Infolinia 0800 702813
 
Easy Photo Denoise

Easy Photo Denoise

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2019
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Redukcja szumów to oprogramowanie, które pozwala zredukować szumy na zdjęciach. Jest to... więcej

Informacje o produkcie "Easy Photo Denoise"

Redukcja szumów to oprogramowanie, które pozwala zredukować szumy na zdjęciach. Jest to najprostsza metoda usuwania szumów. Jeśli masz ziarniste zdjęcie, użyj tego programu do usuwania szumów i oczyść je.

Redukcja szumów obrazu
Jedną z najlepszych metod nadania zdjęciu krystalicznej czystości jest redukcja szumów. Potrzebujesz oprogramowania z intuicyjnymi algorytmami, które wykorzystują sztuczną inteligencję do usuwania szumu bez wpływu na szczegóły zdjęcia. Oprogramowanie do redukcji szumów dla zdjęć właśnie to robi. Zobacz, jak łatwo jest używać tego oprogramowania.

Zrozumienie problemu redukcji szumów na zdjęciach
Kiedy ludzie mówią o szumie w zdjęciach cyfrowych, mają na myśli zazwyczaj zniekształcenia wizualne. Mogą się one objawiać jako ziarnistość lub plamy przebarwień. Gdy robisz zdjęcia przy słabym oświetleniu, szum jest często bardziej widoczny. Różne osoby mają różne standardy dotyczące dopuszczalnego poziomu szumu, który jest mierzony w decybelach. Większość profesjonalnych fotografów dąży do osiągnięcia stosunku sygnału do szumu na poziomie 30 dB.

Najlepsze oprogramowanie do redukcji szumu na zdjęciach
Dzięki oprogramowaniu do redukcji szumów fotograficznych możesz robić zdjęcia w dowolnym miejscu, niezależnie od warunków oświetleniowych. Oprogramowanie to jest w stanie usunąć wszelkie szumy z Twojego zdjęcia. W przypadku zdjęć robionych w nocy często nie da się uzyskać pożądanych efektów, jeśli użyjesz lampy błyskowej. Jeśli jednak nie użyjesz lampy błyskowej, zdjęcie może być zaszumione i rozmyte. Dzięki temu oprogramowaniu możesz zrobić zdjęcie i je wyczyścić.

Wystarczy, że prześlesz swoje zdjęcie za pomocą opcji Dodaj pliki, zmienisz ustawienia redukcji szumów w oknie, wybierzesz folder docelowy i klikniesz Start. Możesz wybrać ustawienia wstępne lub ręczne. To oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu i możesz rozmyć obraz i usunąć szumy w zaledwie kilka kliknięć.

Jak poprawić ziarniste zdjęcia
Jeśli Twoje zdjęcia są zbyt ziarniste, powinieneś użyć korektora szumu, aby je poprawić. Być może jesteś na spacerze i masz doskonałą okazję do zrobienia zdjęcia, ale nie masz przy sobie wyszukanego aparatu. Nawet jeśli zrobiłeś zdjęcie telefonem, możesz je skorygować i zachować to cenne wspomnienie.

Dzięki programowi Redukcja Szumów Zdjęć możesz poprawić ziarniste zdjęcia, usuwając szumy cyfrowe i zmniejszając ziarnistość ujęcia. Program ten wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania różnych obiektów i tła na zdjęciu, stosuje adaptacyjną redukcję szumu i sprawia, że zdjęcie wygląda wyraźnie i profesjonalnie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Easy Photo Denoise"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany