Infolinia 0800 702813
 
Franzis Pure HDR

Franzis Pure HDR

242,66 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821301
 • 9783645800181
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Franzis Pure HDR Czysta wtyczka Obsługuje również dane RAW Dużo... więcej

Informacje o produkcie "Franzis Pure HDR"

Franzis Pure HDR
 • Czysta wtyczka
 • Obsługuje również dane RAW
 • Dużo bardziej precyzyjne i dokładne niż Photoshop
 • Doskonała korekcja obrazu duchów
 • Dla systemów Windows i Mac

Pure HDR to narzędzie dla wszystkich profesjonalistów HDR, którzy chcą w spektakularny sposób pokazać fascynujące szczegóły z pełnym spektrum światła i kolorów. Jako rozszerzenie plug-in Pure HDR współpracuje z pełną 32-bitową funkcjonalnością HDR nagradzanych serii Franzis HDR-projects bezpośrednio w Lightroom® i Photoshop®.

Tworzenie 32-bitowych TIFF-ów dla oprogramowania Adobe® Photoshop® i Lightroom®

Wszystkie obrazy z serii ekspozycji są konwertowane na prawdziwy 32-bitowy obraz HDR za pomocą jednego z 7 algorytmów HDR, łącznie z dokładnym ustawieniem pikseli i imponującą korekcją widmową. Po jednym kliknięciu można kontynuować pracę w znanym środowisku programu Lightroom® lub Photoshop®. Ten 32-bitowy HDR zawiera teraz pełną informację o oświetleniu z serii ekspozycji z niesamowitymi szczegółami w cieniach, rozjaśnieniach i kolorach.

Pure HDR zmienia Lightroom i Photoshop w silnik HDR

Pure HDR jest odpowiedzią dla tych, którzy są podekscytowani niekwestionowanymi zaletami fotografii HDR - niespotykanym dotąd spektrum światła, najbardziej naturalne kolory, wszystkie szczegóły w głębi i podkreśleniach - ale nie chcą odrywać się od Lightroomu, Photoshopa i Co.

WYSOKIE OŚWIETLENIA

 • Nowoczesny 32-bitowy HDR
 • Ultra-HDR
 • 7 Algorytmów HDR
 • Najlepsza na świecie funkcja wyrównywania
 • Nowa interaktywna korekcja duchów
 • Współpracuje z RAW/ TIFF/JPG

Pure HDR to rozszerzenie wtyczki, które przenosi pełną funkcjonalność 32-bitowego HDR nagradzanej serii projektów Franzis HDR do Lightroom i Photoshopa. We wtyczce, maksymalnie 33 obrazy z serii ekspozycji są łączone przez jeden z 7 algorytmów HDR w celu utworzenia prawdziwego 32-bitowego obrazu HDR, włącznie z perfekcyjnym ustawieniem pikseli i imponującą korekcją obrazu widma. Wszystkie dalsze kroki w rozwijaniu obrazu mogą być wykonywane w Lightroomie lub Photoshopie jak zwykle.

Siedem specjalnych 7 algorytmów HDR dla różnych wymagań dotyczących obrazu

Pure HDR może zrobić więcej niż tylko nakładać obrazy. Specjalne, opracowane przez siebie algorytmy HDR zapewniają, że informacje o obrazie są doskonale łączone i dopasowywane do danego obiektu. Tak jak każdy motyw wymaga określonego stylu obrazowania, tak i obrazy HDR będą idealne tylko wtedy, gdy zostaną zmontowane z odpowiednim algorytmem HDR.

 • Średnia: Najprostsza forma generowania obrazu HDR i tworzy średnią wartość z obrazów serii ekspozycji.
 • Entropia: W teorii informacji entropia jest miarą gęstości informacji. Po zastosowaniu do generacji HDR, algorytm mierzy gęstość informacji o serii obrazów naświetlanych na piksel i zamienia ją na masę do generacji HDR. Rezultatem jest bardzo stabilna metoda, która jest ustawiona jako standardowy algorytm dla PURE HDR.
 • Metoda mieszaniakolorów: Metoda mieszania kolorów wykorzystuje składniki kolorów pikseli jako miarę wagi i jest szczególnie odpowiednia dla serii ekspozycji z niewielką różnicą jasności w obszarach częściowych, takich jak mgła, dym lub chmura.
 • Luminancja logarytmiczna: Algorytm ten współpracuje z jasnością logarytmiczną (luminancją). Odpowiada to w przybliżeniu postrzeganiu jasności ludzkiego oka - to czyni ten algorytm bardzo odpowiednim dla większości serii ekspozycji.
 • Odległość bezwzględna: Bardzo wydajny algorytm fuzji HDR, który łączy w sobie dwie istotne właściwości: po wyłączeniu funkcji wygładzania HDR obrazy HDR są wolne od aureoli, a ponadto unika się przerw w jasności.
 • Ostrość luminancji: W procedurze Ostrość luminancji określa się ostrość luminancji (jasności) na piksel i przelicza na wagę. W ten sposób uzyskuje się obszary o najlepszym rysunku szczegółów w fuzji HDR.
 • Repro-Neutral: Procedura ta jest szczególnie zoptymalizowana dla serii zdjęć skanowanych w normalnych warunkach oświetleniowych.

Wysokiej precyzji ustawienia

Użytkownik może wpływać na sposób nakładania się na siebie poszczególnych obrazów z serii ekspozycji. Można uwzględnić drobne ruchy obiektów, niezamierzone powiększenie i obrót aparatu. Unikatowe: Rozróżnia się między ruchami motywu, ruchami kamery i powiększeniem.

Korekta obrazu duchów

PURE HDR oferuje wysoce precyzyjną korekcję obrazu widmowego, która odfiltrowuje poruszające się obiekty lub osoby, które poruszają się w obrębie bracketingu ekspozycji, tj. pojawiają się w różnych miejscach na poszczególnych zdjęciach. Specjalną procedurą jest szczegółowa prognoza: Próbuje przewidzieć ruchy w ramach serii ekspozycji i w ten sposób usunąć obrazy duchów w bardziej ukierunkowany sposób.

PURE HDR wykorzystuje nowo opracowane, inteligentne dostosowanie do żywych istot, krajobrazu, architektury i sportu.

Ultra-HDR dla jeszcze większej dokładności obrazu

Jeśli Franzis nie definiuje nowego standardu HDR, to kto definiuje? Od 10 lat jesteśmy specjalistami w tworzeniu superrealistycznych obrazów HDR, co jest wystarczającym powodem, aby pójść o krok dalej. Nasz najnowszy wynalazek nazywa się Ultra-HDR i nazwa ta mówi wszystko. Obrazy HDR nigdy nie były bardziej realistyczne, bogate w kontrast i szczegóły. Zapewnia to ekskluzywny 64-bitowy silnik HDR firmy Franzis - po raz pierwszy zastosowany w programach HDR na całym świecie.

Stosowany jest integralny proces syntezy HDR, integralna linia, która oblicza z bardzo małych sektorów. Ta zintegrowana fuzja HDR oblicza w tle około 30 razy więcej serii naświetlań niż pierwotnie dostępne. Podczas obliczeń generowanych jest więcej obrazów pośrednich (estymatorów), które są następnie wykorzystywane do tworzenia obrazu HDR. Rezultatem są dodatkowe szczegóły, które są szczególnie przydatne przy robieniu zdjęć w trudnych sytuacjach.
Ale nie martw się, Pure HDR nadal działa na 32-bitowych systemach komputerowych i nawet one korzystają z wewnętrznego wzrostu wydajności.

Konwerter JPG i RAW, nawet do mocowania na wspornikach

Pure HDR działa we wszystkich popularnych standardach obrazu, od JPG do RAW-ów. Zintegrowany przetwornik RAW jest stale aktualizowany, a nawet opanowuje rozwój serii ekspozycji. Wszelkie zmiany wprowadzone do zdjęcia w serii bracketingu zostaną zastosowane do całej serii, jeśli użytkownik sobie tego życzy.

32-bitowy obraz HDR: 16 milionów razy więcej informacji o obrazie robi różnicę

Wywołane zdjęcia zawsze muszą się zmierzyć z porównaniem z oryginalnym obrazem, który fotograf widział na własne oczy. Ludzkie oko może dostrzec 100.000 różnic w jasności, czyli 200 razy więcej różnic w jasności - czyli błyskotliwości lub informacji o obrazie - niż jakikolwiek czujnik kamery na świecie. To jest fizyczny fakt.

W odniesieniu do głębi bitowej plików graficznych, oznacza to

 • 8 bitów (JPG) może reprezentować 256 różnic w jasności,
 • 16 bitów (TIFF) może reprezentować 65 536 różnic w jasności,
 • 32-bitowy (HDR) może wyświetlać 4 294 967 296 różnic w jasności.

Każdy na kanał kolorowy.

Tak więc tylko 32-bitowe obrazy HDR mogą przechowywać tyle informacji o obrazie, ile nasze oko widziało na miejscu. To jest fizyczny fakt.

Prawidłowe jest to, że w programie Photoshop wszystkie pliki obrazów mogą być konwertowane na 32-bitowe obrazy. Ale: jeśli po prostu skonwertujesz 8-bitowy JPG na 32-bitowy obraz bez podawania pliku więcej informacji o obrazie, obraz nie będzie bardziej błyskotliwy, ponieważ informacje o świetle po prostu nie ma. Tylko serie ekspozycji i specjalne algorytmy HDR, które pracują z liczbami zmiennoprzecinkowymi, mogą tu pomóc. Tylko specjalne programy HDR mogą to zrobić.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows®: 10/8.1/8/7/Vista

Sprzęt komputerowy: Intel® Pentium® lub AMD® Athlon® od 1,2 GHz, min. 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym, 4 GB pamięci roboczej, karta graficzna SVGA o rozdzielczości min. 1.024 x 768 pikseli, 24-bitowa głębia kolorów, napęd CD/DVD-ROM

 

System operacyjny Mac: OS X 10.7 lub wyższy

Sprzęt: procesor Intel/G5, 4 GB pamięci RAM, dysk twardy 2 GB, rozdzielczość ekranu 1.280 x 1.024 pikseli

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Franzis Pure HDR"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany