Infolinia 0800 702813
 
Gilisoft Screen Recorder

Gilisoft Screen Recorder

108,67 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822824
 • 1 Rok
 • EN
 • Na Całym Świecie

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Gilisoft Screen Recorder - najlepszy program do nagrywania ekranu Windows WindowsGilisoft... więcej

Informacje o produkcie "Gilisoft Screen Recorder"

Gilisoft Screen Recorder - najlepszy program do nagrywania ekranu Windows

WindowsGilisoft Screen Recorder to potężne oprogramowanie do nagrywania ekranu, które rejestruje wszystko, co widzisz i słyszysz/mówisz na ekranie oraz pomaga nagrywać filmy z kamery internetowej z wirtualnym tłem i zapisywać je jako skompresowane pliki wideo w czasie rzeczywistym. Filmy nagrane przez oprogramowanie nie zawierają interfejsu użytkownika używanego oprogramowania. Oprócz nagrywania na jednym monitorze, możesz także przechwytywać aktywność ekranu na wielu monitorach jednocześnie. Dzięki temu oprogramowaniu możesz szybko i łatwo nagrywać webinary, gry, filmy Skype w jakości HD i wiele więcej. Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie oferuje kompletny zestaw narzędzi i opcji do profesjonalnego nagrywania ekranu.

Ekskluzywne funkcje Gilisoft Screen Recorder

 • Nagrywanieekranu i kameryinternetowej:Nagrywaj cały ekran (obsługuje wiele monitorów), pojedyncze okno lub wybrany obszar ekranu. Możesz także nagrywać wideo z kamery internetowej (z obsługą wirtualnego tła) lub nagrywać ekran i kamerę internetową jednocześnie.

 • Osiągaj wysoką jakość nagrań: Twórz profesjonalne samouczki wideo i screencasty z wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem.

 • Nagrywaj mikrofon i komputer: Nagrywaj filmy z dźwiękiem komputera, mikrofonu lub obu jednocześnie.

 • Zoom podczas nag rywania: Powiększaj i pomniejszaj obszar nagrywania oraz powiększaj obszar kursora podczas nagrywania (maksymalnie 4x).

 • Kodowanie z akceleracją GPU H264: Zoptymalizuj wydajność nagrywania dzięki akcelerowanemu sprzętowo koderowi H.264/HEVC do szybkiego nagrywania z wysokim współczynnikiem kompresji i doskonałą jakością.

 • Popularne formaty wyjściowe wideo: Wybieraj spośród wielu formatów wideo HD, takich jak MP4, AVI, WMV, FLV, H264 i innych.

 • Rysuj na wideo/dodaj logo: Umieść własne logo na wideo, aby pokazać twórcę. Rysuj na wideo podczas nagrywania i dodawaj ważne rysunki do swoich samouczków.

 • Nagrywaj zrzuty ekranu: Rób wysokiej jakości zrzuty ekranu pulpitu i zapisuj je jako pliki PNG, JPG lub BMP, niezależnie od tego, czy rozpocząłeś nagrywanie wideo, czy nie.

 • Harmonogram nagrywania: Ustaw czas rozpoczęcia nagrywania i zdefiniuj warunki (np. czas, rozmiar pliku, czas trwania nagrania) automatycznego zakończenia nagrywania. Użyj zaawansowanego harmonogramu nagrywania, aby zaplanować nagrywanie dla strony internetowej lub dowolnej innej aplikacji na pulpicie.
 • Odliczanie nagrywaniai automatyczne zatrzymywanie nagrywania: Odliczanie nagrywania pomaga przygotować się do nagrywania i potwierdza pomyślne rozpoczęcie. Automatyczne zatrzymywanie nagrywania pozwala na automatyczne zatrzymywanie nagrań bez konieczności ręcznej interwencji.

 • Skróty klawisz owe: Użyj konfigurowalnych skrótów klawiszowych do uruchamiania, wstrzymywania, zatrzymywania nagrywania, przechwytywania zrzutów ekranu i innych funkcji.

 • Kursor i efekty kliknięcia: Osadź kursor myszy w nagraniu i dodaj dźwięki i efekty kliknięcia myszą.

Dlaczego warto używać Gilisoft Screen Recorder?

Gilisoft Screen Recorder oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem ekranu. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i rozbudowanym funkcjom jest idealny do tworzenia samouczków, nagrywania gier, prezentacji i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, Gilisoft Screen Recorder zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia wysokiej jakości nagrań.

Gilisoft Screen Recorder to najlepsze narzędzie do nagrywania ekranu. Dzięki szerokiej gamie funkcji i łatwości obsługi, pozwala Ci tworzyć profesjonalne nagrania bez wysiłku. Pobierz Gilisoft Screen Recorder już dziś i poznaj najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu na rynku!


Wymagania systemowe 

 • Windows 2000/XP/7/10/11 (32 bity i 64 bity)
 • macOS
 • Android 
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Gilisoft Screen Recorder"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany