Infolinia 0800 702813
 

F-Secure Mobile Security

71,08 zł * 94,62 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820224
 • FMAVSN1NVXCIN
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure to rozwiązanie zabezpieczające dla... więcej

Informacje o produkcie "F-Secure Mobile Security"

 
Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure to rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i wielu tabletów. Chroni zawartość urządzenia, gwarantuje bezpieczeństwo podczas surfowania w sieci i pomaga w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia.

Czy zwracasz uwagę na zawartość swojego smartfona? Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby Twój telefon został zgubiony, skradziony lub zainfekowany mobilnym złośliwym oprogramowaniem: Wszystkie Twoje treści, wiadomości, e-maile, zdjęcia... Po prostu niesamowite!

Mobile Security to kompletne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo smartfonu. Rozwiązanie to chroni zawartość telefonu, umożliwia bezpieczne surfowanie w Internecie oraz pomaga w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu.

Rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i wielu tabletów
Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure

Ważne jest, aby chronić swój smartfon i jego zawartość, ale nie musi to być skomplikowane. Już dziś ciesz się spokojem, wiedząc, że zarówno Twoje urządzenie, jak i zawartość mobilna są chronione:

Kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i wielu tabletów z automatycznymi aktualizacjami. Chroni dane osobowe i poufne. Wykrywa i blokuje programy szpiegujące, które potajemnie wysyłają prywatne i poufne dane użytkownika. Chroni dane użytkownika w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia i pomaga je odnaleźć. Ochrona przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Lokalizuje zgubiony lub skradziony telefon
Życie jest mobilne. Chroń ją.

F-Secure Mobile Security to kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i tabletów. Chroni zawartość urządzenia, zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim dzieciom podczas surfowania po Internecie oraz pomaga w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu.

Bezpieczne surfowanie dzięki rozwiązaniu F-Secure Mobile Security

Dzięki aplikacji F-Secure Mobile Security od razu wiadomo, które witryny internetowe są bezpieczne, a których należy unikać. Witryny internetowe, których celem jest rozprzestrzenianie złośliwego oprogramowania lub kradzież danych użytkownika, takich jak dane bankowości internetowej, są automatycznie blokowane, dzięki czemu użytkownik jest zawsze chroniony podczas korzystania z Internetu. Funkcja monitorowania treści w ramach kontroli rodzicielskiej zapewnia ochronę dzieci przed nieodpowiednimi i szkodliwymi treściami internetowymi.

Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci
Blokowanie i lokalizowanie urządzenia w przypadku jego zgubienia

Urządzenia mobilne można łatwo zgubić lub ukraść. Dlatego bardzo ważna jest ochrona urządzenia oraz możliwość jego zdalnego zlokalizowania i kontrolowania. Funkcje zdalnego blokowania, zdalnego wymazywania, alarmu, lokalizowania i przeciwdziałania kradzieży pomagają chronić poufne dane i lokalizować urządzenie za pomocą Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure .

Jeśli telefon zostanie skradziony, a karta SIM wymieniona, funkcja antykradzieżowa automatycznie zablokuje telefon i powiadomi o nowym numerze. Rozwiązanie F-Secure Mobile Security pomaga także śledzić osoby i miejsca. Dzięki nowej funkcji udostępniania lokalizacji możesz informować innych o swojej aktualnej lokalizacji. W każdej chwili można także zdalnie zlokalizować aktualnego właściciela urządzenia.

Strona Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure Laboratoria pełnią dyżur przez całą dobę
Ochrona przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania

Korzystaj z automatycznej ochrony w czasie rzeczywistym przed wirusami, programami szpiegującymi, trojanami i złośliwymi aplikacjami, które mogą niepostrzeżenie wyciekać prywatne informacje. Automatycznie aktualizowana ochrona ze znanego na całym świecie laboratorium F-Secure Labs gwarantuje, że możesz bez obaw korzystać ze swojego urządzenia - dziś i w przyszłości. Kompleksowa ochrona urządzeń przenośnych:

Chroni tożsamość w Internecie i zapewnia bezpieczne przeglądanie stron. Chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci. Lokalizuje zgubione urządzenie lub jego aktualnego właściciela. Blokuje urządzenie po utracie i usuwa dane. Ochrona przed złośliwymi aplikacjami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Miliony użytkowników ufają, że firma F-Secure chroni ich dane - zarówno w domu, w biurze, jak i na urządzeniach przenośnych.

Chroni dzieci

Kontrola rodzicielska zapewnia dzieciom ochronę przed nieodpowiednimi treściami internetowymi. W przypadku filtra treści można wybrać predefiniowane ustawienia oparte na wieku dziecka lub wybrać jedną z 15 różnych kategorii treści: Dorośli, Czat, Randki, Narkotyki, Hazard, Podżeganie, Sport, Podróże, Przemoc, Broń, Poczta internetowa, Sandbox, Fora, Blogi i Sieci społecznościowe. Można także łatwo zlokalizować aktualnego właściciela urządzenia dzięki funkcjom Udostępnianie lokalizacji i Lokalizacja zdalna.

Najszybsza możliwa ochrona dzięki Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure

Regularne automatyczne aktualizacje zapewniają jak najszybszą ochronę smartfonu przed nowymi zagrożeniami mobilnymi. Laboratoria firmy F-Secure, działające przez całą dobę na całym świecie, gwarantują najkrótsze czasy reakcji i terminowe działania w przypadku nowych i pojawiających się zagrożeń.

Cechy do Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure:
 • Chroni zawartość osobistą i poufną przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem
 • Umożliwia bezpieczne surfowanie po Internecie i chroni tożsamość użytkownika
 • Odnajduje zgubiony lub skradziony telefon lub osobę, u której telefon się znajduje
 • Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci
 • Lokalizowanie dzieci w dowolnym momencie za pomocą telefonu komórkowego
Obsługiwane platformy

Smartfony i tablety z systemem Android 5.0 lub nowszym

Najlepsze mobilne aplikacje zabezpieczające dla systemu Android
Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych firmy F-Secure zapewnia ochronę, której potrzebujesz, aby być bezpiecznym w podróży. Poniżej znajdziesz informacje o najlepszych zabezpieczeniach mobilnych dla systemu Android.

Chroń swoje cyfrowe życie na dowolnym urządzeniu

Smartfony szybko stały się naszymi podstawowymi narzędziami komunikacji, biznesu i rozrywki. Używamy ich także do przesyłania coraz większych ilości danych i pieniędzy za pośrednictwem bankowości internetowej i innych transakcji. We współczesnym świecie smartfony są narażone na tyle samo zagrożeń internetowych, co zwykłe komputery.
Bezpieczne przeglądanie stron internetowych, korzystanie z bankowości i aplikacji w telefonie

Podczas gdy Ty skupiasz się na tym, co dla Ciebie ważne, my zadbamy o to, abyś był chroniony i bezpieczny w Internecie zarówno na swoim tablecie, jak i smartfonie. Chroń siebie i swoje urządzenia przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, atakami hakerów i kradzieżą tożsamości online.


Wszystkie potrzebne zabezpieczenia mobilne w jednym pakiecie

    Mobilny program antywirusowy dla systemu Android

    Mobilny program antywirusowy dla systemu Android, bezpieczne zakupy online i bankowość na wszystkich urządzeniach
    Nieograniczona mobilna sieć VPN

    Bezpieczne i prywatne przeglądanie stron internetowych dzięki ukrytemu adresowi IP i ochronie sieci Wi-Fi
    Menedżer haseł z ochroną tożsamości

    Bezpieczne i szybkie logowanie dzięki skarbcowi haseł i autouzupełnianiu danych uwierzytelniających, ostrzeżenia o naruszeniu prywatności w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci uniknąć kradzieży tożsamości

Dostępne języki

čeština, dansk, Deutsch, English, español, français, français canadien, hrvatski, magyar, Bahasa Indonesia, italiano, lietuvių, Nederlands, Norsk, polski, português, português brasileiro, slovenščina, suomi, svenska, tiếng Việt, Türkçe, български, ελληνικά, русский, 日本語, 简体中文, 繁體中
Zakres dostawy:
 • Oryginalny klucz licencyjny F-Secure Mobile Security 
 • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura z wykazanym podatkiem VAT.
 • Instrukcje ułatwiające montaż.
 
Właściwości: "F-Secure Mobile Security"
System operacyjny:
Android
iOS
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Password Manager
VPN
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "F-Secure Mobile Security"
System operacyjny:
Android
iOS
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Password Manager
VPN
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "F-Secure Mobile Security"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany