Infolinia 0800 702813
 
Easy Photo Denoise + Easy Photo Unblur

Easy Photo Denoise + Easy Photo Unblur

332,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2021
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Łatwa korekta zdjęć + Łatwe rozjaśnianie zdjęć Łatwa korekta zdjęć Redukcja szumów to... więcej

Informacje o produkcie "Easy Photo Denoise + Easy Photo Unblur"

Łatwa korekta zdjęć + Łatwe rozjaśnianie zdjęć

Łatwa korekta zdjęć

Redukcja szumów to oprogramowanie, które może zredukować szumy na Twoich zdjęciach. Jest to najprostsza metoda usuwania szumu. Jeśli masz ziarniste zdjęcie, użyj tego programu do usuwania szumów i oczyść je.

Redukcja Szumów Zdjęć
Jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie krystalicznie czystego zdjęcia jest redukcja szumów. Potrzebujesz oprogramowania z intuicyjnymi algorytmami, które wykorzystują sztuczną inteligencję do usuwania szumu bez wpływu na szczegółowość zdjęcia. Oprogramowanie do redukcji szumów dla zdjęć właśnie to robi. Zobacz, jak łatwy w użyciu jest ten program.

Zrozumienie problemu redukcji szumów na zdjęciach
Kiedy mówi się o szumie na zdjęciach cyfrowych, zwykle ma się na myśli zniekształcenia wizualne. Może się on objawiać jako ziarnistość lub plamy przebarwień. Gdy robisz zdjęcia przy słabym oświetleniu, szum jest często bardziej widoczny. Różne osoby mają różne standardy dotyczące dopuszczalnego poziomu szumu, który jest mierzony w decybelach. Większość profesjonalnych fotografów dąży do osiągnięcia stosunku sygnału do szumu na poziomie 30 dB.

Najlepsze oprogramowanie do denoizacjizdjęć
Dzięki oprogramowaniu do denoizacjizdjęć możesz fotografować w dowolnym miejscu, niezależnie od warunków oświetleniowych. Oprogramowanie jest w stanie usunąć wszelkie szumy z Twojego zdjęcia. W przypadku zdjęć robionych w nocy często nie da się uzyskać pożądanych efektów, jeśli użyjesz lampy błyskowej. Jeśli jednak nie użyjesz lampy błyskowej, zdjęcie może być zaszumione i rozmyte. Dzięki temu programowi możesz zrobić zdjęcie i je wyczyścić.

Wystarczy, że prześlesz swoje zdjęcie za pomocą opcji Dodaj pliki, zmienisz ustawienia redukcji szumów w oknie, wybierzesz folder docelowy i klikniesz Start. Możesz wybrać ustawienia wstępne lub ręczne. Ten program jest bardzo łatwy w użyciu, a rozmycie obrazu i usunięcie szumu jest możliwe za pomocą kilku kliknięć.

Jak poprawić ziarniste zdjęcia
Jeśli Twoje zdjęcia są zbyt ziarniste, powinieneś użyć programu do usuwania szumu, aby je poprawić. Może jesteś na spacerze i masz idealną okazję do zrobienia zdjęcia, ale nie masz przy sobie wyszukanego aparatu. Nawet jeśli zrobiłeś zdjęcie telefonem, możesz je poprawić i zachować to cenne wspomnienie.

Program do redukcji szumów na zdjęciach pozwala poprawić ziarniste zdjęcia, usuwając szumy cyfrowe i zmniejszając ziarnistość zdjęcia. Program wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania różnych obiektów i tła na zdjęciu, stosuje adaptacyjną redukcję szumu i sprawia, że zdjęcie wygląda czysto i profesjonalnie.

Łatwe usuwanie rozmycia zdjęć 

W przeciwieństwie do innych programów do wyostrzania zdjęć, Easy Photo Unblur nie korzysta z prostego filtra wyostrzającego, ale ma złożone algorytmy usuwania plam oparte na szybkiej transformacie Fouriera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wyostrzyć obraz.

Jak mogę wyostrzyć obraz?
Możesz użyć tego programu do szybkiego wyostrzenia obrazu. Usuwa ono ruch i rozmycie ostrości za pomocą wojskowego programu "blind deconvolution technology", aby oczyścić rozmazany obraz. Po załadowaniu zdjęcia możesz wybrać opcję "Zmniejsz rozmycie", aby usunąć rozmycie i dostosować ostrość. Możesz też użyć trybu wsadowego, aby usunąć szum z wielu zdjęć jednocześnie.

Wystarczy, że załadujesz swoje zdjęcie za pomocą opcji Dodaj pliki, zmienisz ustawienia redukcji szumu w oknie, wybierzesz folder docelowy i klikniesz Start. Możesz wybrać ustawienia wstępne lub wybrać je ręcznie. Ten program jest bardzo łatwy w użyciu, a rozmycie obrazu i usunięcie szumu jest możliwe za pomocą kilku kliknięć.

Jak usunąć rozmycie obrazu?
Korzystanie z tego programu jest bardzo proste, a Twoje zdjęcia będą czyste i wyraźne. Możesz dokonać automatycznej lub ręcznej korekty rozmycia obrazu, a także zwiększyć rozmycie, aby twarze i ocenzurowane obrazy w tekście stały się nierozpoznawalne. Każda funkcja tego programu jest prosta i nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby z niego korzystać. Program jest intuicyjny i usuwa rozmycie ze zdjęć, aby je wyostrzyć.

Dlaczego moje zdjęcia są nieostre?
Twoje zdjęcia mogą być nieostre z wielu powodów. Obiekt lub aparat mogły się poruszyć podczas robienia zdjęcia, a automatyczna regulacja ostrości mogła skupić się na tle lub innym obrazie. Na szczęście możesz naprawić rozmycie za pomocą tego programu w następujący sposób:

Poprawianie rozmycia zdjęcia
Możesz poprawić rozmycie zdjęcia, klikając narzędzie Redukcja rozmycia. Spowoduje to automatyczne wyostrzenie rozmytych zdjęć i nieostrych obrazów.

Usuwanie drgań aparatu
Czasami aparat może spowodować, że zdjęcie będzie rozmazane i aby to naprawić, musisz użyć Redukcji drgań aparatu. Możesz użyć funkcji Redukcji drgań aparatu, aby usunąć drgania aparatu i rozmyć zdjęcie.

Usuwanie rozmycia ruchu
Funkcja Redukcji rozmycia ruchu jest potrzebna w przypadku zdjęć akcji, które mają niskie ISO lub w których nie użyto lampy błyskowej. Czas otwarcia migawki może nie być wystarczająco krótki, aby uchwycić obraz, zanim obiekt się poruszy. Użyj funkcji Redukcja rozmycia ruchu, aby usunąć ten rodzaj rozmycia.

Poprawianie rozmytego tekstu
Easy Photo Unblur może cofnąć rozmycie gaussowskie. Przywraca to tekst po wyostrzeniu, dzięki czemu można go odczytać i nadal mieć wyostrzony obraz.

Rozmycie twarzy i innych ocenzurowanych części zdjęcia
To oprogramowanie umożliwia uczynienie twarzy nierozpoznawalnymi. Możesz dostosować parametry Wygładzania, aby usunąć artefakty rozmycia tam, gdzie jest to potrzebne.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Easy Photo Denoise + Easy Photo Unblur"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany