Infolinia 0800 702813
 
G DATA Antivirus 2023

G DATA Antivirus 2023

71,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820526
 • C2001ESD12001
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Rok (lata):

Urządzenie(a):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bezkompromisowa, wysokowydajna ochrona Twoich danych Jesteś chroniony przed wirusami,... więcej

Informacje o produkcie "G DATA Antivirus 2023"

Bezkompromisowa, wysokowydajna ochrona Twoich danych

 • Jesteś chroniony przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem
 • Chronimy Twoje transakcje bankowe i zakupowe online przed manipulacją
 • Niebezpieczne linki phishingowe w mediach społecznościowych i wiadomościach e-mail są blokowane

Zaawansowana ochrona przed wirusami dzięki najnowszym technologiom

Surfuj po sieci WWW bezpieczniej w mgnieniu oka dzięki G DATA Antivirus 2023 : Nasze specjalnie zaprogramowane technologie DeepRay®- i BEAST nowej generacji chronią Cię przed atakami z Internetu. Zarówno wirusy, trojany, oprogramowanie szpiegowskie, ransomware, inne złośliwe oprogramowanie, exploity czy ataki phishingowe: Oprogramowanie antywirusowe monitoruje Twoje dane i zapewnia maksymalną ochronę przed przestępcami-hakerami.

Maksymalne bezpieczeństwo bankowości internetowej dzięki G DATA Antivirus 2023

Bezproblemowa bankowość online i zakupy: Niebezpieczne trojany bankowe, za pomocą których cyberprzestępcy próbują uzyskać dane bankowe, dzięki naszej ochronie antywirusowej należą już do przeszłości. Nasz skaner antywirusowy natychmiast wykrywa te szkodniki i zapobiega ich atakom na Twoje dane osobowe. Jeśli złośliwe oprogramowanie jest już znane, antywirus dla Windows unieszkodliwia je zaraz po pobraniu.

Ochrona poczty elektronicznej przed phishingiem & co.

Czy ten link w mailu jest niebezpieczny czy nie? Kup G DATA Antivirus 2023 i nie podejmuj tej decyzji samodzielnie: Dzięki naszej ochronie dla programów pocztowych, zmanipulowane załączniki do wiadomości e-mail nie stanowią już dla Ciebie problemu. Hakerzy często wykorzystują je do niezauważonego przeniknięcia do komputera. Nasz skaner antywirusowy sprawdza nie tylko pliki na dysku twardym lub nośniku zewnętrznym pod kątem złośliwej zawartości, ale także wiadomości e-mail. Dotyczy to wszystkich wiadomości otrzymywanych i wysyłanych za pomocą programu poczty elektronicznej komputera.

Brak obaw przed oprogramowaniem ransomware

G DATA Antivirus chroni Twój komputer z systemem Windows przed zagrożeniem ze strony wirusów typu ransomware: tak zwane oprogramowanie ransomware blokuje dostęp do komputera w przypadku ataku i szyfruje dane, takie jak prywatne zdjęcia, filmy, dokumenty lub wiadomości e-mail. Sprawcy ponownie udostępniają dane dopiero po wpłaceniu okupu.

Skanery antywirusowe i monitorowanie zachowań mogą wykrywać i usuwać oprogramowanie ransomware. W tym celu firma G data opracowała zupełnie nową procedurę:
G DATA Anti-Ransomware to proaktywna technologia bezpieczeństwa - kryptotrojany są wykrywane na wczesnym etapie w oparciu o typowe cechy takiego złośliwego oprogramowania.

Luki w zabezpieczeniach jako brama

Bardzo niewiele programów, które instalujesz na swoim komputerze, jest wolnych od luk w zabezpieczeniach. Mimo że programiści dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej załatać te luki, cyberprzestępcy często wykorzystują je do infekowania systemu. Dzięki naszej specjalnie opracowanej technologii antywirusowej G DATA chroni Cię przed takimi atakami z wykorzystaniem exploitów oraz atakami typu zero-day. Nawet ataki na nieznane jeszcze podatności są wykrywane przez nasze oprogramowanie poprzez monitorowanie procesów i rozpoznawanie odstępstw od zwykłej procedury.

Kup G DATA Antivirus 2023 i ciesz się następującymi funkcjami

Skaner antywirusowy
Polegaj na najwyższych wskaźnikach wykrywalności dzięki równolegle pracującym technologiom. Chronią one użytkownika przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem.

Technologie nowej generacji
Nasze nowe rozwiązania DeepRay® i BEAST wykorzystują sztuczną inteligencję i analizę behawioralną do wykrywania nieznanego wcześniej, ukrywającego się złośliwego oprogramowania.

Anti-Ransomware
Żadnych szans dla trojanów szantażujących: chronimy Cię przed przestępcami, którzy szyfrują Twoje pliki.

G DATA BankGuard
Nasza opatentowana technologia chroni Twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - dla bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej i zakupów.

Sprawdzaj wiadomości e-mail
Nasze oprogramowanie antywirusowe sprawdza przychodzące wiadomości e-mail i załączniki pod kątem podejrzanej zawartości. Zagrożenia są wykrywane jeszcze zanim cokolwiek się stanie.

Ochronaklawiatury USB
Chroni Cię przed zmanipulowanymi urządzeniami USB, które udają klawiatury, mimo że wyglądają jak pamięci USB lub zewnętrzne dyski twarde.

Ochrona przedexploitami
Chroni komputer przed przestępcami, którzy wykorzystują luki w zabezpieczeniach, np. w aplikacjach pakietu Office i czytnikach plików PDF.

Aktualizacja administracyjna
Dowiedz się, kiedy i gdzie komputer ładuje aktualizacje zabezpieczeń. W ten sposób unikniesz dodatkowych kosztów, gdy Twoje urządzenie jest podłączone np. do zagranicznej sieci WLAN.


Brakuje Ci niektórych funkcji, takich jak kontrola rodzicielska itp

Tutaj przejdź do wersji G Data Total 2023 .

Wymagania systemowe

    Windows 11 / 10 / 8.1 / 7 (SP 1): min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64
    Do instalacji oraz aktualizacji sygnatur wirusów i oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem

Właściwości: "G DATA Antivirus 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Spamfilter
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "G DATA Antivirus 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Spamfilter
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "G DATA Antivirus 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany