Infolinia 0800 702813
 
iolo System Mechanic 2024 Ultimate Defense
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

iolo System Mechanic 20.5 iolo System Mechanic 20.5
Mechanik systemowy 20,5 Kompletny pakiet, który przywróci kształt twojemu komputerowi - za pomocą tylko jednego kliknięcia! Optymalizacja, konserwacja i naprawa Twojego komputera W pełni automatyczna eliminacja błędów...
90,52 zł *
Całkowita wydajność, ochrona i prywatność dla Twojego cyfrowego życia™ Przedstawiamy System... więcej

Informacje o produkcie "iolo System Mechanic 2024 Ultimate Defense"

Całkowita wydajność, ochrona i prywatność dla Twojego cyfrowego życia™

Przedstawiamy System Mechanic® Ultimate Defense™, od iolo
Phoenix 360 został włączony do rodziny produktów System Mechanic poprzez wprowadzenie nowego System Mechanic Ultimate Defense.

    Optymalizuj prędkość komputera
    Blokuj i usuwaj złośliwe oprogramowanie
    Odzyskuj niezastąpione pliki
    Trwale usuwaj poufne dane
    Chroń swoje internetowe nawyki przed szpiegowskimi oczami
    Zwiększaj ochronę przed kradzieżą tożsamości
    Zapobiegaj śledzeniu plików cookie za pomocą środków czyszczących przeglądarki
    Zabezpiecz i zarządzaj wszystkimi swoimi hasłami
    Wersja 22.5
Dlaczego System Mechanic Ultimate Defense?
Co oznacza całkowita wydajność, ochrona i prywatność w Twoim cyfrowym życiu

W nowoczesnych komputerach istnieje przerażająca liczba luk w zabezpieczeniach i wydajności, ponieważ metody wykradania danych, hakowania komputera lub przeciążania go oprogramowaniem typu bloatware, spamem i wyskakującymi reklamami stają się z minuty na minutę coraz bardziej wyrafinowane.

Wiele z największych firm na świecie, z którymi konsumenci mają do czynienia na co dzień, okazało się niezdolnych do ochrony danych osobowych.* Hakerzy wymusili nawet rezygnację dyrektora generalnego firmy Equifax, kiedy uzyskali dane osobowe ponad 145 milionów amerykańskich konsumentów, w tym numery kart kredytowych setek tysięcy osób.

W tych trudnych czasach iolo, twórca najlepiej sprzedającego się oprogramowania do optymalizacji komputerów System Mechanic, dostarcza najbardziej wszechstronny pakiet bezpieczeństwa, prywatności i optymalizacji, aby chronić, przyspieszyć i uprościć Twoje cyfrowe życie - z siedmioma produktami premium w jednej niskiej cenie.

* Tylko w ciągu ostatnich kilku lat doszło do naruszenia danych w takich firmach, jak Anthem Insurance, Sony, Yahoo, Target, Home Depot, eBay, Facebook, WWE Network, Zappos, Sonic i LinkedIn - nie wspominając o ujawnionych danych osobowych 22 milionów pracowników federalnych, włamaniu do telefonu komórkowego szefa sztabu Białego Domu i byłego szefa bezpieczeństwa wewnętrznego Johna Kelly'ego oraz wykradzionych przez NSA szczegółach dotyczących sposobu, w jaki Stany Zjednoczone chronią się przed cyberatakami.

Aplikacje wchodzące w skład System Mechanic Ultimate Defense zapewniają ochronę przed śledzeniem przez przeglądarkę i prywatnością online, bezpieczne szyfrowanie i zarządzanie hasłami, ochronę antywirusową z certyfikatem VB100, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na żądanie, technologię kasowania dysku twardego klasy wojskowej, wielokrotnie nagradzaną optymalizację komputera i zaawansowane oprogramowanie do odzyskiwania plików.

 
System Mechanic Ultimate Defense pomaga chronić Cię przed:

    Hakowanie haseł
    Kradzież kart kredytowych
    Szpiegowanie Twoich zwyczajów w sieci
    Sprzedawanie danych osobowych
    Ukierunkowana dyskryminacja cenowa
    Naruszenie Twojej reputacji
    Śledzenie reklam
    Przypadkowe usuwanie plików
    Kradzież poufnych danych
    Włamanie złośliwego oprogramowania:
    - chroni przed zagrożeniami
    - Usuwa istniejące infekcje
    Windows® Podatności
    Bloatware i wąskie gardła przy starcie
    Spowolnienie spowodowane przez aplikacje niepotrzebnie działające w tle

Privacy Guardian™
System Mechanic Ultimate Defence - Privacy Guardian

Bezpieczeństwo zaczyna się od prywatności

Prywatność online Privacy Guardian udaremnia skrypty fingerprintingowe przeglądarki, szyfrując dane, na których opierają się, aby uzyskać duże ilości danych osobowych o Tobie.

Wyobraź sobie, że odmówiono Ci pożyczki, ponieważ firma potajemnie zebrała dane, które - choć wyrwane z kontekstu - sugerują, że jesteś nieodpowiedzialnym klientem. To tylko jeden z wielu sposobów, w jaki dane osobowe zgromadzone w sieci mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

Surfuj anonimowo, szukaj prywatnie i chroń swoją tożsamość w sieci dzięki Privacy Guardian.

Dzięki Privacy Guardian możesz uniemożliwić firmom internetowym poznanie szczegółów dotyczących twojej tożsamości, takich jak twoja:

    Wyszukiwania online
    Oglądane filmy
    Odwiedzane strony internetowe
    Zwyczaje wakacyjne
    Leki na receptę
    Zakupy samochodów
    Dochody i zadłużenie
    Stan cywilny i dzieci

 
ByePass™.
System Mechanic Ultimate Defence - ByePass

Chroń hasła i karty kredytowe

ByePass upraszcza Twoje cyfrowe życie, jednocześnie je zabezpieczając. ByePass to niezależny od platformy, bezpieczny menedżer haseł, który pomaga również chronić Twoje zakupy w sieci.

Zablokuj dostęp do karty kredytowej

Dzięki ByePass złośliwi pośrednicy nie mają możliwości kradzieży danych Twojej karty kredytowej, ponieważ numery są szyfrowane lokalnie i wykorzystywane do zakupów tylko wtedy, gdy są potrzebne.

Nigdy więcej nie będziesz musiał wpisywać lub przechowywać haseł i kart kredytowych w przeglądarce internetowej, gdzie mogą zostać skradzione przez keyloggery i hakerów.

Koniec z wymyślaniem, zapamiętywaniem i wpisywaniem haseł dzięki bezpiecznemu zarządzaniu hasłami i kartami kredytowymi przez ByePass.

ByePass pomaga zapobiegać niebezpiecznym przypadkom łamania haseł, zapewniając łatwy sposób na ich zmianę:

    Szyfruj - przechowuj bezpiecznie swoje hasła i karty kredytowe dzięki szyfrowaniu klasy wojskowej.
    Nigdy więcej nie zapomnij hasła - bo nie musisz go pamiętać!
    Bezpieczna organizacja - Usuń i pozbądź się niebezpiecznych list haseł.
    Upewnij się, że Twoje hasła są odpowiednie - ByePass automatycznie sprawdza poziom bezpieczeństwa Twoich haseł.
    Nie musisz już wpisywać haseł - ByePass wypełnia je automatycznie, a nawet wymyśla je dzięki generatorowi haseł.
    Wyloguj się zdalnie - ze wszystkich stron internetowych z dowolnego miejsca.

 
Tarcza systemowa®.
System Mechanic Ultimate - Tarcza Systemu

Blokuj złośliwe oprogramowanie

Tarcza Systemu to rozwiązanie antywirusowe z certyfikatem VB100, które wykorzystuje zarówno reaktywne, jak i proaktywne strategie wykrywania złośliwego oprogramowania.

Strategia reaktywna wykorzystuje opublikowane sygnatury złośliwego oprogramowania do wykrywania wirusów.

Strategia proaktywna wykorzystuje zaawansowane techniki monitorowania zachowań, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, czy dany plik próbuje zaszkodzić komputerowi, i powstrzymać ataki, zanim zostanie wydana poprawka bezpieczeństwa na dane zagrożenie.

Chroń swój komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, trojanami, rootkitami i innym złośliwym oprogramowaniem dzięki Tarczy Systemu.

Niedawno zespoły ds. bezpieczeństwa cybernetycznego kilku wiodących firm zajmujących się zwalczaniem złośliwego oprogramowania poinformowały, że każdego dnia pojawia się prawie milion nowych zagrożeń. Ta oszałamiająca ilość szybko zmieniających się zagrożeń sprawia, że ochrona komputerów z systemem Windows za pomocą najlepszego i najbardziej aktualnego oprogramowania antywirusowego, jakie można znaleźć, jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

Jednak według raportu Verizon's 2019 Data Breach Investigations Report ataki hakerskie, ataki społeczne i incydenty związane ze złośliwym oprogramowaniem stanowiły większość ataków. Oznacza to, że oprogramowanie AV o sprawdzonej historii jest równie ważne, jak regularne aktualizacje z najnowszymi definicjami zagrożeń.

Od 1998 roku System Shield jest na czele tej walki, regularnie i automatycznie integrując najnowsze definicje zagrożeń, aby utrzymać stale rosnącą listę zarówno sygnatur złośliwego oprogramowania, jak i podejrzanych zachowań w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojego komputera.

 
Malware Killer™.
System Mechanic Ultimate - Malware Killer

Znajdź i zniszcz istniejące złośliwe oprogramowanie

Malware Killer to opcja nuklearna, która wyszukuje i usuwa niebezpieczne złośliwe oprogramowanie na już zainfekowanych komputerach.

Malware Killer jest unikalnym narzędziem do usuwania złośliwego oprogramowania, ponieważ wykorzystuje autorską metodę skanowania i analizy Scan CloudTM, która dzięki starannie opracowanemu algorytmowi heurystycznemu znacznie skraca czas wykrywania nowych epidemii. Dzięki tej metodzie Malware Killer może stale rozbudowywać obszerną bazę reputacji, a nawet wykrywać nieznane wcześniej zagrożenia.

Gdy Malware Killer znajdzie podejrzane próbki, wysyła je do piaskownicy Scan Cloud, gdzie są bezpiecznie analizowane, a silnik wykrywający złośliwe oprogramowanie natychmiast staje się jeszcze bardziej wydajny. Malware Killer udostępnia tę zwiększoną moc wykrywania wszystkim użytkownikom, nawet na maszynach, na których funkcja Scan Cloud jest wyłączona.

Umożliwia wyłączenie agresywnych usług zbierania danych osobowych w systemie Windows, które w przeciwnym razie trudno byłoby wyłączyć.

Zaawansowane funkcje usuwania złośliwego oprogramowania na żądanie:

    Analiza i usuwanie złośliwego oprogramowania w chmurze
    Usuwa najnowsze typy złośliwego oprogramowania
    Szybki czas wykrywania najnowszych epidemii zagrożeń

Twoja ochrona AV jest jak pułapka na szkodniki, która nie pozwala intruzom dostać się do środka. Malware Killer to wizyta domowa eksterminatora.

Wykrywaj i usuwaj niebezpieczne złośliwe oprogramowanie za pomocą programu Malware Killer.

 
Mechanik systemowy®.
System Mechanic Ultimate Defense - System Mechanic

Zapobiegaj spowolnieniom systemu Windows

System Mechanic, siedmiokrotny zdobywca nagrody PC Magazine Editors' Choice Award, jest jedynym rozwiązaniem zwiększającym wydajność, które najpierw wykonuje serię złożonych, automatycznych zadań konserwacyjnych, aby utrzymać stabilność i bezproblemowość komputera.

Następnie System Mechanic przystępuje do pracy, wykorzystując zastrzeżoną technologię do optymalizacji w czasie rzeczywistym dziesiątek ustawień Internetu, procesora, pamięci i dysku twardego w celu uzyskania maksymalnej szybkości i wydajności systemu.

Umożliwia wyłączenie agresywnych usług zbierania danych osobowych w systemie Windows, które w przeciwnym razie trudno byłoby wyłączyć.

System Mechanic automatycznie:

    Zwiększa prędkość
    Naprawia problemy
    Usuwa bałagan
    Zwiększa stabilność systemu
    Wykrywa bloatware
    Uwalnia prędkość internetu

System Mechanic został zoptymalizowany dla systemu Windows 10 i działa zawsze, gdy komputer jest bezczynny. Usuwa pliki-śmieci, fragmenty rejestru i inne niechciane elementy, które blokują i spowalniają działanie systemu Windows.

Grupa funkcji działających w czasie rzeczywistym redukuje nieistotne, obciążające procesor aplikacje, zwalnia niewykorzystaną pamięć i rdzenie procesora dla programów, które ich potrzebują, oraz poprawia całą pamięć podręczną nieefektywnych ustawień sieciowych, aby zapewnić jak najbardziej płynne przesyłanie strumieniowe, granie i przeglądanie stron internetowych za pośrednictwem połączenia szerokopasmowego.

Uwolnij pełną moc swojego komputera dzięki System Mechanic, zaprojektowanemu tak, aby w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego systemu operacyjnego.

 
Search and Recover™
System Mechanic Ultimate Defense - Search and Recover

Odzyskaj utracone dane

Search and Recover wykorzystuje potężną technologię do odzyskiwania elementów, które wiele innych produktów do odzyskiwania plików pomija. Odzyskaj ważną pracę i cenne wspomnienia, o których myślałeś, że zostały utracone na zawsze.

Odzyskaj przypadkowo usunięte dokumenty, muzykę, zdjęcia, wiadomości e-mail, filmy, pliki systemowe, a nawet całe foldery z wielu dysków twardych, aparatów i innych urządzeń.

Search and Recover może Ci w tym pomóc:

    Odzyskiwanie wiadomości e-mail z popularnych klientów poczty elektronicznej
    Odzyskiwanie z wielu typów urządzeń, w tym:
    - aparatów fotograficznych
    - kart pamięci
    - pamięci USB
    Odzyskiwanie z określonych uszkodzonych urządzeń
    Łatwe w użyciu kreatory krok po kroku sprawiają, że odzyskiwanie jest szybkie i wygodne

Wyszukiwanie i odzyskiwanie pozwala odzyskać cenne dane, o których myślałeś, że zostały utracone na zawsze.

 
DriveScrubber®.
System Mechanic Ultimate Defense - DriveScrubber

Nieodwracalne usuwanie wrażliwych danych

DriveScrubber bezpiecznie i trwale usuwa wrażliwe dane z całych dysków twardych dzięki wojskowej technologii usuwania plików.

Zagrożenia dla Twojej prywatności i bezpieczeństwa mają wiele twarzy. Jednym z nich jest zaniedbywanie przez użytkowników usuwania swoich danych osobowych podczas sprzedaży, oddawania lub utylizacji komputera.

Nawet po usunięciu lub ponownym sformatowaniu dysku złodzieje tożsamości mogą mieć do nich dostęp:

    Zdjęcia
    Wyciągi bankowe
    E-maile
    Numery kart kredytowych

DriveScrubber został zaprojektowany tak, by spełniać rygorystyczne protokoły instytucji rządowych i wojskowych o znaczeniu krytycznym.

DriveScrubber jest zgodny z normą 5220.22-M Departamentu Obrony USA, co gwarantuje, że Twoje prywatne pliki nigdy nie zostaną odzyskane.

Zaawansowana technologia usuwania plików w programie DriveScrubber pozwala na usuwanie danych w sposób uniemożliwiający ich odzyskanie.

System Mechanic Ultimate Defense Wymagania systemowe

Aby uruchomić System Mechanic Ultimate Defense, twój komputer musi spełniać następujące wymagania:

    Windows® 11, 10, 8.1, 8 lub 7
    Co najmniej 270 MB wolnego miejsca na dysku twardym
    Co najmniej 512 MB pamięci RAM (optymalnie 2 GB)
    Połączenie z Internetem
    Konto użytkownika administratora systemu Windows
    W pełni zainstalowane najnowsze aktualizacje systemu Windows
    Do uruchomienia funkcji pełnego wymazywania danych DriveScrubbera wymagany jest dysk USB

Phoenix 360™ został włączony do rodziny produktów System Mechanic® wraz z wprowadzeniem nowego System Mechanic® Ultimate Defense™.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "iolo System Mechanic 2024 Ultimate Defense"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Schnelle Lieferung, einfache Installation

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany