Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

inPixio Photo Studio 10 Pro inPixio Photo Studio 10 Pro
inPixio Photo Studio 10 Pro Upiększanie zdjęć nigdy nie było tak łatwe! Usuwanie niepożądanych części Dokładne wycinanie ludzi Tworzenie fotomontaży Dostępne wyłącznie w wersji "Professional": Moduł...
189,95 zł * 380,32 zł *
Łatwa edycja zdjęć! inPixio Photo Studio Pro to program do edycji i poprawiania zdjęć.... więcej

Informacje o produkcie "inPixio Photo Studio 11 Pro"

Łatwa edycja zdjęć!

inPixio Photo Studio Pro to program do edycji i poprawiania zdjęć. Wszystko jest łatwe i szybkie:

 • Wycinanie przedmiotów i osób z fotografii
 • Usuń niechciane elementy z krajobrazu
 • Koryguj wady za pomocą kilku kliknięć
 • Twórz kreatywne montaże z naklejkami, obiektami i tłami.

Ta wersja Pro zawiera wiele nowych funkcji, takich jak zastępowanie nieba i rozmycie tła, aby pomóc Ci poprawić jakość Twoich zdjęć. Rezultat: oryginalne i kreatywne zdjęcia jak u profesjonalisty.

Usuń przedmioty i ludzi

Usuńdowolny obiekt lub osobę ze swojego zdjęcia bez wpływu na jego jakość dziękifunkcji usuwania .

Suwak automatycznie wykrywa kontrasty kolorystyczne i pomaga ustawić właściwą ścieżkę.

InPixio Photo Studio umożliwia usunięcie obiektu tak, jakbyś używał gumki. Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć niepożądane obszary obrazu. Program automatycznie rekonstruuje strukturę tła. Za pomocą stempla kopiowania można skorygować poszczególne obszary, które pozostają nieestetyczne. Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładów zastosowania:

 • Usunąć niepożądane przedmioty i osoby
 • Usuwanie cieni
 • Usuwanie tekstu, danych, logo i znaków wodnych

Touch Up
Użyj tego niezwykle szybkiego narzędzia do korekcji, aby usunąć niedoskonałości i sklonować lub wypełnić obszar obrazu jednym kliknięciem myszy. Trudne do "zrekonstruowania" obszary są teraz jeszcze łatwiejsze do zrewidowania. Nawet w złożonych obszarach obrazu (takich jak stopnie, odcienie kolorów na niebie itp.) można dodawać lub usuwać elementy.

Użyj tego narzędzia również do retuszu portretów. Usuń drobne niedoskonałości i zredukuj zmarszczki - tak jak w błyszczących magazynach!

Użyjstempla kopiowania  do perfekcyjnej edycji, lub użyj go do klonowania kontrastujących elementów. Istniejące obiekty na obrazie mogą zostać powtórzone za pomocą tego narzędzia. Stosuj ten proces tak często, jak chcesz, aby osiągnąć zaskakujące efekty!

Łatwe kadrowanie

Studio fotograficzne InPixio ułatwia personalizację zdjęć:

1.Wybierz tło
Wybierz obraz tła jako punkt wyjścia dla fotomontażu.

2.Dodaj przycięte obiekty
Dodaj obiekty i naklejki do obrazu tła.

Wybieraj spośród setek różnych naklejek i szablonów tekstowych, aby nadać styl swoim zdjęciom i fotomontażom. Oryginalne treści są dostępne na każdą okazję (urodziny, dziecko, ślub, zaproszenie ...). Można je w szerokim zakresie edytować (wielkość, kolor, krycie czcionki).

Nadaj ostateczny szlif swoim zdjęciom za pomocą wyciętych obiektów w programie Studio fotograficzne Pixio!

Możesz dodać własne wycięte obiekty (osoby i przedmioty) po wycięciu ich ze zdjęć. Po prostu wybierz kontur osoby lub obiektu albo tło, które chcesz usunąć. Algorytm Photo Studio automatycznie zajmie się resztą!

I odwrotnie, użyj suwaka do "Zachowaj", aby zaznaczyć obszary, które powinny być zachowane, aby kadr był idealny.

Dopracuj kadrowanie w trudnych obszarach obrazu, takich jak włosy czy gałęzie drzew, za pomocą funkcji Enhance Edges (Popraw krawędzie), aby zmaksymalizować szczegółowość obrazu.

Rozmycie tła

Podkreśl swój obiekt poprzez rozmycie tła. Otrzymasz piękne portrety, które wyglądają jak wykonane przez profesjonalistę - bez żadnych specjalnych umiejętności fotograficznych.

Poprawiaj zdjęcia

 Retusz i korekta

 

 • Automatyczna korekta za pomocą jednego kliknięcia:

  Wspaniałe zdjęcia za jednym kliknięciem - dzięki w 100% automatycznej, inteligentnej technologii! Popraw jakość i kolory swoich zdjęć w mniej niż sekundę - umożliwia to w pełni automatyczny proces. Nie trzeba już być ekspertem Photoshopa, aby uzyskać doskonałe zdjęcia.

 • Narzędzie do korekcji perspektywy

Podczas robienia zdjęcia mogą wystąpić problemy z perspektywą, jeśli aparat nie jest wystarczająco oddalony od obiektu. Potrzeba korekcji perspektywy staje się dość oczywista podczas fotografowania budynków z ziemi. Jeśli bawisz się perspektywą, możesz łatwo wyprostować obiekt

 • Moduł usuwania szumów i korekcji welonu

Szum to ziarno na zdjęciu, które powstaje w wyniku braku luminancji. Dzięki temu nowemu modułowi możesz zredukować szumy na swoich zdjęciach.

Narzędzie Remove (Atmospheric) Haze może zredukować lub nawet całkowicie usunąć niepożądane ciemne efekty, dzięki czemu nie będą one już miały wpływu na zdjęcia.

 

 • Moduł Creative Blur

Moduł ten pozwala na rozmycie poszczególnych obszarów lub całego zdjęcia.

 • Moduł wyostrzający

Użyj tego modułu, aby zwiększyć ostrość swoich zdjęć i wydobyć najdrobniejsze szczegóły.

 • Zwiększ krycie

Funkcja ta pozwala na uwydatnienie lub zmiękczenie pewnych elementów zdjęcia.

 • Kadrowanie i obracanie o 90 stopni

Samodzielnie ustaw proporcje swoich zdjęć (1/1, 4/3, 16/9, itd.), a następnie zmień kąt rysując poziomą linię na każdym zdjęciu.

 
Korekty i skutki
 
 
 • Style LUT

Wspaniałe zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia. Przekształć swoje zdjęcia w niepowtarzalne ujęcia w stylu profesjonalnych fotografów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje oryginalne zdjęcie zostało radykalnie poprawione dzięki naszemu wyborowi plików LUT. Możesz również użyć tego narzędzia do importowania własnych bibliotek lub pobrać i zaimportować darmowe biblioteki z Internetu.

 • Krzywa tonalna: Eksperymentuj z krzywymi tonalnymi, aby tworzyć jasne lub ciemne tony i dostosowywać indywidualnie wartości RGB (Red, Green, Blue).
 • Balans kolorów: Precyzyjnie dostosuj odcień i jego nasycenie. Cienie, średnie tony i rozjaśnienia mogą być zmieniane w zależności od potrzeb.
 • Moduł Film Grain: Nałóż ziarno na zdjęcie, aby nadać mu artystyczny lub retro wygląd.
 • Winietowanie: Użyj tej funkcji, aby zwrócić uwagę na konkretny obiekt.

 • W edytorze, można wybrać z ponad 100 naklejek i szablonów tekstowych, aby dostosować swoje zdjęcia i fotomontaże , jak również oryginalną zawartość na specjalne okazje (urodziny, pozdrowienia, zaproszenia). Wszystkie projekty są w pełni edytowalne (format, kolor, czcionka).
 • Dodaj filtry, ramki i tekstury z proponowanych modeli:
    
 
Pomoc dla użytkownika
 • Filmy instruktażowe dla każdego modułu programu Photo Studio

Do każdego modułu programu Photo Studio dodano mini filmy wideo w formie wskazówek dotyczących narzędzi, aby pomóc w szybkim opanowaniu i maksymalnym wykorzystaniu możliwości programu

Stare i nowe funkcje programu są wyjaśnione w zabawny sposób. Po prostu najedź kursorem myszy na daną funkcję, aby dowiedzieć się, co możesz z nią zrobić.

 • Samouczki wideo dla każdego modułu w Photo Studio

Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać funkcje studia fotograficznego, w dziale pomocy technicznej pojawiła się nowa sekcja z samouczkami. Wsparcie to zapewnia łatwy i efektywny start z programem

 • Narzędzie pomocy

Obszerna i regularnie aktualizowana baza danych jest dostępna z poziomu interfejsu użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. Zasób ten dostarcza istotnych odpowiedzi na pytania użytkowników, zapewniając jeszcze lepsze wsparcie.

Wymagania systemowe
Wersja 11
Rozmiar 500 Mb
System operacyjny Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB)
 • 700 MB dysk twardy, miejsce na mysz i klawiaturę
 • Połączenie z Internetem
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768
Licencja abonamentowa
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "inPixio Photo Studio 11 Pro"
15 sie 2023

Una domanda

Come mai quando faccio il foto Montaggio ma parte tutto ossia si chiude il programma

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany