Infolinia +49 3221 2292585
 
G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie

G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie

72,27 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820526
 • C2001ESD12001
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Urządzenie:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie, do wyboru: 1 lub 3 urządzenia... więcej

Informacje o produkcie "G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie"

G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie, do wyboru: 1 lub 3 urządzenia

Bezkompromisowa, wysokowydajna ochrona Twoich danych.

Szybko.
G DATA Antivirus działa dyskretnie w tle dla Państwa bezpieczeństwa. A ty surfujesz, grasz lub robisz zakupy na pełnych obrotach.

Bezkompromisowy.
Bez względu na to, czy chodzi o napaść ze strony wymuszaczy okupu, przez dziury w zabezpieczeniach, czy podczas bankowości internetowej: jesteś bezpieczny. Czuje się dobrze, prawda?

Sprytne.
Technologie nowej generacji już teraz rozpoznają z zachowania programów, czy planują atak. W ten sposób zawsze jesteś o krok przed hakerami.

Najważniejsze funkcje:

Skaner antywirusowy
Polegaj na najwyższych wskaźnikach wykrywalności dzięki technologiom pracy równoległej.

Badania behawioralne
Chroni cię również przed nieznanymi szkodnikami. G DATA Antivirus rozpoznaje je po ich widocznym zachowaniu.

Kontrola poczty elektronicznej
Skanuje przychodzące wiadomości e-mail i załączniki w poszukiwaniu podejrzanych treści. Niebezpieczeństwa są rozpoznawane zanim cokolwiek się stanie.

Wykorzystajcie ochronę
Chroni komputer przed przestępcami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach, np. w aplikacjach biurowych i czytnikach PDF.

G DATA BankGuard
Opatentowana technologia chroni Twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - dla zapewnienia bezpieczeństwa bankowości internetowej i zakupów.

Anti-Ransomware
Nie ma szans na szantaż Trojanów: G Dane chronią Cię przed przestępcami szyfrującymi Twoje pliki.

Osłona klawiatury USB
Chroni Cię przed manipulowaniem urządzeniami USB, które podają się za klawiaturę, mimo że wyglądają jak pamięci USB lub zewnętrzne dyski twarde.

Zarządzanie aktualizacją
Ustalić, kiedy i gdzie komputer pobiera aktualizacje. W ten sposób można uniknąć dodatkowych kosztów np. podczas logowania się do zagranicznej sieci WLAN.

Inteligentne technologie kryjące się za Antywirusem

Wyrafinowany skaner antywirusowy

Rdzeniem wszystkich rozwiązań G DATA dla komputerów z systemem Windows jest technologia CloseGap z DoubleScan: dwa skanery antywirusowe pracują w idealnej harmonii, aby zapewnić maksymalną ochronę. Razem skanują one system w poszukiwaniu zarówno rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, jak i nowych wirusów lub zagrożeń, które są tylko lokalne. Inteligentne technologie programu antywirusowego uzupełniają się i działają dokładnie tam, gdzie są potrzebne - nie ograniczając przy tym szybkości komputera..

Czy jeden plik zachowuje się podejrzanie?

W celu zidentyfikowania jeszcze nieznanego złośliwego oprogramowania, ochrona antywirusowa G DATA działa z wykorzystaniem technologii proaktywnych. Nasz Behavior Blocker wykrywa wirusy tylko przez ich zachowanie: Na przykład, czy niepożądane procesy są uruchamiane w tle po dwukrotnym kliknięciu pliku? Na przykład, niezauważone pobieranie zatrzymuje analizę zachowań niezawodnie i szybko, zanim staną się one zagrożeniem.

Luki bezpieczeństwa jako punkty wejścia

G Ochrona przed wirusami danych gwarantuje użytkownikom optymalną ochronę nawet w przypadku wystąpienia luk bezpieczeństwa na komputerze. G Dane chronią przed niebezpiecznymi wyczynami dzięki specjalnie opracowanej zaawansowanej technologii antywirusowej - złośliwym kodom programów, które są precyzyjnie dostosowane do luk w zabezpieczeniach komputera i wykorzystują je. Inteligentne oprogramowanie G DATA chroni Państwa komputer nawet przed nieznanym wcześniej wykorzystaniem poprzez monitorowanie procesów i wykrywanie odchyleń od zwykłej kolejności.

W każdym programie wiele małych procesów odbywa się jeden po drugim. Proces reaguje na poprzedni, sekwencja możliwych reakcji jest przewidywalna. Eksploatacja powoduje fałszywe reakcje w tej sekwencji. Jeśli program jest zainfekowany, jest on wykonywany inaczej niż powinien. Aby to wykryć, nasza ochrona przed exploitami automatycznie wykonuje testy pamięci i sprawdza czas działania każdej sekwencji programu.

Większość ataków z Internetu - oprócz witryn typu phishing - odbywa się za pośrednictwem tzw. infekcji drive-by: Użytkownik odwiedza przygotowaną stronę internetową, która szpieguje komputer pod kątem podatności na luki w zabezpieczeniach. Gdy tylko zostaną wykryte odpowiednie luki, odpowiedni exploit jest wysyłany do komputera niezauważony, aby następnie pobrać i wykonać kolejne złośliwe oprogramowanie - na przykład bankowe trojany lub okup..

Nie ma szans dla szmalcowników

G Ochrona antywirusowa DATA chroni Państwa również przed zagrożeniami związanymi z szantażowaniem wirusów: tak zwane okupowe oprogramowanie blokuje Państwa komputer w przypadku ataku i szyfruje Państwa dane, takie jak prywatne zdjęcia, filmy wideo, dokumenty lub wiadomości e-mail. Tylko w zamian za okup, sprawcy ponownie udostępniają dane.

Skanery antywirusowe i monitoring zachowań mogą wykrywać i usuwać złośliwe oprogramowanie. G Data opracowała zupełnie nową procedurę w celu zapewnienia optymalnej ochrony przed szantażowaniem złośliwego oprogramowania i jeszcze bardziej szczegółowego reagowania na działania związane z okupem: G DATA Anti-Ransomware jest technologią proaktywną - trojany szyfrujące są wcześnie wykrywane na podstawie charakterystyk typowych dla tego typu szkodników.

Jest to zauważalne na przykład, gdy kopie zapasowe systemu operacyjnego są wyłączane, widoczna liczba plików jest szyfrowana w krótkim czasie lub zmieniane są rozszerzenia plików (np. .docx na .locky).

G DATA Anti-Ransomware natychmiast przerywa takie procesy, aby zdjęcia, filmy wideo, dokumenty i wiadomości e-mail nie mogły być szyfrowane.

Bezpieczeństwo w bankowości internetowej

Program antywirusowy G DATA oferuje również skuteczną ochronę dla Państwa bankowości internetowej: opatentowana technologia chroni Państwa przeglądarkę przed trojanami bankowymi, które chcą np. manipulować transferami.

BankGuard rozpoznaje możliwe manipulacje i zastępuje je oryginałem. Następnie ochrona przed wirusem identyfikuje i usuwa złośliwe oprogramowanie.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Wymagania systemowe

 •     Microsoft Windows 10 / 8.x / 7: min. 2 GB RAM
 •     Wszystkie funkcje rozwiązań G DATA są obsługiwane na systemach 32- i 64-bitowych
 •     Połączenie z Internetem jest wymagane do instalacji oprogramowania oraz do aktualizacji sygnatur wirusów i oprogramowania.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Windows
Dołączone aplikacje: Ochrona przed wirusami
Właściwości: "G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie"
System: Windows
Dołączone aplikacje: Ochrona przed wirusami
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "G Data Antivirus 2021, 1 rok, natychmiastowe pobieranie"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany