Infolinia 0800 702813
 
HEIC to JPG Converter

HEIC to JPG Converter

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2023
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dlaczego iPhone używa formatu HEIC? IPhone i inne nowe urządzenia z systemem IOS zapisują... więcej

Informacje o produkcie "HEIC to JPG Converter"

Dlaczego iPhone używa formatu HEIC?

IPhone i inne nowe urządzenia z systemem IOS zapisują zdjęcia w formacie HEIC, ponieważ wymaga on mniej miejsca na dysku. Jest to korzystne, ponieważ wiele formatów zdjęć wymaga dużej ilości miejsca na dysku. Dzięki temu nowemu formatowi zdjęcia o wysokiej jakości mogą być przechowywane w mniejszych plikach. Dla osób, które robią dużo zdjęć, jest to duża zaleta.

Na iPhonie często robi się wiele zdjęć, które teraz nie zajmują już tak dużo miejsca. Konwersja HEIC do JPG Windows 11 jest łatwa dzięki temu prostemu oprogramowaniu; to tylko kwestia zaimportowania zdjęć i wykonania kilku kliknięć myszką.

Format JPG jest znany od lat i bardzo dobrze nadaje się do udostępniania i przesyłania zdjęć. Obsługuje wszystkie systemy operacyjne, w tym Mac, Android, IOS, Windows i UNIX. HEIC obsługuje tylko IOS 11+ i MacOS High Sierra. Dlatego potrzebujesz oprogramowania do konwersji HEIC na JPG, aby móc oglądać obrazy w formacie HEIC na platformach Windows lub Android.

Konwerter HEIC do JPG Pobierz

Oprogramowanie HEIC to JPG Converter ma wiele wspaniałych funkcji, które pomogą Ci szybko przekonwertować zdjęcia do formatu JPG lub PNG. Tryb wsadowy pozwala na konwersję wielu obrazów jednocześnie, a także na łatwe dodawanie znaków wodnych, logo lub tekstu do dowolnej liczby obrazów. Program oferuje automatyczną korektę poziomów i optymalizację kolorów, więc Twoje zdjęcia po konwersji będą wyglądać fantastycznie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "HEIC to JPG Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany