Infolinia 0800 702813
 
G Data Mobile Security Android

G Data Mobile Security Android

45,25 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821809
 • M2001ESD12001
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Chroń swoje urządzenia mobilne przed wirusami, złośliwymi aplikacjami i kradzieżą danych... więcej

Informacje o produkcie "G Data Mobile Security Android"

Chroń swoje urządzenia mobilne przed wirusami, złośliwymi aplikacjami i kradzieżą danych

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

W kawiarni, na weekendowej wycieczce czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze przy Tobie - tak jak Twoje dane osobowe. Dlatego ważne jest, aby Twoi mobilni towarzysze byli również bezpieczni przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Internet Security Android chroni smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android tak samo skutecznie jak komputery PC. Oferuje on również wiele przydatnych funkcji: Na przykład, jeśli urządzenia zostaną zgubione lub skradzione, można je w każdej chwili zlokalizować lub zdalnie usunąć wszystkie zapisane na nich dane.

Skaner antywirusowy
Sercem każdego oprogramowania zabezpieczającego jest niezawodny skanerantywirusowy. Z łatwością sprawdzaj swoje urządzenie z systemem Android pod kątem obecności trojanów, wirusów i innych szkodników, korzystając z naszej aplikacji Mobile Security.

Kontrolaaplikacji
Niektóre aplikacje po prostu wiedzą zbyt wiele. Dzięki aplikacji G DATA Internet Security Android możesz sprawdzić uprawnienia swoich aplikacji. W ten sposób możesz sprawdzić, czy Twoje aplikacje są bezpieczne - czy może potajemnie Cię szpiegują.

Zabezpiecz kontakty
Dzięki naszej aplikacji Mobile Security skończyły się czasy irytujących połączeń reklamowych i spamu w wiadomościach tekstowych: zezwalaj tylko na wybrane kontakty lub blokuj niepożądane numery.

Dla cyfrowego świata przyjaznego dzieciom

G DATA Internet Security Android sprawia, że cyfrowy świat jest również bezpiecznym miejscem dla Twoich dzieci: wspólnie z pedagogami społecznymi i psychologami z portalu ochrony dzieci fragfinn.de opracowaliśmy przyjazną dzieciom przeglądarkę, która blokuje podejrzane strony. Dodawaj i edytuj listę zalecanych stron i świadomie decyduj, do których witryn internetowych Twoje dziecko może mieć dostęp. W ten sposób Państwa dzieci nauczą się korzystać z mediów cyfrowych w chronionych, indywidualnie określonych ramach.

Urządzenia w skrócie

Jeśli zgubiłeś swój smartfon lub tablet, możesz go szybko odnaleźć dzięki naszemu Mobile Security: na naszej platformie online możesz kilkoma kliknięciami sprawdzić, czy Twój smartfon ukrywa się gdzieś w kieszeni, czy jest jeszcze w biurze. Zanim bateria Twojego urządzenia mobilnego się wyczerpie, aplikacja G DATA automatycznie prześle Ci aktualną lokalizację. Dzięki temu można go ponownie znaleźć nawet po wyłączeniu. G DATA oznacza ścisłą niemiecką ochronę danych - i zapewnia bezpieczeństwo Państwa danych i współrzędnych.

Doskonała ochrona w Internecie

Bez względu na to, gdzie jesteś w Internecie, zintegrowana przeglądarka systemu G DATA Internet Security Android niezawodnie chroni Cię przed atakami typu phishing i blokuje niebezpieczne lub fałszywe strony internetowe. W ten sposób aplikacja G DATA pozwala na relaks podczas surfowania na smartfonie lub tablecie z systemem Android.

Wymagania systemowe

Korzystaj z G DATA Internet Security Android na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych z systemem Android 4.1.

Właściwości: "G Data Mobile Security Android"
Dołączone aplikacje:
Anti-Theft
Bezpieczne przeglądanie
Ochrona przed wirusami
System operacyjny:
Android
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "G Data Mobile Security Android"
Dołączone aplikacje:
Anti-Theft
Bezpieczne przeglądanie
Ochrona przed wirusami
System operacyjny:
Android
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "G Data Mobile Security Android"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany