Infolinia 0800 702813
 

IOLO Drive Scrubber Data Shredder Pełna wersja do pobrania

90,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820624
 • 09100222
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Pierwszy wybór dla trwałego usunięcia danych! Powszechne jest błędne przekonanie, że dane na... więcej

Informacje o produkcie "IOLO Drive Scrubber Data Shredder Pełna wersja do pobrania"

Pierwszy wybór dla trwałego usunięcia danych!

Powszechne jest błędne przekonanie, że dane na komputerze PC są już bezpiecznie usuwane, gdy usuwanie jest wykonywane przez "Empty Trash" lub "Format Hard Disk". W rzeczywistości takie dane można łatwo przywrócić za pomocą różnych narzędzi.

Usuwanie danych w sposób trwały i nieodwracalny Jest powszechnym błędem przekonanie, że dane na komputerze PC są już bezpiecznie usuwane, gdy usuwanie jest wykonywane przez "Empty Trash" lub "Format Hard Disk". W rzeczywistości, takie dane można łatwo przywrócić za pomocą różnych narzędzi!

Jeśli komputer ma zostać sprzedany, oddany lub przekazany, a informacje na jego temat nie zostaną wcześniej bezpiecznie usunięte, dane te są dostępne dla każdego kolejnego właściciela: Z oprogramowaniem dostępnym wszędzie, te prywatne informacje mogą być odzyskane, a nawet skradzione! To nie musi być to! Drive Scrubber bezpiecznie usuwa wszystkie dane z dowolnego dysku, zapewniając 100% ochronę przed kradzieżą danych osobowych lub atakami na prywatność użytkownika. Zgodnie ze standardami Departamentu Obrony USA dotyczącymi bezpiecznego usuwania danych, przestrzeń dyskowa na dysku docelowym musi zostać nadpisana siedmiokrotnie. Dzięki Drive Scrubber można nadpisać dowolny dysk nawet do stu razy. Następnie dane nie mogą być odzyskane nawet przy użyciu najbardziej zaawansowanych metod odzyskiwania i kryminalistycznych. Dzięki Drive Scrubber można również czyścić tylko wolne miejsce, tak aby system operacyjny pozostał nienaruszony.

Upewnij się, że Twoje prywatne informacje nie wpadną w niepowołane ręce lub usuń ostatnie ślady po trwałym ataku wirusa i oprogramowania szpiegowskiego.

Wymagania systemowe:
Windows 7/Vista/XP, procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "IOLO Drive Scrubber Data Shredder Pełna wersja do pobrania"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany