Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

inPixio Photo Studio 10 Pro inPixio Photo Studio 10 Pro
inPixio Photo Studio 10 Pro Upiększanie zdjęć nigdy nie było tak łatwe! Usuwanie niepożądanych części Dokładne wycinanie ludzi Tworzenie fotomontaży Dostępne wyłącznie w wersji "Professional": Moduł...
181,28 zł * 362,96 zł *
InPixio Photo Clip 9 Professional Windows Kliknij tutaj dla wersji MAC: Inpixio Photo Clip 9... więcej

Informacje o produkcie "InPixio Photo Clip 9 Professional"

InPixio Photo Clip 9 Professional Windows

Kliknij tutaj dla wersji MAC: Inpixio Photo Clip 9 Professional MAC

Jeśli chcesz zoptymalizować i znacznie poprawić jakość własnych zdjęć, powinieneś kupić InPixio Photo Clip 9 i zwiększyć jakość swoich ujęć. Ze względu na wszechstronne zastosowanie oprogramowania, nie jest trudno znaleźć dobre rozwiązanie dla własnych systemów i zapewnić dobrą koordynację za pomocą zaledwie kilku kliknięć. To sprawia, że zakup InPixio Photo Clip jest dobrą decyzją i zaufaj profesjonalnej aplikacji.

 

Idealny do poprawiania zdjęć

Różnorodność aplikacji upraszcza przeglądanie, a także późniejszą edycję obrazów. Zakup InPixio Photo Clip 9 pozwala użytkownikom usuwać niechciane obiekty lub cieniowanie za pomocą zaledwie kilku kliknięć, aby korzystać z pełnego doświadczenia obrazu i nieskazitelnego wyglądu. Obejmuje to usuwanie tekstu, logo, znaków wodnych i wielu innych elementów, które uniemożliwiają uzyskanie pozytywnego wrażenia.

Funkcja retuszu jest również kompetentnym narzędziem w tym zakresie. Dzięki niej można bez trudu dokonywać konkretnych opracowań i poprawek, dzięki czemu obrazy jeszcze lepiej pasują do wybranego kontekstu. Nawet w przypadku złożonych obszarów obrazu, dobrym wyborem staje się zakup InPixio Photo Clip i dokładna kontrola szczegółów.

 

Największe zalety w skrócie

 • Szybka i nieskomplikowana edycja obrazu
 • Łatwe kadrowanie szczegółów
 • Wybór i przypisanie odpowiedniego tła
 • Wyświetlanie w szerokiej gamie stylów
 • Usuwanie cieniowania lub znaków wodnych
 • Dostosowanie wszystkich popularnych gradientów kolorów

 

Różnorodne efekty dla każdego obrazu

W wielu przypadkach efekt obrazu można poprawić za pomocą dodatkowych efektów. Mogą one wzbogacać treść, a także tworzyć nowe impulsy kolorystyczne. Dodatki takie jak krzywa tonalna, balans kolorów lub winietowanie mogą być wykonane w dowolnym momencie, optymalizując efekt wokół obrazów.

Dzięki InPixio Photo Clip 9 Professional można w ten sposób profesjonalnie poprawić każdy rodzaj obrazu. Sprawia to, że zakup InPixio Photo Clip 9 jest dobrym wyborem zarówno dla klasycznych zdjęć z wakacji, jak i kreatywnych portretów i optymalizuje twoje własne przetwarzanie obrazu. W ten sposób można zintegrować dowolny efekt z przetwarzaniem obrazu, aby zwiększyć wartość dodaną każdego obrazu.

 

Kup InPixio Photo Clip teraz i oszczędzaj!

Jeśli chodzi o profesjonalną i nieskomplikowaną edycję i korektę obrazu, InPixio Photo Clip 9 Professional jest właściwym wyborem. W ten sposób można zintegrować wiele komponentów, aby zawsze mieć dostęp do nowoczesnej i przejrzystej struktury. Stwarza to wiele możliwości doskonalenia oprogramowania, umożliwiając każdemu korzystanie z narzędzi, których potrzebuje. To sprawia, że łatwo jest kupić InPixio Photo Clip 9 i zaufać kompetentnej aplikacji wokół własnych zdjęć.Ulepsz swoje zdjęcia za pomocą kilku kliknięć!
 

Kopiuj stempel

Użyj stempla kopiowania do perfekcyjnej edycji lub sklonuj nim kontrastujące elementy. Istniejące obiekty na obrazie mogą zostać powtórzone za pomocą tego narzędzia. Używaj tego procesu tak często, jak chcesz, aby uzyskać zaskakujące efekty!

NOWOŚĆ! Popraw

Dzięki temu nowemu, niezwykle szybkiemu narzędziu do korekcji, możesz usuwać defekty i klonować lub wypełniać obszar obrazu jednym kliknięciem myszy. Obszary trudne do "zrekonstruowania" możesz teraz poprawiać jeszcze łatwiej. Nawet w złożonych obszarach obrazu (takich jak stopnie, odcienie kolorów na niebie itp.) można dodawać lub usuwać elementy.

Użyj tego narzędzia również do retuszowania portretów. Usuń drobne niedoskonałości i zredukuj zmarszczki - tak jak w błyszczących magazynach!

 

Łatwe kadrowanie

Kadruj za pomocą kilku kliknięć

Dzięki inPixio Photo Clip - cyfrowym nożyczkom - możesz wyciąć ze zdjęcia dowolny szczegół, osobę, obiekt lub element krajobrazu.

Za pomocą cyfrowych nożyczek w aplikacji inPixio Photo Clip możesz wyciąć ze zdjęcia dowolne szczegóły, osoby, obiekty, a nawet całe krajobrazy. Użyj suwaka, aby wybrać kontur osoby lub tła, które chcesz usunąć. Photo Clip automatycznie zastosuje wewnętrzny algorytm!

I odwrotnie, użyj suwaka "Zachowaj", aby zaznaczyć obszary, które powinny zostać zachowane w celu idealnego przycięcia. Nawet włosy, krople wody i najdrobniejsze szczegóły są usuwane z tła do poziomu pikseli.

Przykład kadrowania:

 

Wybierz tło:

Umieść wykadrowane obiekty na jednym z dostępnych teł, aby tworzyć fotomontaże lub kolaże. Po prostu wybierz żądany wzór tła z nowych oryginalnych obrazów lub pobierz własne obrazy, aby stworzyć unikalne fotomontaże. Wersja 9 oferuje nowe tła, a także tła monochromatyczne w każdym kolorze.

 

NOWOŚĆ! Jeszcze łatwiejsza obsługa dla nieograniczonej kreatywności

Importuj wiele zdjęć do jednego projektu edycji, aby uzyskać spektakularne, nieoczekiwane rezultaty.

Dostępnych jestponad 100 naklejek i szablonów tekstowych do personalizacji zdjęć i fotomontaży , a także oryginalna zawartość na specjalne okazje (urodziny, życzenia, zaproszenia itp.).

 

Edycja zdjęć za pomocą edytora (tylko wersja Pro)

NOWOŚĆ! Automatyczna korekta za pomocą 1 kliknięcia:

Wspaniałe zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia - dzięki w 100% automatycznej, inteligentnej technologii! Popraw jakość i kolory swoich zdjęć w mniej niż sekundę - umożliwia to w pełni automatyczny proces. Nie musisz już być ekspertem Photoshopa, aby uzyskać doskonałe zdjęcia!

 

NOWOŚĆ! Style LUT

Wspaniałe zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia. Przekształć swoje zdjęcia w wyjątkowe ujęcia w stylu profesjonalnych fotografów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje oryginalne zdjęcie zostało znacznie ulepszone dzięki naszemu wyborowi plików LUT. Za pomocą tego narzędzia możesz również importować własne biblioteki lub pobierać i importować darmowe biblioteki z Internetu.


NOWOŚĆ!
 Automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu

Ta nowa, w pełni automatyczna technologia wykrywa i koryguje efekt czerwonych oczu na obrazie. Na przykład, możesz nadać portretom z zeskanowanych slajdów lub odbitek zupełnie nowy wygląd.

 

Retusz i korekcja

 • Moduł "Usuwanie szumów"

Szum to ziarnistość na zdjęciu, która pojawia się, gdy brakuje luminancji. Dzięki temu nowemu modułowi możesz zredukować szumy na zdjęciach.

 • Moduł "Korekcja zamglenia

Dzięki narzędziu do usuwania zamglenia można zredukować lub nawet całkowicie usunąć niepożądane efekty ciemności, aby nie wpływały już na twoje zdjęcia.

 
 • Moduł selektywnego retuszu

Użyj gradientu liniowego i radialnego lub pędzla naprawczego. Na zdjęciu czarno-białym (lub z użyciem filtra) użyj pędzla, aby nałożyć kolor na wybrany obszar i wyróżnić go. Następnie dostosuj jasność, nasycenie, cień i kontrast itp. - i masz idealnie selektywny retusz:

 
 • Moduł kreatywnego rozmycia

Za pomocą tego modułu możesz rozmyć poszczególne obszary lub całe zdjęcie.

 
 • Moduł "Wyostrzanie
Za pomocą tego modułu możesz zwiększyć ostrość zdjęć, aby wydobyć najdrobniejsze szczegóły.

 • Zwiększ krycie
Dzięki tej funkcji możesz zaakcentować lub zmiękczyć niektóre elementy zdjęcia.

 • Przytnij i obróć o 90 stopni
Samodzielnie ustaw współczynnik proporcji zdjęć (1/1, 4/3, 16/9 itd.), a następnie zmień kąt, rysując poziomą linię na danym zdjęciu.
 

Dostosowania i efekty
 
 • Krzywatonalna:  Eksperymentuj z krzywymi tonalnymi, aby tworzyć jasne lub ciemne odcienie kolorów i dostosowywać wartości RGB (czerwony, zielony, niebieski) indywidualnie.
 • Balanskolorów:  Dostosuj precyzyjnie odcień i jego nasycenie. Cienie, półcienie i światła mogą być zmieniane w zależności od potrzeb.
 • Moduł ziarna filmowego: Zastosuj ziarno do swojego zdjęcia, aby nadać mu artystyczny lub retro wygląd.
 • Winietowanie: Użyj tej funkcji, aby zwrócić uwagę na konkretny obiekt.

 
 

Dodaj funkcje

 • Dodajfiltry , ramki i tekstury z sugerowanych modeli:
 
 • Do wyboru w edytorze jest ponad 100 naklejek i szablonów tekstowych, dzięki którym możesz zaprojektować swoje zdjęcia i fotomontaże , a także oryginalne treści na specjalne okazje (urodziny, życzenia, zaproszenia). Wszystkie projekty mogą być w pełni edytowane (format, kolor, czcionka).
Pomoc dla użytkownika

NOWOŚĆ! Filmy instruktażowe dla każdego modułu Photo Clip

Do każdego modułu Photo Clip 9 dodano mini filmy wideo w formie wskazówek dotyczących narzędzi, które pomogą Ci szybko nauczyć się i w pełni wykorzystać możliwości programu. 

Stare i nowe funkcje programu zostały wyjaśnione w zabawny sposób. Po prostu przesuń kursor myszy nad funkcję, aby dowiedzieć się, co można z nią zrobić.

 

 

Co warto wiedzieć o programie


 • Co dokładnie oferuje InPixio Photo Clip 9 Professional?

InPixio Photo Clip 9 Professional ułatwia edycję i ulepszanie istniejących zdjęć. Dzięki licznym aplikacjom łatwo poprawisz błędy i stworzysz kreatywne treści.


 • Kto jest grupą docelową produktu?

Edycja zdjęć to szeroka dziedzina. Z tego powodu zarówno fotografowie hobbystyczni, jak i profesjonaliści mogą kupić InPixio Photo Clip 9 Professional i polegać na funkcjonalnym rozwiązaniu. W przypadku nowoczesnych filmów umożliwia to znacznie lepsze wrażenia i przekonujące struktury.


 • Jakie są zalety aplikacji?

Dzięki licznym funkcjom odpowiednie rozwiązanie jest dostępne dla niemal każdego rodzaju obrazu. Ułatwia to dokonywanie korekt bez większego wysiłku i poleganie na dobrej implementacji. Obrazy można zatem zoptymalizować za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


 • Jak można wykorzystać narzędzia?

Wokół licznych narzędzi z InPixio Photo Clip 9 Professional łatwo jest zawsze przekręcić decydujące dźwignie. Zauważalnie łatwo jest wprowadzać zmiany w celu poprawy struktury obrazu i polegać na bezpiecznej aplikacji.


 • Jaki jest okres użytkowania związany z licencją?

W obecnej wersji oprogramowanie może być używane przez rok. Umożliwia to dostęp do pożądanych aplikacji w dowolnym momencie i zwiększenie wartości dodanej. Nawet po upływie roku można zakupić InPixio Photo Clip 9, aby nadal korzystać z jego funkcji.

 
Wymagania systemowe
Wersja 9
Rozmiar 1.8 Mb
System operacyjny Windows 7 64-bit, Windows 7 32-bit, Windows 8 32-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB)
 • 500 MB miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "InPixio Photo Clip 9 Professional"
16 sty 2020

???

Looptijd één jaar ??? En nadien niet meer bruikbaar ???

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany