Infolinia 0800 702813
 

Franzis FOCUS projects 4

339,82 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821633
 • P26951-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki programowi FOCUS projects 4 każdy może tworzyć najbardziej oszałamiające makra, jakie... więcej

Informacje o produkcie "Franzis FOCUS projects 4"

Dzięki programowi FOCUS projects 4 każdy może tworzyć najbardziej oszałamiające makra, jakie można zobaczyć w galeriach zdjęć i magazynach. Dzięki nowym technologiom firmy FOCUS można tworzyć nowoczesne zdjęcia makro, które mają fascynująco dużą głębię ostrości i wydobywają na światło dzienne niezwykłe szczegóły.

 • NOWOŚĆ: Układanie w stosy HQ z obliczeniami 64-bitowymi
 • NOWOŚĆ: Technologia Focus-Boost zapewniająca jeszcze większą ostrość obrazu
 • NOWOŚĆ: Sprawdzanie istotności serii ostrości
 • Do 30 poziomów ostrości
 • Wyjątkowo precyzyjne wyrównanie wszystkich obrazów w stosie

Projekty FOCUS 4

Dzięki programowi FOCUS projects 4 każdy może tworzyć najbardziej imponujące makra znane z galerii zdjęć i magazynów. Dzięki nowym technologiom zastosowanym w aparacie FOCUS można tworzyć najwyższej jakości zdjęcia makro, które charakteryzują się fascynującą głębią ostrości i wydobywają na światło dzienne niezwykłe szczegóły.

Focus stacking to doskonała dyscyplina dla fotografów makro, przyrody i produktów, którzy chcą, aby ich zdjęcia pojawiały się na forach poświęconych historii naturalnej i w gorących galeriach internetowych. W tym celu dostępne są również nowe narzędzia do selektywnego retuszu zdjęć, filtry eksperckie oraz kompletny program do wywoływania RAW-ów.

 

Co to jest Focus Stacking?
Czy wiesz o tym? Nawet jeśli podejdziesz bardzo blisko do obiektu, głębia ostrości nie jest wystarczająco duża, aby utrzymać ostrość na całym obiekcie? Jeśli lubisz fotografować w skalach 1:1 lub większych, szybciej niż byś chciał, osiągniesz granice możliwości swojej optyki.

Głębia ostrości jest bardzo płytka przy fotografowaniu w tych skalach. Nie można tego skompensować przez zmniejszenie otworu przysłony, ponieważ zmniejsza to ostrość szczegółów całego obrazu i nie ma wystarczającej ilości światła.

To już koniec. Rozwiązaniem jest: Nagraj serię focusów - stos focusów! Projekty FOCUS 4 łączą następnie wszystkie ujęcia z 3 do 30 poziomów ostrości w jeden obraz o nieporównywalnej głębi ostrości.

Fotografowany obiekt jest teraz niezmiennie ostry od przodu do tyłu, a wszystko to bez wysiłku i w zaledwie kilka sekund. Nie musisz naciskać żadnych przycisków ani regulować suwaków. Ostre makra uzyskuje się w pełni automatycznie.

 

Użyj oprogramowania do układania w stos:

+ Makrofotografia przyrodnicza

+ fotografia produktowa

+ fotografia krajobrazowa

+ martwa natura

+ Fotografia mikroskopowa

+ Optymalne zdjęcia produktów dla sklepów internetowych i aukcji

 

Dodatkowe presety i filtry Smart-Mask Expert Filters
Najnowsza wersja projektów FOCUS oferuje wiele ulepszonych i nowych funkcji oprogramowania, które są dokładnie dopasowane do potrzeb nowoczesnej fotografii. Dodatkowe ustawienia wstępne i filtry eksperckie Smart-Mask, zapewniające szybkie rezultaty w wyjątkowej jakości, ułatwiają optymalizację makr. Zintegrowane przetwarzanie wsadowe pozwala na jeszcze wydajniejszą pracę. Na co czekasz?

 

Kontrola ważności Twojej serii ostrzenia!
Które pojedyncze obrazy naprawdę pomagają, a które raczej przeszkadzają w odbiorze całości dzieła? Projekty FOCUS 4 analizują poszczególne obrazy z serii wyostrzania i ignorują obrazy, które nie są niezbędne do obliczenia obrazu całościowego. W ten sposób do obrazu wkradnie się mniej błędów, a proces tworzenia zostanie usprawniony.

 

Wymagane połączenie z Internetem.

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows:

 • Zalecane: 10/8/7, 64 bit, procesor Intel I5, 8 GB wolnej pamięci RAM, 2 GB HDD, rozdzielczość ekranu 1.920 x 1.080 pikseli, karta graficzna: kompatybilna z Direct-X, 128 MB, 32 bitowa głębia kolorów
 • Minimalna: 10/8/7, 32 Bit, Procesor Core Duo, 2 GB wolnej pamięci RAM, 2 GB HDD, Rozdzielczość ekranu 1.280 x 1.024 Pikseli, Karta graficzna: zgodna z Direct-X, 128 MB, 32 Bitowa głębia kolorów

System operacyjny Mac

Funkcjonalność wtyczek nie jest obecnie obsługiwana przez system macOS 10.15 (Catalina).

 • Polecamy: OS X 10.7 lub nowszy, 64-bitowy, procesor Intel, 8 GB wolnej pamięci RAM, 2 GB HDD, rozdzielczość ekranu 1 920 x 1 080 pikseli, Retina 2 304 x 1 440 pikseli
 •   Minimalne: OS X 10.7 lub nowszy, 64-bitowy, procesor Intel, 2 GB wolnej pamięci RAM, 2 GB HDD, rozdzielczość ekranu 1 280 x 1 024 pikseli, Retina 2 304 x 1 440 pikseli

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Franzis FOCUS projects 4"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany