Infolinia 0800 702813
 
Eclipse HDR Pro - 1 year, English

Eclipse HDR Pro - 1 year, English

659,22 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821449
 • 1 Rok
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Inpixio Eclipse HDR Pro - 1 rok Tworzenie profesjonalnych zdjęć za pomocą zaawansowanej... więcej

Informacje o produkcie "Eclipse HDR Pro - 1 year, English"

Inpixio Eclipse HDR Pro - 1 rok

Tworzenie profesjonalnych zdjęć za pomocą zaawansowanej edycji HDR

 • Łatwa edycja zdjęć HDR w 3 krokach
 • HDR ToneMapping Engine™ (mocny silnik HDR)
 • Przetwarzanie obrazów RAW, a także praca z obrazami JPEG
 • HDR ReLight z automatycznym wykrywaniem źródeł światła
 • Ponad 40 konfigurowalnych ustawień fabrycznych 1 kliknięcie na edycję
 • HDR Denoise : eliminuje szumy ze zdjęć robionych w nocy

Jak działa HDR?

Edycja HDR to technika, w której wykonujesz trzy identyczne zdjęcia z różnymi ustawieniami ekspozycji i łączysz je w jedno zdjęcie, aby wydobyć najlepsze światło i tony w każdej części zdjęcia.

Dlatego też Eclipse HDR może odzyskać szczegóły każdego niedoświetlonego lub prześwietlonego zdjęcia i połączyć je w celu uzyskania najlepszej możliwej wersji obrazu. Dzieje się tak dzięki zaawansowanemu algorytmowi, który czyni go jednym z najmocniejszych silników HDR na rynku.

 

Co jeśli nie masz nawiasów?

Jeśli nie importujesz wielu ujęć z klamrą, Eclipse HDR może również Ponowne narażenie pojedyncze zdjęcie. Można również korzystać z tych samych funkcji edycyjnych dostępnych w programie.

Główne cechy charakterystyczne

HDR Mapa Tonowa

FunkcjaEclipse HDR łączy Twoje zdjęcia, zachowując tylko najlepsze części. Dzięki inteligentnemu algorytmowi, zmienia on ekspozycję Twoich zdjęć i wydobywa najpiękniejsze kolory, a wszystko to w naturalny sposób, bez utraty szczegółów. 

Eclipse HDR wykonuje tone mapping w wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym za pomocą czterech profesjonalnych silników z prostą automatyczną lub bardziej zaawansowaną korektą ręczną. Można zatem regulować intensywność, ekspozycję lub kontrast.

40+ predefiniowane ustawienia w zestawie Musisz tylko kliknąć!

Liczne kreatywne ustawienia są już zintegrowane z Eclipse HDR i dadzą Ci nowe pomysły , aby przenieść Twoje zdjęcia w zupełnie nowy świat. Za pomocą jednego kliknięcia można uzyskać obrazy, które wyglądają naturalnie, są nienasycone, a nawet surrealistyczne. 

Te ustawienia można dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że można przechwycić wyobraźnię, tworząc własne ustawienia, , a następnie zapisać je, aby zastosować je do przyszłych zdjęć.

Ponowne podświetlenie zdjęć (wersja pro)

Dostosuj oświetlenie na zdjęciu poprzez dodanie światła w wybranych obszarach. W odróżnieniu od innych programów, które zmienią oświetlenie całego zdjęcia, Eclipse HDR może wykryć do sześciu źródeł światła, które można regulować indywidualnie.

Dostosuj te różne źródła światła poprzez regulację barwy, temperatury, koloru i balansu bieli.

Uchwyt

W powyższym przykładzie widać różnicę między najciemniejszym zdjęciem z uchwytem a końcowym obrazem HDR, na którym ustawiliśmy dwie strefy światła. Aby skorzystać z modułu ponownego podświetlenia, należy zaimportować co najmniej 2 zdjęcia. 

 

HDR Denoise (Wersja Pro)

Eclipse HDR wykrywa i automatycznie wyeliminowany szum i ziarno na zdjęciach. Nie traci na szczegółowości, dzięki czemu zdjęcia są ostre i wyraźne. Moduł ten jest stosowany w szczególności do zdjęć wykonywanych w nocy, które w zależności od ustawień i jakości aparatu mogą zawierać ziarna i szumy.

Po raz kolejny warto importować zdjęcia w nawiasach, aby zachować tylko najlepsze części wszystkich zdjęć. Aby skorzystać z tego modułu, trzeba będzie zaimportować co najmniej dwa zdjęcia. 

 

Przetwarzanie obrazów RAW (Wersja Pro)

Eclipse HDR obsługuje najbardziej popularne aparaty fotograficzne (ponad 600 formatów i modeli) i pozwala na uzyskanie po prostu oszałamiających zdjęć.

Obrazy JPEG są również kompatybilne z aplikacją.

 

przetwarzanie partii (Wersja Pro)

Przetwarzanie setek obrazów jeden po drugim, jest zautomatyzowane i superszybkie dzięki potężnemu silnikowi Eclipse HDR.

Funkcje te mogą zaoszczędzić dużo czasu i są szczególnie przydatne do zastosowania niestandardowych ustawień dla całej serii zdjęć.

Wejdź w najdrobniejsze szczegóły!

50+ funkcje są dostępne, aby dostosować swoje zdjęcia do własnych potrzeb. 

Uchwyt

Dla jeszcze bardziej szczegółowej edycji zdjęć, można korzystać z dodatkowych modułów , takich jak tryb naturalny i niski ton dynamiczny. Następnie dodaj swoje wykończenie, dostosowując odcień, jasność i nasycenie według koloru lub stosując różne krzywe.

HDR dla wszystkich Twoich treści

Niezależnie odprojektu fotograficznego: wnętrza, portret, pejzaż, studio, przyroda... Eclipse HDR Pro oferuje wyjątkowe narzędzia do edycji, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle innych projektów, a wszystko to za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

wymagania systemowe
 
 • Dysk twardy: 200 Mb dostępnego miejsca
 • Procesor: Intel 1,6 GHz lub AMD z SSE2, zalecany jako dwurdzeniowy
 • Pamięć RAM: 1,5 Gb
 • Ekran: 1280 × 720
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Eclipse HDR Pro - 1 year, English"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany