuwać nieużywane partycje z dysku twardego. Możliwe jest również klonowanie dysków twardych i poszczególnych partycji. W ten sposób dane mogą być przenoszone bez utraty, na przykład podczas aktualizacji dysku twardego.

Kup EaseUS Partition Master Server i odzyskaj dane oraz utracone partycje

Jedną z głównych funkcji EaseUS Partition Master Server jest ratowanie danych i partycji. Użytkownicy pracujący z tym oprogramowaniem mogą na przykład odzyskać utracone partycje dysku twardego. W przypadku awarii systemu podczas modyfikacji partycji, program automatycznie resetuje partycje do stanu sprzed awarii. W ten sposób można również odzyskać dane znajdujące się na utraconych partycjach.

Optymalizacja partycji

Użytkownicy, którzy zakupili EaseUS Partition Master Server, mogą również wykorzystać oprogramowanie do optymalizacji istniejących partycji. Jest to szczególnie przydatne, gdy istniejąca konfiguracja staje się boleśnie powolna. Nierzadko dzieje się tak dlatego, że aplikacje systemu potrzebują danych z różnych partycji, aby zapewnić codzienne działanie. Co więcej, poszczególne partycje często nie są efektywnie wykorzystywane. Również w tym przypadku optymalizacja za pomocą oprogramowania pomaga zaradzić sytuacji.

Czysto formatuj partycje

W codziennym życiu konieczne jest również formatowanie partycji od czasu do czasu. Może to mieć miejsce na przykład po zakończeniu projektu lub po przekazaniu systemu nowemu pracownikowi. Jeśli użytkownicy przeprowadzają ten proces ręcznie, pozostałości danych są często pozostawiane. Użytkownicy, którzy kupią Partition Master Server 18 nie mają takich problemów. Wszystkie partycje są czysto sformatowane i gotowe do użycia w przyszłości. Przyjemnym efektem ubocznym tej funkcji jest to, że formatowanie ułatwia również określenie, na przykład, czy błąd systemu był spowodowany określoną partycją.

Płynna migracja systemów

W małych i średnich przedsiębiorstwach systemy muszą być migrowane na nowy sprzęt w regularnych odstępach czasu. Średnio powinno się to odbywać co trzy do pięciu lat. Płynny transfer nie zawsze jest łatwy - zwłaszcza, gdy na przykład systemy operacyjne muszą zostać przeniesione z dysku twardego na dysk SSD. Partition Master Server 18 przejmuje to zadanie i w ten sposób zapewnia, że pracownicy mogą szybko rozpocząć pracę z nowym sprzętem.

Wymagania systemowe

 • Windows 11/Windows10/Windows8/Windows7 
 • Server 2022/Server 2019/Server 2016/Server 2012/Server 2008/Server 2003
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Partition Master Server 18"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Super, hat alles sehr gut geklappt, wie immer!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany