Infolinia 0800 702813
 
Hide My Ass Pro VPN by Avast

Hide My Ass Pro VPN by Avast

96,92 zł * 145,69 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820562
 • 4017404029137
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Hide My Ass Pro HMA VPN by Avast 5 urządzeń 1 rok Surfuj bezpiecznie i prywatnie.... więcej

Informacje o produkcie "Hide My Ass Pro VPN by Avast"

Hide My Ass Pro HMA VPN by Avast 5 urządzeń 1 rok

Surfuj bezpiecznie i prywatnie. Zabezpiecz swoje połączenia z publicznymi sieciami i hotspotami. Twoje połączenie z siecią jest bezpiecznie szyfrowane przez HMA. Z łatwością zmieniaj swoją wirtualną lokalizację. HMA działa na wszystkich głównych systemach operacyjnych, od Windows, przez Linux i Mac, po Andorid i iOS. *Nieograniczona liczba urządzeń: Możesz zainstalować HMA na dowolnej liczbie urządzeń, ale jednocześnie możesz korzystać tylko z aktywnych 5 połączeń VPN.

 
What is a VPN?

VPN to skrót od Virtual Private Network (wirtualna sieć prywatna). Pozwala na anonimowe i bezpieczne surfowanie po Internecie z dowolnego miejsca. Sieci VPN chronią Cię, tworząc zaszyfrowany tunel łączący Twój komputer z Internetem, hotspotami Wi-Fi i innymi sieciami.

Jak działa usługa VPN?

Sieć VPN szyfruje Twoje połączenie internetowe i zamienia Twój adres IP (który identyfikuje Twoje urządzenie) na inny. A oto jak to działa.

Do czego mogę używać VPN?

A VPN opens up the world of the internet to you by keeping you safe, anonymous and private online. Bez względu na to, jakie strony internetowe odwiedzasz, jakie e-maile wysyłasz lub otrzymujesz, lub co kupujesz online, nic nie może być widziane przez nikogo.

    Prywatność w sieci

    Zachowaj prywatność w sieci, maskując swój adres IP, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych (ISP) śledzenie, przechowywanie, a nawet sprzedawanie danych dotyczących przeglądania stron.
    Dowiedz się więcej >
    Streaming

    Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione programy z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z jednego z naszych dedykowanych serwerów streamingowych.
    Dowiedz się więcej >
    Dostęp do witryn internetowych z ograniczeniami

    Dostęp do witryn internetowych, które są ograniczone przez niektóre rządy, nawet jeśli mieszkasz w jednym z tych krajów.
    Dowiedz się więcej >


Dlaczego powinienem się martwić o swoją prywatność w Internecie?

Rozwój Internetu i ograniczenia nakładane na niego przez rządy sprawiają, że łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można ujawnić w sieci całe swoje życie. Bankowość online, historia przeglądania stron, prywatne wiadomości - wszystko to jest śledzone i przechowywane przez Twojego dostawcę usług internetowych. W USA mogą one nawet sprzedawać te dane reklamodawcom.

Oznacza to, że jesteś otwarty na wszelkiego rodzaju sztuczki reklamowe. Mogą nawet pobierać więcej opłat za ulubione usługi, gdy dowiedzą się, jak bardzo je kochasz! Na dodatek masz dostęp do swoich prywatnych wiadomości, oglądania treści dla dorosłych i całej historii przeglądania - wszystko to może być śledzone, przechowywane i sprzedawane przez Twojego dostawcę usług internetowych, jeśli nie korzystasz z usługi VPN.

Wymagania:

Licencja: Ukryj mój tyłek przez Avast
Wersja: Pełna wersja
Ilość: dla 5 urządzeń (Windows, Mac, iOS, Android, tablety)
Termin: 1 rok ( od aktywacji )
Systemy: 32/64 bit Windows 7-10, Mac, iOS, Android
Region i język: Obowiązuje dla wszystkich dostępnych języków, dla regionu UE, w tym Norwegii, Islandii i Szwajcarii
   
Właściwości: "Hide My Ass Pro VPN by Avast"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Ochrona prywatności
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Co to jest VPN?
VPN to skrót od angielskiej nazwy virtual private network. Pozwala na anonimowe i bezpieczne surfowanie po Internecie z dowolnego miejsca. Sieci VPN chronią Cię, tworząc zaszyfrowany tunel łączący Twój komputer z Internetem, hotspotami Wi-Fi i innymi sieciami.
Jak działa usługa VPN?
VPN szyfruje Twoje połączenie internetowe i wymienia Twój adres IP (który identyfikuje Twoje urządzenie) na inny. Oto jak to działa.
Do czego mogę używać VPN?
VPN otwiera świat internetu, zapewniając Ci bezpieczeństwo, anonimowość i prywatność online. Bez względu na to, jakie strony internetowe odwiedzasz, jakie e-maile wysyłasz lub otrzymujesz, lub co kupujesz online, nic nie może być widziane przez nikogo.
Dlaczego warto wybrać Hide My Ass Pro?
Mamy serwery proxy VPN w większej ilości krajów niż jakikolwiek inny dostawca. Nasz VPN działa na wszystkich Twoich urządzeniach, w tym na Android TV czy konsoli do gier. Możesz nawet podłączyć do 5 urządzeń jednocześnie! Szyfruj połączenie, gdy korzystasz z niezabezpieczonych publicznych hotspotów Wi-Fi. Zapisz dowolny serwer VPN lub kraj dzięki naszej funkcji "Favourite Server".
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Hide My Ass Pro VPN by Avast"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Ochrona prywatności
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Hide My Ass Pro VPN by Avast"
21 paź 2020

Best, period.

Works great. Awesome price and customer service.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany