Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Video Converter

226,65 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822085
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwerter wideo 4K do konwersji plików wideo i audio do ponad 1000 formatów z prędkością 30x.... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Video Converter"

Konwerter wideo 4K do konwersji plików wideo i audio do ponad 1000 formatów z prędkością 30x. Dzięki zaawansowanej technologii konwersji, można wsadowo konwertować wiele plików wideo/audio z taką samą lub nawet wyższą jakością.

Przekonwertuj 1000+ mediów w mgnieniu oka

Potężny konwerter wideo
Ten darmowy konwerter wideo pomaga konwertować pliki multimedialne do dowolnego formatu wideo z ultraszybką prędkością. Dzięki różnym ustawieniom wyjściowym, obejmującym prawie wszystkie urządzenia, możesz dostosować jakość i format pliku, który chcesz przekonwertować. Ciesz się klipami wideo z łatwością w dowolnym miejscu i czasie.

Konwertuj 500+ formatów wideo
Bezproblemowo konwertuj swoje wideo doformatuMP4, AVI, MOV, MKV, MPG i innych 500+ zoptymalizowanych ustawień wstępnych, aby odtwarzać je na każdym dostępnym urządzeniu!

Konwertuj audio na wideo
Konwertuj pliki MP3 lub inne klipy audio na różne formaty wideo, aby odtwarzać je w mediach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook i Twitter, które nie akceptują dźwięku.

Również doskonały konwerter audio
Ten konwerter audio działa z setkami różnych formatów audio, w tym MP3, M4A, MAV, M4R, AIFF, APE, FLAC, ACS, AAC, OGG, AMR, MP2, itp. Czy chcesz przekonwertować audio na audio lub wyodrębnić audio z wideo, jest to najlepszy wybór.

Extract Audio from Video
Wyodrębnijścieżkę dźwiękową z filmu i zapisz ją w dowolnym formacie audio kompatybilnym z różnymi odtwarzaczami audio.

Konwersja audio na audio
Konwersja audio między setkami formatów audio, takich jak MP3, M4A, MAV, M4R, AIFF, itp. z krystalicznie czystą jakością dźwięku.

30 razy szybciej

Szybka konwersja mediów z nieskazitelną jakością.
Ten darmowy konwerter wideo sprawia, że konwertowanie filmów 8k/5k/4k/HD staje się dziecinnie proste. Poprzez dekodowanie i kodowanie filmów z zaawansowaną technologią konwersji, umożliwia bezbłędną konwersję wideo - przekonwertowane filmy mogą być konwertowane z jakością 1:1 lub wyższą niż oryginalne pliki. Może również konwertować wiele plików wideo w tym samym czasie, aby zaoszczędzić czas i wysiłek.

Błyskawiczna konwersja
Dzięki akceleracji GPU i szybkiej konwersji, konwersja wideo może być wykonywana 30 razy szybciej niż zwykle.

Bezstratna konwersja
Dzięki temu konwerterowi wideo HD możesz konwertować dowolne media na filmy w rozdzielczości HD, 2K i do 4K bez utraty jakości.

Konwersja wsadowa
Dzięki temu konwerterowi multimediów możesz konwertować wiele plików wideo i audio w trybie wsadowym. Wystarczy dodać pliki, ustawić format wyjściowy i jakość, a następnie poczekać na zakończenie konwersji.

Więcej funkcji

Przyjaznydlaużytkownika interfejs
Z czystym i przejrzystym interfejsem, ten konwerter wideo YouTube jest łatwy w użyciu dla każdego.merge

Files
Połącz wszystkie wybrane klipy wideo i audio w jeden plik, aby stworzyć imponujące dzieło wideo/audio.

Odtwarzaj wideo i audio
Ten konwerter wideo ma wbudowany odtwarzacz, który pozwala na podgląd oryginalnego lub przekonwertowanego pliku w dowolnym momencie.

Idealny dla wszystkich miłośników mediów z dowolnego urządzenia

Ten konwerter mediów może konwertować ponad 1000 plików wideo i audio z dowolnych urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, odtwarzacze multimedialne, telewizory, tablety itp. Więc wszyscy miłośnicy mediów mogą go używać do przesyłania dowolnych mediów do odtwarzania na dowolnych urządzeniach lub udostępniania na platformach społecznościowych.

Miłośnicy muzyki
Kto nie kocha muzyki? Konwertuj swoje ulubione utwory do dowolnego formatu, aby pasowały do każdego urządzenia audio. Możesz też wyodrębnić melodie z teledysku YouTube, aby cieszyć się utworem nawet wtedy, gdy nie jesteś na platformie wideo.

Producenci wideo
Producent wideo może edytować tony materiału wideo każdego dnia. To narzędzie jest bardzo pomocne przy wstępnej edycji. Użyj go, aby wyodrębnić żądane audio lub efekty dźwiękowe, takie jak deszcz, grzmot, wystrzały i więcej z filmów i klipów wideo. Możesz również łączyć klipy wideo, konwertować formaty wideo i wiele więcej.

Kreatywni fani
Filmy tworzone przezfanówsą popularne. Zbieraj klipy wideo przedstawiające Twoich ulubionych ludzi lub rzeczy i połącz je w jeden duży plik wideo. Albo zmiksuj różne klipy wideo, muzykę lub nagrania z występów na żywo w nową historię, która może stać się viralem w mediach społecznościowych.

Vlogger
Konwertuj materiały filmowe z kamer GoPro, DJI lub innych kamer HD do dowolnego formatu wideo w celu dalszej edycji, przesyłania lub udostępniania.

Wymagania systemowe

Obsługiwane formaty wejściowe
    Video: MP4, MOV, MKV, M4V, FLV, DIVX, AVI, MPG, MPEG, VOB, 3GP, 3G2, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, DAV, OGV, WEBM, DVR-MS, VRO, MXF, MOD, TOD, M4P, MTS, M2TS, M2T, TP, TRP, TS, DV, NSV, WTV, TIVO, itp.
    Audio: MP3, WAV, WMA, M4A, M4B, M4R, APE, AAC, AC3, MKA, APE, AIF, AIFF, AA, AAX, AMR, FLAC, AU, CUE, MPA, RA, RAM, OGG, MP2, etc.

Obsługiwane systemy operacyjne
    Windows 11/10/8.1/8/7 (32 bit i 64 bit)

Pamięć
    256MB lub więcej

Procesor
    750MHz Intel/ AMD CPU lub więcej

Wolne miejsce na dysku twardym
    100MB lub więcej

Obsługiwany format wyjściowy
    Video: MP4, AVI, WMV, MOV, MKV, M4A, MPEG, FLV, F4V, SWF, 3GP, 3G2, ASF, DV, VOB, OGV, DIVX, XVID, WEBM, MXF, TS, M2TS, TRP, etc.
    Audio: MP3, WAV, WMA, M4A, M4B, M4R, APE, AAC, AC3, MKA, AIFF, FLAC, AU, OGG, AMR, MP2, etc.

Obsługiwane urządzenia
    Apple, Android, Samsung, Huawei, HTC, LG, Google, Sony, itp

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Video Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany